Stranica 15 od 15 PrviPrvi ... 5131415
Pokazuje rezultate 701 do 712 od 712

Tema: Prijevremni upis u skolu DA ili NE?

Datum pristupanja
    Apr 2011

Početno

Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Yin &yang

Sretno dalje!

Iskreno nalupala bih te sad kad čitam što si maleckoj govorila,nemoj se ljutit ja se to malo i šalim
    I ja bih sebe, baš mi je krivo ali ponekad su riječi brže od pameti!
    Ponekad se iskreno baš osjećam kao potpuno nesposoban roditelj sve znam u teoriji, a u praksi govorim i radim sve suprotno.

Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005

Početno

Onda imas srece da tvoja djeca nemaju potrebu imati jako sposobnog roditelja.

Datum pristupanja
    Apr 2011

Početno

Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Onda imas srece da tvoja djeca nemaju potrebu imati jako sposobnog roditelja.
    Hoćeš reći da su djeca još dobro ispala uz mene ovako nesposobnu

tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009

Početno

yin&yang, i ja se ponekad osjetim kao nesposoban roditelj
    možda ne baš potpuno, ali bude dana kad bih si sposobnost procijenila na 20% maks.
    glavu gore, svi nekad radimo stvari na koje nismo ponosni, skužila si, prestala si, i idete dalje sad

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

tako je kako kaže tangerina

Datum pristupanja
    Apr 2011

Početno

Ma znam ja to, pa sada nastojim popraviti štetu i ohrabrujem je i pričam o školi pozitivno, što uostalom i mislim.

Datum pristupanja
    Apr 2011

Početno

Dijete ide u školu!
    Napokon obavili sve i sada se svi slažu da je spremna za školu, čak je ona prva psihologica na kraju rekla da je po rezultatima u višem prosjeku. Osim nje, bila je na testiranju u školi koju spadamo gdje su je testirale logopedica i učiteljica i rekli su da je odlično riješila testove, ne savršeno, jer još ne zna čitati i računati (makar zna čitati kraće riječi i računati do 5), da im je žao da ide sada jer bi sljedeće godine bila briljantna (njihove riječi), ali je po svemu spremna i sada. Liječnica je isto dala zeleno svjetlo. Tako da su na kraju svi u komisiji zaključili da može ići u školu. Sada čekamo rješenje i onda se upisujemo
    Posljednje uređivanje od yin&yang : 24.05.2018. at 15:26

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Ajde baš mi je drago da ste to rješili. Meni je od početka sve bilo jasno i da te nije bilo "ziheraškog" stava prve psihologice znam da ti ne bi dvojila ni sekundu

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Citiraj yin&yang prvotno napisa Vidi poruku
    čak je ona prva psihologica na kraju rekla da je po rezultatima u višem prosjeku.
    Ovaj dio je meni posve neprofesionalan, kako jedan stručnjak može reći jedno a poslije posve drugo. Mah...

Datum pristupanja
    Apr 2011

Početno

Ovaj dio je meni posve neprofesionalan, kako jedan stručnjak može reći jedno a poslije posve drugo. Mah...
    Iskreno nemam pojma. Doduše prošla su dva mjeseca između testiranja, a u međuvremenu je ona i obradila podatke sa prvog testiranja. Ja sam joj na početku ovog sada zadnjeg testiranja samo rekla što su rekle liječnica i ova logopedica iz druge škole, svoje mišljenje nisam govorila. Opet nisam prisustvovala samom testiranju, ali na kraju je rekla da je ona sada super riješila i to u višem prosjeku, čak mi je za neke stvari što je logopedica rekla da ne zna (tipa računanje) rekla da dijete to zna, da joj je za manje brojeve sve izračunala točno bez problema. Rekla je da je po njoj spremna i može u školu, nije mene ništa sada pitala.

Datum pristupanja
    Apr 2011

Početno

Ajde baš mi je drago da ste to rješili. Meni je od početka sve bilo jasno i da te nije bilo "ziheraškog" stava prve psihologice znam da ti ne bi dvojila ni sekundu
    tako je... ja sam prije toga bila stvarno sigurna da je ona spremna, što se vidilo iz mojih prvih postova na temu, pa me ona malo poljuljala. A u stvari mi to nije trebalo, jer sam radi toga učinila neke krive korake. Ali nema veze, sada smo s tim gotovi i sada samo lijepo i pozitivno o školi pričam. Još da dobijemo neku dobru učiteljicu i bit će to super
    Ja doista mislim da je ona spremna i da neće biti problema. Možda bi joj još dobro došao koji mjesec u emocionalnom smislu, ali još cijela godina vrtića je za nju previše. Ona je vrtić prerasla.
    Posljednje uređivanje od yin&yang : 25.05.2018. at 13:10

Datum pristupanja
    Nov 2003

Početno

Bravo i sretno dalje!

Stranica 15 od 15 PrviPrvi ... 5131415

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •