Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 53

Tema: Objava postova novog korisnika

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    REJA25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    45

    Početno Objava postova novog korisnika

    Pozdrav,

    nakon 4 dana neobjavljenih postova na nekoliko različitih podforuma, moram priznati da sam blago rečeno isfrustrurana! Pa kako da skupim dovoljan broj postova (da bi imala pravo na instant objavu) kad ne mogu sudjelovati i pratiti nijednu raspravu/razgovor... Molim odgovor 1. Koliko postova je potrebno za normalno sudjelovanje na forumu? 2. Da li postoji neko min/max vrijeme u kojem je admin dužan objaviti post novog korisnika?

    Unaprijed zahvalna na odgovoru

  2. #2
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    ja ne vidim da ste negdje pisali a da nije odobreno?
    može link na temu di su 'neodobreni postovi?

  3. #3
    REJA25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    45

    Početno

    Hm...nisam niti na jednom bila neugodna, nepristojna ili slično... Pisala sam u ""Trudnoći" na jedno 2 teme barem 3 posta, i "O udruzi" negdje 2 posta... i čekam strpljivo a ništa se ne događa... Tema ode skroz u drugom smjeru a mog odgovora nema.

  4. #4
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    ja vidim samo dva posta iz studenog i jedan iz prosinca
    i niti jedan tvoj post ne čeka na odobravanje

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    1

    Početno

    isti problem

  6. #6
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    tvojih odgovora očito neće ni biti jer ih ja ne vidim, ni na trudnoći a bome ni na 'o udruzi'
    ili su netragom (xfiles) nestali, ili si nešto krivo stisnula kod postanja pa nisu prošli

    pojma nemam, samo znam da nema nijedan tvoj neodobreni post

  7. #7
    REJA25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    45

    Početno

    Idemo onda od početka! Post po post ... Hvala na pomoći!

  8. #8
    REJA25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    45

    Početno

    Ahahahaha....samo da se javim.... moja greška je izazvala moju frustraciju pa se ovim putem ispričavam zbog prvog posta ove teme! Hvala na strpljenju

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    4

    Početno

    Molim za pomoc, posto sam nova, imam par pitanja ako nije problem. Prijavim se uspesno i zelim ostaviti komentar, kliknem na "odgovori na temu", ono me baci na prozor za brzi odgovor, potom napisem komentar, kliknem na brzi odgovor, (pritom mi nije jasno zasto me baca na brzi odgovor, zasto mi ne otvori nov prozor gde mogu ostaviti komentar i gde je sve jasnije) i potom sledi recenica na engleskom "you do not have permission to perform this action...itd i da treba da se prijavim ponovo i sve iz pocetka, i ne znam da li je uopste stiglo do vase kontrole ili nije, izvinjavam se ako sam zakomplikovala ali samo ako mozete postupak da mi kazete, pa cu ja pokusati tako, i ovo do sada ne znam kako su mi prosli komentari, jer kliktala sam i na "brzi odgovor" i na "idi na napredno", hvala unapred i kod slanja ove poruke imam isti problem, pa sam kliknula na idi na napredno, a onda sledi da ...ili nisam prijavljena... i ponovo se prijavim i tek sada kada vam ovo dodatno pisem mi je otvoren ovaj normalni prozor gde je sve jasno

  10. #10
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    moguće da je do preglednika kojeg koristiš
    obriši cache
    ili probaj sa drugim preglednikom ili probaj ažurirati ovaj koji koristiš

  11. #11
    azulu avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    20

    Početno

    molim vas,danas sam napisala post na temi "roditelji anđela" i posta mi još nema,koliki je vremenski rok da mi post prođe?
    hvala

  12. #12
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    nije bitno vrijeme, nego ti za prvih nekoliko postova, mora odobriti moderator
    a dok mi dođemo i vidimo... prođe i nekoliko sati

  13. #13
    azulu avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    20

    Početno

    ok,hvala puno...

  14. #14
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    budimo iskreni, prodje neki puta i koji dan
    zavisi o podforumu i o slobodnom vremenu osoblja foruma

  15. #15
    kišobranimir avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    7

    Početno

    Citiraj REJA25 prvotno napisa Vidi poruku
    Molim odgovor 1. Koliko postova je potrebno za normalno sudjelovanje na forumu?
    I mene ovo zanima, s obzirom da sam novi član i primjećujem da osim za otvaranje tema, trebam čekat potvrdu administratora i za odgovore na temu, nakon koliko postova se omogućava otvaranje tema/odgovaranje na postojeće, bez administratorskog dozvoljenja?

  16. #16
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    podatak nije javan, ali radi se o svega nekoliko postova

  17. #17
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Molim Vas samo da provjerite jesam li jucer uspjesno poslala svoj prvi post (dojenje, literature) i ceka li na objavljivanje. Puno hvala!

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    11

    Početno

    Pokušavam već par dana odgovoriti na temu koju sam otvorila, ali ne objavljuju mi se postovi.
    To je ova tema: http://forum.roda.hr/threads/90297-vrtić-Špansko

    Pisala sam i na "kontaktirajte administratora".
    kaj krivo radim? Pišem kaoi do sada, prva 4 posta su mi objavljena (kliknem na "Odgovori na temu" ili "Brzi odgovor").
    Hvala unaprijed.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    17

    Početno

    Molim pomoć

    Napisala sam jedan post, a kako ih inače imam malo, nije objavljen. Također sam dobila poruku da je moguće da mi je profil deaktiviran jer nije dugo korišten i da se obratim administratoru.

    Nadam se da će ovako uspjeti.

    Hvala i pozdrav!

  20. #20

    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Postovi
    36

    Početno

    Pozdrav, jucer ujutro sam napisala post na nakon transfera na potpomognutoj i danas ujutro ga jos nema......gdje je zapelo?

  21. #21
    Blubutterfly avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    112

    Početno

    Evo i ja imam isti slucaj. Nova sam i znam da treba malo vremena da se postovi objave ali od 21.06 niti jedan post se nije objavio. Moze mi neko reci zasto je to tako???

    Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

  22. #22
    Blubutterfly avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    112

    Početno

    Evo i ja imam problema sa postovima. Pisem na jednoj temi i prva 2 posts objavljena druga 3 nisu.

  23. #23
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Pozdrav! Imam istu dilemu-cekam vec 4 dana da vidim svoj post objavljen na podforumu 'trudnoca' i 'porod'. Zadnji postovi na tim podforumima su mi objavljeni 30.7. Znam da je vrijeme godisnjih odmora (i zavidim na tocanju nogu u friskom moru ;p), ali imam malo roblematicnu trudnocu i zbilja bih bila zahvalna da mi se dopusti neometano komuniciranje s ostalima. Kulturno sam se predstavila na dolicnom mjestu, proucila pravila, ne svadjam se i zelhna sam price o trudnoci i pordu.
    Molim admine da nadju minutu-dvije da mi puste postove i dozvole biti funkcionalni clan foruma.
    Saljem tepsiju kolaca u znak zahvale

  24. #24
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Zahvaljujem moderatorima sto me opismeniše propisno. Saljem virtualnu tepsiju 'urmašica.

  25. #25
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Trebam pomoć,napisala sam post na Trudnoća i sve što ona nosi.Nije objavljen pa me zanima gdje sam pogriješila.
    Puno hvala!

  26. #26
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Pomozite,
    Dobila sam obavijest da mi je profil deaktiviran i da se obratim administratoru.Postovi otprije mi nisu objavljeni.
    Hvala Vam!

  27. #27
    giulia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    63

    Početno

    Dobro jutro! Novi sam korisnik i molim malu pomoc.
    U pravilima pise da se novim korisnicima postovi pregledavaju i nakon odobrenja admina objavljuju nakon nekoliko sati.
    Moj prvi post se pregledavao nekoliko dana, a i druga dva jos od jucer cekaju na odobrenje.
    Koliko je zapravo potrebno cekati da post bude objavljen i nakon koliko postova ide automatska objava?
    Pisala sam na temi prenatalnih testova i temi blizanci.
    Hvala na odgovoru!

  28. #28
    giulia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    63

    Početno

    Meni ovdje nista nije jasno. Na jednoj temi postove ste objavili za jedan dan, na drugima ni nakon dva dana, a na jednoj temi nema ni zelene kvacice koja oznacava da sam nesto pisala iako sam pisala dva puta. Cak ni ovdje mi post od jucer jos nije objavljen.
    Ima li uopce neki admin, moderator ili netko treci da zaista pomaze u snalazenju na ovom forumu?

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    42

    Početno

    koliko je potrebno da se objavi post?
    prije nekoliko dana sam napisala prvi post na temi varazdinsko rodiliste i nije mi jos objavljene,samo je pokraj zelena kvacica

  30. #30

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    42

    Početno

    moji postovi i dalje nisu objavljeni,me kuzim u cemu je problem?koliko je potrebno da objavite post novog korisnika?

  31. #31
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Pozdrav,

    napisala sam post prije 4 dana i jos uvijek nije objavljen. Sad, ili sam ja nesto krivo stisnula pa moderatori nisu vidjeli da pokusavam objaviti, sto uvijek ostavljam kao mogucnost, ili moderatori na podforumu Potpomognuta oplodnja nisu pretjerano azurni, sto mi se isto cini vrlo izglednim. S ovom brzinom odobravanja postova bilo bi bolje da u pravila stavite da ne primate nove clanove.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    29

    Početno

    Niti ja ne vidim svoje postove..

  33. #33

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    83

    Početno

    Zasto i moji postovi nisu objavljeni. Pisem na temu sto me zanima i dobijem odgovore, komentiram i dam odgovor i vise mi ne objavljujete ...

  34. #34

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    1

    Početno

    bok nova sam jja sam mam aa 6 godišnjaka i zanima me un dijeta na kojem je to forumu?

  35. #35

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    65

    Početno

    Ja isto pokusavam doc do toga da mi komentari osvanu tamo gdje ih pisem.. ne znam zasto ih nema

  36. #36

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    65

    Početno

    Pisala sam vec 3-4 posta u zeljenoj temi i sad mi je sve neugodno kad i ako uopce ozive

  37. #37
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Ozivjet ce. Al to ovisi kad ce ti ih moderator pustiti.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    Prije nekoliko dana pisala sam na temi "poteskoce kod dojenja",post jos nije objavljen a tema je vec zamrla. Hoce li biti objavljen post,ako nece, hocu li dobiti o tome obavijest i razlog zasto post nije odobren?

  39. #39
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    post nije odobren jer ja nisam savjetnica za dojenje. kad ga blagoslovi savjetnica za dojenje biti ce objavljen.

  40. #40

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Lokacija
    Grad Zagreb
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav!

    Prošlo je par dana od kako sam pokušala otvoriti novu temu u pod forumu Djeca i roditelji. Zanima me zašto nije prihvaćena? Nisam dobila nikakvu povratnu informaciju nakon maila koji objašnjava da ga administratori trebaju potvrditi.

    Ponudila sam uslugu čuvanja djece i pomaganja oko zadaća. To je došlo od iskrene želje da se olakša roditeljima- a ne iz reklame. Zato sam i došla na ovaj forum - jer sam shvatila koliko se roditelji i djeca muče, a ja im imam volje i vremena pomoći. Tako nakon posla roditelji ne moraju još razmišljati i je li dijete ispunilo sve svoje obaveze i usvojilo gradivo - jer, ja bi se pobrinula za to. Isto tako je pomoć djeci koja nekad jednostavno trebaju pomoć i podršku, motivaciju, a i nekoga da prati njihov napredak i pokaže im kako učiti. U biti, odradi sve ono što učitelji ne stignu jer se ne mogu posvetiti baš svakom od 20tak djece (svako sa svojim individualnim potrebama) u učionici.

    Hvala unaprijed na objašnjenju!

  41. #41
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj ivona n. prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav!

    Prošlo je par dana od kako sam pokušala otvoriti novu temu u pod forumu Djeca i roditelji. Zanima me zašto nije prihvaćena? Nisam dobila nikakvu povratnu informaciju nakon maila koji objašnjava da ga administratori trebaju potvrditi.

    Ponudila sam uslugu čuvanja djece i pomaganja oko zadaća. To je došlo od iskrene želje da se olakša roditeljima- a ne iz reklame. Zato sam i došla na ovaj forum - jer sam shvatila koliko se roditelji i djeca muče, a ja im imam volje i vremena pomoći. Tako nakon posla roditelji ne moraju još razmišljati i je li dijete ispunilo sve svoje obaveze i usvojilo gradivo - jer, ja bi se pobrinula za to. Isto tako je pomoć djeci koja nekad jednostavno trebaju pomoć i podršku, motivaciju, a i nekoga da prati njihov napredak i pokaže im kako učiti. U biti, odradi sve ono što učitelji ne stignu jer se ne mogu posvetiti baš svakom od 20tak djece (svako sa svojim individualnim potrebama) u učionici.

    Hvala unaprijed na objašnjenju!
    ivona.n
    prema Pravilima foruma, zabranjeno je komercijalno oglasavanje, a tvoj post je bio upravo to


    NA FORUMU JE IZRIČITO ZABRANJENO:

    ...
    7. Komercijalno oglašavanje bez odobrenja administratora otvaranjem topica, uključivanjem u postojeće topice, postavljanjem linkova u potpis ili profil. Izuzetak je podforum Forumska burza gdje je korisnicima foruma (koji ispunjavaju uvjete) dopušteno oglašavanje ponude i potražnje rabljenih artikala.

    ...

  42. #42

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Pozdrav. Zasto mi nisu vidljivi komentari na vec postojece teme?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  43. #43
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Trebaš ispuniti kvotu postova.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    81

    Početno

    Pozdrav, nova sam i imam pitanje. Otvorila sam temu na dobnum skupinama 13-18, post je odobren, ali je objavljena samo prva recenica. Jesam li nesto krivo napisala?

  45. #45

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    81

    Početno

    Shvatila sam u cemu sam pogrijesila i ispricavam se, pisala sam u zaru nakon jos jedne svadje s kceri. Smijem nadopuniti originalni post, ovaj put normalnim rjecnikom?

  46. #46

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    37

    Početno

    Pozdrav može mi netko odgovorit,pišem i kad mi se objavi poruka bude samo početak rečenice,ostali dio se ne vidi,nema ga u poruci objavljenoj neznam zašto???hvala na odgovoru.

  47. #47
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Ne znam. ovaj post vidim cijeli.

  48. #48
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ja mislim da re post reže nakon smajlija
    Posljednje uređivanje od Argente : 09.01.2019. at 10:52

  49. #49
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Onda možda ipak ne :D ...al ima neki bug s kombinacijom karaktera koji reže post napola

  50. #50
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Sad mi na editu nije test opet

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •