Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 53 od 53

Tema: Objava postova novog korisnika

  1. #51
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Mozda ako postam s mobitela?
    I onda enter nakon smajlija?
    Edit: Jok. Pratim pa javim.
    Posljednje uređivanje od Argente : 09.01.2019. at 10:56

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    20

    Početno

    Pozz! Relativno sam nova na forumu i još uvijek moji postovi prvo prolaze odobrenje, ali sam naišla na malu poteškoću. Pod temom Potpomognuta na Vuk Vrhovcu pokušavam podijeliti iskustvo s punkcije, međutim već mi je u dva pokušaja od cijelog posta objavljena samo prva rečenica.

  3. #53

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    34

    Početno

    Postovani,
    Otvorila sam 2 teme i na jednoj dobila vec dosta odgovora clanica. No, ja nikako ne mogu njima odgovoriti. Prvi odgovor sam pisala prije jedno 3tj i nikad nije objavljen, kao ni ovo sto sam pisala ovih dana. Svaki put pise da admin treba odobriti, sto mi je razumljivo, ali prosla su 3tjedna, zene mi pisu i moje pitanje otislo u sasvim krivom smjeru, a ja nemam nacin da im odgovorim i kazem da moj upit uopce nije vezan za ovo sto su neke pretpostavile. Na drugoj temi me clanica konkretno nesto pita, a ja joj ne mogu odgovoriti... jasno mi je da admini ne sjede od 0-24 pred kompom i da imaju i svoje zivote i svoju djecu, ali ispada da sam postavila pitanja, a da sad ignoriram ljude koji mi ljubazno odgovaraju. U svojim postovima niti psujem, niti ikog vrijedam, nista ne prodajem niti reklamiram, samo trazim informaciju i pisem o konkretnom iskustvu. Ljubazno molim da mi se pomogne da odgovorim na teme koje sam postavila. Hvala Vam!

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •