Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 247

Tema: Depilacija intimnog područja

  1. #51
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Cheerilee prvotno napisa Vidi poruku
    U kojim? Ja imam jednokratne gaćice, dio koji depilira samo maknem na stranu...
    Ležim na leđima, jedna noga ravno, druga skupljena u koljenu i to je to..Nema nikakvih poza .....
    ima kozmetičarki koje odmah kažu: kod mene nema gaća, skidaj!

  2. #52
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Samo treba pronaći pravu kozmetičarku, koja zna raditi (Jer neke ne rade dobro pa naprave podljeve i svašta nešto),

  3. #53
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,230

    Početno

    Citiraj Suzizana prvotno napisa Vidi poruku
    cure kaj vas nije sram ići na brazilsku depilaciju? ja bi umrla od srama! vidla sam na internetu u kojim se to sve pozama obavlja, nema šanse!
    ma nije tako strašno. kao da ideš kod ginekologa na pregled. a poze isto ovako kao Cheerilee.

  4. #54
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Citiraj Teica prvotno napisa Vidi poruku
    Kojom kremom se depiliraš?

    Naime, bojim se iritacije...

    Kremom sam samo bikini zonu rješavala.
    Obicna Veet krema, samo moras se odmah namazati nekim uljem (npr.bademovim) i kremom da sprijeci iritaciju.
    Ja se mazem prvih par dana.

  5. #55
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Moja kozmetičarka kaže da baš trudnice njoj masovno dolaze na brazilsku pred porod. I meni je nudila, ali ja se nikako ne mogu odlučiti
    bila. bolilo vise neg porod :D
    i sto je najbolje, pol tog nije iscupala vec pocupala.
    al tako mi je i s voskom.
    pukne, ne iscupa se.
    Posljednje uređivanje od leonisa : 25.01.2013. at 00:30

  6. #56
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Jučer sam kupila tu šećernu pastu. Ok je. Treba malo da uđeš u štos. Osjećaj je kao da se depiliraš dlakavom žvakom.
    Budući da sam trebala cijele noge srediti, dosta dugo je trajalo, pa sam na kraju popravila aparatom za epilaciju.

  7. #57
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Citiraj Cheerilee prvotno napisa Vidi poruku
    Mogu ti samo reći da tko jednom proba šećernu depilaciju, nikad više niti ne pomišlja na nešto drugo
    potpis
    ja sa šećernom depilacijom imam samo dobra iskustva

  8. #58
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    bila. bolilo vise neg porod :D
    i sto je najbolje, pol tog nije iscupala vec pocupala.

    al tako mi je i s voskom.
    pukne, ne iscupa se.
    Hitno mijenjaj kozmeticarku!

  9. #59
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,084

    Početno

    Citiraj Suzizana prvotno napisa Vidi poruku
    cure kaj vas nije sram ići na brazilsku depilaciju? ja bi umrla od srama! vidla sam na internetu u kojim se to sve pozama obavlja, nema šanse!
    Ja se sramim.
    Moja depilatorica mi je pričala da je nekad prije ginekologiju smatrala najgorim zvanjem na svijetu - zamisli, po cijeli dan gledaš u onu stvar. A onda krenula moda brazilske depilacije (ili - kako ona kaže - na Mavrovića ) pa se sad i ona našla u istoj poziciji i navikla se. Kaže: svejedno joj je, gledala u vaginu ili lampu.

  10. #60
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Jučer sam kupila tu šećernu pastu. Ok je. Treba malo da uđeš u štos. Osjećaj je kao da se depiliraš dlakavom žvakom.
    Budući da sam trebala cijele noge srediti, dosta dugo je trajalo, pa sam na kraju popravila aparatom za epilaciju.
    A ja skuhala baš sam zadovoljna, samo moram uhvatit štos da je što bolje rastegnem jer sam hvatala po male komadiće kože pa je to predugo trajalo. Ali stvarno puno manje boli

  11. #61

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    Citiraj *mamica* prvotno napisa Vidi poruku
    Hitno mijenjaj kozmeticarku!
    slažem se. ako hoćeš dam ti broj od svoje.
    treba znati depilirati, ja sam se prije namučila sa kozmetičarkama. najgore mi je bilo kad bi nanosile vosak patronom pa ti počupa dlake onako usput, da ne velim o potezanju na istom mjestu par puta, što je ostavljalo podljeve, do toga da mi se znala guliti koža kao da mi se sve dolje raspada. poslije mi je došlo da sjednem u frižider koliko sam bila natečena i peklo je. i sve si je fino naplatila skoro 80 kn.
    sad me kozmetičarka depilira s nekim drugim voskom, nanosi ga špahtlom, i gotova sam za pet minuta, a nije da imam malo dlaka. drugi dan je sve kao da nikad nisam niti bila na depilaciji, nema otečenosti, podlijeva i sl.

  12. #62
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    TANGERINA, daj mi, molim te recept, pa da drugi put probam skuhati.

  13. #63
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Radila sam po ovome http://www.krenizdravo.com/njega-tij...-secernu-pastu

    Stavila sam i tu žličicu meda, kuhala cca 5 minuta. Nisam nikad vidjela kupovnu pa ne mogu uspoređivat, ali bila je tvrda pa kad je zamijesiš među rukama postane mekša i kao žvaka.

  14. #64
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Hvala!

  15. #65
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,084

    Početno

    Jednom smo se svi čudili kako u šećeru nikad nema proteina.
    Evo objašenjenja:
    šećer je jedan od najboljih prirodnih konzervansa koji sprječava nastanak i razvoj bakterija te je potpuno higijenski i s neograničenim rokom upotrebe.

  16. #66

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    Jooj moram po šećer pa probati sama; inace kod kozmetičarke voskom i booooliiiii
    Bila sam kod jedne žene godinama u Utrinama na šećernoj pasti i stvarno je bilo ok

  17. #67
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj *mamica* prvotno napisa Vidi poruku
    Hitno mijenjaj kozmeticarku!
    mozda jer je bilo pred termin, pa sve nabubreno i osjetljivo.
    uglavnom, nisam se usudila ponovit.
    britva, pinceta i ja forevertogether :D

  18. #68
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Depilacija voskom nikada ne bi smjela lomiti dlake, nego ih čupati iz korijena (korijen se jasno vidi na tim dlakama, kao crna točkica). Kozmetičarka koja ti polomi dlake voskom, ne radi dobro svoj posao. Isto tako i ona koja ti napravi podljeve ili zguli kožu.

  19. #69
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Ma kupi u DM-u, nije preskupa jer traje dugo. Ja sam se uvijek iscudjavala zenama koje cupaju sve. Dok nisam probala, cisto iz znatizenj, cupat sama bikini zovu.
    Kako se zove ta iz DM-a i kakva je? Jel stvarno pogodna za kućnu radinost?

  20. #70
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Ja se brijem... i sad mi smeta stomak, ali se brijem koliko god da napipam Pazim samo kod kupovine da uzimam gilette brijač za muškarce jer je jako fleksibilan i nije me strah da ću se porezati. Ako može po njihovom licu, može i na mojim krivinama! I neću odustati od brijanja, samo brijeg skraćujem. Napamet-napamet!
    Posljednje uređivanje od zekana : 26.01.2013. at 20:40

  21. #71

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Citiraj *mamica* prvotno napisa Vidi poruku
    Depilacija voskom nikada ne bi smjela lomiti dlake, nego ih čupati iz korijena (korijen se jasno vidi na tim dlakama, kao crna točkica). Kozmetičarka koja ti polomi dlake voskom, ne radi dobro svoj posao. Isto tako i ona koja ti napravi podljeve ili zguli kožu.
    slažem se sa ovom izjavom.....

  22. #72
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Kako se zove ta iz DM-a i kakva je? Jel stvarno pogodna za kućnu radinost?
    Cleopatra...jest....

  23. #73
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    a što kad dlake počnu rasti? Pa to je za poludit kak pika, svrbi i smeta...bar meni. Jer za svaku depilaciju dlake trebaju biti par milimetara duge, a to treba dočekati da narastu.

  24. #74
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    tanči, i nakon šećerne urastaju?

    Meni s voskom jesu, sa šećerom niti jedna jedina... Niti ne osjećam kad rasstu.... A rastu zbilja rijeđe i tanje, sve slabije i svijetlije....

  25. #75
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Bila sam na šečeru i ona me znala malo napudrati baby puderom i onda čupati, a kako vi, jel ju držite na sobnoj tmperaturi!

  26. #76
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    napudrala te da pokupi vlagu s koze,nemoze se lijepit pasta ako je koza imalo vlazna...

    ja ju uvijek drzim u kupaonici,ljeti ju nekad treba frknut na koju sekundu u frizer a zimi nekad malo u mikrovalnu....mada se radije malo pomucim dok ju izvadim iz teglice (bude bas tvrda) pa ju dulje razradjujem u rukama nego da mi se pregrije u mikrovalnoj!

  27. #77

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    a što kad dlake počnu rasti? Pa to je za poludit kak pika, svrbi i smeta...bar meni. Jer za svaku depilaciju dlake trebaju biti par milimetara duge, a to treba dočekati da narastu.
    Mene ne svrbi kad počnu da rastu. Valjda sam navikla.

    Meni se prag bola toliko pomerio da većinu mogu sama da iščupam (većinu dlaka uopšte) sa onim philips čupačem. To zimi, iščupam sve što mogu, ono malo što ostane obrijem. A leti sam na sto muka, sama se depiliram skroz, ali mi ne ide, smotana sam.
    Imala sam super kozmetičarku ali ona se odselila u drugi grad i od tada ne znam gde bih.

  28. #78
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    A dobro jel se vi doma pudrate?

  29. #79

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Ja ne kužim kako nakon šećerne dlake ne urastaju , a nakon epilatora urastaju ?
    Otkud dlaka zna na koji je način počupana

  30. #80
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    mislim da nije problem u dlakama vec u kozi.

  31. #81
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Epilator čupa dlake svakak, u smjeru rasta, superotno od smjera rasta, malo ga okreneš i to bude na sve strane čupalo........

    S voskom se čupaju suprotno od smjera rasta, a sa šećerom U SMJERU RASTA i tu je bitna razlika......

  32. #82
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj superx prvotno napisa Vidi poruku
    A dobro jel se vi doma pudrate?
    Ne kuzim skroz sto te zanima, ali pudram se samo i iskljucivo dok se depiliram. JER, ja se uglavnom depiliram samo ljeti i onda na taj nacin osiguravam da se pasta fimo zalijepi, da ne klizi po znojnim nozicama.

  33. #83
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj Cheerilee prvotno napisa Vidi poruku
    Epilator čupa dlake svakak, u smjeru rasta, superotno od smjera rasta, malo ga okreneš i to bude na sve strane čupalo........

    S voskom se čupaju suprotno od smjera rasta, a sa šećerom U SMJERU RASTA i tu je bitna razlika......
    a zašto se ne može vosak čupat u smjeru rasta dlaka? Ja isto ko dalmatinka ne razumijem u čemu je točno razlika, iako me je stvarno manje bolilo.

  34. #84
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Neznam zašto, ja probala s voskom u smjeru rasta u ne čupa dlačice uopće.... Sve ostaje tam di je i bilo :/

  35. #85
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Ja probala, nisam se pudrala. Kupila sam Cleopatru u DM, teglica 49 kn.
    Super čupa i nije neka strašna bol, nadam se da ću se do ljeta priviknuti ia da će se prorijediti.
    Čupa u smjeru rasta i fino se razmazuje, baš sam se ugodno iznenadila. Čak sam si i nausnice počupala, to prvo i a onda ostatak sa kuglicom veličine malo večegh lješnjaka.

  36. #86
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Znači, moram probati. Dajte mi, molim vas kontakt neke dobre kozmetičarke pa da probam sad dok je još hladno i dok sam stalno u hlačama. Ako se kaj i dogodi loše, nema veze do proljeća ću se oporaviti.

  37. #87

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    u zagrebu?

  38. #88
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno

    Imate li iskustva sa ovom pastom u roll obliku?
    http://www.isis.hr/index.php?option=...d=60&Itemid=71

  39. #89
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Radila sam po ovome http://www.krenizdravo.com/njega-tij...-secernu-pastu

    Stavila sam i tu žličicu meda, kuhala cca 5 minuta. Nisam nikad vidjela kupovnu pa ne mogu uspoređivat, ali bila je tvrda pa kad je zamijesiš među rukama postane mekša i kao žvaka.
    Moram samo reci da sam probala ovo napraviti sama i zbilja djeluje-bar na nogama!! Al budem probala i dalje

  40. #90
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    ja sam pravila svoju, nije neki problem, al zadnji put sam kupila jer je pojeftinila i jos sam imala i neki kupon.

  41. #91
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    Ja sam se preprodila od kad idem kod kozmetičarke na depilaciju čokoladnim voskom. Sve što sam dosad probala nije bilo zadovoljavajuće, jedino nisam probala šećernu pastu. Imam jako osjetljivu kožu, jake dlake sklone uraštavanju i dubok korjen, koma kombinacija.

  42. #92
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    a koja je razlika između paste i onog depilatora koji čupa?
    Ja se čupam tim depilatorom i kada sam redovita ok je, ako "zapustim" nastanu problemi

  43. #93
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Ja sam iskusna čupačica i to ozbiljna kućnaradinost čupačaca koja se čupa od valjda 12-te godine. Probala i vosak i šećer i nekoliko aparata na svim mogućim i nekoliko nemogućih mjesta na tijelu (imam dlake samo na glavi- a skidam brkove (i bradu )) i aparat je zakon. Poslje akcije samo pousišeš. Aparat mora bit za oprat glavu pod vodom, a što se tiče brazilske i to uspjevam s dotičnim gosponom (kako Oprah kaže "i naprijed i ispod i straga između"). Dlake se trgaju i urastaju ako nisi odlučan nego s aparatom radiš kao da se nećkaš - brzo napred-nazad s kratkim potezima. Tako je bar kod mene.

  44. #94
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    prije tjedan dana bila sam na depilaciji kod kozmetičarke voskom (ista kozmetičarka već 7 godina) i nakon depilacije bikini zone zacrvenilo mi se i nikako me ne prestaje peckati usko područje oko međice (hm, mislim da ovo nije prosta riječ) gdje koža prelazi u sluznicu. mazala sam aloa verom forever, bepantenom i na kraju nekim melemom od avona koji se pokazao najbolji. ipak još uvijek je crveno i još me povremeno peče. imate li ideju za neku spasonosnu kremu jer ako idem od dr i tražim uputnicu za dermatologa mogu vjerovati u ozdravljenje za 6-12 mjeseci. ili bi mi ginekolog mogao prepisati nešto?

  45. #95
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    jedna moja prijateljica je imala ozbiljnu upalu nakon depilacije voskom i to nogu, čak je i temp. dobila, došla jadna na ljetovanje i onda sam je vodila dr. koja joj je to i naplatila uglavnom dobila je i antibiotik i nije smjela na sunce i sl. taman dok je prošlo je morala kući...uglavnom ako ti je još uvijek to jako bolno recimo i nakon 3 dana ja bih otišla dr. opće prakse ili giniću da mi da antibiotik

  46. #96
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,084

    Početno

    Šećerna pasta je na akciji 1+1 u DM-u pa mi recite, pliz, koliko toga treba za brazilsku?

    Pakovanje je 120 g.

  47. #97
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Oćeš da podijelimo?
    To ti je i više nego dovoljno za brazilku.

  48. #98
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,084

    Početno

    Imaš popodne muzičku?

  49. #99
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    aaaaa,jeli Cleopatrina?

  50. #100
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,084

    Početno

    Je.

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •