Pokazuje rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Pustite nas na miru :)

  1. #1

  2. #2
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Koliko god sam se našla iživcirana "divnim" savjetima starijih gospođa, toliko me iznervirao ovaj članak jer mu, po meni, nije mjesto u novinama tj. nije mi normalno da se to objavljuje ko neka senzacija.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Meni dižu tlak uživo, još mi je samo falilo da se sve u novinama prepiše. Dosadno, već viđeno. Ti novinari više stvarno ne znaju o čemu bi pisali

  4. #4
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    To je tema za forum, ne za dnevne novine

  5. #5
    bembola avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    162

    Početno

    Tocno tako,nemaju sta pisat i onda svakakve gluposti pisu kad otvorim 24 sata tamo vise zute stampe nego vijesti

  6. #6
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    ja mislim da je to baš tema za novine
    jer bi starija populacija koja uglavnom dijeli takve savjete onda mogla to i pročitati
    oni na forume ne idu, ili bar većina njih
    ovako mogu barem vidjeti
    mada, netko tko razmišlja malo dalje od nosa vjerujem i da ne dijeli pamet na svakom ćošku
    pogotovo kad ga to nitko ni ne traži...

  7. #7
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    i da, ljudi imaju potrebu učestvovati u pitanjima koja ih se ama baš nikako ne tiču
    pa rado polemiziraju jesi trebao taj dan voditi dijete u šetnju, ma magla je, ledeno, ma bolje kući uz vatru
    pa nije baš ni kapica neka pretopla, a vidi nema ni cipele, nožice će se prehladiti, šlapblatruć
    ja imam sposobnost da se skroz isključim i vidim samo kako zijevaju na suho, ne čujem ništa...

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Ima nešto u Flopičinoj tezi...posebno dio o ne traženim savjetima - ti su najgori

  9. #9
    mayato avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,033

    Početno

    Pa sad je Roda na FB podijelila taj link...

  10. #10
    bembola avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    162

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    i da, ljudi imaju potrebu učestvovati u pitanjima koja ih se ama baš nikako ne tiču
    pa rado polemiziraju jesi trebao taj dan voditi dijete u šetnju, ma magla je, ledeno, ma bolje kući uz vatru
    pa nije baš ni kapica neka pretopla, a vidi nema ni cipele, nožice će se prehladiti, šlapblatruć
    ja imam sposobnost da se skroz isključim i vidim samo kako zijevaju na suho, ne čujem ništa...
    svaka cast ja se nisam mogla oglusit na te komentare,sad pokusavam ali nekako mi neide

  11. #11
    NINOLINO avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    cairo
    Postovi
    85

    Početno

    tako je meni zbog dohrane vec uveliko nisam normalna za okolinu sto djetetu od skoro 5 mjeseci nisma ukljucila jos nikakvu hranu osim AD i dojenje..doveli su me do faze da im slazem...tako mali vec uveliko buba sve ( malo sutra)...samo da me puste na miru....

  12. #12
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    To je dvije godine star clanak.

  13. #13
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    nije bitno zapravo koliko je star jer te su teme uvijek aktualne
    bembola ja ipak imam staža skoro 9 godina pa sam se nešto i naučila
    i uglavnom ne slušam ili kimam nezainteresirano, sjetim se važnog i neodgodivog posla
    najvažnije je ne ulaziti u raspravu, jer ti ne gine da se naživciraš


    recimo mene je svojedobno jako pogađalo kad mi je starija imala oko 2 godine i svi su je grdili što nosi dudu
    maltene poznanici s ceste bi nam držali prodike, tete u dućanu i apoteci, svekijini susjedi, ma užaš jedan
    dijete je samo zbunjeno gledalo i još više stiskalo tu svoju dudu a ja sebi neću oprostiti što se nisam znala postaviti
    zato sad ne krijem da me ne zanima što mi imaju reći, prekinem u pola rečenice, kažem da, da, moram ići
    i nije mi to problem, jednom kad probaš svidi ti se

  14. #14
    bembola avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    162

    Početno

    Citiraj MarijaP prvotno napisa Vidi poruku
    To je dvije godine star clanak.
    sad sam tek vidjela datum he he ja sam taj link dobila na mail od sestre he he to je nasa vjecna tema

  15. #15
    bembola avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    162

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    nije bitno zapravo koliko je star jer te su teme uvijek aktualne
    bembola ja ipak imam staža skoro 9 godina pa sam se nešto i naučila
    i uglavnom ne slušam ili kimam nezainteresirano, sjetim se važnog i neodgodivog posla
    najvažnije je ne ulaziti u raspravu, jer ti ne gine da se naživciraš


    recimo mene je svojedobno jako pogađalo kad mi je starija imala oko 2 godine i svi su je grdili što nosi dudu
    maltene poznanici s ceste bi nam držali prodike, tete u dućanu i apoteci, svekijini susjedi, ma užaš jedan
    dijete je samo zbunjeno gledalo i još više stiskalo tu svoju dudu a ja sebi neću oprostiti što se nisam znala postaviti
    zato sad ne krijem da me ne zanima što mi imaju reći, prekinem u pola rečenice, kažem da, da, moram ići
    i nije mi to problem, jednom kad probaš svidi ti se
    he he iskreno se nadam da cu i ja uspjet ne zivcirat se i ne ulazit u rasprave,a s drugim cu sigurno biti pametnija-ili to ne govore mamama sa drugim djetetom?

  16. #16

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    jednom kad probaš svidi ti se
    O daaaaa Moćan je to alat...od#eb je lansiran...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •