Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Medicinski krevet

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    393

    Početno Medicinski krevet

    Neznam da li sam dobro svrstala temu ono što meni treba je medicinski krevet na elektroničko upravljanje. Naime šogi mi ima multipla skrelozu (dobio ju je prije par godina i sad mu se razvila tako da je 100% invalid), više nemože koristiti normalni krevet i potreban mu je medicinski, s obzirom da je mlad, mi kao njegova obitelj učinit cemo sve samo da njemu olakšamo postojeće stanje. Molila bi vas za pomoc ako netko zna gdje se može kupiti medicinski krevet na daljinsko upravljanje (znači da ima za podizanje i spuštanje dijelova tijela)?
    Hvala Vam na pomoci.

  2. #2
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Imaš na Njuškalu rabljenih i novih.
    Rabljeni su od 2000kn na više, a novi od 5000kn na više.
    Ja sam za nepokretnu svekrvu kupila rabljeni za 2250kn i zadovoljni smo. Čovjek mi ga je dopeljal i montiral. Ja sam ga prebrisala s dezinfekcijskim sredstvom i ko novi je.
    Takav krevet se može i iznajmiti, ali mislim da se to vama ne isplati jer ga trebate na duže vrijeme

  3. #3
    Manuela. avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    638

    Početno

    MM je radio krevet za svog tatu kad je imao moždani udar i bio prikovan uz krevet.
    Medicinski madrac i podnicu na električno upravljenje naručili smo u happy dream prodavaonici.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    393

    Početno

    ta prodavaonica je u zg? a preko udruge kupuje krevet pa se nemože uzeti preko njuškala, jer se tamo ne izdaju računi....

  5. #5
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    a jel udruga financira dio ili sve? jer mozda mu se vise isplati uzeti preko njuskala, nego preko udruge.
    sve koji ja znam su kupovali kao tanci, u trgovini je dosta skuplje.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    ja znam da u Zg ima firma koja daje krevete na koristenje
    Ili uz neku minimalnu naknadu
    samo kako se zovu... (pitat cu muza jer on radi s njima popodne)

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    393

    Početno

    udruga daje 5000kn, al to ne daje u gotovinskom novcu, nego kad se nađe trgovina (firma) onda oni uplate toj trgovini novac. a sve sto smo gledali je skuplje od tih 5000 kn, ali nije to problem nadodat cemo ako vec bude potrebno, samo da mu se uzme više taj krevet i olakša barem nešto..

  8. #8
    Manuela. avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    638

    Početno

    Citiraj Ivon prvotno napisa Vidi poruku
    ta prodavaonica je u zg? .
    U Koprivnici smo uzeli al sigurno ima i u zg

  9. #9

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav!

    Otac je nastradao u prometnoj nesreći, ima ozbiljnu ozljedu vratne kralježnice. Uz to boluje od karcinoma pluća. Trebao bi nam medicinski krevet, a nismo sada u poziciji kupovati čak niti rabljeni. Ima li itko kakvu informaciju na koji nain bi mogli doći do donacije kreveta? Hvala.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •