Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 60

Tema: Koji printer kupiti za doma

  1. #1
    saška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,054

    Početno Koji printer kupiti za doma

    Moj sin želi imati printer doma. Guglala sam, ali nisam došla do neke korisne informacije.
    Htjela bih neki koji nema skupe tonere i isti se ne troše brzo.
    Po mogućnosti u boji.
    I da nije skup
    Imate preporuku?

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj saška prvotno napisa Vidi poruku
    Moj sin želi imati printer doma. Guglala sam, ali nisam došla do neke korisne informacije.
    Htjela bih neki koji nema skupe tonere i isti se ne troše brzo.
    Po mogućnosti u boji.
    I da nije skup
    Imate preporuku?
    Moje iskustvo je ovakvo: ili je skup uređaj ili su skupi toneri. Kod jeftinih inkjet printera toneri su u malim kućicama i potroše se za tjedan dana, a koštaju...boli glava...

    Ako je neki bolji uređaj, skuplji je ali i traje.

    Mi imamo doma neki kombinirani printer-skener-fax uređaj (hp neki... star je nekoliko godina, ne mogu ga naći...).

    Cijena je bila neka srednja, red veličine 1000 kn (iako to ništ ne znači - cijene se mijenjaju), ali toneri nam traju po pola godine ako se baš jako ne raubaju. Dobro nam dođe jer djeca na njemu kopiraju i skeniraju bilježnice kad nisu u školi, otplatio se odavno samo zbog toga. Printanje mu je sekundarna funkcija.

    Na poslu imam crnobijeli laser koji definitivno nije za kućnu upotrebu + mali hp deskjet koji tonere jede takvom brzinom da mi je muka, a koristi se relativno rijetko.

    Ima i printera drugih proizvođača (kolega kaže da ima i drugih, tak jeftinih da ti se ne isplati ni nove tonere kupovati nego kupiš cijeli printer) pa se nadam da će ti se netko javiti s pametnom preporukom i friškim informacijama.

  3. #3
    saška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,054

    Početno

    Printer, skener, fax za 1000 kuna mi se čini baš povoljno. Ja na poslu stalno koristim skener, bilo bi dobro da imam i doma.
    Znam da se često više isplati kupiti cijeli printer, ali ne želim tu opciju, imala bih grižnju savjesti da svako malo bacam aparat...

  4. #4
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj saška prvotno napisa Vidi poruku
    Printer, skener, fax za 1000 kuna mi se čini baš povoljno. Ja na poslu stalno koristim skener, bilo bi dobro da imam i doma.
    Znam da se često više isplati kupiti cijeli printer, ali ne želim tu opciju, imala bih grižnju savjesti da svako malo bacam aparat...
    Evo ti nešto slično: http://www.hp-store.hr/index.php/mul...284c-102900-kn

    Moj je stariji model (nema display - krajnje je kompaktan) i ne mogu ga više naći, ali radi već par godina uredno.

  5. #5
    em_kay avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    zapadno od Zagreba, skoro pa u deželi...
    Postovi
    152

    Početno

    ne mogu ti preporučiti neki konkretan model, ali preporučam da kupiš onaj model u koji možeš stavljati zamjenski toner

  6. #6
    saška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,054

    Početno

    Ja sam na poslu imala hp 1100, to je bio nepoderiv stroj i toner je traaajao. Peterlin, hvala na preporuci. Idem vidjeti cijenu tonera i zamjenskog tonera za ovaj stroj.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Ja sam imala doma mali HP printer koji je nov koštao manje nego toneri
    Imala i all-in-one (skener+fax+printer+kopirka) Canon, sa 3 tonera u boji (cijan, magenta i žuta) + 1 mali crni toner + 1 velik crni toner. Uređaj koštao cca 2.000 kuna
    Refil tonera oko 600 kn.
    Slike kvalitetne, sken isto OK. Canon bih preporučila (za razliku od HP-a)

  8. #8
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    ja sam si kupila " za po doma" printer/skener/kopirku u interšparu za 270kn
    koliko ja printam i kopiram, meni je čisto dovoljno
    a zamjenske boje su relativno ok cijena (tak mi je buraz rekao,ja nemam pojma gdje se kupuju)
    http://online-katalog.spar.at/veliki-katalog/#/page/39

  9. #9
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Lucas prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam si kupila " za po doma" printer/skener/kopirku u interšparu za 270kn
    koliko ja printam i kopiram, meni je čisto dovoljno
    a zamjenske boje su relativno ok cijena (tak mi je buraz rekao,ja nemam pojma gdje se kupuju)
    http://online-katalog.spar.at/veliki-katalog/#/page/39
    Zamjenske boje za hp (cca 60% cijene originalnih ako se mm dobro sjeća) nabavljamo u Chipoteci, a originalne su najpovoljnije u Muelleru.

    (Baš se vidi da ne radim puno s tim - ne znam napamet koje su, ali su velike kućice, nisu one koje iscure u jedno popodne.)

  10. #10
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    I ja bih neku dobru ideju za printer/skener/fotokopirku i opcionalno fax. Kupila sam Lexmarkov, povoljan je, boje dugo traju, može printati i ako ima samo crnu, ali...skenira samo po jedan papir.
    Pa sam kupila Epson, lijepo se otvori gore i može skenirati i bilježnice i knjige, lagan je, ali...mora imati sve četiri boje napunjene da bi printao. Sve četiri originalne kartuše koje mora imati su skuplje od novog printera. Pa sam kupila zamjenske. Ali, neće da radi, samo plava izlazi...Hoću uštedjeti, pa ću još više potrošiti.

    Rješenje, dva printera, na jednom skeniram, pa na laptop, pa na drugom printam. Izludit ću više!!

    Neće biti druge nego iskeširati ponovo, ali za što!?
    HP su tinte preskupe, a zamjenske su mi odmah začepile to gdje tinta izlazi i letio je u smeće.

  11. #11
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Ja tinte za hp kupujem ugl preko njuškala, jer tamo budu za cca 100 kn. Dvije su i može printati ako je samo crna unutra. Kupili smo ga za po doma ali sad ga koristimo za posao i toner nam traje pola godine.
    Skener je super, a često i kopiramo, jedino fax nikad nismo spojili jer ne znamo, tj ja sam pokušavala,ali unatoč svojoj kliko toliko dobroj inf. pismenosti ja to ne znam.
    I da najeftijiju HP je u Metrou.

  12. #12
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Našla sam jedan kombinirani hp za puno manje od 1000 kn - evo ga tu, čini mi se ok: http://www.peroneus.net/index.php/ka...id=19&vmcchk=1

  13. #13
    saška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,054

    Početno

    Peterlin, hvala!

  14. #14
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Mi smo prije nepunih mjesec dana kupili hp-ov Deskjet Ink Advantage 2515 PRINT/SCAN/COPY i fantastičan je! Koštao je oko 380kn, a na sniženju 350. Punjenja su oko 60kn-jedno za cb jedno za u boji. Baš sam se spasila!

  15. #15
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    ja cu pohvaliti HP deskjet 1050 kupljen za cca 270 kn.

    ima skener-kopirku-printer.
    najbolje uloženih 270 kn.nemoram juriti u kopiraone,printam skripte sama-totalno korisna stvra.

    jedan toner godisnje potrosimo.onaj neki XL.al se i printa.

  16. #16
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Brother, bilo koji. Imaju sistem samostalnog čišćenja mlaznica pa se ne zasuše ako zaboraviš printati mjesec-dva. Originalne tinte su skupe, ali zato postoje zamjenske kojima baš ništa ne fali za 1/5 cijene. Mijenjaju se svaka boja za sebe + crna. Novi printer dobiješ s originalnim potpuno punim tintama.
    I imaju dobar servis koji ne zafrkava oko jamstva. Provjereno.

  17. #17
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    znači brother, ha? gdje kupuješ zamjenske tinte?

    gledam im cijene, nema ispod 700-800 kn za inkjet. meni treba i wireless, jer imam kombinaciju wireless router + laptop, bez desktop računala.

    a još bih i da je što manjih dimenzija.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    mogu preporuciti epson sx 130 za kucnu upotrebu. skenira, printa i kopira, sve za 300 kn inicijalnih.
    epsonovi toneri relativno skupi, ali postoje zamjenski pa me komplet 3 boje + crna kostaju 120 kn sto mi se cini prihvatljivim. ako se pazljivo podese postavke za printanje (draft) izdrze toneri i preko 1000 stranica.

    ne znam da li je sx130 jos u prodaji ili je ove godine dobio nasljednika modela

  19. #19

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    e da, nisam napisala, a mislila sam da se podrazumijeva - toneri se mijenjaju jedan pojedan

  20. #20
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa Vidi poruku
    znači brother, ha? gdje kupuješ zamjenske tinte?
    Makro-Mikro. Oni su i ovlašteni serviseri.
    Jedina stvar na koju treba paziti je da se uvijek ima rezerva zamjenskih tinti u pripremi. Sustav za održavanje mlaznica troši tintu bez obzira na printanje/neprintanje, ali da bi funkcionirao treba mu - tinta. Ako nestane tinte lijepo se zasuši, a onda potrošiš brdo tinte dok se mlaznice ne otvore. Nema prstića - nema čokolade.

  21. #21
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    good to know. hvala!

  22. #22
    genius avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ravnica
    Postovi
    685

    Početno

    Podižem ovu temu.
    Kupujem printer "za kuću" uvijet je da je canon i cijena do - oko - 500 kn. Znači treba mi za povremeno printanje djeci zadatke i poneku sliku bilo bi dobro da ima i kopirku. Neteba mi neki profesionalni ni super brzi,ni ogromni ali nekako mi je u svemu tome najbitnje da su slike ok i da se mogu kupiti zamjenske ili orginal p o v lj n e tinte.
    Imala sam hp jako brzo se pokvario. Epson je ok ali nekako sada bi canon. Molim one koji imaju canon da se jave i pomognu mi s odabirom.
    Gledala sam pixmu MP 230 čini mi se ok ali neide zamjenska tinta ,a orginal je da boli glava. Možda bi zato u startu izdvojila i više novaca za printer pa da mi tinte kasnije budu jeftinije.

    Što kažete na pixma IP 7250 - 600kn , pixma IP 3600 , Mg 5150 cijena ?? ili neki drugi......
    Posljednje uređivanje od genius : 03.03.2013. at 12:21

  23. #23
    genius avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ravnica
    Postovi
    685

    Početno

    pomoccc

  24. #24
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    ja ti imam epson sx125 i jako sam zadovoljna, a cijena je bila prava jeftinela. ne kupujem original tintu, nego sam nasla ducan u heinzelovoj koji drzi zamjenske za, pazi sad- 20! kuna. (neki dugi ducani iste takve zamjenske naplacuju po 50-ak kuna) moj epson je skener, printer i kopirka i sluzi svrsi. i slike sam printala, ali mi je neisplativo jer je foto papir preskup

  25. #25
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    mi imamo canon MP140 printer /skener/kopirka..spasila se!

  26. #26
    genius avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ravnica
    Postovi
    685

    Početno

    Kod nas nema canon nego sam po naruđbi ,jedino što sam našla je epson sx 230 i sad se dvomim... idu zamjenske tinte i izgleda ok cijena je oko 480 kn plus usb kabl,papir.........ali ni sama neznam .
    Gdje kupujete boje za canon i koliko su,da li uopće mogu iči zamjenske,trgovci kažu da ne... odnosno imaju neke zamjenske po 90-150 kn ???

  27. #27

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    4

    Početno

    Također sam u istoj potrazi. Jel si našao/la šta?

  28. #28

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Podižem temu, molila bi za savjet za printer/kopirka/skener,do negdje cca 700kn, a da mogu zamjenske boje koje naravno isto nisu skupe.
    printer mi treba za doma, ništa posebno, da mogu isprintat radne listiće za malog za vježbu, kakav recept...znači ništa specijalno, a opet da donekle normalno funkcionira

  29. #29
    tanja37 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    ZAGREB - RUDEŠ
    Postovi
    393

    Početno

    Mi imamo Epson xp-205 i za po doma nam je super.
    Kupujemo zamjenske boje, nisu skupe, dosta dugo traju jer printamo samo za školarce ili tu itamo nekaj za nas. Ima i skener....

  30. #30
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Mi smo se zezli s Brotherom 3 u 1, na stolno računalo računalo se nikako nije htio spojiti, a na laptopu stalno gubi bežičnu vezu iz nepoznatih razloga, zamjenski toneri jedne vrste NE funkcioniraju uopce (ne prepoznaje ih), a drugu vrstu prepozna, ali printa naštraftane listove čudnih boja. Originalni komplet tonera košta skoro ko sam printer. Katastrofa.

  31. #31
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Iskustva sa 3u1 printerima sa Wi-Fi opcijom?
    Ne mogu se odlučiti između HP-a i Canona.

  32. #32
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Imam HP 3635, onaj bijelo-plavi. Neka tri mjeseca. Posve sam zadovoljna. Nije skup, a ni tinta nije pretjerano skupa. https://support.hp.com/us-en/product...172314/manuals

  33. #33
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Imam HP 3635, onaj bijelo-plavi. Neka tri mjeseca. Posve sam zadovoljna. Nije skup, a ni tinta nije pretjerano skupa. https://support.hp.com/us-en/product...172314/manuals
    Izgleda da se za Windows 10 mora nešto preuzimati.
    Koje Windowse vi imate na kompu?

  34. #34
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Spojila sam na tablet i smartphone bez problema. Kućno računalo spojim kabelom, nije mi se dalo stavljati onaj wifi stick na PC, a i puno mi je brži internet kad je žično spojen u zid. Muž ima na laptopu Windows 10. ali ne znam sada da li se je pokušao spojiti, obično ja printam. U dućanu (Links) su mi rekli kako spojiti, a i našla sam online. Ne sjećam se točno detalja.

  35. #35
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Spojila sam na tablet i smartphone bez problema. Kućno računalo spojim kabelom, nije mi se dalo stavljati onaj wifi stick na PC, a i puno mi je brži internet kad je žično spojen u zid. Muž ima na laptopu Windows 10. ali ne znam sada da li se je pokušao spojiti, obično ja printam. U dućanu (Links) su mi rekli kako spojiti, a i našla sam online. Ne sjećam se točno detalja.
    Hvala budem proučila.
    Suprug naginje printerima sa 5 tinta umjesto 2. Ovaj tvoj ima dvije kazete?

  36. #36
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Da, dvije, meni su ti draži. Imala sam Epson sa nekoliko kazeta i uopće ne printa ako nema svih boja. HP printa i ako je samo crna, a to mi puno znači kad moram hitno printati, nema boje, a ne mogu do grada.

  37. #37
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Da, dvije, meni su ti draži. Imala sam Epson sa nekoliko kazeta i uopće ne printa ako nema svih boja. HP printa i ako je samo crna, a to mi puno znači kad moram hitno printati, nema boje, a ne mogu do grada.
    Meni upravo HP blinka i odbija printati jer nečega nema. A dvije kazete.

  38. #38
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    I mi imamo neki HP, printer, skener, kopirka. Dvi boje idu (crna i boje), sve skupa možda oko 100 kn dođu. Super je i imamo ga već par godina

  39. #39
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Mi smo gledali recenzije za štobisereklo value for money i kupili neki canon m nešto 3u1.

  40. #40
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj krumpiric prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo gledali recenzije za štobisereklo value for money i kupili neki canon m nešto 3u1.
    Na kraju sam kupila Canon Pixmu.
    Ovaj: http://www.expertreviews.co.uk/print...r-new-best-buy
    Za sada su svi zadovoljni.

  41. #41

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    3

    Početno

    Epson L365 je povoljan izbor, tankovi s bojom poprilično dugo traju.

  42. #42
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Kod mene je pukla ljubav prema tinti. Uzeo sam HP CP1025. Osim drivera koje treba preuzeti na netu, ali rade OK, sve ostalo je super. Zamjenski toneri su oko 100kn (!!!), a s tvorničkim 1/4 punim crnim tonerom sam ispisao preko 1200 stranica. Jučer mi se oglasio plavi, znači za sada preko 2000 stranica, od toga valjda 1000 u boji i radi super.
    Doduše... nije za firme. Pregrijava se nakon pedesetak stranica pa treba pauzu. Ali za doma je super. Jako štekeće dok rotira tonere u karuselu, ali samo kad printa u boji.

  43. #43
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene je pukla ljubav prema tinti. Uzeo sam HP CP1025. Osim drivera koje treba preuzeti na netu, ali rade OK, sve ostalo je super. Zamjenski toneri su oko 100kn (!!!), a s tvorničkim 1/4 punim crnim tonerom sam ispisao preko 1200 stranica. Jučer mi se oglasio plavi, znači za sada preko 2000 stranica, od toga valjda 1000 u boji i radi super.
    Doduše... nije za firme. Pregrijava se nakon pedesetak stranica pa treba pauzu. Ali za doma je super. Jako štekeće dok rotira tonere u karuselu, ali samo kad printa u boji.
    https://www.nabava.net/pisaci/hp-las...00-dpi-3908681
    Za te pare i mora biti super.

  44. #44
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Meni se otplatio. Morao sam naprintati preko 1000 stranica, od toga većina u boji. Baci pogled na cijene otiska u boji i vidjet ćeš da se otplatio već na pola puta. Toneri za razliku od tinte ne zapeku, a traaaaaaaaajuuuuuu. Originalni imaju originalne cijene od preko 400kn, ali... zamjenski su oko 100kn. Bagatela. Kupio sam ga na preporuku baš na tako povoljne tonere.

  45. #45
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se otplatio. Morao sam naprintati preko 1000 stranica, od toga većina u boji. Baci pogled na cijene otiska u boji i vidjet ćeš da se otplatio već na pola puta. Toneri za razliku od tinte ne zapeku, a traaaaaaaaajuuuuuu. Originalni imaju originalne cijene od preko 400kn, ali... zamjenski su oko 100kn. Bagatela. Kupio sam ga na preporuku baš na tako povoljne tonere.
    Da, mi ne printamo toliko. Od 10. mjeseca ako smo 100 stranica, i to ne sve u boji.

  46. #46
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Pa... uz toliko korištenje teško je naći ikakvu računicu. Ali ako ti se posreći jeftino se dočepati lasera, bila bi sigurna da će ti i uz tako malo korištenje odraditi dobar posao baš svaki put, dok s tintom to baš nije ziher.

  47. #47
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa Vidi poruku
    Pa... uz toliko korištenje teško je naći ikakvu računicu. Ali ako ti se posreći jeftino se dočepati lasera, bila bi sigurna da će ti i uz tako malo korištenje odraditi dobar posao baš svaki put, dok s tintom to baš nije ziher.
    Gle, uvijet je bio da ima wi-fi, tako da baš i nisam imala veliki izbor u svojim cjenovnim mogućnostima.
    Laser ima mm u firmi.

  48. #48
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Ovaj printer postoji i u wi-fi varijanti, ali mrvicu skuplji.
    Gle, kužim te potpuno. Jedino što mi je stari dobri Brother na tintu crknuo po drugi put, ali izvan jamstva. Zaključio sam da mi printer u boji sada treba puno više nego prije i odlučio se baciti u trošak.
    Ali dok sam tražio osnovni kriterij je bio jeftini toneri. Javio mi se dežurni od jednog dućana s tonerima i printerima i izložio sam mu svoju ideju. I eto.
    Ima i jeftinijih laser printera u boji, recimo Samsung, ali toneri koštaju k'o drago kamenje. Jedno punjenje svim tonerima ispadne skuplje od novog printera!

  49. #49
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Podižem temu! Treba mi za kucnu upotrebu, nekako preferiram hp. Koji uzeti a i da tinta nije preskupa? Hvala

  50. #50

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Podižem temu! Treba mi za kucnu upotrebu, nekako preferiram hp. Koji uzeti a i da tinta nije preskupa? Hvala
    Mi smo prije 3 mjeseca kupili Epson EcoTank L3150 i jako smo zadovoljni s njime. Printamo i printamo, a tinta ne vidis da se uopce trosi. Kazu da bi nam ona sto smo je dobili s printerom trebala potrajati 3 godine. U svakom slucaju preporuka.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •