Stranica 15 od 19 PrviPrvi ... 51314151617 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 701 do 750 od 902

Tema: Prijevremni upis u skolu DA ili NE?

  1. #701

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Yin &yang

    Sretno dalje!

    Iskreno nalupala bih te sad kad čitam što si maleckoj govorila,nemoj se ljutit ja se to malo i šalim
    I ja bih sebe, baš mi je krivo ali ponekad su riječi brže od pameti!
    Ponekad se iskreno baš osjećam kao potpuno nesposoban roditelj sve znam u teoriji, a u praksi govorim i radim sve suprotno.

  2. #702
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Onda imas srece da tvoja djeca nemaju potrebu imati jako sposobnog roditelja.

  3. #703

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Onda imas srece da tvoja djeca nemaju potrebu imati jako sposobnog roditelja.
    Hoćeš reći da su djeca još dobro ispala uz mene ovako nesposobnu

  4. #704
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    yin&yang, i ja se ponekad osjetim kao nesposoban roditelj
    možda ne baš potpuno, ali bude dana kad bih si sposobnost procijenila na 20% maks.
    glavu gore, svi nekad radimo stvari na koje nismo ponosni, skužila si, prestala si, i idete dalje sad

  5. #705
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    tako je kako kaže tangerina

  6. #706

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    201

    Početno

    Ma znam ja to, pa sada nastojim popraviti štetu i ohrabrujem je i pričam o školi pozitivno, što uostalom i mislim.

  7. #707

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    201

    Početno

    Dijete ide u školu!
    Napokon obavili sve i sada se svi slažu da je spremna za školu, čak je ona prva psihologica na kraju rekla da je po rezultatima u višem prosjeku. Osim nje, bila je na testiranju u školi koju spadamo gdje su je testirale logopedica i učiteljica i rekli su da je odlično riješila testove, ne savršeno, jer još ne zna čitati i računati (makar zna čitati kraće riječi i računati do 5), da im je žao da ide sada jer bi sljedeće godine bila briljantna (njihove riječi), ali je po svemu spremna i sada. Liječnica je isto dala zeleno svjetlo. Tako da su na kraju svi u komisiji zaključili da može ići u školu. Sada čekamo rješenje i onda se upisujemo
    Posljednje uređivanje od yin&yang : 24.05.2018. at 16:26

  8. #708
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ajde baš mi je drago da ste to rješili. Meni je od početka sve bilo jasno i da te nije bilo "ziheraškog" stava prve psihologice znam da ti ne bi dvojila ni sekundu

  9. #709
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj yin&yang prvotno napisa Vidi poruku
    čak je ona prva psihologica na kraju rekla da je po rezultatima u višem prosjeku.
    Ovaj dio je meni posve neprofesionalan, kako jedan stručnjak može reći jedno a poslije posve drugo. Mah...

  10. #710

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ovaj dio je meni posve neprofesionalan, kako jedan stručnjak može reći jedno a poslije posve drugo. Mah...
    Iskreno nemam pojma. Doduše prošla su dva mjeseca između testiranja, a u međuvremenu je ona i obradila podatke sa prvog testiranja. Ja sam joj na početku ovog sada zadnjeg testiranja samo rekla što su rekle liječnica i ova logopedica iz druge škole, svoje mišljenje nisam govorila. Opet nisam prisustvovala samom testiranju, ali na kraju je rekla da je ona sada super riješila i to u višem prosjeku, čak mi je za neke stvari što je logopedica rekla da ne zna (tipa računanje) rekla da dijete to zna, da joj je za manje brojeve sve izračunala točno bez problema. Rekla je da je po njoj spremna i može u školu, nije mene ništa sada pitala.

  11. #711

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ajde baš mi je drago da ste to rješili. Meni je od početka sve bilo jasno i da te nije bilo "ziheraškog" stava prve psihologice znam da ti ne bi dvojila ni sekundu
    tako je... ja sam prije toga bila stvarno sigurna da je ona spremna, što se vidilo iz mojih prvih postova na temu, pa me ona malo poljuljala. A u stvari mi to nije trebalo, jer sam radi toga učinila neke krive korake. Ali nema veze, sada smo s tim gotovi i sada samo lijepo i pozitivno o školi pričam. Još da dobijemo neku dobru učiteljicu i bit će to super
    Ja doista mislim da je ona spremna i da neće biti problema. Možda bi joj još dobro došao koji mjesec u emocionalnom smislu, ali još cijela godina vrtića je za nju previše. Ona je vrtić prerasla.
    Posljednje uređivanje od yin&yang : 25.05.2018. at 14:10

  12. #712

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Bravo i sretno dalje!

  13. #713

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    201

    Početno

    Koliko se cca čeka rješenje o prijevremenom upisu? Još nisam ništa dobila a sada je prošlo dva tjedna od završetka testiranja.

  14. #714
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    nazovi i pitaj

    u svakom slučaju idući tjedan ga moraš imati https://www.zagreb.info/aktualno/upi...otrebno/176188

  15. #715
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ja bih isto nazvala ili tamo otišla.
    Al nešto mi zuji u glavi da su ga direktno slali u školu u koju se dijete upisuje.

    Najbolje provjeri. Ona služb.za naš dio grada (ispostava negdje u Gajnicama) ne radi od 8-16h nego par sati na dan je u tom uredu. Tako je bilo prije 3 godine.

  16. #716

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj yin&yang prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko se cca čeka rješenje o prijevremenom upisu? Još nisam ništa dobila a sada je prošlo dva tjedna od završetka testiranja.
    Ako se radi o Zagrebu rješenje ćete dobiti negdje u srpnju vjerojatno, možda i kasnije.
    Rješenje izdaje naime, Gradski ured, ne škola i treba obaviti podosta papirologije od trenutka testiranja do izdavanja Rješenja.

  17. #717
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Noa,
    Meni je sigurno rješenje Grada došlo prije samog upisa u školu sredinom lipnja, jedino mi u magli jel mi stiglo doma poštom ili direktno u školu.
    Kad sam završila s upisom, to je bilo to ka i kod ostalih redovnih upisa.

  18. #718
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Je s time da si ti Lili pokrenula postupak već u ožujku ,i bila si odmah na dobitku vremena.
    Noa ak joj rješenje stigne u srpnju stiže samo mjesec i nešto kasnije od datuma upisa,svakak zovi,pitaj

  19. #719

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Noa,
    Meni je sigurno rješenje Grada došlo prije samog upisa u školu sredinom lipnja, jedino mi u magli jel mi stiglo doma poštom ili direktno u školu.
    Kad sam završila s upisom, to je bilo to ka i kod ostalih redovnih upisa.
    Jesi sigurna da je to bilo "Rješenje"? (Rješenje dolazi i u školu i roditeljima na kućnu adresu)
    Možda prije "Mišljenje" škole o spremnosti djeteta za upis u 1. razred....?

    Otkad radim ovaj posao, ne pamtim da je za neko dijete bilo gotovo Rješenje G. U. prije formalnih upisa u 1. razred...... No moguće da ima iznimaka.

  20. #720
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    A na osnovu čega se onda klinci upisuju ak je tak kak ti tvrdiš?

  21. #721

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Na temelju Mišljenja, ako su svi zainteresirani suglasni......
    ako postoje nesuglasice i različita stajališta čeka se Rješenje

    (postoji stav da bi jedino zakonski ispravno bilo čekati izdavanje Rješenja kad je u pitanju raniji upis
    no ukoliko su svi suglasni i nema disonantnih tonova, praktično nema potrebe za to)
    Posljednje uređivanje od no@ : 07.06.2018. at 19:48

  22. #722
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Je noa bilo je rješenje i bila sam gotova sa svim papirima na dan upisa kao i ostali prvašići.poslije smo išli na ljetovanje.

    Sad čak mislim da je dopis stigao baš tako istodobno i doma i u školu, naslovljen na oba primatelja zato me bit će zezalo pamćenje

  23. #723

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Je noa bilo je rješenje i bila sam gotova sa svim papirima na dan upisa kao i ostali prvašići.poslije smo išli na ljetovanje.

    Sad čak mislim da je dopis stigao baš tako istodobno i doma i u školu, naslovljen na oba primatelja zato me bit će zezalo pamćenje
    Super za vas.....!

  24. #724
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Ok ako to mišljenje ne dobi do srijede kak može onda upisati dete u četvrtak?

  25. #725

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Mišljenje je u školi ako su obavili predupisnu proceduru......
    škola kojoj prema mjestu prebivališta dijete pripada izdaje Mišljenje.

    Nije se potrebno zamarati tim dokumentom, osim u situaciji kada dijete želiš upisati u školu izvan upisnog područja......

  26. #726
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Kolko sam skužila baš je druga škola u pitanja,jel se treba zamarati sad i kaj napraviti ak ne dobi stvarno papir na vreme

  27. #727

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Kolko sam skužila baš je druga škola u pitanja,jel se treba zamarati sad i kaj napraviti ak ne dobi stvarno papir na vreme
    Treba provjeriti u školi u koju se dijete upisuje koja je procedura.

    "Željena" škola može službeno zatražiti od "škole prema mjestu prebivališta" dostavu Mišljenja,
    može i roditelj osobno preuzeti Mišljenje u "školi prema mjestu prebivališta", a može se dogovoriti da se Mišljenje pošalje na adresu roditelja.

    (ajme koliko komplikacija od niodčega)



  28. #728
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Kak niodćega upisi su idući tjedan

  29. #729

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Ne mislim samo na pitanja na pdf-u.....
    Nego na cijelu proceduru počevši od toga da se djeca pregledavaju i testiraju prema mjestu stanovanja, mada će zapravo ići u neku drugu školu
    pa se dupliraju potvrde, razgovori, upitnici, razmjenjuju mišljenja i papiri

    neefikasna i neekonomična organizacija poslova s jedne strane, s druge ne čini mi se nimalo na dobrobit korisnika
    Posljednje uređivanje od no@ : 07.06.2018. at 21:34

  30. #730
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Dobra strana je da je doktor za obje škole isti

  31. #731

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Dobra strana je da je doktor za obje škole isti
    Jelena u tom nekom konkretnom slučaju, kad se radi o izboru između 2 susjedne škole može biti isti doktor. No u školama u centru grada djeca sigurno dolaze iz 20-30 tak različitih škola, s različitim Povjerenstvima naravno...

  32. #732
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Znam za udaljene škole,nećakinja je prošla to ali nije bila prijevremena

  33. #733

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bih isto nazvala ili tamo otišla.
    Al nešto mi zuji u glavi da su ga direktno slali u školu u koju se dijete upisuje.

    Najbolje provjeri. Ona služb.za naš dio grada (ispostava negdje u Gajnicama) ne radi od 8-16h nego par sati na dan je u tom uredu. Tako je bilo prije 3 godine.
    Ma zvala sam stoput jučer i danas i nitko se ne javlja.

  34. #734

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj no@ prvotno napisa Vidi poruku
    Jesi sigurna da je to bilo "Rješenje"? (Rješenje dolazi i u školu i roditeljima na kućnu adresu)
    Možda prije "Mišljenje" škole o spremnosti djeteta za upis u 1. razred....?

    Otkad radim ovaj posao, ne pamtim da je za neko dijete bilo gotovo Rješenje G. U. prije formalnih upisa u 1. razred...... No moguće da ima iznimaka.
    I što onda, ja normalno dolazim u školu na upis bez obzira na rješenje?

  35. #735

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj no@ prvotno napisa Vidi poruku
    Mišljenje je u školi ako su obavili predupisnu proceduru......
    škola kojoj prema mjestu prebivališta dijete pripada izdaje Mišljenje.

    Nije se potrebno zamarati tim dokumentom, osim u situaciji kada dijete želiš upisati u školu izvan upisnog područja......
    Mi se upisujemo upravo u školu u koju ne pripadamo, ali bili smo i tamo na testiranju kod psihologa, tako da su svi upoznati sa svim. Trebam li onda ikakav papir donositi na upis?

  36. #736

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj no@ prvotno napisa Vidi poruku
    Treba provjeriti u školi u koju se dijete upisuje koja je procedura.

    "Željena" škola može službeno zatražiti od "škole prema mjestu prebivališta" dostavu Mišljenja,
    može i roditelj osobno preuzeti Mišljenje u "školi prema mjestu prebivališta", a može se dogovoriti da se Mišljenje pošalje na adresu roditelja.

    (ajme koliko komplikacija od niodčega)


    Raspitala sam se ja naravno odmah o svemu, ali su mi rekli da ću dobiti rješenje, a rješenja nema, pa sam sada ostala zbunjena. Nazvat ću ja školu u ponedjeljak.

  37. #737
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bih isto nazvala ili tamo otišla.
    Al nešto mi zuji u glavi da su ga direktno slali u školu u koju se dijete upisuje.

    Najbolje provjeri. Ona služb.za naš dio grada (ispostava negdje u Gajnicama) ne radi od 8-16h nego par sati na dan je u tom uredu. Tako je bilo prije 3 godine.
    jesi ovo primjetila? čak mislim i da ne radi sve dane u tom uredu. to je kao ured ispostava. ja sam zvala centralu Gradskog ureda i tražila osim broja tel i imena osobe i uredovno vrijeme te gđe. Sretno!!!
    mislim da ne trebaš paničarit, uhodana je to procedura al svakako za svoj mir istraži i u školi i u Gradskom uredu.

    Sretno!!!

  38. #738

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj yin&yang prvotno napisa Vidi poruku
    Mi se upisujemo upravo u školu u koju ne pripadamo, ali bili smo i tamo na testiranju kod psihologa, tako da su svi upoznati sa svim. Trebam li onda ikakav papir donositi na upis?
    Yin, trebaš donijeti papir (Mišljenje) iz matične škole , naravno ukoliko neće škole same razmijeniti dokumente.
    Valjda škola ima neku javno objavljenu e-adresu? Pošalji im mail, ako ih ne možeš dobiti na telefon....

  39. #739

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Ja sam rješenja dobivala u kolovozu i rujnu, dugo nakon obavljenih upisa ...
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 10.06.2018. at 18:27

  40. #740
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Njima to u školi nije smetalo????

  41. #741
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Očito nije.
    Čemu čuđenje?!

  42. #742
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Ak je njoj netko tvrdio da mora dobiti neki papir koji na određeni datum mora nositi u školu,kak to nije čudno
    A opet svake godine tih par papira kasni mjesecima,ljudi si planiraju neke stvari,godišnje ovisno kak će decu zbrinuti i sve formalnosti riješiti

  43. #743
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj no@ prvotno napisa Vidi poruku
    Otkad radim ovaj posao, ne pamtim da je za neko dijete bilo gotovo Rješenje G. U. prije formalnih upisa u 1. razred...... No moguće da ima iznimaka.


    jelena_O
    očito nije čudno (vidi boldano), a postovima radiš paniku yin and yang.

  44. #744

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Rješenje se piše na osnovu mišljenja škole i mišljenja školske liječnice gdje se provodi testiranje. Oni su međusobno u kontaktu, i odobravaju upis u ustanovu za koju su nadležni.
    Ne testira općina, a niti ne donosi konačnu odluku ... A niti se nešto posebno ne žure ...
    Možda je drugdje drukačije, tako da svakako treba provjeriti. Ne kažem da je ovo "pravilo" za cijelu RH, pretpostavljam da se upisom bez rješenja krši zakon... ali ako ga ustanove svjesno same krše, ja neću ostaviti upis djeteta za sredinu rujna i polazak u školu nakon redovnog početka nastave ...

    Evo, baš tražim neke druge dokumente i imam posljednje rješenje.
    Piše: Stručno povjerenstvo za utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta dostavilo je 7.7. Uredu pozitivno mišljenje ....". Rješenje nosi datum 12. srpnja, ali ja sam sigurna da nije stiglo prije kraja kolovoza ili čak sredinom rujna (nemam omotnicu s datumom). Upis djeteta je bio 10.6. (To znam sigurno jer sam ja bila na putu i slali su mi fotke s upisa.)

  45. #745

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Rješenje se piše na osnovu mišljenja škole i mišljenja školske liječnice gdje se provodi testiranje. Oni su međusobno u kontaktu, i odobravaju upis u ustanovu za koju su nadležni.
    Ne testira općina, a niti ne donosi konačnu odluku ... A niti se nešto posebno ne žure ...
    Možda je drugdje drukačije, tako da svakako treba provjeriti. Ne kažem da je ovo "pravilo" za cijelu RH, pretpostavljam da se upisom bez rješenja krši zakon... ali ako ga ustanove svjesno same krše, ja neću ostaviti upis djeteta za sredinu rujna i polazak u školu nakon redovnog početka nastave ...

    Evo, baš tražim neke druge dokumente i imam posljednje rješenje.
    Piše: Stručno povjerenstvo za utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta dostavilo je 7.7. Uredu pozitivno mišljenje ....". Rješenje nosi datum 12. srpnja, ali ja sam sigurna da nije stiglo prije kraja kolovoza ili čak sredinom rujna (nemam omotnicu s datumom). Upis djeteta je bio 10.6. (To znam sigurno jer sam ja bila na putu i slali su mi fotke s upisa.)
    Dakle, situacija je sljedeća, čula sam se jutros sa gospodinom iz Gradskog ureda za obrazovanje, ispostava Susedgrad, pa mi je rekao da škola njemu još uvijek nije odstavila mišljenje, ali da nismo jedini, da ima još 10tak djece za koju nije dobio mišljenje. rekao mi je da je sastanak Povjerenstva u srijedu pa da nazovem školu i provjerim što je s tim. Onda sam zvala obje škole, psihologica iz OŠ Malešnica mi je rekla da mišljenje piše OŠ Ante Kovačića, a da će ona svoje mišljenje do srijede dostaviti direktno Povjerenstvu. Logopedica iz OŠ Ante Kovačića mi je pak rekla da ona nije napisala mišljenje jer je čekala da joj psihologica dostavi svoje mišljenje, pa kada sam joj ja rekla da ga ona i neće dostaviti njoj, već direktno Povjerenstvu, onda je malo negodovala i kukala što onda to znači da ona svoje mišljenje mora napisati već danas, ali je rekla da će to ipak učiniti.
    Eto, svašta! Znači da ja nisam zvala, oni bi čekali jedne druge bez da se međusobno kontaktiraju i mišljenje ne bi napisao nitko??? Ne kužim uopće te naše institucije.
    Nakon toga sam se opet čula sa likom iz Grada pa me je on obećao nazvati u četvrtak da mi kaže što je napisalo Povjerenstvo, pa da mogu dijete ići upisati u školu.
    A rješenje će stići kada stigne

  46. #746
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Sačuvaj me Bože...ja nisam imala tu komplikaciju s 2 škole, pa je išlo drugačije.
    Bitno da ti to sad imaš pod kontrolom

  47. #747
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    lili i ko onda radi frku

    očito nam je administracija jaka strana


    ali nadam se da će sve biti sređeno


    i opet mi ne ide u glavu vrijeska i noa koje tvrde da nikad papir nije došo prije službenog upisa, to je grrrrrrrrrr

  48. #748

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    lili i ko onda radi frku

    očito nam je administracija jaka strana


    ali nadam se da će sve biti sređeno


    i opet mi ne ide u glavu vrijeska i noa koje tvrde da nikad papir nije došo prije službenog upisa, to je grrrrrrrrrr
    A izgleda da je to stvarno normalna stvar da rješenje dođe puuuno kasnije nego li su upisi u školu.

  49. #749
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    ali u cijeloj priči je žalosno da ti moraš biti koordinator svega

  50. #750

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ali u cijeloj priči je žalosno da ti moraš biti koordinator svega
    Slažem se.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •