Stranica 155 od 155 PrviPrvi ... 55105145153154155
Pokazuje rezultate 7,701 do 7,722 od 7722

Tema: ODBROJAVANJE 1/2013

  1. #7701
    nestrpljiva anka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    960

    Početno

    Žužy - nisi još upisala tempicu za danas - da li ti je O već bila ili je procjena po UZV da će biti u subotu? De mi pojasni kako to funkcionira kod FET-a - da li se transfer radi na dan O ili poslije O? Navijam za uspjeh ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  2. #7702
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    IvanaIWC teška je borba, ali treba se boriti! Mlada si, zdrava, fizički spremna...doći će plusić, beta i beba (ma bebe!) samo ne može kad mi to odaberemo Samo hrabro! Svi znamo da forumi nude i crnu statistiku, ali i da se puno cura makne s foruma čim dođu do svojeg plusića ili bebice (što još više ne ide u prilog pozitivnim brojkama). Ovdje ćeš uvijek naći i puno podrške, možeš "vrištati" i kad ne možeš kod kuće... Javi nam se da znamo kako napredujete

    Cure moje drage, sretno vam svima, nek jesen bude ekstra plodna!
    Strašna šaljem hug za sad! Ali čekamo betu...

  3. #7703
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Muma je to stvarno lijepo rekla, sve je na svijetu u ravnoteži, nekada se to zove srećom a nekada nažalost

    pa ajmo izabrat pozitivu i sreću smijete se i kada vam se ne smije, neka se na licu vidi sreća a ne briga


    svima puno puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i
    ************************************************** ****

  4. #7704
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    anka,morem ti reči da me ova moja temp. totalno zbunjuje..opče nije skoknula,pa mi nit FF nemre označiti O.A definit. je bila,jedino ak toplomjer šteka.Prekjučer je lh bila pozitivna ujutro rano a negativna več isti dan kasno popodne.Jučer folikula više nije bilo,pa računamo da je ovulacija/aspiracija/oplodnja bila jučer i sad brojimo tri dana do transfera.A sam transfer je onaj dan kojeg je i zametak zamrznut.Moj je treči dan,stoga i ET bude treči dan od oplodnje,a to je subota.

  5. #7705
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Citiraj nestrpljiva anka prvotno napisa Vidi poruku
    Strašna - ma daj - još nije ništa izgubljeno!!!! Izvadi betu ili si barem nabavi neki pošteni test! Ne možeš se pouzdati u te tvoje testove nikako!
    Naravno, kupila sam i test u ljekarni i nista.....12dpt
    Posljednje uređivanje od Strašna : 12.09.2013. at 10:57

  6. #7706
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Strašna,grlim te mila..

  7. #7707
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    Citiraj Strašna prvotno napisa Vidi poruku
    Naravno, kupila sam i test u ljekarni i nista.....12dpt
    Žao mi je draga

  8. #7708
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Strašna žao mi je ali drži se čekaj betu možda su testovi krivi nadam se od sveg srca!I ja ovaj put planiram test da lakše proživim betu ali danas mi je tek sedmi dan tak da se moram još strpit!

  9. #7709
    nestrpljiva anka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    960

    Početno

    Strašna - jako, jako mi je žao!!!!!!!!!!!!! Razumijem tvoju tugu. I dan danas me uhvati tuga kad se sjetim neuspjeha. Glavu gore i dalje!!!

    Žužy
    - naprosto ne mogu da vjerujem... Bila sam 3 puta oko O na UZV - i sva tri puta su mi se T i UZV poklapali - i ne mogu vjerovati da ti T nije skočila. Ili ti je stvarno toplomjer u kvaru ili si se otkrila ujutro pa smrzla,... Drugog objašnjenja nema...

    Dakle tako funkcionira FET - hvala na objašnjenju - sada sam pametnija.

    A za ujutro si pripremi drugi toplomjer - ako ni taj ne zabilježi rast tempice, onda nekaj je i moraš pitati doktora.

  10. #7710

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    žužy jesi dobila utrice?

  11. #7711
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Rekla mi je sestra da si pripremim,ne daju se prije samog transfera kod nas.
    anka,zbilja neznam...al nisam imala nit ew ovaj put,samo neki rastezljivi iscj. al ni blizu inačem ew..a toplomjer,čak sam ga stepla i ponovo izmjerila i ista je bila.
    Posljednje uređivanje od žužy : 12.09.2013. at 15:29

  12. #7712
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    žuži za subotu pa nek endic bude savrsen..
    strasna, grlim , ti testovi su najgora nocna mora.. ali koliko god sanse bile male znas da od srca zelim da beta ipak bude dobra...
    Nego sta je s tim utricima? jel Vatra bila rekla da ih nece biti u ljekarnama??

  13. #7713
    nestrpljiva anka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    960

    Početno

    Žužy - ja sam imala možda 2-3 puta eggwhite - uglavnom samo watery. Neka me cure isprave ako fulam - zar ne skoči tempica zbog naglog rasta progesterona?! Uz pretpostavku da je toplomjer ispravan, da li to znači da progesteron nije porastao unatoč tome da je ovulacija nedvojbeno bila?!?!? Meni su pred transfer u stimuliranom postupku vadili krv da bi provjerili progesteron - da je bio prenizak ili previsok odgodili bi transfer.

    Ah - nemoj da te to brine!!!! Rijetko koja da ima ciklus kao iz školske knjige. Na kraju krajeva bitna je samo visoka beta, kojoj ti se od srca nadam!

  14. #7714
    nestrpljiva anka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    960

    Početno

    I da - meni je progesteron prije transfera bio unutar referentnih vrijednost - a ipak šipak!

    Dakle - don't worry!!!

  15. #7715
    tina29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    cure, samo da svima zavibram, jer vidim da se zahuktalo
    do neba i natrag ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    sorry na švercanju cure moje drage,želim vam svima puno,puno sreče od srca!
    i evo malo prašinice nikad nije na odmet pa se poslužite,nadam se da če vam donjeti sreču
    ************************************************** ****************
    ************************************************** ****************!!!

  16. #7716
    IvanaIWC avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    4

    Početno

    30.09 idem po ljekove pa sredinom 10mj nastupam..nekako više se bojim kako ce mi suprug podnijeti ako ne uspijemo.
    Muma ,, kako bude njima....kako da se ponašam?
    Otvorio je novu stranicu na fb zove se Tata servis...... čekanje bebe iz muške perspektive

    https://www.facebook.com/pages/Tata-...442957?fref=ts

  17. #7717
    tikki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,514

    Početno

    IvanaIWC, držim fige da idući postupak bude bingo!
    Čekanje bebe iz muške perspektive... hm, MM je svaki puta puno više optimističan od mene pa mu razočarenje jako teško padne. Drugačije ispoljavamo taj osječaj; ja se isplaćem i krenem planirati što dalje; on više drži u sebi i pogodi ga kasnije ta tuga. Ali što je tu je, moramo biti zajedno jaki.

  18. #7718
    IvanaIWC avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    4

    Početno

    Ee baš tako je i kod mene...on je preoptimističan i drzi sve u sebi, tek nakon mjesec dana ga sruši...ma dobro život je lijep u svakom slucaju )
    drž se Tikki još maloooo...pa 13 i je sretan broj

  19. #7719
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    IvanaIWC nek vam 10mj bude dobitan nadam se da ce i nama biti.. A sto se tice neuspjeha i mm .. bas kao sto tikki kaze, nekako to izgleda da podnese bolje od mene, valjda zagura negdje duboko u sebe i ne dopusta si puno dana tuge, vise se trudi bit stijena na koju se ja oslanjam i dopusta meni da se raspadnem, ali nije ni njemu lako, korak naprijed dva nazad i na njemu ostavlja traga, cini mi se svakim neuspjehom sve vise... Ali kao i mi zene tako se i svaki muskarac nosi drugacije s tim..

  20. #7720
    IvanaIWC avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    4

    Početno

    Bit ce nam svima uzbudljivo za blagdane.... puno srece u 10mj

  21. #7721

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj arlena prvotno napisa Vidi poruku
    Argente biljezim se za malo prasine
    Znam da samo rijetkima uspije iz prve ali ... nadam se da cu biti jedna od njih
    Sutra ponovo folikulimetrija , punkcija negdje u utorak ,srijedu
    Nocas put zagreba

    Sretno svim curama u postupcima
    kako je prosla punkcija?

  22. #7722
    tikki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,514

    Početno

    Bubek hvala za listu

    Loly, čitam ja tvoj komentar da ti je beta za 4 i po dana... I mislim si: "Blago njoj, ona za čas vadi betu. A ja moram još čekati duuuugih koliko... hm... pa 4.5 dana!!!"
    Eto, toliko o tome, ona: kod susjeda je trava uvijek zelenija, bi se kod mene moglo prevesti: kod drugih je beta uvijek prije

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •