Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: popravak pelena?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Postovi
    5

    Početno popravak pelena?

    Pozdrav!

    Imam jedno pitanje.. Zanima me je li moguće zamijeniti dotrajali čičak na platnenim pelenama, tj. dostaviti pelene "na servis"?

    Od prvog djeteta mi je ostala lijepa kolekcija platnenih pelena, no na onim najstarijima je čičak u prilično lošem stanju. Nije da on više ne drži, drži koliko-toliko, ali je sav ispigan i nekako plastičan i grub, ne mogu uopće zamisliti staviti takvu pelenu na malu bebicu koja dolazi još ove godine Jer, iako čičak nije u dodiru s kožom, pelena (rodina pusa) je na tom dijelu tanja a kao da ima grubu plastičnu traku u sebi, ne znam kako drugačije to opisati..

    Zanima me je li moguće dostaviti pelene na "servis" pa da im se za neku realnu cijenu čičak zamijeni novime?
    Ne bih tražila tete šivalice, radije bih ih vratila u Rodinu radionicu, jer vjerujem da tete tamo najbolje znaju popraviti svoj proizvod.

    Ima li tko kakvu informaciju o tome?
    Hvala!

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    kolko ja znam to hoda, pogledaj na prodaji istih

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    122

    Početno

    meni su Rodine šivalice zamijenile istrošeni čičak za drukere, 10kn po pelenici.
    odneseš ih u gnijezdo i nazovu te kad stignu natrag (otprilike 2 tjedna)

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    27

    Početno

    Smijem li pelene na kojima bi trebalo zamijeniti čičak traku drukerima poslati poštom u Gnijezdo?
    Hvala.

  5. #5
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Je li cijena mijenjanja čička još uvijek 10 kn po peleni i mogu li se na servis donijeti i pelene koje nisu rodine?

  6. #6
    saf avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    642

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Je li cijena mijenjanja čička još uvijek 10 kn po peleni i mogu li se na servis donijeti i pelene koje nisu rodine?
    Ovo i mene zanima

  7. #7
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    http://webshop.roda.hr/pelene/faq
    Kome se možemo obratiti ako dođe do oštećenja pelena i zaštitnih gaćica?

    U slučaju oštećenja pelena ili zaštitnih gaćica možete se obratiti proizvođaču pelena, što u slučaju Rodinih pelena znači da se trebate javiti Udruzi Roda – Roditelji u akciji na telefon 01/6177 500 kako biste sa nama dogovorili detalje popravka. Ako je greška na peleni nastala unutar 6 mjeseci od kupnje pelena, sve ćemo eventualne popravke izvršiti o našem trošku. No, poželite li popraviti stare pelene, te ih osposobiti za daljnje korištenje, mogućnost popravaka kako Rodinih, tako i pelena drugih proizvođača možete također obaviti kod nas.
    Cjenik popravaka je slijedeći:
    - popravak čička - 20 kn
    - popravak drukera - 20 kn
    - zamjena čičak u drukere ili obrnuto - 20 kn
    - popravak/zamjena vanjskog sloja (makoa) - 35 kn
    - popravak krilca - 25 kn

  8. #8
    saf avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    642

    Početno

    Tnx penny, vidjela i ja . Moram se samo raspitat koliko vremenski to traje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •