Stranica 25 od 25 PrviPrvi ... 15232425
Pokazuje rezultate 1,201 do 1,206 od 1206

Tema: Pokloni za nadolazece praznike?

  1. #1201
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Kvantum ima dućan u prečkom

  2. #1202

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    735

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Iz iskustva - ovo je prilično teško nabaviti bez probe. Ako su premale - ne valja, ako su prevelike - nemaju svrhu koju bi trebale imati.

    Na kraju, meni dobro služe ovakve: https://www.amazon.co.uk/Women-Arm-G.../dp/B07GS2SW2X (mm je jedne naručio preko Aliexpress-a prije valjda 2 godine, a druge sam kupila u Pepcu za tako smiješne pare da se ne usudim ovdje ni napisati. Griju mi zglobove, a to mi je bitno. Moja mama (koja ima reumatoidni artritis dugo godina) je izvor informacija za medicinske rukavice. Njih treba kupiti samo uz probu, kao cipele.
    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    ovo meni treba
    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    ima li toga u ljekarnama? ili nekom dućanu da se može probati?
    Ja sam naručila na Amazonu.
    Sad sam provjerila za prvi link, piše da imaju besplatan povrat, zamjenu ili vraćaju novce ... pretpostavljam da je tako i s drugim linkovima. Pa onda nije problem zamijeniti ako je preveliko/premalo. Možda ima i u nekim ljekarnama za isprobati.
    Ove koje sam ja naručila imaju upute za mjerenje, izmjeri se šaka. Ima više veličina. Čitala sam i tuđa iskustva na Amazonu, oni imaju ono "true to size" ili nije "true", pa ljudi pišu svoja iskustva, tako najlakše odlučim.
    Probaj naći na netu iskustva drugih, eventualno i probati u nekoj ljekarni. Ali kad se može vratiti/zamijeniti, ne vidim neki veliki problem.

  3. #1203

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    718

    Početno

    https://www.telegram.hr/soping-vodic...-pokloni-2021/

    Zanimljiv vodič po kategorijama. Mislim da su na broju 9, darovi za suprugu, ipak trebali staviti dvije čizme, pa valjda je supruga zaslužila obje.

  4. #1204
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    U tekstu i pišu dve cipele koje meni više sliče na čizme

  5. #1205

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    735

    Početno

    Ne znam gdje bih ovo stavila, nisu pokloni za nas, ali jesu za bolesnu djecu u bolnicama. Čini mi se kao divna ideja, pa evo, tko želi i može, ima kontakt u članku.

    Ukratko:
    "Marijan Capan Maks i njegova ekipa iskusnih alpinista, speleologa i planinara, nastavljaju akciju prikupljanja donacija za djecu u hrvatskim bolnicama. Cilj im je u vrijeme blagdana stvoriti im veliko iznenađenje. Spustit će se na sajlama sa krovova Kliničkog bolničkog centra Rijeka, Kliničkog bolničkog centra Sestara Milosrdnica te Dječje bolnice Srebrnjak. U njihove će se sobe spustiti odjeveni u kostime Djeda Božićnjaka, a vreće će, nadaju se, biti pune darova.
    "
    "Osim djeci najdražih igračaka i slatkiša, prikupljaju i donacije za bolničke odjele na kojima se liječe dječica. Potrebne su didaktičke igračke, društvene igre kao što je "Čovječe, ne ljuti se", glinamol, plastelin... Sve ono što bi mališanima moglo olakšati njihove bolničke dane."

    Ako nešto od doniranih igračaka i slatkiša preostane, želja nam je obići Petrinju gdje smo volontirali i tamo ih podijeliti.

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagr...onima-15135488

  6. #1206
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno


Stranica 25 od 25 PrviPrvi ... 15232425

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •