Stranica 13 od 25 PrviPrvi ... 3111213141523 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 1206

Tema: Pokloni za nadolazece praznike?

  1. #601

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Da Cathy, ista stvar. Kupio je arenu i dva zvrka, imao poklon bon iz Mullera inace ne bi dopustila
    Danas sam i te naocale isprobala, totalno su bezveze, tako da mi treba nova idea

  2. #602

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku

    Što se tiče osmogodišnjeg dečka, Školska knjiga recimo ima super knjiga - interaktivnih tipa napravi raketu, sastavi robota, pa povijest automobila, vlakova sa sastavljanjem modela https://shop.skolskaknjiga.hr/automo...ekcionare.html, ili Dokeo enciklopedije, ili recimo jako dobre knjige po imenu snimamo film i studio animacije - to je kutija sa knjigom i rekvizitima za snimanje filma/crtića. Još je uskoro i Interliber, pa će se sve to moći nabaviti uz popust.
    mima jesi uzimala ove knjige, konkretno me zanima napravi raketu ili sastavi robota. Od kakvog materijala su dijelovi za sastavljanje? Jel to samo obicni karton pa se lijepi ili nesto malo zahtjevnije?
    Trazim na netu ali nigdje nema opisano sta se konkretno radi s tim

  3. #603
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Nisam uzimala te knjige, sad sam samo vidjela modele na Interliberu, ali nisam proučavala - da, to je karton definitivno i slaže se 3D model.

    Ako ti je dijete imalo zainteresirano za likovni/film/video ŠK ima jako dobre knjige Studio animacije i Snimamo film - mojoj kćeri su to najdraži pokloni koje je ikad dobila.

    Isto tako imaju jednu novu genijalnu knjigu za djecu koja vole crtati, a zove se Kako postati ilustrator.

  4. #604

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Hvala! onda nam to otpada, treba nam nesto zahtjevnije

  5. #605
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam uzimala te knjige, sad sam samo vidjela modele na Interliberu, ali nisam proučavala - da, to je karton definitivno i slaže se 3D model.

    Ako ti je dijete imalo zainteresirano za likovni/film/video ŠK ima jako dobre knjige Studio animacije i Snimamo film - mojoj kćeri su to najdraži pokloni koje je ikad dobila.

    Isto tako imaju jednu novu genijalnu knjigu za djecu koja vole crtati, a zove se Kako postati ilustrator.
    Mima, za koji je to uzrast?
    moja od 7 godina obozava crtati i bas joj ide...bi to bilo za nju?
    a ovo za filmice bih uzela ovoj od 9

  6. #606
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ne sjećam se točno kad je moja to dobila, to su stvari koje su kod nas već godinama u upotrebi. Ovo za animaciju ima za napraviti te neke sitne optičke igračke - mislim da je OK za 7 godina.

    Kako biti ilustrator možda baš i je za manju djecu.

  7. #607
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Citiraj majola prvotno napisa Vidi poruku
    mima jesi uzimala ove knjige, konkretno me zanima napravi raketu ili sastavi robota. Od kakvog materijala su dijelovi za sastavljanje? Jel to samo obicni karton pa se lijepi ili nesto malo zahtjevnije?
    Trazim na netu ali nigdje nema opisano sta se konkretno radi s tim
    moji robote rade od legića, imaju par motora, pa taj robot može svakaj

    nedavno je klinac napravio švrlju žbrlju, turnuo unutra flomic i nekaj nacrtao, naravno nije tak lijepo ko original, ali fora je

  8. #608
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ne sjećam se točno kad je moja to dobila, to su stvari koje su kod nas već godinama u upotrebi. Ovo za animaciju ima za napraviti te neke sitne optičke igračke - mislim da je OK za 7 godina.

    Kako biti ilustrator možda baš i je za manju djecu.
    super, ovo za ilustratora me najvise zanimalo
    ona je ionako jedini umjetnik u obitelji
    thnx

  9. #609
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam uzimala te knjige, sad sam samo vidjela modele na Interliberu, ali nisam proučavala - da, to je karton definitivno i slaže se 3D model.

    Ako ti je dijete imalo zainteresirano za likovni/film/video ŠK ima jako dobre knjige Studio animacije i Snimamo film - mojoj kćeri su to najdraži pokloni koje je ikad dobila.

    Isto tako imaju jednu novu genijalnu knjigu za djecu koja vole crtati, a zove se Kako postati ilustrator.
    Joj, moji su se u nižim razredima osnovne drogirali s tim.... Rezultat - eno obojice u Hrvatskom filmskom savezu i danas. A počelo je s tim knjižicama, kako snimiti film i slično i s malom kućnom kamerom. Još čuvam njihove dječje uratke (filmove u kojima su njihove plišane igračke bile glavni likovi). Gomila sretno provedenog vremena.

    I još je jedna knjiga bila omiljena (i danas je) iako nije za malu djecu - Škola crtanja (Mozaik knjiga). To je nekako prirodno uslijedilo kao nastavak knjige koju sam imala doma od ranije - Danas slikam https://antikvarijat-studio.hr/danas...roizvod-15776/

    To su uvijek dobri pokloni - upute kako napraviti nešto kreativno. Moja djeca su to jako voljela.

  10. #610
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    992

    Početno

    Najčešće poklone riješim na Interliberu. Nešto od ovogodišnjeg ulova: http://znanje.hr/proizvod/moj-prvi-atlas-svijeta/ - za osmogodišnjakinje.

    Za trogodišnjaka: http://www.kupiknjigu.com/p/moja-kuc...ngleskog/4538/

    http://www.alfa.hr/artikl/info/54632a5b5c2195b845000a11

    Studio animacije iz Školske knjige je bio prošlogodišnji poklon. Ok je za sedmogodišnjake, možda uz malu roditeljsku pomoć (priložena je knjiga s uputama koja je po mojoj procjeni za većinu djece tog uzrasta prezahtjevna), no u svakom slučaju set pruža puno mogućnosti za zajedničko kvalitetno i kreativno provedeno vrijeme. Računam da će im još dugo biti zanimljiv i da će ga uskoro koristiti potpuno samostalno.

  11. #611

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    treba mi model auta ili auto na daljinski konkretnog modela auta, neki bmw
    gdje u Zagrebu ima najbolji izbor takvog neceg? inace gdje u Zagrebu mogu naci najbolji izbor igracaka?

  12. #612
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Ima u novom katalogu konzuma BMW na daljinski košta 250kn.

    Poslano sa mog G3311 koristeći Tapatalk

  13. #613

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Znam. Njega je malac tamo i vidio ali to je obicni skart. Daljinski spojen s kabelom na auto. Ako me netko moze uputit u koji soping centar najbolje poci bila bi zahvalna. Tko ima jos dobar izbor igracaka osim Mullera?

  14. #614
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa znam da onaj RC shop koji ima štand u Arena centru a drže helikoptere na daljinski ima i aute, samo ne znam je li to ono što tražiš http://www.pluramaks.com/shoppingcart/

  15. #615

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Hvala mima, super link, ima tu jos svasta nesto

  16. #616

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    Odlicne "drugacije" igracke ima Eurecakids. Imaju trgovinu u Areni. Dobar izbor ima i Interspar. Sad ce u subotu 2.12 biti popust 25% na igracke.

  17. #617
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Kad ste spomenule legice i robote uguglala sam malo o tome i našla MINDSTORMS

    https://www.google.hr/search?biw=136....0.4nF2xpX6IdE

    Čini mi se super za dečke, samo jedini problem cijena

  18. #618
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    mislim da je prikladniji smajlić

  19. #619
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj oka prvotno napisa Vidi poruku
    Kad ste spomenule legice i robote uguglala sam malo o tome i našla MINDSTORMS

    https://www.google.hr/search?biw=136....0.4nF2xpX6IdE

    Čini mi se super za dečke, samo jedini problem cijena
    Je super je, moj ga jako voli. Mi imamo već par godina i voli mu zadavati zadatke.
    Ja bi voljela novijeg, ali mislim da ne budemo tako skoro u kupovinu.

  20. #620
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Meni je baš pomogao ovaj toic za nove ideje, hvala svima, a iskreno nikakvih ideja imala nisam.
    Nisam imala pojma da taj lego postoji dok nisam uguglala danas..malo ću još potražiti, možda nađem negdje nešto slično, a da nije užasno skupo.
    A za curu ću pogledati gore spomenute knjige kako naučiti crtati i slično, jer koliko je malac lud za tehnikom toliko ona uživa u slikanju..

  21. #621
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Tog robota imaju moji vec sve tri godine, skup se igraju s njim. Zadnje je klinac prelomio nekako drugačije i opet je bilo fora.
    Klinika voli crtati pred godinu de je dobila knjigu kako crtati zivotinje

  22. #622

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,140

    Početno

    Citiraj oka prvotno napisa Vidi poruku
    Kad ste spomenule legice i robote uguglala sam malo o tome i našla MINDSTORMS

    https://www.google.hr/search?biw=136....0.4nF2xpX6IdE

    Čini mi se super za dečke, samo jedini problem cijena
    MM je još davno zaključio da će si nabaviti Mindstorm kad ode u penziju
    Na njegovo (blago) razočaranje, sin mu baš i ne pokazuje interes za tehniku, pa ne može to kupiti ni pod izgovorom da je "za dijete"

  23. #623
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Vi koji imate mindstorms, koliko su vam djeca imala godina kad su ga dobili? Što sve robot može? Moj nije neki fan "slobodnog" slaganja legića, ali jako voli programiranje, jel to onda prikladno ili ipak ne?

  24. #624
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Vi koji imate mindstorms, koliko su vam djeca imala godina kad su ga dobili? Što sve robot može? Moj nije neki fan "slobodnog" slaganja legića, ali jako voli programiranje, jel to onda prikladno ili ipak ne?
    Meni se "najveće" dijete sa njim najviše igra. Tako da oko "30.
    Ovaj novi može puno više. Pogledaj si filmiće na YouTubeu.

  25. #625
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    moji su dobili kad je najstariji imo nekih 13-14 godina, a igraju se svi čak i mi 40+

  26. #626
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Vi koji imate mindstorms, koliko su vam djeca imala godina kad su ga dobili? Što sve robot može? Moj nije neki fan "slobodnog" slaganja legića, ali jako voli programiranje, jel to onda prikladno ili ipak ne?
    Pogledajte Arduino

  27. #627
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

  28. #628
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Što je to Infinity nado? Ok, zvrk... ali što se s tim radi i čemu služi?
    Vidim da se tu spominje, pa pitam.

    Smjehuljica bi to htjela za Božić...

  29. #629
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Što je to Infinity nado? Ok, zvrk... ali što se s tim radi i čemu služi?
    Vidim da se tu spominje, pa pitam.

    Smjehuljica bi to htjela za Božić...
    U naše vrijeme to se zvalo BeyBlade. Zvrk s prigradnjama, ima arenu i mogu se voditi bitke. Mojim dečkima bilo je interesantno otprilike 20 minuta.

    Ima ih u Denisu - http://www.minibigme.com/proizvodi-v...-zvrkovi-28934 - imaš tu i filmić.

    Iskreno, mislim da ni blizu ne vrijedi tih para, ali možda ima i jeftinijih varijanti. Ali nek se javi netko tko ima friškije iskustvo... Za tu lovu je bolje kupiti neke lego kocke.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 01.12.2017. at 12:19

  30. #630
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Što je to Infinity nado? Ok, zvrk... ali što se s tim radi i čemu služi?
    Vidim da se tu spominje, pa pitam.

    Smjehuljica bi to htjela za Božić...
    To je ovomjesečni fidget spinner. I moj ga mlađi hoće, i dobit će ga. Standardna cijena metalnog je 100 kn, a ima ih u Kauflandu za 80. Plastični su 50 kn.
    U Tommyju imaju paket s 2 zvrka i još nečim za 130 kn.

  31. #631
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    To "još nešto" je feder za lansiranje.

    Inače, moji su u svoje vrijeme brzo skršili tu arenu (pukla je) pa su poslije igrali u lavoru, hehehe...Mogla sam im to odmah kupiti, lavor (i njih su mi razbijali).

    ***
    Sad ispada da su se ipak igrali s tim - i jesu, ali ne onako kako je proizvođač zamislio. To su probali i vrlo brzo odustali (baš zato jer su skršili lansere). Ali nema veze. Svako čudo za tri dana...
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 01.12.2017. at 12:29

  32. #632
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    To je ovomjesečni fidget spinner.


    Dakle još jedna u nizu nepotrebnih stvari.

    Onda će se debelo razočarati kad dobije ulaznice za Orašara.
    Posljednje uređivanje od Mojca : 01.12.2017. at 12:34

  33. #633
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    U naše vrijeme to se zvalo BeyBlade. Zvrk s prigradnjama, ima arenu i mogu se voditi bitke. Mojim dečkima bilo je interesantno otprilike 20 minuta.

    Ima ih u Denisu - http://www.minibigme.com/proizvodi-v...-zvrkovi-28934 - imaš tu i filmić.

    Iskreno, mislim da ni blizu ne vrijedi tih para, ali možda ima i jeftinijih varijanti. Ali nek se javi netko tko ima friškije iskustvo... Za tu lovu je bolje kupiti neke lego kocke.
    Ajme koja cijena!
    Ma nema šanse!

  34. #634
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme koja cijena!
    Ma nema šanse!
    Ima toga i za manje, jer kao i sva krama - ovo je cijena za "original", a na placu i njuškalu vjerojatno možeš naći i za manje. A ako mene pitaš, ne vrijedi baš puno ni da je badava. Ja se sjećam zašto je došlo u moju kuću - moj stariji je imao traljavu motoriku, pa sam vječito nabavljala razne stvari za koje sam se nadala da bi mu mogle pomoći. Zvrk - imao bi tu funkciju da ga vrtiš prstima. Ovo nije takva igračka. Osim toga, nisam sigurna da ne potiče agresiju (borbe i to) ...

    Puno bolje mi se isplatio set magnetskih kuglica i štapića. To imamo i dan danas - ne daju ga baciti iako su ga odaaavno prerasli: https://www.igrackeshop.hr/supermag-...-dijelova.html

    Ali za to je možda i kasno.

    Zvrk nije za tvoje dijete - to je predosadno. Uzmi radije nešto kreativno. Zaviri ovdje: http://www.mehano.si/si

  35. #635
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Istekao mi je edit. Ja bih svojoj djeci kupila ovo: http://www.mehano.si/si/trgovina/vse...nci--zmaj-e281

    Inače, oni su u predškolskoj i ranoj školskoj dobi obožavali maketarske setove Revell (avioni, brodovi...) Bilo ih je u Turbo limaču za nabaviti, a i u Chipoteci. Sad ne znam gdje bi ih čovjek potražio.

    Zapravo, imaju još uvijek u Chipoteci: https://www.chipoteka.hr/kategorija/4754/makete

  36. #636
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Što je to Infinity nado? Ok, zvrk... ali što se s tim radi i čemu služi?
    Vidim da se tu spominje, pa pitam.

    Smjehuljica bi to htjela za Božić...
    Jao, ja mislila da je moje dijete izmislilo tu rijec... eno ga slozio zvrk od legica i vrti non-stop i kaze to je infinitinado...

  37. #637
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Istekao mi je edit. Ja bih svojoj djeci kupila ovo: http://www.mehano.si/si/trgovina/vse...nci--zmaj-e281

    Inače, oni su u predškolskoj i ranoj školskoj dobi obožavali maketarske setove Revell (avioni, brodovi...) Bilo ih je u Turbo limaču za nabaviti, a i u Chipoteci. Sad ne znam gdje bi ih čovjek potražio.

    Zapravo, imaju još uvijek u Chipoteci: https://www.chipoteka.hr/kategorija/4754/makete
    Muller ih drži.

  38. #638
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Kad bolje razmislim, bilo je u Turbo limaču kojekakvih zgodnih didaktičkih igračaka:
    - arheološki setovi (trebalo je iskopati i sastaviti kostur dinosaura iz "cigle" - nekog materijala nalik na siporex
    - model vulkana
    - mikroskop
    - kit za mlade znanstvenike (to bi se čak moglo i naći)
    - razni astronomski modeli (imali smo sunčev sustav i sustav Zemlja+ Mjesec) - evo tu ima nešto takvo: https://www.ekupi.hr/Solarni-sistem-397303.aspx
    - svjetiljka globus

    Eto, da ne nabrajam... sve je to bolje od onog zvrka. Čak da kupiš set za krojenje i šivanje ili set za hobby aktivnosti (ili sama sastaviš - moji sinovi su često djevojčicama nosili na dar takve setove koje sam ja sastavljala: kutija za jelo ili od cipela, a unutra: škare, igle, konci, krpice, perlice, šljokice, krojevi i vrlo često nešto već sašiveno... Jednom sam tom setu dodala barbiku u vjenčanici (koju je sinova prijateljica naručila) koju sam sama napravila. I baš smo guštali u tome i dečki i ja...

  39. #639

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,140

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Kad bolje razmislim, bilo je u Turbo limaču kojekakvih zgodnih didaktičkih igračaka:
    - arheološki setovi (trebalo je iskopati i sastaviti kostur dinosaura iz "cigle" - nekog materijala nalik na siporex
    - model vulkana
    - mikroskop
    - kit za mlade znanstvenike (to bi se čak moglo i naći)
    - razni astronomski modeli (imali smo sunčev sustav i sustav Zemlja+ Mjesec) - evo tu ima nešto takvo: https://www.ekupi.hr/Solarni-sistem-397303.aspx
    - svjetiljka globus
    Većinu nabrojanog može se nabaviti u Mulleru, osim svjetiljke globusa koju smo prije 2 godine vrlo povoljno kupili u Lidlu za jedne od njihovih prigodnih akcija.

  40. #640
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj bella77 prvotno napisa Vidi poruku
    Jao, ja mislila da je moje dijete izmislilo tu rijec... eno ga slozio zvrk od legica i vrti non-stop i kaze to je infinitinado...
    a ja sam mislila da se Mojca obraća nekoj (novoj) forumašici koja se zove nada

  41. #641
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    a ja sam mislila da se Mojca obraća nekoj (novoj) forumašici koja se zove nada

  42. #642
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Većinu nabrojanog može se nabaviti u Mulleru, osim svjetiljke globusa koju smo prije 2 godine vrlo povoljno kupili u Lidlu za jedne od njihovih prigodnih akcija.
    Ovo je dobro znati, ako mi zatreba poklon za klince u obitelji.

    Inače, nakon iskustva s modelom vulkana, moj mlađi si je sam napravio tortu za rođendan u obliku vulkana. Ja sam bila zadužena samo za kuglof, a on se pobrinuo za sve ostalo... eh, gdje li su mi te slike.... imam negdje. Genijalna ideja.

  43. #643
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku


    Dakle još jedna u nizu nepotrebnih stvari.

    Onda će se debelo razočarati kad dobije ulaznice za Orašara.
    To ti je baš dobro... Od svih predstava vrsta raznih moji pamte upravo Orašara, baš ih se dojmilo. I pamte lutkarske predstave iz kvartovske knjižnice. Ostalo - paaa slabo, iz te dobi. Moram ih pitati, iako znam odgovor - njihova je kapelica Tehnički muzej. Već i sad govore o ovome http://teslamindfromthefuture.com/

  44. #644
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    a ja sam mislila da se Mojca obraća nekoj (novoj) forumašici koja se zove nada

  45. #645
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Petrlin, hvala na preporukama... Supermag ima... Makete isto... Lego isto...
    Tehnički muzej obilazimo svako malo.

    Za rođendan je tražila autić na baterije...

    Fakat gubim ideje...

  46. #646

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,140

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo je dobro znati, ako mi zatreba poklon za klince u obitelji.
    Ma ima baš dobrih stvari u Mulleru, tih eksperimentalnih setova i sličnih igračaka. Sve mi bude žao što je moj sad već prevelik za to, a eksperimentiranje ga nikad nije previše ni zanimalo (čistokrvni teoretičar).

  47. #647

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Ja još nisam kupila ništa. I stvarno ne znam što bi. Došli smo u fazu da po trgovačkim centrima šetamo i nikome ne treba ništa. Onda ih i izbjegavamo. Danas sam sinu rekla da Nikola dolazi za par dana. Nastavio je sa svojim aktivnostima kao da me nije čuo. Još lani je shvatio da smo Nikola ustvari mi, pa mu više i nije zanimljivo.
    Trebala bi nešto barem za pod bor, ali od ideje nemam ni i. Mogu kupiti neku glupost, ali da se dijete doista razveseli, teško mi je pogoditi.

  48. #648
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Dobro stvarno, vi o ničemu nemate pojma!!!!

    Neki nado, da neki nado!

    Kad je crtić na TV-u, ne smijemo nikud izaći tih 20 min. Ili se moramo vratiti. Dobili su već 2, vrte ih cijelo vrijeme, osim kad jedu i spavaju. U školi pod odmorom 1/3 ili 1/4 razreda vrti svaki odmor. Natječu se. Prije njega stavi u torbu nego pernicu. Za sv. Nikolu i Božić oboje žele sve preostale (ima ih mislim 7 ukupno) i Arenu za vrtiti.

    Mojca, cura je... pa mislim da može i bez njega. Al ovaj moj je lud, i traje puno puno duže od spinera.

  49. #649
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Meni je muka od te silne količine stvari koju imamo po kući, a napamet više ne kupujem jer na kraju niti ne pogleda puno toga
    za mene je prvo rješenje pisanje pisma DM, predložim poveću listu, u nadi da će mi nešto i ostati nakon što prekrižim sve što košta po 700kn i više, sve što ne postoji i sve što je još jedan Bumblebee

    s malom je lako, za nju mogu već sad nabrojat bar 10 stvari s kojima bi bila zadovoljna (a da su razuman cjenovni rang)

  50. #650
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ni o čemu, ako nekog bas bode .

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •