Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Akupunktura za vrijeme trudnoće

  1. #1
    deeeyoo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    310

    Početno Akupunktura za vrijeme trudnoće

    Već me 4. dan užasno boli u spoju desne ruke i ramena, a i osjećam da mi je područje oko lopatice dosta napeto. Općenito sam tip koji izbjegava ljekove, a svakako za vrijeme trudnoće. I preferiram u svakom slučaju homeopatiju. Znam da mi se ne isplati ići kod doktora, jer će mi ili htjeti dati špricu ili tablete protiv bolova. Tako sam razmišljala o akupunturi. Ima li netko iskustva?
    Poznata mi je akupunktura za vrijeme trudnoće za ublažavnje bolova pri porodu, to sam isto već radila. Ali kako je sa akupunkturom za ostala područja tjela?
    Ima li nešto što se ne bi smjelo? Imate li nekog koga bi preporučile, koji to posebno dobro radi (u Zagrebu)?

  2. #2
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    Vjerujem da bi se moglo, samo da trebaš naglasiti da si trudna i da onda izbjegavaju neka područja koja se ne smiju tretirati trudnicama.
    U Osijeku postoji u bolnici i domu zdravlja ambulanta za bol u kojoj rade akupunkturu na uputnicu, pa vjerujem da tako nešto postoji i u Zagrebu. Probaj nazvati pa se raspitati.
    Mene zanima akupunktura za olakšavanje poroda koju si radila. Je li pomoglo? Nažalost, nisam još uspjela naći nekoga u Osijeku tko bi to radio, ali još ne odustajem od potrage

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •