Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: stanka za dojenje i rad u školi

  1. #1
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno stanka za dojenje i rad u školi

    ispričavam se ako negdje slično već postoji, ali ne nalazim gdje bih postavila ovo pitanje. ako postoji, molim vas da ovaj post preusmjerite tamo.

    za tjedan i pol se trebam vratiti na posao i pravovremeno sam od HZZOa zatražila pravo na stanku za dojenje (malička bude uskoro 7 mj.). jučer sam od njih dobila dopis da se moram očitovati želim li ju koristiti jednokratno ili 2 puta po sat vremena. kako radim u školi, nazvala sam ravnateljstvo i pokušala se s njima dogovoriti na koji način da realiziram tu stanku, da bih naišla na neku vrstu otpora pod izlikom da ne radim 8 sati dnevno (što u školstvu nije točno jer dio radim u nastavi, a dio mi otpada na pripreme i to čini 8satni radni dan) te da će uskoro kraj šk. godine. pravnica sindikata je na bolovanju do daljnjega i nitko ju ne mijenja pa nisam njih mogla pitati za savjet što mi je činiti i kako se postaviti.
    radno mjesto mi je udaljeno 55 km od mjesta stanovanja i obzirom da najdalje stanujem i trenutno imam najmlađe dijete u kolektivu te da dojim, a o činjenici da ću tražiti pravo na stanku za dojenje su znali 2,5 mjeseca ranije, ne moram ni reći da sam se neugodno iznenadila ne naišavši na razumijevanje.

    ima li tko savjet kako se postaviti i kako postupiti? moram se o svemu očitovati u HZZOu do idućeg utorka.
    najljepše se zahvaljujem na odgovorima .

  2. #2
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    ne znam, ali pratim. trebat će i meni.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •