Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 303

Tema: Povrat poreza za 2012. (predaja u 2013.)

  1. #1
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno Povrat poreza za 2012. (predaja u 2013.)

    Priblizilo se vrijeme pa da sva pitanja i nedoumice imamo na jednom mjestu otvaram temu.
    Staru nisam nasla pa ako treba mogu moderatori preseliti.

    Obrasci se mogu skinuti ovdje desnim klikom misa pa "Save As":

    EXCEL TABLICA

    PDF verzija

    izvor: http://www.obracun-placa.com/index.p...e-obrasca-doh/


    Ja odmah imam jedno pitanje.
    Od 1.6. moje kceri iz prvog braka zive sa nama.
    Mogu li one biti na poreznoj prijavi mog nevjencanog supruga s obzirom da zive s nama u zajednickom kucanstvu?
    Posljednje uređivanje od Marsupilami : 17.01.2013. at 12:52

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    a jel otac kćerki ima olakšice?

  3. #3
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    nema, on je nezaposlen
    nitko na njih ne koristi olaksice
    Posljednje uređivanje od Marsupilami : 17.01.2013. at 14:54

  4. #4
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    mislim da onda možeš ali treba još nekaj dodatno napisati, one nisu posvojene u njegovom slučaju, nego samo žive s vama
    možda da zvrcneš 0800669933 sad ne bi trebala bit gužva

  5. #5
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da onda možeš ali treba još nekaj dodatno napisati, one nisu posvojene u njegovom slučaju, nego samo žive s vama
    možda da zvrcneš 0800669933 sad ne bi trebala bit gužva
    Evo zvala sam, ipak ne moze jer nismo vjencani, ali dobro je znati ako ce jos kome trebati
    Sada sam isla ponovno racunati, s curama ili bez njih ionako ima pravo na povrat cjelokupno uplacenog poreza tako da nam je svejedno.

    Hvala ti

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    ja bih ti htjela savjetovati da ih probas ipak iskoristiti...mozda netko od tvojih roditelja? ili od bivseg supruga, ako su vam zaposleni... moja mama koristi moje necakinje kao olaksicu, a prijavljena je cak u drugom gradu..

  7. #7

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    nema veze da li zivis s njima ili ne...znaci cijela godina...ako olaksica nije. koristena.

  8. #8
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    hajde još jedanput isprekontroliraj, mislim da to kaj niste vjenčani nema veze, napose ako predaš za malce rodne listove, a i za cure, valjda u svim dokumentima piše isto tvoje ime.
    Možda bi trebalo i papir od bilježnika da ste vanbračna zajednica

  9. #9
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Ima li uopće ikakvih olakšica ove godine - podstanarstvo, stambena štednja, životno / dobrovoljno zdravstveno osiguranje... ? Išta?

  10. #10
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    ništa

  11. #11
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Ček, onda po tome ispada da prijavu trebaju raditi samo oni koji imaju neka ekstra primanja - iznajmljivanje, honorari, autorsko djelo (ili kako se to već zove)...?

  12. #12

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Citiraj mishekica prvotno napisa Vidi poruku
    Ček, onda po tome ispada da prijavu trebaju raditi samo oni koji imaju neka ekstra primanja - iznajmljivanje, honorari, autorsko djelo (ili kako se to već zove)...?
    i oni koji su bili na dužem bolovanju, na rodiljnom dopustu (ne cijelu godinu, već je u toj godini bilo i uplata plaće, odnosno poreza)

  13. #13
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Pretpostavljam da meni rodiljni dopust, koji je započeo 11.12. neće baš nešto značiti?

  14. #14
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    zar povrat poreza ne isplaćuje tvrtka u kojoj smo zaposleni?

  15. #15

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Citiraj mishekica prvotno napisa Vidi poruku
    Pretpostavljam da meni rodiljni dopust, koji je započeo 11.12. neće baš nešto značiti?
    dobro pretpostavljaš. kada dobiješ potvrdu poslodavca i dugih ako je bilo još uplata na koje je plaćen porez, ipak provjeri (ima kalkulatora za obračun na netu - npr. od erste banke, ja svake godine ubacim iznose da vidim imam li i koliko pravo na povrat, a ako da, onda popunim i printam).

  16. #16
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    hajde još jedanput isprekontroliraj, mislim da to kaj niste vjenčani nema veze, napose ako predaš za malce rodne listove, a i za cure, valjda u svim dokumentima piše isto tvoje ime.
    Možda bi trebalo i papir od bilježnika da ste vanbračna zajednica

    Zvala sam poreznu i zena mi je citala zakon.
    Rekla sam joj da mi imamo registriranu vanbracnu zajednicu (kod javnog b. uz 2 svjedoka) ali ona kaze da jedino porezna uprava ne priznaje izjednacavanje vanbracne zajednice sa bracnom, citala mi je njihov pravilnik, bas je bila ljubazna i dala si truda

    Moj muz ne moze na njih koristiti olaksicu jer nisu u krvnom srodstvu a kako nismo vjencani on sluzbeno nije njihov poocim.

    Budem ja rekla teti od cura da si ih iskoristi kao olaksicu jer je nama i bez njih koeficijent dovoljno velik da muz dobije nazad sav uplaceni porez tako da i imamo pravo to bi bilo "bacanje" olaksice

  17. #17
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Citiraj Riječanka prvotno napisa Vidi poruku
    dobro pretpostavljaš. kada dobiješ potvrdu poslodavca i dugih ako je bilo još uplata na koje je plaćen porez, ipak provjeri (ima kalkulatora za obračun na netu - npr. od erste banke, ja svake godine ubacim iznose da vidim imam li i koliko pravo na povrat, a ako da, onda popunim i printam).
    Obrazac koji navodis nalazi se u mom uvodnom postu, onaj prvi link

  18. #18
    jurisnik avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    1,112

    Početno

    Citiraj Marsupilami prvotno napisa Vidi poruku
    Obrazac koji navodis nalazi se u mom uvodnom postu, onaj prvi link
    Hvala na linku.

  19. #19
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    pisala sam na drugom mjestu (doduše nabrzinu), ovdje kopiram

    Porezne prijave za 2012 god
    Tko se može nadati povratu-uobičajene situacije:
    Nužan uvjet: osobe koje zaista imaju bar nešto uplaćenog poreza , i:
    - niste bili zaposleni čitavu godinu
    -živite i/ili imate uzdržavane osobe na područjima posebne državne skrbi
    -primili ste dividendu lani
    - nisu svi članovi obitelji bili korišteni kao olakšica i/ili nisu optimalno korišteni

    -Ostali slučajevi: bolovanje/rodiljni na teret HZZO;ljudi sa velikim razlikama u mjesečnim primanjima kroz godinu; greške u obračunu.... uglavnom je poslodavac napravio godišnji obračun i isplatio razliku u 12.mj.. Svejedno možete tražiti povrat ako još što ima, jer poslodavac nije dužan baš za sve radnike raditi godišnji obračun, pa bolje provjeriti.

    Razlike u odnosu na 2011. god
    1. od 01.03.2012. plaća se porez na dohodak od kapitala prilikom isplate dividendi ili dobiti poduzeća.
    Pa ako imate npr. dionice HT, prošle godine ste prvi dio dividende primili 27.02.12. neoporezivo, a isplata drugog dijela je umanjena za iznos poreza i prireza.
    Za ovu vrstu dohotka imate pravo na 12000 kn olakšice godišnje i pravo na povrat tog poreza možete (ne morate )ostvariti podnošenjem godišnje prijave poreza. Ako se odlučite tražiti povrat tog poreza morate prijaviti i sve druge dohotke, koje inače niste obavezni prijaviti ( npr. drugi dohodak, ili dohodak od imovine/iznajmljivanja apartmana)
    Ako ste primili dividendu nakon 01.03.12., i želite tražiti povrat poreza , uz poreznu prijavu treba priložiti potvrdu skdd o uplaćenom porezu i prirezu na dividendu ( potvrda će stići poštom, ili se možete registrirati kod skdd i preuzeti ju online)
    Po jednoj dionici ht-a oporezivi dio dividende lani je bio 11.07 kn (porez 12 % + prirez je oduzet iz tog iznosa) , pa se ne radi o velikim ciframa poreza za uobičajenu situaciju/vlasnike par desetaka dionica
    Ljudi sa značajnijim prihodom od dividendi i udjela u dobiti ( većim od 12.000 kn) trebaju najprije izračunati isplati li im se prijavljivati taj dohodak. ( porez je plaćen prilikom isplate po stopi 12 %, a podnošenjem godišnje prijave može se preći u viši porezni razred, pa je isplativost podnošenja prijave upitna)


    2. prošle godine su se mijenjale porezne stope , i na godišnjoj razni za 2012.g. su ovakve:
    12% do visine 26.400,00 kuna
    22,83% između 26.400,00 kuna i 43.200,00 kuna
    25% između 43.200,00 kuna i 105.600,00 kuna
    37,5% između 105.600,00 kuna i 129.600,00 kuna
    40% za više od 129.600,00 kuna.



    3. Osnovni godišnji osobni odbitak za 2012. god. je 2 x 1800 + 10x 2200= 25.600,00 kn

  20. #20
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj Marsupilami prvotno napisa Vidi poruku

    Budem ja rekla teti od cura da si ih iskoristi kao olaksicu jer je nama i bez njih koeficijent dovoljno velik da muz dobije nazad sav uplaceni porez tako da i imamo pravo to bi bilo "bacanje" olaksice
    mislila si reč tati?, a ne teti. tete nemaju pravo na olakšice

    ma mislila sam onu foru djeca su tebi na skrbi , a ti živiš s njime

  21. #21
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Da ne otvaram novu temu - ima li tko da me nauci kako ispuniti obrazac TZ?

  22. #22
    kristina1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    70

    Početno

    Imam dionice HT i dobila sam potvrdu o uplaćenom porezu od SKDD. Pošto sam na komplikacijama u trudnoći od 06.06.2012. firma mi je isplatila taj dio koji sam imala iz plaće u 12.mjesecu. Kako da izračunam koliko još imam pravo na ovaj dio od dividende?

  23. #23
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    stavi dionice u tablicu dionica, a olakšice u onu skoro zadnju tablicu ( gdi su mjeseci) na drugoj strani upiši kaj si dobila od firme, i samo će se izračunat

  24. #24
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    vrijedi li ovo i za braniteljske dionice. meni je dividenda sjela, ali je nisam podigla (nekih 180 kn). trebam li čekati da mi stigne neka potvrda ili mogu predati prijavu kad prikupim ostale papire (od poslodavca i sl.)?

  25. #25
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    mislila si reč tati?, a ne teti. tete nemaju pravo na olakšice

    ma mislila sam onu foru djeca su tebi na skrbi , a ti živiš s njime
    Mislila sam bas na tetu, znaci to ne moze jelda? Steta

    Jel se mora cekati 1.2. ili se prijava moze predati odmah?
    Posljednje uređivanje od Marsupilami : 22.01.2013. at 11:59

  26. #26

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    218

    Početno

    Supruga mi je u 2012. radila 2 mjeseca. Ima li pravo na kakav povrat poreza,isplati li se uopce predavat?

  27. #27
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj Marsupilami prvotno napisa Vidi poruku
    Mislila sam bas na tetu, znaci to ne moze jelda? Steta

    Jel se mora cekati 1.2. ili se prijava moze predati odmah?
    možeš odma

  28. #28
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj Jole&Titi prvotno napisa Vidi poruku
    Supruga mi je u 2012. radila 2 mjeseca. Ima li pravo na kakav povrat poreza,isplati li se uopce predavat?
    i tekako je ak ima bilo koji iznosporeza uplačen, vratit će joj se možda i sve

  29. #29

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    218

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    i tekako je ak ima bilo koji iznosporeza uplačen, vratit će joj se možda i sve
    Hvala

  30. #30
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    Citiraj Jesen u meni prvotno napisa Vidi poruku
    vrijedi li ovo i za braniteljske dionice. meni je dividenda sjela, ali je nisam podigla (nekih 180 kn). trebam li čekati da mi stigne neka potvrda ili mogu predati prijavu kad prikupim ostale papire (od poslodavca i sl.)?
    ne vrijedi, vlasnik "braniteljskih dionica" je Fond HB, i fond plaća porez na dividendu


    Citiraj Jole&Titi prvotno napisa Vidi poruku
    Supruga mi je u 2012. radila 2 mjeseca. Ima li pravo na kakav povrat poreza,isplati li se uopce predavat?
    izračunaj što je isplativije: da sama traži povrat, ili da ju ti ,ili netko drugi, koristiš kao uzdržavanog člana, a da ona još plati poreza (ako je primila manje od 10966 kn u 2012.g)

  31. #31
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj Jole&Titi prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala
    ti si dobio djete u prošloj godini?,ak da onda provjeri jer tebi sve kak treba imaš pravo na oslobođenje na osnovi djeteta +0.5 za vse mjesece uključujući i jjesec kad je djete rođeno, neovisno jel to 1., 5., ili 29., 31. u mjesecu

  32. #32
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    prima, hvala

  33. #33
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ti si dobio djete u prošloj godini?,ak da onda provjeri jer tebi sve kak treba imaš pravo na oslobođenje na osnovi djeteta +0.5 za vse mjesece uključujući i jjesec kad je djete rođeno, neovisno jel to 1., 5., ili 29., 31. u mjesecu
    ovo nije isključivo išlotebi jer ti jošnemaš dete, kaj ne?

  34. #34

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    218

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ovo nije isključivo išlotebi jer ti jošnemaš dete, kaj ne?
    Da,beba je na putu. Hvala na odgovoru

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    12

    Početno

    Dio prošle godine sam bio na bolovanju, a kćerke su na mojoj poreznoj karici. Da li supruga može iskoristit olakšice na jednu od kćerki pošto ja nisam mogao iskoristit kompletnu olakšicu?

  36. #36
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    s obzirom da sam u 2012. bila na komplikacijama u trudnoći i naknadu dobivala od HZZO-a, trebam li očekivati neku potvrdu od HZZO-a o visini naknade u svrhu prijave poreza? ako da, dobije li se ta potvrda kući poštom ili je treba tražiti?

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    1

    Početno

    imam i ja jedno pitanje pa neko ako zna neka odgovori...
    dali moj muz bude dobil povrat poreza ako je prijavil sina na porezni kartici i dali ja imam pravo na povrat poreza ako sam bila na komplikacijama u trudnoci i onda na rodijnom dopustu???

  38. #38
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Citiraj vjeko prvotno napisa Vidi poruku
    Dio prošle godine sam bio na bolovanju, a kćerke su na mojoj poreznoj karici. Da li supruga može iskoristit olakšice na jednu od kćerki pošto ja nisam mogao iskoristit kompletnu olakšicu?

    Može, kod predaje porezne prijave se možete "igrati" po obrascu tako da iskoristite maksimum. Kad sam ja bila na porodiljnom, djeca nisu bila na ničijoj poreznoj kartici jer je bivši poslodavac mog supruga imao maštovite ideje čemu služe porezne olakšice i onda smo to rasporedili predavanjem prijave. Mislim da je bitno da ne dijelite djecu tj. neka budu uvijek na istoj poreznoj kartici (ne "na jednu od kćerki"), a dijelite mjesece.

  39. #39
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Citiraj marijjakov prvotno napisa Vidi poruku
    imam i ja jedno pitanje pa neko ako zna neka odgovori...
    dali moj muz bude dobil povrat poreza ako je prijavil sina na porezni kartici i dali ja imam pravo na povrat poreza ako sam bila na komplikacijama u trudnoci i onda na rodijnom dopustu???
    a) Ako je već prijavio sina na poreznu karticu, onda je olakšica vjerojatno i iskorištena, treba vidjeti IP karticu koju dobije od poslodavca.
    b) Ako je bilo uplata poreza u prošloj godini, onda postoji i pravo na povrat.

  40. #40
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    sto se sve predaje za povrat poreza od papira?
    imam ispunjen obrazac i original ip karticu, treba li jos sto

  41. #41
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj Jesen u meni prvotno napisa Vidi poruku
    s obzirom da sam u 2012. bila na komplikacijama u trudnoći i naknadu dobivala od HZZO-a, trebam li očekivati neku potvrdu od HZZO-a o visini naknade u svrhu prijave poreza? ako da, dobije li se ta potvrda kući poštom ili je treba tražiti?
    hoćeš reč da nisi dobila nikakvu isplatu od pravog poslodavca, ako je tako, i ako nemaš još nešto sa strene, nemašpravo tražiti povrat, Ova potvrda od Hzzo se ne dobiva.

  42. #42
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj marijjakov prvotno napisa Vidi poruku
    imam i ja jedno pitanje pa neko ako zna neka odgovori...
    dali moj muz bude dobil povrat poreza ako je prijavil sina na porezni kartici i dali ja imam pravo na povrat poreza ako sam bila na komplikacijama u trudnoci i onda na rodijnom dopustu???
    vjerovatno će mužu dopasti još jedan mjesec privilegija na djete, bez obzira kad je u mjesecu djete rođeno, slijeduje ga za cijeli mjesc, pa to izračunajte i vidite jeljoššto poreza preostalo

  43. #43
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj anjica prvotno napisa Vidi poruku
    sto se sve predaje za povrat poreza od papira?
    imam ispunjen obrazac i original ip karticu, treba li jos sto
    jel si izračunala da bi kaj trebala dobiti, imašli još kakvih papira dionice, iznajmljenja?

  44. #44
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    Jedino primanje mi je placa, sto mi , znaci sve treba osim ovog gore navedenog?
    Posljednje uređivanje od anjica : 30.01.2013. at 15:35

  45. #45
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    a djeca čija su, jesu li na toj kartici, ili ih ti misliš iznajmit?

  46. #46
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    Jel to bitno?
    pitam sto jos osim gore navedenog trebam predati/ sto se predaje?
    treba li fitokopija osobne, maestro kartice...

  47. #47
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    ma pitam te radi toga da vidiš ak su deca slučajno muževa i ostalo je još nešto od povlastica da ih ti možeš suzeti. ako ti treba pomoć javi se da ti zračunam.

    ne treba osobne, maestre, jedino treba kopija rodnih listova ako su djeca njegova , a ti ih malo želiš uzeti ( recimo)

  48. #48
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    Hvala na ponudi
    djeca su nam vec kombinirana na obadvije porezne
    znaci, samo rodni list treba

  49. #49
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    ako su djeca na jednoj kartici, a ti ih želiš iznajmiti na koji mjesec onda još i rodne listove za onoga na koga nisu djecu pisana

  50. #50
    zizi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    266

    Početno

    Radila sam do lipnja 2012., od tada sam na burzi primala naknadu. Ako sam dobro iščitala s njihovih stranica, ostvarenu naknadu za nezaposlenost ne unosim u poreznu prijavu jer ta naknada ne podliježe oporezivanju.
    Jel' to točno?
    Posljednje uređivanje od zizi : 30.01.2013. at 19:01

Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •