Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: menstrualni bolovi nakon carskog reza

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno menstrualni bolovi nakon carskog reza

    Imam jedan čudan problem: već nakon prvog carskog menstrualni bolovi preselili su mi se iz trbuha u stražnjicu i noge (kao klasični išijas). A trbuh skoro ništa, a prije trudnoće nisam mogla preživjeti bez šake tableta. I to se nekako smirilo, nakon nekog vremena opet je malo boluckao trbuh a malo i noge, ostala sam opet trudna, opet carski, i nakon godinu dana menga kad je stigla, naravno, opet boli u guzu i noge... Jučer sam dobila i jutros u tramvaju sam jedva dočekala mjesto, nisam mogla stajati od bolova (a popila tabletu!) Nemam inače problema s išijasom jer vježbam (prije sam imala). Ja sam sebi nekako protumačila da su se živci pobrkali kad je trbuh prerezan, ali evo sad mi je 2 god. od drugog carskog a još uvijek je koma.
    Da li se vama nešto slično desilo i kako protiv toga?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    412

    Početno

    Nemam, nemam nista slicno. Ja sam doduse imala samo jedan carski i prvu mengu nakon poroda sam dobila sa bebinh 6 mjeseci, tj. prije malo manje od 4 mjeseca i nema mi nikakve razlike prije i poslije.
    Mozda da se ipak posavjetujes sa svojim ginekologom??? Ko zna...

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Ma s obzirom da je u 2. trudnići sve funkcioniralo ok, a i kontrakcije sam uredno sve osjetila, mislim da stvar nije ginekološka, nego možda neurološka. A sad mi pada na pamet, možda me to bolilo i prije ali od rasturanja u trbuhu noge nisam ni osjetila, znaš onu da ne možeš osjećati 2 bola istovremeno, zato ljudi grizu prste kad ih nešto boli.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •