Pokazuje rezultate 1 do 29 od 29

Tema: igraonica za manju djecu

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    14

    Početno igraonica za manju djecu

    pozdrav,

    znate li za koju, tj. možete li mi preporučiti igraonicu u zagrebu ili okolici (zapadni dio) koja prima djecu od 1 godine?

    hvala

  2. #2
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Ima ovdje, moja prijateljica je bila, lijepo je, pa vidi koji program ti je okej.

    http://www.carobna-suma.hr/#usluge
    Posljednje uređivanje od Ifigenija : 16.11.2012. at 00:48

  3. #3
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    rotkvica, kad kažeš prima, misliš ono da baš ostaviš dijete ili da se s njim igraš tamo?

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,022

    Početno

    CC1 ima do 15 sati besplatne igraonice za djecu od 1-3 godine

  5. #5
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    I ja sam sa svojim (2,5 god.) bila u City One (East), ali može se samo radnim danom do 15h. I djeca do 3 god. moraju biti s roditeljem.

    Ne znam kako je u drugom CC, ali u ovom nema baš jako puno stvari za jednogodišnjake, možda mali tobogan, nekoliko velikih jastuka-životinja, i bazen s lopticama. I druge stvari su zgodne, ali veća djeca su sama i obično jurcaju gore-dolje, i s ovim manjima se baš moraš zavući u neki svoj sigurni kutak.

    Nama je fora i Habyland (plaća se). Tamo je isto roditelj s djetetom, i imaju kutak za tako malu djecu, neke konjiće i sl. A ove druge stvari se isto mogu isprobati ako se uspije malo zbrisati većoj djeci.
    http://www.habyland.com/

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    14

    Početno

    Citiraj ValaMala prvotno napisa Vidi poruku
    rotkvica, kad kažeš prima, misliš ono da baš ostaviš dijete ili da se s njim igraš tamo?
    pa recimo ako postoji nešto najbliže vrtiću.. da bude neka odgojiteljica koja to vodi i da ima par klinaca, onako za povremenu socijalizaciju i eventualno lakše navikavanje na jaslice jednog dana
    ima li ičeg takvog u zg?

  7. #7
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    lilibo špansko-pos

  8. #8
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Moja curka ima 9 i pol mjeseci, nisam je nigdje ostavljala bez mene, ali često odemo do igraonice u city centru - od 9-15 mogu roditelji ući s tako malom djecom. Pa nas dvije budemo tamo, ona puže, igra se, bude među drugom djecom i super mi je socijalizacija. Odemo i do Arene, tamo ima onaj kao kutak gdje djeca mogu puzati i igrati se. Tamo bude manje djece i baš se lijepo "druže".

  9. #9
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj ValaMala prvotno napisa Vidi poruku
    Moja curka ima 9 i pol mjeseci, nisam je nigdje ostavljala bez mene, ali često odemo do igraonice u city centru - od 9-15 mogu roditelji ući s tako malom djecom. Pa nas dvije budemo tamo, ona puže, igra se, bude među drugom djecom i super mi je socijalizacija. Odemo i do Arene, tamo ima onaj kao kutak gdje djeca mogu puzati i igrati se. Tamo bude manje djece i baš se lijepo "druže".

    Jel zna tko, jel ima tako nesto u Splitu? Da mogu otic s malim tu i tamo, a posebno kad je sve mokro od kise.

  10. #10
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Ja sam samo navratila da skinem kapu toj djeci koja se tako rano socijaliziraju

    Moji su očito mali mizantropi

  11. #11

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Podizem temu 2018. godine
    Molim vas ako znate neke igraonice za djecu do 3 godine (da mogu i roditelji ući)
    za dnevno igranje, ne rođendane. Bilo gdje u Zg (samo nam je zapad van ruke)
    Bila bih zahvalna ako znate i cijenu i je li guzva?
    Hvala

  12. #12
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Jeste probali knjižnicu

  13. #13

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Habyland na Velesajmu
    https://habyland.com/
    Roditelji idu unutra sa djecom, vecinom su gumene sprave, labirinti, tobogani... ima i kutak za skroz malene
    Mislim da je 35kn upad preko tjedna, vrijeme neograniceno
    Mi smo znali ici (vec dulje nismo bili) preko tjedna, kad je ruzno vrijeme, ne bi bilo guzve... Za vikende ne znam, pretpostavljam da je guzvovito jer budu i rodjendani...
    Posljednje uređivanje od buba klara : 19.01.2018. at 18:28

  14. #14
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Da, Haby je odličan za manje jer mogu i roditelji. Cak mislim da je ponedjeljkom i srijedom 25kn. Vikendom je 45kn i obično velika gužva jer znaju imati 2-3 paralelna rodjendana.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Jeste probali knjižnicu
    Programi u knjiznici su super, vodim klince redovito.
    Imaju 2-3 termina po sad vremena tjedno sto je super, ali nekad mi zatreba
    i izvan tih termina. Recimo upravo sad Kisa lijeva cijeli dan, a dijete molecivo vec 50 puta ponovilo:
    “Van, van, van”

  16. #16

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Ne znam koji ste dio grada, al već je gore spomenuto - neke gradske knjižnice imaju igraonice za malene. Mi smo cesto zimi znali ici u GK odjel na Ravnicama, imali su organizirane igraonice, pricaonice, bas za malene i cijeli jedan dio knjiznice je opremljen za najmanje.
    To isto imaju i druge vece knjiznice po gradu. Sad idemo u Savski Gaj, djecji odjel. Puno je manji dio za malene ali je zgodno.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Znam za Haby i zam da zna biti guzva.
    Cudno mi je da je on u ovako velikom gradu jedino takvo mjesto

  18. #18

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj Idnom prvotno napisa Vidi poruku
    Da, Haby je odličan za manje jer mogu i roditelji. Cak mislim da je ponedjeljkom i srijedom 25kn. Vikendom je 45kn i obično velika gužva jer znaju imati 2-3 paralelna rodjendana.
    Zeznuto je tamo sa malima. Ima odvojen dio za njih, ali za cas 2 godisnjak skuzi onaj veliki prostor i htio bi gdje su veliki. A pustit ga tamo među velike ni u ludilu

  19. #19

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Preko tjedna tamo bude poluprazno... Ja za njima po onim spravama (idu sa 2-3 godine ali sa mnom), divota jedna, baš se ispušem

  20. #20

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Inace, ima tih igraonica gdje mogu biti roditelji s klincima po shoping centrima (Av. Mall, Arena...) al to izbjegavamo, narocito u ovo doba godine

  21. #21
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj orange80 prvotno napisa Vidi poruku
    Podizem temu 2018. godine
    Molim vas ako znate neke igraonice za djecu do 3 godine (da mogu i roditelji ući)
    za dnevno igranje, ne rođendane. Bilo gdje u Zg (samo nam je zapad van ruke)
    Bila bih zahvalna ako znate i cijenu i je li guzva?
    Hvala
    Imaš dio za divljanje u Supernovi u Buzinu. Onako od spužve sve.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Preko tjedna tamo bude poluprazno... Ja za njima po onim spravama (idu sa 2-3 godine ali sa mnom), divota jedna, baš se ispušem
    Ides prije podne ili popodne?

  23. #23

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Inace, ima tih igraonica gdje mogu biti roditelji s klincima po shoping centrima (Av. Mall, Arena...) al to izbjegavamo, narocito u ovo doba godine
    Zasto izbjegavate njih, a Haby je ok?

  24. #24
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Kad je van van isto možeš odvesti djete u knjižnicu pa se potiho s njim igrati.....

  25. #25

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Haby se veličinom ne može uspoređivati sa ovima po centrima, tamo bude dijete na djetetu, cesto i liste cekanja, dok u Habyu popodne radnim danom bude desetak djece u onom ogromnom prostoru...
    Ja inace, ako mogu, izbjegavam vuci klince po centrima u sezoni virusa, a ako bas moram obavimo to na brzinu i zgibamo van.

  26. #26
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Kad je moj imao 2 godine htio je na one najveće labirinte i tobogane u Habyu pa smo sve zajedno prolazili. Ne radi kontrole, nego iz razloga sto neke prepreke nije mogao sam savladati. Tako da sam jednim udarcem dvije muhe riješila- i njega i sebe izmorila. Muskulfiber sam znala imati...
    Posljednje uređivanje od Idnom : 19.01.2018. at 22:17

  27. #27
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Podizem....
    Pokretacica je pitala za zapadni dio, mene zanima istocni dio Zagreba. Osim GK na Ravnicama sto je buba predlozila molim ako preporucujte jos neke.
    Naime moja malena ce u veljaci imati godinu dana pa bi se zeljeli ukljuciti u neke aktivnosti dok ne krene u jaslice!
    Posljednje uređivanje od sara79 : 27.12.2019. at 09:26

  28. #28
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Moj predlog je kvartovska knjižnica možeš i ti biti tam s njom u igri
    A postoje negdje i programi pričaonica pjevaonica modeliranja za klince
    Pitaj

  29. #29
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Ili grupe mama i beba koje vježbaju

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •