Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: recaro babyzen kolica

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    1

    Početno recaro babyzen kolica

    molim vas dali netko ima recaro babyzen kolica?gledala sam ih i mislim ih kupiti ali su dosta skupa,pa me zanimaju vasa iskustva?

  2. #2
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    podižem...

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    sto juznije to tuznije
    Postovi
    19

    Početno

    necu ti pomoci ali mene isto zanimaju babyzen, ali yoyo, kisobran kolica
    ona koja se sklope u nesto jako sitno i koja su lagana
    ali i skupa

  4. #4
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Ako sam dobro skužila Yoyo je samo košara koja je dio tih kolica. Ima verzija 3u1 (yoyo košara, jaje, i zadnja verzija u formi kišobran kolica). Može se kombinirati kod kupovine (yoyo i jaje ili oboje). Famozna su, a tek u koliko se malo spakiraju, mislim da stanu i u peglicu
    Obzirom da su skupa (u razini stookica) htjela sam čuti mišljenje nekoga tko ih ima...iako u kvalitetu ni najmanje ne sumnjam obzirom na sve što recaro proizvodi.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    sto juznije to tuznije
    Postovi
    19

    Početno

    to i mene zanima...ne znam jesu li dio tih kolica, ali mi se jako svidjaju
    jesu skupa, ali ako su toliko lagana i sitna, necu razmisljat jer zivim na 5.katu bez lifta
    do 6 mjeseci ionako cu vecinom u marami ga nosit i ergo baby...kolica doma skupljaju prasinu, ali srecom nisam ih kupovala jer sam znala da ce tako bit

  6. #6

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Imam ih ja babyzen yoga. Odlicna su. Bas sada pliram kupiti yoyo kisobran kolica

  7. #7

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Yoyo su kisobran kolica. Nisu kosara

  8. #8
    velikavisoka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    42

    Početno

    Dižem temu nakon skoro 6 godina...
    Pitanjce za Babyzen Yoyo 0+/6+ - je li to sad neko novo pomodarstvo ili zaista vrijede sve prednosti koje se navode? Najveći mi je minus visina (i suprug i ja smo 180+ cm), a košara 0+ mi se zaista čini preniska... Sad o tome mogu samo nagađati jer ništa ne radi pa ne možeš otići ništa isprobati/vidjeti, zato pitam vas... Naime, živimo u stanu (visokoprizemlje) pa mi je svaka kila bitna (imam problema i sa lumbagom), a opet ne mogu biti savijena ko vrba kad treba oko bebe nešto dok je u košari. Sportska verija 6+ mi se ne čini toliko niska, najviše me muči 0+ verzija pa ću biti zahvalna na svakoj sugestiji/iskustvu... Košaru svakako trebamo jer je termin krajem kolovoza, dakle, jesensko-zimsko dijete, a u košari mi se čini najzaštićenija po zimi... Mislim, i inače trebaš imati košaru, ali se tu posebno plaća pa zato to ističem...
    Također smo vrlo aktivni, što pješke po gradu, što autom na kojekakve izletiće pa opet trebaju biti vrlo praktična za složiti u auto.
    I nakon svega, ne znam uopće koliko će cura biti suradljiva tj. htjeti s voziti u kolicima...
    Nekakve alternative su nam kao Stokke BEAT (težina 9,5kg) ili Abc Design SALSA 4 (isključivo radi visine i cijene)...

  9. #9
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Računaj da većina beba ne vole biti u košari nakon 3-4 mjeseca. Čast izuzecima.

  10. #10
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Velikavisoka, mislim da yoyo nije nasretniji odabir za 0+, meni se osobno ne sviđa bas taj niski polazaj djeteta, ali vidim i u fejs grupi o kolicima da nisu bas hvaljena. Samo mi nije jasno zasto ih toliko ima posvuda unatoc nedostacima....
    Ako si na fejsu pridruzi se grupi Djecja kolica, dodatna oprema i savjeti, ima cura koje su isprobale preko 100 razlicitih modela i daju super savjete. Sigurno bi dobila tamo dosta iskustva iz prve ruke.
    Stokke Beat su relativno nova, lijepo izgledaju. Kvaliteta bi trebala biti dobra, imala sam xplory, iako kazu da su kod modela Scoot podbacili.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj velikavisoka prvotno napisa Vidi poruku
    Dižem temu nakon skoro 6 godina...
    Pitanjce za Babyzen Yoyo 0+/6+ - je li to sad neko novo pomodarstvo ili zaista vrijede sve prednosti koje se navode? Najveći mi je minus visina (i suprug i ja smo 180+ cm), a košara 0+ mi se zaista čini preniska... Sad o tome mogu samo nagađati jer ništa ne radi pa ne možeš otići ništa isprobati/vidjeti, zato pitam vas... Naime, živimo u stanu (visokoprizemlje) pa mi je svaka kila bitna (imam problema i sa lumbagom), a opet ne mogu biti savijena ko vrba kad treba oko bebe nešto dok je u košari. Sportska verija 6+ mi se ne čini toliko niska, najviše me muči 0+ verzija pa ću biti zahvalna na svakoj sugestiji/iskustvu... Košaru svakako trebamo jer je termin krajem kolovoza, dakle, jesensko-zimsko dijete, a u košari mi se čini najzaštićenija po zimi... Mislim, i inače trebaš imati košaru, ali se tu posebno plaća pa zato to ističem...
    Također smo vrlo aktivni, što pješke po gradu, što autom na kojekakve izletiće pa opet trebaju biti vrlo praktična za složiti u auto.
    I nakon svega, ne znam uopće koliko će cura biti suradljiva tj. htjeti s voziti u kolicima...
    Nekakve alternative su nam kao Stokke BEAT (težina 9,5kg) ili Abc Design SALSA 4 (isključivo radi visine i cijene)...
    Pozdrav! Ja imam slični problem pa me zanima koja ste kolica na kraju kupili? Hvala

  12. #12

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj ivana s prvotno napisa Vidi poruku
    Velikavisoka, mislim da yoyo nije nasretniji odabir za 0+, meni se osobno ne sviđa bas taj niski polazaj djeteta, ali vidim i u fejs grupi o kolicima da nisu bas hvaljena. Samo mi nije jasno zasto ih toliko ima posvuda unatoc https://atelierrebul.si/hr/shop/cate...risi-za-dom-22....
    Ako si na fejsu pridruzi se grupi Djecja kolica, dodatna oprema i savjeti, ima cura koje su isprobale preko 100 razlicitih modela i daju super savjete. Sigurno bi dobila tamo Cbd proizvodi iskustva iz prve ruke.
    Stokke Beat su relativno nova, lijepo izgledaju. Kvaliteta bi trebala biti dobra, imala sam xplory, iako kazu da su kod modela Scoot podbacili.
    opet ne mogu biti savijena ko vrba kad treba oko bebe nešto dok je u košari. Sportska verija 6+ mi se ne čini toliko niska, najviše me muči 0+ verzija pa ću biti zahvalna na svakoj sugestiji/iskustvu

  13. #13

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj WeltZerr12hr prvotno napisa Vidi poruku
    opet ne mogu biti savijena ko vrba kad treba Atelier Rebul bebe nešto dok je u košari. Sportska verija 6+ mi se ne čini toliko niska, najviše me muči 0+ verzija pa ću biti zahvalna na svakoj sugestiji/iskustvu



  14. #14

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj WeltZerr12hr prvotno napisa Vidi poruku
    opet ne mogu biti mirisne svijeće ko vrba kad treba oko bebe nešto dok je u košari. Sportska verija 6+ mi se ne čini toliko niska, najviše me muči 0+ verzija pa ću biti Cbd kapi na svakoj sugestiji/iskustvu



    Također smo vrlo aktivni, što pješke po gradu, što autom na kojekakve izletiće pa opet trebaju biti vrlo praktična za složiti u auto.
    I nakon svega, ne znam uopće koliko će cura biti suradljiva tj. htjeti s voziti u kolicima...
    Nekakve alternative su nam kao Stokke BEAT (težina 9,5kg) ili Abc Design SALSA 4 (isključivo radi visine i cijene)...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •