Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Preporuka za ginekologa na Trešnjevci

  1. #1
    marina.lukacin avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    30

    Početno Preporuka za ginekologa na Trešnjevci

    Prije pola godine smo preselili, pa mi je daleko ići do trenutnog ginekologa.
    Zanima me imate li za preporučiti ginekologa na području Trešnjevke? Nije bitno je li M ili Ž...
    Hvala!!!

  2. #2
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Pratim...

  3. #3

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Privatno ili socijalac?

  4. #4
    delitza avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    111

    Početno

    Ako tražiš socijalca nemoj u dz Joža Vlahović, Nova cesta 85a kod dr. Ezgete. Popriličan broj žena je pobjegao od njega glavom bez obzira (i ja skupa s njima) - da sad ne navodim sve razloge, mogu se naći na netu čim uguglaš Jozo Ezgeta, a ja sam najviše frustrirana krivom terapijom i proglašavanjem nalaza s jakom upalom pod b.o. bez terapije. Na kraju sam morala na LETZ. U istom dz-u radi i dr.Ljiljana Kovačević, za nju sam od jednih pacjentica čula da je super a od drugih da je koma pa sad ti znaj. Moja preporuka ti je da ne mjenjaš ginekologa ako si zadovoljna s njim, manje je mučno putovati nego se nervirati.

  5. #5
    marina.lukacin avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    30

    Početno

    S trenutnim nisam baš zadovoljna, tako da mi nije jedini problem putovanje... A tražim socijalnog...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    sorry, onda ti nemrem pomoći. ja imam privatnog.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    77

    Početno

    Dr.Zoran Raič dom zdravlja Šarengradska

  8. #8

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    478

    Početno

    Ljiljana Kovačević je bila predivna, vodila mi je 2 T i bila kod nje 14 g. Nažalost, otišla 1.9.12. u mirovinu, a od njene nasljednice sada bježim glavom bez obzira, iako je na prvu jako draga, slatka i ljubazna!

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Dr.bozica Kvaternik Ledinski-DZ u Bastijanovoj. Ne bas rjecita,ali vrlo korektna! Od kad je stara sestra otisla u mirovinu,guzve su manje. Rekla bih cak da je ova mlada primjer organizirane medicinske sestre!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •