Stranica 12 od 22 PrviPrvi ... 21011121314 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 1096

Tema: TRUDNICE 2013. ( dvojke , trojke.......)

  1. #551
    Tinich_ avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    211

    Početno

    Uh mare trebalo je i to izdržati
    meni je već malo dosta, jer su mi noge stvarno otečene, i boli me zdjelica i ti ligamenti valjda :/ nemogu puno ni stajat ni hodat a niti spavat na wc idem doslovno svakih sat vremena preko noći.... Čekam drugi tjedan da se vrati moja dr s godišnjem da vidimo da li će stvarno biti carski u 38 tj osiiim ako se nešto ne desi prije što bi bilo lijepo taman za 1-2 tj :D Mislim nije da se žalim pošto mi je cijela trudnoća stvarno bila lijepa i bajna moram sad malo patiti sve za srećice....

  2. #552
    medonija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    422

    Početno

    mare svaka čast na izdržanim bolničkim danima, da moram tako vjerojatno bi mi odavno bilo dosta svega!

    ajde baš me zanima da li će se pokazati točno ta teorija kad postane dosta-za dan, dva porod

    po tome tinich, guraš se preko reda! mislim, samo izvoli, meni se ne žuri...

    je, je i meni noge dosta natiču, pogotovo stopala, ali ujutro su skoro normalna i onda ako stojim, sjedim nateknu dosta i to vrlo brzo, ali meni pomaže par puta tokom dana leći na krevet i na 10-15 min dignut noge gore na zid, baš jako, pod kutem sigurno 75 i stvarno vidno splasnu, ne skroz, ali dovoljno da mogu dalje narednih par sati...
    mene više smeta što me zglobovi prstiju na rukama bole kao da imam teški artritis... utrnutost sam rješila vježbama koje mi je dao dr, ali zglobovi i dalje bole... kaže dr da je od tekućine u zglobovima... ali to sve, uključujući i piškenje svakih sat-dva sam uzela "pod normalno", skoro jednako kao što imam trbuh, ono - to je trudnoća
    zapravo mi je žao što obzirom na sve vjerojatno neću imat priliku ponovno(osim ako se ne dogodi kojim čudom), jer mi je trudnoća stvarno čista uživancija! ja stalno kažem da na mene ti hormoni djeluju ko da sam stalno na nekim drogama - nikad bolje u životu! iskreno od želim svima takvu trudnoću!

  3. #553
    Tinich_ avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    211

    Početno

    ha ha ne guram se ja, nego dr....sami su rekli da će porod najkasnije biti u 38. tj zbog osnovne bolesti i blizanačke trudnoće... ugl kad god i kako god, jedva čekam

  4. #554
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    medonija, ja od sredine trudnoce mastam o novoj trudnoci, zaista mi je bilo predivno, tezak finiš se brzo zaboravi
    duplice moje, sretno

  5. #555

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Cure moje, samo da vas pozdravim i zaželime sreće.....a ja još uvijek svaki dan virkam na ovu temu, još mi nije došlo iz "guzice u glavu" da tu više ne pripadam, da nemam na ovoj temi što tražiti.. , ali to mi je tako lijepa tema, i tako sam bila sretna dok sam tu pripadala....
    trudnicama i vašim bebicama, čuvajte ta mala blaga!!!!

  6. #556
    medonija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    422

    Početno

    draga Mury
    od srca ti želim da čim prije počneš pisati o slatkim brigama na ovoj ili sličnim temama

  7. #557

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Hvala medonija , a tebi držim fige za najljepši skori susret

  8. #558

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    10

    Početno

    Rodile su se Nika i Iva 2370 44cm 2160 46cm, apgar 10/10..danas sam dosla kod njih na pedijatriju, moraju malo u inkubator..sve je ok..najsretnija sam na svijetu mlijeko polako nadolazi, nadam se da ce sto prije vise da ih mogu s mojim hraniti.. )

  9. #559
    medonija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    422

    Početno


    mery čestitke od , bravo za curke, bitno da da je sve super i nadam se da ćete se uskoro maziti doma!

  10. #560
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    mery, cestitam, brzo ce iz inkubatora pa cete cickat i uzivaj

  11. #561
    Tinich_ avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    211

    Početno

    mery čestitke!!!! još malo pa ćete se maziti doma!

  12. #562
    pilek avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    366

    Početno

    čestitam.....

  13. #563

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    24

    Početno

    čestitam na curama

  14. #564
    Tinich_ avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    211

    Početno

    Mi bili na pregledu i uzv danas, bebice super napreduju, dečko nam je težak 2500 vodi glava a cura 2700 zadak uglavnom moram vaditi krv u čet kontrola s nalazima i ctg i ako nalazi nisu dobri idem na carski što prije a ako su u redu drugi tjedan moram u bolnicu i na carski u 38. tj ako ne krene prije pošto sam se počela otvarati, u nalazu piše VU vršak prsta... Sutra smo 36 tt. I počela me hvatat panika

  15. #565
    medonija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    422

    Početno

    Tinich nema razloga za paniku, dječica su lijepo velika i napredna
    (moji su bili sličnih veličina prije 10 dana na uzv)

    mi smo danas punih 37tt, bili na pregledu, cerviks i dalje srednje tvrd, zatvoren! kontrola za tjedan dana 06/08 na 38+1tt!
    izgleda se mojoj dječici neda van... i iako sam mislila ovaj tjedan rodit(kao da mene netko pita), obzirom se moj dr vraća idući tjedan s go,sad budemo pričekali...
    uostalom ovaj dr danas u TA ne vidi razlog mom iznenađenju što sam još zatvorena i ne vidi zašto ja mislim da bi mogla rodit ovih dana... došlo mi je da mu par puta naglasim: ali blizanci! sad sve bliže 3 kg svaki! ... no, ako on ne vidi problem, ne vidim ni ja - pokušavam se ubijedit dok me mm zeza da izgledam ko da sam progutala pilates loptu

  16. #566
    Tinich_ avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    211

    Početno

    ma znam da nema, al sad smo definitivno sve bliže porodu a još nisam ni torbu spremila :D rekla je dr da me danas porodi da bi bebe bile dobro... Isto tako je rekla da sam mogući kandidat za preeklampsiju i da zato nećemo čekat duže od 38. tj... tlak je u redu, vidjet ćemo kakvi su proteini...
    meni još u nalazu piše cerviks skraćen, smekšan... ništa ja to ne razumijem :D
    Pa s time da su blizanci stvarno bi dr mogao biti malo zainteresiraniji, ja idem na pregled doslovno svaka 3-4 dana, i ctg i uzv mi rade i tako već 2 tjedna... možda mu nije bio dan, ipak je danas bio najtopliji dan ha ha :D

  17. #567
    medonija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    422

    Početno

    uh, moja torba je spremna već ca 2-3 tjedna, baš sam si jučer mislila da si moram provjerit da li spavačica koju sam pripremila za rađaonu ide još preko trbuha

    a čuj, kod tebe su valjda oprezniji zbog moguće preklamsije, moji nalazi su svi još uvijek školski uredni, tlak čak i nešto snižen...
    ali je, ovaj jučer dr je .... ... bolje ne komentirat.. (pisala sam već na temi MPO trudnoća), zato sam i odlučila "stisnut noge" i čekat idući tjedan mog dr, jer da ovog od jučer vidim u rađaoni, mislim da se ne bi otvarala zbog psihičke blokade...
    Posljednje uređivanje od medonija : 30.07.2013. at 09:10

  18. #568

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    24

    Početno

    Tinich, medonija, jedva čekam vaše bebice, neka samo sve dobro prođe, a onda smo mi na redu, ja i moje cure, meni danas prvi put naotekle noge, nemam uopće gležnjeva i sve teže i teže mi, al izdržat ću ja to za svoje cure

  19. #569
    Heli avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    88

    Početno

    drage moje,evo malo sam ulovila vremena samo da vas obavijestim kako sam 20'07 rodila dva prekrasna sina. za sve detalje se javim još
    pusa svima!!!

  20. #570
    Tinich_ avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    211

    Početno

    haha medonija, meni je sve po stanu al nikako da složim u torbu :D danas ću se potruditi to srediti

    kod mene su isto nalazi više manje ok, proteini su bili nešto povišeni zadnji put, tlak je cijelu trudnoću 110/70 heh al svejedno su oprezni(i bolje ipak su tu dvije bebice), danas bila vaditi krv pa ćemo vidjet sutra kakvi su nalazi.
    Točno znam kako si se osjećala jučer, ja sam jedva dočekala da se moja dr vrati s GO, primjer kod mene, dođem kod drugog dr i on me pita da zašto mi je uterus toliko visoko ?! hmm možda jer su blizanci u pitanju, i on ah da nisam ni vidio papire....na uzv me pita jesu dvije posteljice da sad ne tražim drugu ??? strašno, eh da im to nije posao još malo medonija pa ćeš sve saznati odužilo se nešto ovih zadnjih mj dana :D

    petar mali još malo, dosta smo sve izgurale... za noge neznam ni da li da pišem meni su sad već od jutra otečene full, i listovi također, jedva hodam :D...zdjelica me rastura a i trbuh mi se dosta spustio pa stvara još veći pritisak. Možemo mi to! drži se

  21. #571
    Tinich_ avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    211

    Početno

    heli čestitke od srca!

  22. #572
    pilek avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    366

    Početno

    curke jos malo.... ja sam tek 25 tjedan pa me tak copi da nemrem nikam nego jednostavno moram leci dok si oni nadu mjesta a da me ne pritiscu u neki organ
    jos malo pa ste sa svojim bebicama
    imam kontrolu za tjedan dana kolko su vasi bili otprilike teski u 26 tjednu

  23. #573
    pilek avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    366

    Početno

    Heli čestitam na dečkima

  24. #574

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    24

    Početno

    Heli čestitam na bebicama

  25. #575

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Heli - čestitke od
    Tinich - super si mi ti za tvoje tjedne. Dočekat ćeš našu dragu doktoricu. Za preeklampsiju ti liječnici kažu iz iskustva, bukne naglo nakon što prođe 38.tt. I spremi si torbu za boga miloga
    Nadam se da će malo vrućine splasnuti, da se sve trudnice 3u1 osjećate bar malo lakše.

  26. #576
    medonija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    422

    Početno

    Heli čestitam na dečkima! nadam se da je sve prošlo super i da se već na veliko uhodavate!

    bogme meni je danas ko da sam 10kg lakša! i odmah mi se vratio apetit čim je ispod 30, danas samo razmišljkam šta bi mogla jesti i nikako se najest!

    Joj Tinich trebala si vidjet ovog jučer dr... sve sam se grizla za jezik da ne budem bezobrazna, sve si mislim nikad ne znaš gdje će me taj dr zapast...
    kaže on meni kontrola 06/08 na 38+1tt, pa čemo tada i ctg, ja ga pitam da li bolovi koji su mi počeli zadnjih 2-3 dana mogu značiti da ću možda ranije? i on se onako polu izdere : pa vi ste napunili 37tt to nije ranije, to je u terminu!. kažem ja: niste me shvatili, mislim ranije kao prije od te slijedeće kontrole, on meni bahato: pa ako počnu trudovi ili ode vodenjak prije toga onda nećete čekati kontrolu nego ćete odmah doći u rađaonu! Ma nemoj reč! ja mislila da moram čekat kontrolu kako god! idiot! sorry ali nemam druge riječi....
    mislim, očekivala sam da me pita kakvi bolovi, gdje, pa nakon što opišem da mi kaže ili : oho, pa to bi onda ipak moglo za 2-3 dana, ili: ma neee, bez brige, ne znači to ništa... mah, odustala sam...idem danas navečer i tako do mog soc gina po uputnice i recepte pa ću s njim onda "na široko" o svim mogućim pitanjima, on je stvarno divan i ima toliko strpljenja, ako treba pacijentica je kod njega i sat vremena a da nije "ni gaće skinula"

  27. #577
    Tinich_ avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    211

    Početno

    eto torba samo što nije spremna... :D onda sumskovoce neće sigurno čekati duže, gattoni se slaže s mišljenjem tog drugog dr da duže od 38 tt neće čekati, iako po njezinom komentaru jučer sam shvatila da ona misli da će se sigurno nešto prije desiti... ma u Puli ko da ni nije bilo nevrijeme, nešto sitno puše vjetrić al klima i dalje radi svoje

    medonija baš si me nasmijala, a mora postojati uvijek neki takav dr. nebi bilo zanimljivo i ne bi imale koga ogovarati
    najbolje da se posavjetuješ sa svojim gin ako je stvarno takav kakav kažeš da barem znaš na čemu si :D izdrži još tj dana dok ne dođe tvoja da ti slučajno ovaj ne bi bio u rađaoni

  28. #578
    medonija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    422

    Početno

    kaže jučer moj gin da ti bolovi su više od težine trbuha i materništva, ne bi to nazvali još ni nekim pripremnim trudovima... nije htjeo previše komentirat ovog dr-a, nije ni potrebno...kaže da pričekam svog dr idući tjedan ali obzirom da ću tad uči u 39tt "lijepo me zamolio" da ne idem dalje u 40 ili 41 jer da mi to stvarno ne treba u životu
    super mi je kako mi to dogovaramo ko da ovisi o meni kad će krenut trudovi i porod, ali kad sam ja takav bolesni planer da mora bit sve po planu i programu!

  29. #579
    Tinich_ avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    211

    Početno

    uostalom to ne možeš znati, tebi može puknut vodenjak i prekosutra :D tako da, ja nekako mislim da mi s blizićima stvarno jedva dočekamo kraj, 38-39 tj je nekako maksimum :D

    pilek baš sam našla nalaz sa 4d uzv, tada je bio 25 tj, cura je bila teška 844, a dečko 784g ali +/- 200 g....

  30. #580
    pilek avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    366

    Početno

    Tnx,

  31. #581
    Tinich_ avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    211

    Početno

    Eto nas, nalazi odlični, ctg također :D hospitalizacija u utorak, i taj tjedan carski....uhhh osim ako ne naotečem odjednom full da idem hitno na carski...

  32. #582
    medonija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    422

    Početno

    Tinich super da su nalazi svi ok
    ja imam kontrolu i ctg isto u utorak i razmišljam da ponesem torbu za svaki slučaj jer to će mi biti 38+1tt, a i dr je nešto spominjao hospitalizaciju s 38tt...

    osim ako ne krene sve samo od sebe ranije... mislim da su počeli neki pripremni trudovi: noćas me probudilo oko 1h bol u području pubične kosti, ali onako kao da peče, a na trenutke me bole i prepone, pa žulja nešto u križima, pa žulja nešto naprijed kao predmenstrualno... ali sve je bez pravila i ne bi nazvala bolovi, više baš žuljanje i pritisak....

    kaj veliš Tinich ko će prije?! oćemo otvorit kladionicu?!

  33. #583

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Ajde otvorite kladionicu :kockar:
    Već znam na koga bih se ja kladila

  34. #584
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    medonija, sretnoo! ja se na tebe kladim;.)

  35. #585
    medonija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    422

    Početno

    a je li ?!
    Tinich počele su već padati prve klade!
    ajde da vas čujemo

    ček, a koja je nagrada?!
    Posljednje uređivanje od medonija : 01.08.2013. at 14:20

  36. #586
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    nagrada-dvije bebice, smudivice, pudivice, vikalice, nespavalice

  37. #587

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    medonija, sretnoo! ja se na tebe kladim;.)
    I ja

  38. #588
    Tinich_ avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    211

    Početno

    ma slobodno se vi kladite možda baš rodimo na isti dan, to je nekako postao ritual na forumu hahah ja znam da me hvata panika... kaže doktorica hospitalizacija drugi tjedan, a ja i šta onda? a ona pa carski hahaha al eto torba je spremna, al ja nisam :D :D šalim se jedva čekam vidjeti svoje srećice pa tko god da je prvi nek je sa srećom

  39. #589
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    medonija, je, nestvarno je dok ih ne vidiš, a onda se promijeni cijeli svijet

  40. #590
    medonija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    422

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    nagrada-dvije bebice, smudivice, pudivice, vikalice, nespavalice
    ma ne nagrada "tko će prvi" nego nagrada za vas "tko pogodi na kladi"

  41. #591
    medonija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    422

    Početno

    Citiraj Sumskovoce prvotno napisa Vidi poruku
    I ja
    a u kuki, sad i mene lovi strah
    istina bio bi kao neki red, ja jesam tjedan ispred nje... al moram dočekat idući tjedan mog dr, evo utorak mi čisto ok odgovara

  42. #592
    Tinich_ avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    211

    Početno

    medonija ne postoji red s blizancima mery je imala termin 3 dana poslije mene a rodila prije mene i tebe :D
    ma uopće nije bitno, neka samo nama dječica dođu i svi sretni i zadovoljni

  43. #593
    medonija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    422

    Početno

    ma naravno Tinich, ja sam presretna da smo dogurale ove tjedne i to bez većih problema, a dječica evo samo što nisu!!!

  44. #594

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    Joj cure bas vam zavidim sto ste pred porod i da je trudnoca pri kraju. Em sto cete uskoro drzati smotuljke , a to da nema vise straha kako pregurati sve te tjedne da i ne pricam . Ja sam tek 16 tjedan i sve je super ali jedva cekam kad ce deckici biti u mom krilu. Sretno na porodima !

  45. #595
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    TRUDNICE U 2013.g. (termini poroda)

    marina64 - 10.07.2013. ?
    jele2405 - 11.07.2013. ?

    medonija - 19.08. 2013.
    Tinich - 26.08.2013.
    petarmali - 18.09.2013.
    legal alien - 10.10.2013.
    pilek - 27.10.2013.
    Lela86 - 09.11.2013.
    Branka - 10.11.2013.
    Leva - 13.11.2013.
    Pinar - 26.11.2013.
    Angel_26 - 08.01. 2014.
    leeloo77 - 19.01. 2014



    RODILE U 2013.g.

    amyx - 03.01. cura i dečko
    adria13 - 07.01. 2 cure
    Tikica78 - 14.01. cura i dečko
    elizabeta - 17.01. cura i dečko
    dada.star - 21.1. 2 dečka
    danci3107 - 28.01. cura i dečko
    TamoNeka - 02.02. 2 dečka
    BigBlue - 10.03. cura i dečko
    finger - 16.05. cura i dečko
    mileraj - 28.05. cura i dečko
    malena85 - 28.05. 2 dečka
    mare41 - 28.06. 2 cure
    Bab - 12.07. cura i dečko
    frenkay - 12.07. cura i dečko
    Heli - 20.07. 2 dečka
    mery-0065 - 26.07. 2 cure

    Mery draga aj javi ak je krivi datum upisan nisam polovila sve

    Heli čestitke na fakinima od

    čekalice poroda samo hrabro za čas počinje maženje sa svojim srečicama

  46. #596
    đurđa76 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    601

    Početno

    eto nas na ovoj temi ak nas primate,trudna sam 12 tjedana,dvojčeki,sad me tek hvata frka

  47. #597
    medonija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    422

    Početno

    bok dupličke!
    samo da se javim, mi smo još "u paketu"

    đurđa
    dobrodošla! želim ti urednu, dosadnu, školsku trudnoću i što duže 3u1!
    a frka mi je dobro poznata: meni se još uvijek izmjenjuju valovi neizmjerne sreće i ogromne panike: kako ću ja to s njih dvoje pa nisam nikad imala niti jedno!?, ali mi smo super-žene a i sjetim se onih sa trojkama, četvorkama... pa mi dođe lakše
    a vidim ti si u prednosti, već imaš praksu s jednim!

    vidim tamo na MPO trudnoći ima još prijavljenih "friških" duplička, nadam se da će nam se uskoro i ovdje pridružiti!

    Tinich si živa?!
    Posljednje uređivanje od medonija : 03.08.2013. at 11:34

  48. #598
    Tinich_ avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    211

    Početno

    đurđa sve smo to prošle, po sebi znam da je mene cijelu trudnoću hvatala panika, ipak je to trudnoća sa dvije bebice, al nakraju sve ispadne super...najveća panika te uhvati sad pred kraj :D jel tako medonija? i mene je strah da kako ću sa te dvije mrvice male al uporno mi ljudi govore teško je s jednom bebom a kamoli s dvije, baš me znaju utješit ha ha

    živa sam još i mi smo u paketu, jutros opet bili na ctg-u sve super, tlak također, al noge jaoo strašno otečene...mene užasno boli zdjelica i prepone, stomak mi se dosta spustio, spavam po 4 sata dnevno a na wc-u sam doslovno svakih sat vremena...kako ti izdržavaš medonija? jel ima bilo kakvih naznaka da će krenuti?

  49. #599
    medonija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    422

    Početno

    pa ne znam... mislila sam prekjučer da se nešto dešava jer me dosta žuljalo i zatezalo u trbuhu i leđima ali izgleda da je to bilo samo spuštanje i rastezanje trbuha... leđa me bole dok stojim ili sjedim ali višlje gore, a to je ipak od težine trbuha...tako da mi se sad čini da ću bez problema dočekati utorak...
    a nogice su mi začuđujuće tanke i manje nateknute nego prije npr.tjedan-dva, valjda zato što sada 90% vremena ležim u klimatiziranom, sigurna sam da bi bile ko buhtle da sam na nogama i bez klime... možeš probati s čajem od koprive, ja popijem svaki dan ca 0,5-1l tog čaja, super je za izbacivanje tekučine, a i za maternicu i bogat željezom i svašta nešto... preporučuje se u trudnoći skuham ga navečer i onda ga prijepodne pijuckam hladnog, još dodaš i limuna, super!

    mene pak muči cirkulacija, ali valjda pretjerana?! čim su mi noge dole, čak ako samo sjedim, odmah budu onako crveno-plave s bijelim točkama i takve su mi i ruke...

    drži se Tinich, još malo!
    Posljednje uređivanje od medonija : 03.08.2013. at 14:12

  50. #600
    đurđa76 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    601

    Početno

    Citiraj Tinich_ prvotno napisa Vidi poruku
    đurđa sve smo to prošle, po sebi znam da je mene cijelu trudnoću hvatala panika, ipak je to trudnoća sa dvije bebice, al nakraju sve ispadne super...najveća panika te uhvati sad pred kraj :D jel tako medonija? i mene je strah da kako ću sa te dvije mrvice male al uporno mi ljudi govore teško je s jednom bebom a kamoli s dvije, baš me znaju utješit ha ha

    živa sam još i mi smo u paketu, jutros opet bili na ctg-u sve super, tlak također, al noge jaoo strašno otečene...mene užasno boli zdjelica i prepone, stomak mi se dosta spustio, spavam po 4 sata dnevno a na wc-u sam doslovno svakih sat vremena...kako ti izdržavaš medonija? jel ima bilo kakvih naznaka da će krenuti?
    sve je to meni jasno,jedino me sad hvata misao kako bi mi možda bilo lakše da su prvo bili duplići a onda jedno,jer ova moja je i dandanas za njih troje aktivna,a i još je mala,i bit će mala kad rodim,s njom sam često znala reći što bi da su dvoje!!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •