Stranica 11 od 36 PrviPrvi ... 91011121321 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 1783

Tema: LCHF recepti + što danas jedemo

  1. #501
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj pomikaki prvotno napisa Vidi poruku
    a ja baš volim takve sasušene
    još ih najviše volim ispeći pun pleh, pa preliti marinadom da dobijem sardele na savor - takve su mi najfinije, i mogu stajati u frižideru više dana, idelano za manje obroke:
    http://dobrahrana.jutarnji.hr/recept...rane-srdele-2/
    http://dobrahrana.jutarnji.hr/recept...nirane-srdele/

    (mislim da ću baš to napraviti danas i jesti ostatak tjedna )

    inače kad pečem ribe u pećnici prije ih uvaljam u žlicu-dve ulja i još toliko vina ako se nađe, i dodam začine (mediteransko bilje, češnjak, malo papra i slično) i stavim skroz pod gornji grijač, još zadnjih 5 min pojačam temperaturu da dobiju koricu. U brašno ih ne valjam.
    (slično tako pečem i krumpire ali to je ot )

    Srdele čistim, samo papaline ne čistim i nisam baš ni najsretnija dok ih jedem.
    ja i papaline čistim
    samo gavune jedem cijele

  2. #502
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    ja sve čistim. Ono što ne čistim to baš i ne jedem. OK, gavune ipak ne čistim, ali pojedem ih jedva par

  3. #503
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj enela prvotno napisa Vidi poruku
    Elly, piletinu prvo peces pa mariniras ili mariniras pa peces?
    Mariniram nekoliko sati, pa pecem.


    OK, prvo, sinulo mi je zasto ja nisam na 100% LCHF prehrani - zato sto ipak, kad god imam izbora, uzmem nesto sto je low fat. Medjutim, ako ne mogu - a vrlo cesto ne mogu - ne opterecujem se time i jedem HF. Takodjer, imam limit na kolicinu voca. To bi, otprilike, bilo to, sto se razlika tice.

    Vracajuci se na jelovnike...
    Subota: nismo isli u Ikeu, pa je za veceru bio homemade puding od cokolade u kojeg sam umijesala zobene mekinje. Cheesecake nisam radila.

    Nedjelja:
    dorucak: kava moka sa mlijekom i stevijom, pa jogurt Freska Dijeta od jagode, pa jabuka.
    rucak u Ikei: dimljeni losos s umakom od senfa i kopra i mijesana salata; cola light, kava.
    vecera: skusa, Feta sir, senf s koprom (iz Ikee ), luk; homemade puding od cokolade.

    Ponedjeljak:
    dorucak: macchiato, pa kasnije nesica sa mlijekom i stevijom, pa kasnije quark sir sa aromom vanilije i cvijeta narance, mekinjama i stevijom
    rucak: umak? varivo? od vrhnja za kuhanje, sa lukom, gljivama, sunkom od puretine i parmezanom; zelena salata.
    vecera: "pohani" celer, "pohani" Feta sir, kiseli krastavci ("pohano" = uvaljano u jaje i zobene mekinje).
    Prije vecere ce uletjeti cappuccino s frendicom nakon setnje/jogginga.

  4. #504

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    doručak - šejk banana, avokado, jabuka, granola, sl.vrhnje, mlijeko

    ručak - pileći file pohan u sezamu i zobenim posijama + mladice kelja pupčara lešo s maslinovim i češnjakom

    danas sam ispekla skoro 4 kg granole, pola sebi pola sestri, držim si fige da mi potraje mjesec dana - obožavam ju!

  5. #505
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    kopiram s drugog topica super ideje za tortu (skoro pa su lchf, a možda bi se šećer dao smanjiti)

    http://mari-the-gold.blogspot.com/20...la-starih.html

    http://www.coolinarika.com/recept/763050/

  6. #506
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    pitalana krivom topiku, ali bas potaknuta ovim receprima - 100g šećera, koliko bi to bilo stevie ili agava sirupa?

  7. #507
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Ja danas ovako:
    dorucak: jogurt, pa banana.
    rucak: mijesana salata od tune, Feta sira, celera i light majoneze.
    vecera: poprzeni listovi purece sunke (bez ulja), na koje bacim 2 jaja na oko i na bjelanjak (ne volim bjelanjak inace :sram: ) nesto sitno pesta alla genovese. Sa strane jos sir.
    Izmedju obroka kiwi.
    Posljednje uređivanje od Elly : 18.03.2013. at 11:42

  8. #508
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    d- kefir
    r- srdelice i zele mahune
    v-šta ostane od ručka

  9. #509

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Elly, zašto light majoneza?

    petak - iz pećnice skuša sa šampinjonima i brokulom lešo
    subota - pileći file dinstan s mrkvom, šampinjonima i cvjetačom
    nedjelja -batci i zabatci s kiselim zeljem dinstanim na luku i špeku i zapečeni u pećnici + zelena

    danas
    doručak - šejk banana, avokado, jabuka, granola, sl.vrhnje, mlijeko
    ručak - pileći file na masti + složenac od cvjetače, brokule i celera
    večeera - narandža

  10. #510
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Kavofob, nisam u full LCHF modu (napisah vec negdje disclaimer ), nego koristim light proizvode kad nadjem; a kad ne, ne zamaram se. Kod mene ta kombinacija nekakvog balansa unosa masnoce i niskog UH-a najbolje funkcionira.

    Recimo da je moja prehrana nekakva light-carb-moderate fat varijanta. .

  11. #511

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Kavofob, nisam u full LCHF modu
    to znam

    dosta sam čitala o štetnosti light proizvoda, konkretno kod majoneze ne znam što može biti light, a da je zdravo. nisam ju nikad kupovala, ali baš ću provjeriti par deklaracija kad budem u dućanu idući puta.

  12. #512
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Jucer sam umjesto planirane vecere kupila mjesavinu zasoljenih i przenih u pecnici orasastih plodova pa sam to jela, da mi pomogne podici tlak. Nisam jela ni kiwi izmedju obroka, nije me vuklo.

    Danas, dorucak: moka kava; kasnije banana. Trenutno nesica sa mlijekom i stevijom. Kasnije cottage cheese.

    Rucak: hm... E. zapela da danas za rucak tati (Josipovo) napravi pizzu, no ja nemam u kuci posija. Tako da imam vise planiranih verzija:
    a) ako stignem kupiti posije, onda meni pizza s bazom od mekinja i gore polovica sunka, sir, paradajz, a polovica spek i gorgonzola (ona mu planira napraviti pizzu (gotovo tijesto, vec ceka) sa spekom i gorgonzolom);
    b) ako ne stignem kupiti posije, onda meni jaja sa sunkom i malo pesta alla genovese i sira sa strane i kiselih krastavaca (ono sto sam jucer zaplanirala za veceru).
    c) ili ono sto sam originalno zaplanirala danas za rucak - piletina s curryjem.

    Vecera: cheesecake.

  13. #513
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Elly, imaš recept za pizzu kojoj je podloga cvjetača.

  14. #514
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Elly, imaš recept za pizzu kojoj je podloga cvjetača.
    Znam, ali nemam ni cvjetacu pri ruci.

  15. #515
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Trazim neke recepte, pa sam usput nasla ove koji se mogu primijeniti na LCHF:

    umak od gljiva
    pileci paprikas

  16. #516
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Nije me dugo bilo, navratila i evo sad ugodno ostah iznenađena koliko vas je na LCHF. Wow, predobro

  17. #517
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj kavofob prvotno napisa Vidi poruku
    to znam

    dosta sam čitala o štetnosti light proizvoda, konkretno kod majoneze ne znam što može biti light, a da je zdravo. nisam ju nikad kupovala, ali baš ću provjeriti par deklaracija kad budem u dućanu idući puta.
    Kod majoneze je prvenstveno štetno to što je od suncokretovog ulja napravljena, totalno previše Omega6 :/ Bila sam naletila na neki recept s maslinovim - nisam probala...

  18. #518
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Pojavile su se šparoge (preskupe - no kako znam da ih je teško brati, ponekad ih kupim) na zagrebačkim tržnicama- tako da smo juečer imali nih s jajima - i koma, falilo mi je kruha za toč, pa sam ga lijepo uzela i pojela. LCHF je OK u nekoj mjeri, ali stvarno ne želim prestatii guštati u hrani

  19. #519
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Uuuu ja sam tek počela guštati u hrani otkako sam na paleo/primal/lchf

    Meni nije gušt kruh kada ZNAM što mi loše radi organizmu.. Mogu ga ja pojesti, neće mi se ništa dogoditi, niti mi je to tragedija, ali da ga gledam čeznutljivo - ne.

    Ja kad želim jesti kruh s maslacem, onda si napravim bademov kruh, ajme prefin je - i ok je za to točanje itd. Taj kruh je najsličniji običnom (iako naravno nije to to, jer ipak je od sjemenki), ali je fantastičan.

    Evo vam recept

    Paleo /LCHF kruh

    245 gr badema
    5 jaja
    2 žlice sjemenki lana (ili neke druge sjemenke)
    1/4 žličice soli
    1/2 žličice sode bikarbone
    1 žlica kokosovog ulja (može i putra)
    1 žlica jabučnog octa
    1 potpuno ravna žlica meda - bit će presladak ako zeznete
    2 potpuno ravne žlice kokosovog brašna (kupite ono što se zove kokosovo brašno kod nas u trgovinama i sameljete ga u prah)



    Bademe “pofurite” i skinete im kožu. Ovo možete kadgod, ja obično kupim 0,5 kg pa to napravim imam očišćene i spremne bademe za 2 štruce kruha.

    Ubacite očišćene bademe u blender i meljete ih što sitnije. Ubacite jaja i nastavite blendati. Što duže blendate, to će biti “brašnastije”, ako budete kratko blendali, onda ćete ipak osjetiti telsturu badema dok jedete. Nikakva katastrofa, no nije baš kako to kruh inače bude (odokativno ja blendam 5 min s jajima, mjerit ću sljedeći put )

    Kad zaključite da ste dosta blendali bademe, dodate 2 žlice (prije samljevenog) kokosovog brašna (ja ga obično sameljem u mlincu za kavu ako mi treba manja količina, a može se i u blenderu prije), ubacite sve ostale sastojke. Ako vam brašno nije samljeveno, nije tragedija, al osjetit ćete teksturu kokosa u kruhu. Dalje ubacite sve ostale sastojke i malo još blendajte da se sve izmiješa.

    Za to vrijeme zagrijete pećnicu na 170C. Stavite papir za pečenje u kalup, ubacite smjesu i stavite peći. Pečete cca 15-20 min na 170C i zatim još 20-25 min na 150C. Probodete kruh 5-10 min prije kraja da vidite jel gotov.

    Izvadite van iz kalupa, ostavite da se hladi i onda navalite jesti s maslacem (ili bilo čim drugim )

    Dobar tek!

    P.S. Ja ga izrežem na četvrtine i ubacim u frizer, i vadim po potrebi

  20. #520
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Izvrsna knjiga, apsolutno vrijedno čitanja Primal Blueprint - pdf verzija.

    Nakon toga, nije teško prestati čeznutljivo gledati na kruh i ostale loše namirnice. Kada se razumije zašto - onda to sve ima puno više smisla.

  21. #521
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    u kakvom to blenderu radiš ? *- imam neki blender za sokove i onu Bosch sjeckalicu

  22. #522

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    ja sam bila veliki kruhojedac, sad je malo reći da mi kruh ne nedostaje, uz ništa. skužila sam da sam skroz promjenila prehrambene navike, uopće više ne jedem na način na koji sam ranije.

    na početku lchf-a sam očajnički tražila zamjenu za kruh, ali mi nijedan lchf kruh ni pogačice nisu sjeli. kad sam digla ruke od zamjenskog kruha i ostale zamjenske hrane, krenulo je mnogo bolje. sad mi ne nedostaje baš ništa. ponekad kad poželim neke kekse/kolače/torte...ispečem si 5-minutni kolač iz mikrovalne i želja prođe, a i to je sve rjeđe

    anchie, hvala ti na linku, idem "prolistati"

  23. #523
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    meni fali kruh uz jaje na oko
    otkad sam na lchf jedem samo kajganu, koja mi je malo dosadila
    a jaja na oko stvarno volim

    meni se ti lchf kruhovi ne daju radit jer:
    1. nemam veliki blender
    2. nemam one psillyum praškove, niti ih se sjetim kupiti
    3. ne mogu procjenit koliko toga ispadne i hoće li mi propast ogromna količina zbog moje kratkotrajne želje da umačem kruh u žutanjak

    inače, za namaze tipa abc sir kao nosač koristim svježu papriku

  24. #524
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    u kakvom to blenderu radiš ? *- imam neki blender za sokove i onu Bosch sjeckalicu
    Bit će lako moguće da imamo istu sjeckalicu Bosch :D

    Ovo je moja http://www.elipso.hr/mali-kucanski/s...BOSCH-MMR08R1/

  25. #525
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    meni fali kruh uz jaje na oko
    otkad sam na lchf jedem samo kajganu, koja mi je malo dosadila
    a jaja na oko stvarno volim

    meni se ti lchf kruhovi ne daju radit jer:
    1. nemam veliki blender
    2. nemam one psillyum praškove, niti ih se sjetim kupiti
    3. ne mogu procjenit koliko toga ispadne i hoće li mi propast ogromna količina zbog moje kratkotrajne želje da umačem kruh u žutanjak

    inače, za namaze tipa abc sir kao nosač koristim svježu papriku
    Za ovaj kruh što sam ja dala recept, fakat ne treba veliki blender, niti su sastojci SF - da to je i meni bio problem.

    Okusom je nenadmašiv.

    Ja stavljam u onaj mali duguljasti kalup što se inače koristi za kruh peći.

  26. #526
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    Bit će lako moguće da imamo istu sjeckalicu Bosch :D

    Ovo je moja http://www.elipso.hr/mali-kucanski/s...BOSCH-MMR08R1/
    u tome sjeckaš? tek sam kupila tu sjeckalicu, još se navikavan

  27. #527
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    od četvrtka su u lidlu bademi i lješnjaci na sniženju 60 kn/kg. Mogla bih nakupovati badema za ovaj kruh

  28. #528
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    u tome sjeckaš? tek sam kupila tu sjeckalicu, još se navikavan
    Da u njemu radim apsolutno sve, i maslac od badema i koješta. Nenadmašiv je Očekivala sam da će riknuti, ali se ne da

  29. #529
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    od četvrtka su u lidlu bademi i lješnjaci na sniženju 60 kn/kg. Mogla bih nakupovati badema za ovaj kruh
    U konzumu su do sutra bademi isto 60kn kg, pakiranje Standard 500gr je 29,99. Ja nakupovala par kg da si imam za kruh a i da mogu grickati

    Kad smo kod grickanja badema, prefino mi je sljedeće


    izlupam bjelanjak
    dodam žličicu soli
    ubacim i umuljam bademe bademe (šta ja znam koliko - koliko imam, između 200-500gr)

    STavim na papir za pečenje i pečem ih recimo 10 min na 175, i onda još na smanjenoj temp toliko dok ne budu hrskavi (da se dobro isuše)

    Ajme kako je to fiiiino! Trudim se ne raditi to prečesto jer bademi doslovce NESTAJU poslije

  30. #530
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Meni kruh ne fali, no napravim ga tu i tamo. Samo da pokazem koliko mi NE fali, zadnji puta sam ga radila za Badnjak, da imam na sto mazati bakalar


    Radim ga slicno kao dukanovci- 6 zlica zobenih mekinja + 3 jaja + pakiranje sira za mazanje i zlicicu maizene. Po zelji dodam zacine koji mi u tom trenutku pasu (sol, papar, cesnjak u prahu... ili ne).
    Uzmem srednju tepsiju za banana bread, stavim unutra papir za pecenje, namazem ga sa putrom, ulijem smjesu - i stavim peci na 40-50 minuta, 200 C.
    Ne digne se jako, ali bude kompaktan, za ono sto meni tu i tamo treba, i vise nego ukusan.

    Ne treba ni mikser ni blender - smjesu smutim zlicom u onim velikim plasticnim zdjelama za salatu. Jednostavnije od toga....
    Posljednje uređivanje od Elly : 19.03.2013. at 16:40

  31. #531
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Ok, al to je po dukanu... ako se ne jedu žitarice zbog fitinske kiseline, glutena itd itd.. ovo je ipak kruh od žitarica.

    Al složit ćemo se da se nikome ništa neće dogoditi ako jede ovaj kruh u istim intervalima kao ti

  32. #532
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Ma vjerujem da je okus razlicit.
    Ali nije los, super je jednostavan za napraviti, i prema potrebi, sluzi svrsi. .

  33. #533
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Ma ne govorim ja o okusu, ak ćemo tako najfiniji mi je baget sa bundevinim sjemenkama Govorim o sastavu, ako se ne jedu žitarice onda je taj kruh problematičan jer je ipak od žitarica.

    Al kao što rekoh, ako ga se pravi tako često kao ti, onda to nikako nije u kategoriji problematičnih. Problem je ako netko običan kruh zamijeni ovim ili bademovim ili ne znam čim. Poanta je da se žitarice izbace iz prehrane, da se odviknemo od njih. Ako je tako, onda su ne česti izleti u te kruhove po meni sasvim ok. Al bitno je odvići se od same ideje, ne truditi se pod svaku cijenu zamijeniti kruh nečim.

  34. #534
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    Al bitno je odvići se od same ideje, ne truditi se pod svaku cijenu zamijeniti kruh nečim.
    Tu se apsolutno slazem s tobom.

  35. #535
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Moj omiljeni recept za palačinke, kad mi se jede slatko.

    4 palačinke se dobiju od 1 jajeta

    1 jaje
    kokosovo brašno (samljeveno)
    kiselo vrhnje (žlica do 2)
    malo sode bikarbone
    malo vrlo malo meda

    To sve izmješam, malo odstoji, bitno je da je onak kompaktno, da ne curi previše. I onda na kokosovom ulju ispečem male 4 palačinke, na vrlo laganoj vatri. Najčešće izrežem bananu na kolutiće i jedem skupa.

    A drugi omiljeni desert mi je bademov maslac (domaći) u kombinaciji s jabukama. Ono krišku jabuke umočim u maslac i umirem od sreće i zadovoljstva kak mi je fini

  36. #536
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    ja sam mjesec i pol na ovom rezimu ali da sam uspjela kruh izbaciti iz glave - nisam! tj., najcesca i najjednostavnija zajena su mi ovi kruscici od zobenih posija, pogotovo mi je dorucak problematican. 1-2 kruscica i malo putra. Anita, mislis da su posije tako lose? meni puno vise pase nego orasasti plodovi, oni mi puno teže padnu na zeludac.

  37. #537
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    E sad, ti mene pitaš jel mislim da su poslije tako loše.. pa u usporedbi s čim? Mislim da su generalno žitarice koma loše i da ih nitko ne bi trebao jesti. Da, u tom svjetlu ih ne bi trebalo konzumirati. A ako ćeš gledati da ih cijela zemaljska kugla još uvijek jede i svi su relativno živi, onda nije tako strašno loše. Mislim zavisi što je tebi bitno, i zbog čega si ti na ovom režimu prehrane.
    Posljednje uređivanje od anchie76 : 20.03.2013. at 10:16

  38. #538

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    anchie, jel možeš malo više napisati o žitaricama. imam u planu pročitati the primal blueprint, samo ne znam kada da uguram u raspored

  39. #539
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Uh.. žao mi je ,al bojim se da nije izvedivo, to bi bilo pisanje knjige s moje strane Puno sam čitala na sve strane prije nego sam donijela definitivan sud, i ne samo to, potpunim izbacivanjem žitarica iz prehrane sam se uvjerila da su loše za moje tijelo (da mi je to netko rekao prije 2 godine, najiskrenije - rekla bih mu da nije normalan - ovisna sam bila o žitaricama, nije bilo šanse da pomislim da mogu bez njih i živjela sam u uvjerenju da se izvrsno osjećam i da mi ne smetaju)

    Evo tu imate u par crta kod Anite na LCHF-u par članaka

    Osjetljivost na gluten iz žitarica

    Žitarice u prehrani

    Blue print - chapter 5 ima ukratko o žitaricama i zašto nisu dobre

  40. #540

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    tnx na linkovima

    Anitin blog sam prije pročitala, ali nisam stekla dojam da je strogo protiv žitarica u manjem dijelu prehrane, posebno kod djece

    pročitat ću danas chapter 5, baš me zanima više o toj temi

  41. #541
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Evo Anitine liste namirnica (žitarice su u kategoriji hrane koju treba izbjegavati)

    1. Osnovne namirnice ili baza prehrane:

    · Meso i perad. Najbolje je meso pasnih zivotinja i slobodnih kokosi. Ne uklanjajte masnocu s mesa i kozu s piletine.
    · Riba i druga hrana iz mora, rakovi, skampe, skoljke, alge. Jedite cesce plavu ribu zbog omege 3 (npr srdela, skusa, lokarda).
    · Jaja - najbolja su organska ili jaja slobodnih kokosi.
    · Povrce koje raste iznad zemlje po mogucnosti iz organskog uzgoja - sve vrste kupusa, brokola, cvjetaca, kelj, prokulica, spinat, blitva, rastika, zelene mahune, articoka, sparoge, tikvice, patlidjani, masline, sve vrste zelene salate, krastavci, rajcica, paprika, koromac, celer, gljive.
    · Masti - maslac, pileca, pacja, govedja i svinjska mast, hladno presano kokosovo ulje.
    · Hladno presana ulja - maslinovo, laneno i sezamovo ulje. Ulje jetre bakalara.
    · Luk, cesnjak, djumbir, zacinsko bilje.
    · Lakto-fermentirane namirnice kao domaci kefir, domaci jogurt i domaci kiseli kupus.
    · Iznutrice
    · Suho meso, slanina, prsut, cvarci i kobasice - ali samo iz domace proizvodnje tj bez glutaminata, nitrita i drugih opasnih kemikalija.
    · Hladetina, juhe od kostiju.
    · Domaca majoneza i umaci napravljeni od hladno presanog maslinovog ulja, maslaca, domacih jaja, zacinskog bilja...
    · Avokado
    · Voda je najbolje pice.

    2. Dodatne namirnice:

    · Punomasni mlijecni proizvodi, kiselo i slatko vrhnje, sirevi. Sirovo - nepasterizirano mlijeko.
    · Korjenasto povrce kao sto su cikla, cicoka, koraba, mrkva (ali ne krumpir niti slatki krumpir)
    · Limun, grejpfrukt i drugo manje slatko voce. Najbolje je sumsko voce (maline, borovnice, jagode, kupine, ribizle) jer sadrze manje secera.
    · Orasasti plodovi i sjemenke - orasi, bademi, ljesnjaci, bucine, suncokretove, lanene i sezamove sjemenke. Mljevene orasaste plodove i sjemenke mozete koristiti umjesto brasna za razna peciva i kruh.
    · Kokosovo brasno, nezasladjeni kakao prah
    · Kava, cajevi, topla ili hladna limunada (od zasladjivaca mozete koristiti steviju)


    3. Namirnice koje se izbjegavaju:

    · Secer, slatkisi, sokovi i svi zasladjeni napitci, kolaci, keksi, peciva. Vocni jogurti, pahuljice i musli za dorucak i slicni proizvodi.
    · Sve zitarice i sve mahunarke
    · Tjestenina, kruh, svi proizvodi od brasna i zitarica.
    · Krumpiri, slatki krumpir, chips i pommes frites.
    · Riza, kukuruz, couscous, bulgur, kokice.
    · Margarin, suncokretovo ulje
    · Kupovni suhomesnati proizvodi koji sadrze kemijske dodatke, npr glutaminate (pojacivace okusa), konzervanse E250 (nitrite) i secere.
    · Ulja bogata omega-6 masnocama: kukuruzno, sojino, suncokretovo, sve vrste koje se nazivaju ”jestivo” ulje.
    · Pivo, koje je tekuci kruh.
    · Slatko voce i suseno voce.


    4. Namirnice koje se mogu povremeno priustiti:

    · Tamna cokolada sa min 70 % kakao
    · Casa vina ili casica rakije

  42. #542
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    I ja sad malo gledam linkove po netu i čitam, pa evo par o štetnosti žitarica:

    http://www.greenmedinfo.com/blog/200...-not-eat-wheat

    http://io9.com/5968164/why-you-shoul...p-eating-wheat

  43. #543

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo Anitine liste namirnica (žitarice su u kategoriji hrane koju treba izbjegavati)
    to stoji, ali u receptima (zobena kaša za djecu), a i člancima o prehrani djece su žitarice

    idem pročitati linkove pa ću biti pametnija

  44. #544
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Danas:
    dorucak: macchiato, pa cottage cheese sa cimetom i stevijom, pa nesica sa mlijekom i stevijom.
    rucak: slani cheesecake
    vecera: pileca prsa u curryju, kiselis-salata.

  45. #545
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj kavofob prvotno napisa Vidi poruku
    to stoji, ali u receptima (zobena kaša za djecu), a i člancima o prehrani djece su žitarice

    idem pročitati linkove pa ću biti pametnija
    Je za djecu se ne usudi reći da ih treba izbaciti, pa se koncentrira na to da se pazi kako ih se sprema. U svakom slučaju treba smanjiti količinu pšenice kod djece, a više se fokusirati na zob i druge bolje žitarice.

  46. #546
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Doručak:ništa
    marenda: jabuka + bademi
    ručak: juha, bakalar + povrće

  47. #547
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    no, zobene posije se mogu naci u njezinim receprima, po ucestalosti ja mislim da bi ih mogla smjestiti u dodatne nairnice

    dorucak: feta kruha od badema i maslac
    rucak: lazanje s keljom
    Vecera: vjerojatno ostaci lazanja

  48. #548
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Recept za domaću čoksu koju si ja radim s vremena na vrijeme

    žlica kokosovog ulja (hladno prešano)
    žlica kakao praha

    Otopiti na laganoj vatri. Kad se otopilo maknuti i miješanjem hladiti, kad se prohladilo, dodati vanilije odokativno i na vrh žlice meda (ono miiinimalno, čisto da nije gorko totalno, da ostane taj puni okus kakaa). Izmiješati dobro.

    Uliti u posudice za led i ubaciti u frizer.

    Nakon par sati izbaciti čokoladu iz posudice, staviti u neku posudu pa u frižider i jesti po potrebi

  49. #549
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Evo par linkova s paleo receptima. E sad, ako ste na ovoj prehrani zbog mršavljenja onda morate paziti da vam je unos UH ispod 100 gr dnevno. Između 50-100 UH dnevno je idealno. Ako vam je ova prehrana lifestyle (meni je) i nemate potrebe za mršavljenjem nego samo za održavanjem postojeće kilaže, onda slobodno unosite 100-150 UH dnevno.

    Ovo govorim jer u dolje navedenim linkovima ima jaaaako dobrih deserata i vrlo lako je unijeti više UH nego što je to možda potrebno

    http://paleomg.com/

    http://nomnompaleo.com/

    http://www.paleoplan.com/recipes/

    http://punchfork.com/paleo

    http://www.primalbritain.co.uk/top-100-paleo-recipes/



    Par PDF-ova s receptima

    Live primal recipe book

    ovi imaju krasne fotke

    Quick and simple paleo meals

    Paleo recipe book

    Paleo desserts

  50. #550
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •