Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Dohrana

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Postovi
    1

    Početno Dohrana

    Zanima me kada moguz početi sa ciklom i krumpirom, inače malena mi ima 5 mjeseca i već mi jede mjesec dana voćne kašice,pa bi ja njoj sad davala malo povrća probali smo nešto ali nije baš zadovoljna pa bi probala sa ciklom

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    49

    Početno

    Kristina28 mislim da bi se trebala bazirati na mrkvu,blitvu ili tikvicama na samome početku...
    Mome dečku je 5 mjeseci i prije par dana sam počela s sokićem ali najprije sam uzela mrkvu,
    jer da sam jabuku,krušku ili bilo koji voćni,iz iskustva znam da bi odbijao povrće.
    Mislim da kod tvoje malene povrće ne ide jer je naučila na slatkaste okuse
    pa sada treba vremena da se navikne na povrće....

  3. #3
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ovdje je tablica po kojoj se mi hranimo http://forum.roda.hr/threads/27502-Tablica-dohrane-nova!

    A ovdje možeš pitati sve šta te zanima http://forum.roda.hr/threads/35028-P...mo-o-dohrani-7

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    49

    Početno

    koksy, jedno veliko hvala od mene.Tablica će mi biti od velike pomoći

  5. #5
    malibebac avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    10

    Početno

    ovako ja nzn ali je da mi je prvo djete je da sam mlada mama i je da ono ima puno savjeta i knjiga i svega ali ja svoje djete ne mogu na knjigama i tudim savjetima odgajati jer moja princeza je jako jako zdrava i super je jer sve sta joj spremim ne jednom nego dosada vise puta nemamo nikakvi problema prvo joj dajem kravlje mljeko i to smo poceli sa 6mje do sada smo jeli i piletinu,mrkvu,rizu,paste,pule,zelja,blitve,kupusa ,kumpira,petit keksa,sadA i kruha i nemamo nikakvih problema ima 7mje i 65cm i 8kg i u hodalici je vec i s 5mje je sidila i kkako da ja djete hranim po knjigama kada je ovako sve uper

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •