Pokazuje rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Jel ima netko ideju možda?

  1. #1
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno Jel ima netko ideju možda?

    Možda je pitanje potpuno glupo, ali ipak me zanima. Imamo kolica ABC Design Starline Bayamo, kupljena 2008. godine, u super stanju korištena za prvo dijete (ne prodajem) nego bi koristili i za drugu bebu, ali nigdje nema adaptera za autosjedalicu. Nismo ih imali ni za prvo dijete, ali sad bi mi baš bilo praktično.
    Dakle, zanima me da li postoji neko rješenje kako autosjedalicu kombinirati s kolicima, ako nema pravih adaptera za nabaviti.

  2. #2
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Nema ideja?

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    može moja ideja, koja nije za dugo nego tek ak treba premaciti na kratko dete iz autu u kolica, sveži s pakettregerima, tj. onim trakama kaj se vežu one stvari koje idu na krov, mi imamo trake široke cca 3-4cm i na kraju neke zakvačke i pritezače, + tome dodati one rastezljive prihvatače.

  4. #4
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Tako nesta se i muz sjetio, ali malo me strah toga. U biti ta opcija bi mi bila super dok cemo veliku seku voditi u vrtic pa od parkiralista do vrtica da ne moram bebu vaditi, odvezivati, pa ponovo kopcati, a mozda zaspi ilu tako nesta. Gotovo iskljucivo cu ja morati voditi s obzirom na to kako MM radi....pa

  5. #5
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Ja razmisljam o adapterima za neka druga ABC kolica, pa ako sjedalicu drze cvrsto, mozda bi se onaj dio koji ide na kolica mogao nekako prilagoditi, ali nitko, bas nitko mi nema ABC da malo isprobam....:-\

  6. #6
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    ta tvoja kolica inače imaju nulti položaj? ak da onda ne brigaj.

    kolko vam je daleko vrtić od kuće, jel to najveća destinacija koju trebaš preć?

    moj je cijelo vrijeme bio u kolicima s nultim položajem i tak smo svukud išl ( hoćem reć mi smo svukud išli pješice)i, osim par puta kad se trebalo preparkirati iz auta u kolica jer je mali spacao, pa smo onda koristili tu moju varijantu.
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 26.01.2013. at 15:52

  7. #7
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Imaju kosaru za bebu s nuktim polozajem, ali do vrtica bi hodali sat vremena, a jos rano ujutro ta opcija ne dolazi u obzir. Imam sling pa ako ne smislim drugo prebacivat cu bebu tako, ali bas sam si zamislila kako bi bilo super odvesti stariju u vrtic, pa onda s bebom u setnju i u grad po stvari.

  8. #8
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    onda bebu u sling i ruksak na leđa,

    kolko ti to kilometara imaš do vrtića, tvoje veliko čudo mislim ili sporo hoda ili ti ne voliš hodati?

    nego zašto mala mora zorom bit u vrtiću, kaj nije dovoljno od recimo 9 sati?

  9. #9
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Imamo jedno 6-7 kilometara, šta mi baš i nije za neku šetnju rano ujutro, barem za moj ukus, sa dvoje male djece, a imam auto.... Kod nas se dijete u vrtić mora dovesti najkasnije u pola 9 i onda više nema doručka i tako ju i sada dovodim dok sam na mirovanju, a i kasnije na porodiljnom neću ranije. Kad bi išli u ovoj kombinaciji pješice morale bi najzadnje u pola 8 krenuti (dakle do tada spremiti obje cure, napraviti doručak, ako mala bude ko velika bit će stalno na sisi...) a i ova velika nije baš brza i daleko je to hodanja za rano jutro, pa baš na svakodnevnoj bazi ova kombinacija mi nikako ne bi odgovarala, pogotovo za početak, a pomagača neću imati (svi rade), kasnije dok malo narastemo ili za povratak doma ćemo planirati popodnevnu šetnju...
    Hehe, sad se sigurno neki smiju o kojim detaljima razmišljam, ali ja volim biti spremna. :D

  10. #10
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Nego, ako netko ima adaptere za ABC kolica jel mi može sliknuti pa staviti da vidim kako taj donji dio izgleda?
    Vidjela sam na web shopovima, ali jako sitno.

  11. #11
    Lupe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    u oblacima
    Postovi
    281

    Početno

    Pozdrav!
    Ne kužim, pa kak nema nigdje adaptera za ABC kolica????
    Pa imaš ih u Baby mediji koja ih i prodaje....a kad upišeš u tražilicu ABC adapteri izbaci ti slike adaptera...

  12. #12
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Citiraj Lupe prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav!
    Ne kužim, pa kak nema nigdje adaptera za ABC kolica????
    Pa imaš ih u Baby mediji koja ih i prodaje....a kad upišeš u tražilicu ABC adapteri izbaci ti slike adaptera...
    Ima za sve novije modele, ali nema za ovaj moj koji se valjda više ni ne proizvodi - Starline Bayamo je u pitanju.

  13. #13
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    a da otiđeš u taj neki dučan s kolicima i sjedaljkom i da probaš, možda paše na tvoja

  14. #14
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    a da otiđeš u taj neki dučan s kolicima i sjedaljkom i da probaš, možda paše na tvoja

    Da, to nam je jedina šansa za ovu kombinaciju.
    U mojem "gradu" nema ništa, a kako moram mirovati onda ne idemo gotovo nigdje, ali za 3 tjedna idem na pregled u Vinogradsku, pa ćemo isprobati tada, možda nam se posreći.

  15. #15
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    a gdi je taj tvoj grad?

  16. #16
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ne bi nikad vezala AS na kolica icim osim adapterima iz sigurnosnih razloga. ako nema ni distributer za hrvatsku, pogledaj na ebayu.
    recimo, meni su rekli da za romericu u babycentru vise ne prodaju, a nasla sam na ebayu (nakon sto sam kupila AS za koju nije potreban adapter).

  17. #17
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    ne bi nikad vezala AS na kolica icim osim adapterima iz sigurnosnih razloga. ako nema ni distributer za hrvatsku, pogledaj na ebayu.
    recimo, meni su rekli da za romericu u babycentru vise ne prodaju, a nasla sam na ebayu (nakon sto sam kupila AS za koju nije potreban adapter).
    Tražim na ebayu, ali za sada nisam našla.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    1

    Početno

    nela , kako ti ide potražnja za adapterom? vidjela sam kako izgleda adapter za as maxi cosi ali ne znam di kupiti.
    Imam ista ta kolica, pa ako si našla neko riješenje; Pomozi! )

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •