Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 133

Tema: Iskustva s cajem vrkute i konopljike i zacece. Pomoc!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    2

    Početno Iskustva s cajem vrkute i konopljike i zacece. Pomoc!

    Dobar dan, evo nova sam na forumu pa da se predstavim. Zovem se Valentina i zivim u Zagrebu. Vjerujem da ima vec negdje ova tema ali imam par pitanja i vidim da ste sve drage,da ste zeljne podijeliti iskustva i pomoci . Imam 22 godine. Odlucila sam se na dijete,ali ciklusi su mi neredoviti isla sam na sve preglede, stitnjaca u redu hormoni u redu, jajnici isto (nema cista) sve pod kontrolom. Ali eto kasni mi malo,ovisi kako kad. Prosli ciklus mi je ginekolog prepisao duphaston i dobila sam nakon toga(samo 5 dana po dvije tablete) nakon citanja po forumu odlucila sam se na ove prirodnije metode. Pa me zanima jeli koja ima iskustva s cajevima i koji da pijem Vrkutu ili Konopljiku ili oba dva u kombinaciji?(citala sam da su dobri za reguliranje hormnona,plodnost i reguliranje mestrualnog ciklusa takoder i za ovulaciju)za sad pijem ulje nocurka od Natural Wealtha,to za plodnu sluz i ovulaciju.Stvarno zelim da mi se reguliraju ciklusii i da dobijemo malog bebca a neznam sto vise da napravim jer mi je sve u redu i mlada sam.Takoder mjerim i bazalnu temperaturu ovo mi je prvi ciklus pa cemo vidjeti jer su mi neredoviti i mislim da mi je tesko ovulaciju pogoditi,pokusavali smo za sad 2 ciklusa znam da nije dugo ali bi mi bilo drago kad bi mi dale neke odgovore jer ne zelim piti previse tih tableta ako se to moze nekako prirodnije. Hvala vam unaprijed

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    valentina28061 dobrodosla!
    tvoj ginekolog nema objasnjenje za kasnjenje menstruacije? imas li ovulaciju?
    za cajeve ti ne znam, a duphaston ti ne moze nikako skoditi...

  3. #3
    ladymillion avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    5

    Početno

    Evo mojeg iskustva sa vrkutom. Imam PCOS, ciklus od 29-39 dana, višak kg, hipotireozu, 30 g, nikad nisam uzimala nikakve kontracepcijske pilule ni druge hormone.... u 3 mj prosle god., ja i dragi se odlučili na bebu jer su godine već stigle lagano, pila sam vrkutu dva mjeseca, dakle 3 i 4 mj u dozi 2 čajne žlićice na 2 dcl vode kipuće i tako tri puta na dan i nakon toga u 5 mj ostala trudna, pa očito je da koristi a i sva istraživanja koja možete pretražiti na internetu govore u korist vrkute za žensko zdravlje u bilo kojoj ciljanoj terapiji a i ono najvažnije za ženu a to je ustaviliti i regulirati menstrualni ciklus, čim sam napravila test koji je bio pozitivan sam prestala sa uzimanjem čaja jer nisam bila sigurna da li smijem ga uzimati ili ne, no moja je sreća trajala samo dva i pol mjeseca onda mi se desio missed ab zbog genetske anomalije ploda
    Sad ponovo pijem čaj i dodatno inozitol & kolin i očekujem novi plusić i moju sreću najveću

  4. #4
    Sandra1971 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    994

    Početno

    Citiraj ladymillion prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mojeg iskustva sa vrkutom. Imam PCOS, ciklus od 29-39 dana, višak kg, hipotireozu, 30 g, nikad nisam uzimala nikakve kontracepcijske pilule ni druge hormone.... u 3 mj prosle god., ja i dragi se odlučili na bebu jer su godine već stigle lagano, pila sam vrkutu dva mjeseca, dakle 3 i 4 mj u dozi 2 čajne žlićice na 2 dcl vode kipuće i tako tri puta na dan i nakon toga u 5 mj ostala trudna, pa očito je da koristi a i sva istraživanja koja možete pretražiti na internetu govore u korist vrkute za žensko zdravlje u bilo kojoj ciljanoj terapiji a i ono najvažnije za ženu a to je ustaviliti i regulirati menstrualni ciklus, čim sam napravila test koji je bio pozitivan sam prestala sa uzimanjem čaja jer nisam bila sigurna da li smijem ga uzimati ili ne, no moja je sreća trajala samo dva i pol mjeseca onda mi se desio missed ab zbog genetske anomalije ploda
    Sad ponovo pijem čaj i dodatno inozitol & kolin i očekujem novi plusić i moju sreću najveću
    Čitala sam da je preporuka piti vrkutu u trudnoći, jer pomaže maternici zadržati plod.... dok se navodno čaj od marulje mora odmah prestati piti čim se ustanovi trudnoća... i navodno ga se ne pije za vrijeme M

  5. #5
    Sandra1971 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    994

    Početno

    Čini mi se da ovdje jedino ja locem te odvratne cajeve

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Pila sam i ja vrtuku prije dobitnog postupka...i to sam ga pila 3 mjeseca....

  7. #7
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj mravak prvotno napisa Vidi poruku
    Pila sam i ja vrtuku prije dobitnog postupka...i to sam ga pila 3 mjeseca....
    I ja ga pila od transfera u ovom dobitnom postupku a ne znam koliko je to baš pomoglo ali odmoglo nije, dobila ga na poklon od prijateljica koja ga je isto uzimala u trudnoći jer je na početku imala neka krvarenja (hematom) i kasnije je imala drugih problema, uglavnom uspjela je održati trudnoću do kraja

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Ni ja ne znam da li je baš pomoglo...ali kako mala mimi kaže odmoglo nije

  9. #9
    Sandra1971 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    994

    Početno

    a onda pijem dalje.... živjele

  10. #10

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    478

    Početno

    Je li koja pila vrkutu nakon missed ab-a? Jučer sam završila onu konvencionalnu terapiju Ergometrinom, a od danas popodne pijem vrkutu i odmah počele kontrakcije, što mislim da je ok jer se očito sve vraća na mjesto. Žene s iskustvom, pijem je do M ili stalno? Treba li napraviti kakvu pauzu?
    P.s. Nadam se da će pomoći i novom plusiću kad se oporavim
    Posljednje uređivanje od carmina burana : 21.03.2013. at 23:57

  11. #11
    Sandra1971 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    994

    Početno

    carmina čitala sam da vrkutu ne treba prekidati piti, tj.da ju se može piti stalno... za vrijeme dok nisi trudna i kad zatrudniš, jer piše da je ona baš dobra za maternicu i za očuvanje ploda kad zatrudniš... marulju se na pije za vrijeme M... samo sam čitala o tome i ja ih tako pijem... možda netko ovdje zna više o tome...

  12. #12

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    478

    Početno

    Tnx Sandra1971! Uspjela sam u međuvremenu prekopati cijeli net. Vrkuta se pije 3 mj pa onda 1 mj pauza, u T se pije od 3. mj, a marulja samo do O. jer može spriječiti implantaciju. Protiv neplodnosti i kod PCOS, anovulacije itd. kombinira se od M do O marulja, a od O do kraja ciklusa vrkuta i konopljika (najčešće kombinacije, a ima i puno varijacija na temu).

  13. #13

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    478

    Početno

    Da ne bi bilo zabune, konopljika nije čaj, nego ekstrakt-kapi ili kapsule!

  14. #14
    Sandra1971 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    994

    Početno

    carmina to naglašavaš za svaki slučaj da ne odlebdim od konopljike Jesi kada čula za nekakv čaj od kaktusa arborescens?
    Posljednje uređivanje od Sandra1971 : 25.03.2013. at 18:22

  15. #15

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Ja sam pila vrkutu kad smo se mm i ja odlucili na bebaca ali za zatrudnit nije pomogla zbog dg.ali mi je zato lijepo izregulirala cikluse, sad pijem nekakav crveni zdravac, ako netko ima iskustva... A fini su ti cajevi, osim marulje, nju stvarno nisam mogla...

  16. #16
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    http://forum.roda.hr/threads/30699-M...41#post2230141

    prebacit cu vam postove sutra tamo pa nastavite, ima vec puno dobrih iskustava

  17. #17
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Dobro dosla ja sam pocela piti vrkutu i stolisnik prije par dana.isto sam naisla na pozitivne komentare i mislim si nemre odmoc,nis me ne kosta skuhati caj pa ako pomogne odlicno,a ako ne barm sam probala.ja na bebacu radim cca 9 mjeseci.vidjet cemo kaj ce nam donjet iduci ciklus.inace sam uvijek bila skepticna prema alternativi ali sad vidim da ima nekaj u tome.a bilo bi dobro kad bi ti ginekolog pomogao odredit vrijeme ovulacije,on to sve vidi na uzv tak je najbolje.mozes si narucit i lh trakice za ovulaciju to je isto super stvar.sretno

  18. #18
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Ne znam da li sam to negdje spomenula, ali prije nego sam ostala trudna pila sam čaj koji sam kupila na tržnici u Velikoj Kladuši. Čudna priča ( baba me u gužvi povukla za ruku, rekla da citiram:" Nemaš djece!!" i gurnula mi u ruke vreću s čajem). Nisam praznovjerna ali bez pogovora sam platila (sića) i pila. Rekla sam ginekologici za taj čaj (nemem pojma koji je sastav bio), rekla je da samo pijem, neće odmoći. Za dva se mjeseca ulovilo. Na pregledu, zacaklile su se oči mojoj doktorici:" Di si ono kupila taj čaj??? Imaš broj telefona??" Na žalost nisam imala broj. Ali samo je ta baba prodavala tamo taj čaj, na nekom od kartonskih kutija sklepanom pultu.

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1

    Početno

    pozdrav!ja sam nova na forumu,pijem već neko vrijeme čaj od vrkute i ciklusi su sada redoviti,još kad bi se dogodio kakav plusić bila bi ...

  20. #20

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Da da i meni je vrkuta izregulirala cikluse..

  21. #21
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Optimisticna,si srela posle onu babu?
    Posljednje uređivanje od žužy : 01.06.2013. at 10:23

  22. #22
    Goldina avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    4

    Početno

    Ja sam pila vrkutu, ali nisam nikad bila dosljedna, no od danas bih opet počela piti. Zanima me jel vam vrkuta skratila i dane trajanja menge? I da li ju trebam početi piti kad mi prođe ili mogu početi kad hoću?

  23. #23

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    478

    Početno

    Počni kad ti prođe i ne piješ dok traje.

  24. #24
    Goldina avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    4

    Početno

    Hvala na odg. Negdje sam pročitala da ako se pije za vrijeme da se skraćuje trajanje. A pošto meni traje i po 8 dana i dosta je obilna, voljela bih da traje kraće i da se smanji intenzitet. Počinjem onda piti za 3 dana pa ćemo vidjeti. A i naravno dobra je za plodnost

  25. #25
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    Optimisticna,si srela posle onu babu?
    Nisam poslje toga išla u Kladušu...

  26. #26

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    478

    Početno

    Moje iskustvo s vrkutom:
    Imala sam missed ab 17.3. Pila sam je od 5-og dana poslije kiretaže do prve M, koja je došla nakon 29 dana. Krvarenje je bilo minimalno i bezbolno. Nakon te M nisam nastavila, nekako sam mislila da nije potrebno, ali sljedeće 2 M su zbog zbrkanih hormona bile katastrofalno obilne i bolne (što kod mene nikad nije bio slučaj) i zaustavila sam ih vrkutom, koju sam nastavila piti tek nakon ove druge nenormalne. Složila sam kombinaciju zdravac 50 g/vrkuta 50 g/stolisnik 25 g, do O koristim i marulju te zbog povišenog prolaktina ujutro natašte i tinkturu konopljike. Već sad se osjećam življe i poletnije, a vrkuta ima i jednu divnu nuspojavu - pomaže u mršavljenju, što upravo proživljavam (3,5 kg u tjedan dana)
    Evo, ako je nekome pomoglo...
    Posljednje uređivanje od carmina burana : 14.06.2013. at 12:04

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Evo mene nazad nakon duzeg vremena. Totalno sam zapostavila forum ali bilo je posla... Pila sam vrkutu i ulje nocurka skupa... Mogu reci da mi je izregulirala ciklus i ovulaciju... U meduvremenu sam bila kod ginekologa on mi je potvrdio da imam ovulaciju i da je sve u redu. Sad mi nista drugo ne preostaje nego se bacit na pravljenje bebaca!! Ja se nadam da ce nam uspiti!! Cure moje drage samo nastavite piti vrkutu.Meni je stvarno pomogla...nista mi nije moglo izregulirati cikluse kao to. Zelim svima puno srece!

  28. #28
    Tayla avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Jug
    Postovi
    405

    Početno

    Ne znam hoću li uspjeti dobro postaviti svoje pitanje, ali da probamo..

    Dakle, zanima me koji točno čajevi ili sličan PRIRODNI lijek pomažu da se nakon oplodnje jajne stranice, ono ugnijezdi, da dođe do implantacije?

    Često razmišljam, ako sam već uspjela zatrudnjeti, nije u tom problem, već u tome da se bebica nije uspjela ugnijezditi. Želim joj pomoći u tome drugi put....

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    5

    Početno

    Draga Tayla, u stvari i sama sam u traženju odgovora jer nakon spontanog u 9.tjednu i kemijske trudnoće koja je završila 17.11.2013. kada sam počela krvariti nije mi jasno što nije sad u redu sa mnom. Imam dvije kćeri (14 i 5 godina) i nikakvih problema prije nisam imala a sada unazad 2 godine ova dva neuspješna pokušaja. Od prve zatrudnim ali očito je problem sa implantacijom i daljnjim razvojem trudnoće. A silno želim još jednu bebicu a godine idu. Imam 36 pa si mislim da nije i to razlog? Uglavnom da pređem na odgovor- nakon svakodnevnog traženja rješenja svojih problema na netu sam našla mail gospođe koja se bavi izradom ljekovitih pripravaka, napisala joj svoj problem u detalje i ona mi je savjetovala kapi i čaj. U čaju se među ostalim nalazi i vitex i list maline i konopljika i još ponešto za što sam na mnogim stranicama pronašla da može pomoći u reguliranju hormona, zadebljanju endometrija i uostalom u održanju trudnoće na samom početku. Pristalica sam zdrave prehrane i ne pijem lijekove ali čak sam sad napravila iznimku i uzela i folnu kiselinu, B6 i B12 za koje sam isto tako našla da pomažu. Sad nakon kemijske trudnoće (doktor me ispravio da nije biokemijska već kemijska) ovulacija mi se požurila i bila je već 11 dc što je za mene jako rano jer inače ovuliram 16 dc. Danas počinjem piti čaj i kapi pa ćemo vidjeti kako će biti dalje.

  30. #30
    onalie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    38

    Početno

    ja sam isto pila i vrkutu i marulju(na svoju ruku),da bi mi ginic rekao da je marulja prvenstveno za disne puteve i da je kontraindikacija zacece,a da je vrkuta poticalac mjesecnice Ja im nekako ne vjerujem jer kad sam ga upitala kako mogu MM popraviti spermiogram samo se nasmijao i rekao:sve u svoje vrijeme dolazi..nije mi spomenio ni vitamine ni cajeve tako da sam sve sama izguglala ,i sad pijem vrkutu pa sta bude.

  31. #31
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Meni je vrkuta dobro regulirala cikluse. Naime, nakon što sam prestala dojiti ciklusi mi se nikako nisu nisu htjeli regulirati. Već mi je prvi sljedeći bio 28 dana - školski. Čak mi je i homeopatica neki dan spomenula vrkutu kao dobru za začeće. A pijem je redovito u nekom mixu (stolisnik, list maline, neven, kopriva...).

  32. #32
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Pozdrav od nove...ja sam od prošlog mjeseca počela piti marulju ,odmah nakon m....i osjetila promjene na tijelu,od ovulacije,probadanja...sluzi...(čak sam si umislila i simptome t.)i pila sam je redovito svaki dan po 7 dcl do m...a onda sam pročitala da se ne smije piti nakon ovulacije,(a ja je pila do samog početka ove m.)...sad sam pametnija i načitanija,i počela sam kombinaciju sa vrkutom,a za par dana ću krenuti ponovo s maruljom do o...a onda iščekivati rezultat...

  33. #33
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Mene zanima da li je ok piti vrkutu zajedno sa estrofemom i duphastonom..da li moze imati kakvih kontraindikacija? Ja sam ku pila mjesecima prije mpo i bas mi je skupa sa pms free tabletama izregulirala cikluse..ali dok sam u postupcima me malo strah..

  34. #34
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Kad sam ja uzimala utrogestan (progesteron) receno mi je da se ti cajevi ne smiju piti ako se uzima bilo kakva hormonska terapija Ja tome nisam vjerovala pa sam pila i tocno taj ciklus prokrvarila na 15.dc,a ciklusi inace 27-29 dana.Sad da li je to slucajno ili ne....ali ja na tvom mjestu ne bi pila cajeve uz hormonsku terapiju.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Nikako nemoj piti cajeve uz hormonsku terapiju.

  36. #36
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    onda neću riskirati..počet ću opet s vrkutom kada se skinem sa svih tih droga..vrkuta mi je stvarno skratila cikluse i uspostavila ovulacije na 17.dan što je za mene uspjeh..
    za razliku od toga od marulje mi je bilo danima užasno slabo i povraćalo mi se tako da sam morala prestati piti.a kupila sam i vitex tablete ,ali sam od toga imala toliko užasne glavobolje, preskakanje srca, ruke su mi se tresle da je više nego očito da ni biljke nisu za zezanje..

  37. #37
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Da tko bi rekao da biljke tako mogu djelovat.Ja sam mislila sta ce mi bit od "obicnog" caja,isti vrag ko da pijem kamilicu.....mos si mislit,ima nekaj u tome.jesi kontrolirala hormone stitnjace?meni se ruke tresle same od sebe i srce preskakalo i onda otkrila hipertireozu...nisam ni znala da su to bili simptomi hipera...

  38. #38
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Ja i dalje pijem vrkutu,eto već mjesec dana stalno(ah što sam ustrajna,hehe)...i ona mi je baš jako fina...ponekad popijem i malo više od onoga što piše..jer budem jako žedna..napravim si bočicu od 7 dcl..i pijuckam,a nekad skuham i još...
    marulju sad uzimam kako sam pročitala..od prestanka m.pa do nakon ovulacije..malo stavim i vrkute...navikla sam se na njen gorak okus..
    ...ovaj sam mjesec primijetila manje te sluzi,nego prošli mjesec(jer sam tad marulju pila stalno)...a i ciklus mi se ovaj mj.skratio...na 25 d.
    ...

  39. #39
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Citiraj snelly85 prvotno napisa Vidi poruku
    Da tko bi rekao da biljke tako mogu djelovat.Ja sam mislila sta ce mi bit od "obicnog" caja,isti vrag ko da pijem kamilicu.....mos si mislit,ima nekaj u tome.jesi kontrolirala hormone stitnjace?meni se ruke tresle same od sebe i srce preskakalo i onda otkrila hipertireozu...nisam ni znala da su to bili simptomi hipera...
    štitnjača mi je ok, vadila hormone pred par dana..ali to sve je bilo sto posto vezano uz vitex. Čim popijem tabletu nakon par sati počinju ti užasni simptomi i traju do navečer. Idući dan opet isto,sve je super do par sati nakon što popijem.Onda sam nakon 6 dana muke uzela bočicu i bacila ju u baju.i nije se ponovilo.S maruljom ista stvar.

  40. #40
    Bambi84 avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Drage moja ja sam nova ovdje... Uglavnom prije 3 godine sam operirala endometriozen ciste na oba jajnika i doktori su mi preporučili da pijem Yaz kontracepcijske pilule dok god se ne odlučim na trudnoću, jer me te pilule štite da mi se ne daj Bože ne bi ponovo vratila endometrioza. Nemam dečka i ne planiram trudnoću u skoro vrijeme. Čula sam za Vrkutu i počela sam je piti jer nije na odmet da se "jačam" za jedan dan kad se odlučim na trudnoću. Zanima je jel još netko u mojoj situaciji ??

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Dobrodosla!Ne preporuca se istovremeno uzimanje hormonalne terapije i cajeva koji djeluju na hormone, budi oprezna...

  42. #42

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav, nadam se da će netko vidjeti moju poruku, ima li netko iskustva s vrkutom i stolisnikom, zanima me gdje mogu kupiti kvalitetan čaj, da budem sigurna da je pravi čaj od vrkute i stolisnika? I također ako marlameri vidi poruku, ona je napisala da je pronašala gospođu koja radi čajeve, potreba mi je kontakt nekog dobrog i provjerenog?

  43. #43
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Mislim da ako kupis u biljnoj apoteci da ne mozes pogrijesiti

    Oni ce ti izmijesati te dve biljke u omjeru u kojem zelis,a sigurno ne prodaju nesto bez beze..

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    2

    Početno

    ok hvala na savjetu

  45. #45
    mura avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    40

    Početno

    mene zanima smiju li se marulja i vrkuta piti u kombinaciji s folnom?
    i još nešto - od prestanka M do O se pije samo marulja ili i marulja i vrkuta?
    hvala na odgovoru

  46. #46

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    42

    Početno

    I mene zanima smije li se vrkuta piti ako pijem klomifen? Tj.klomifen sam uzimala do prije tjedan dana. Sad cekam ovulaciju.

  47. #47
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    leptirić,nikakvi čajevi se nesmiju uzimati u kombinaciji sa hormonima,jer mogu pobit djelovanje stimulacije.
    Ok,možda ta šalica,dvije neće nekaj extra naškoditi...ali ja radije nebi riskirala.
    I sam mpo doktor mi je rekao,nikakvi čajevi.

  48. #48
    ivekica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno

    Pila sam vrkutu u rujnu, mjesec dana poslije ostala trudna

  49. #49

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    42

    Početno

    Ivekica jesi li uz vrkutu uzimala još nešto, neke tablete ili?

  50. #50
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    I sam mpo doktor mi je rekao,nikakvi čajevi.
    i meni rekao ni pod razno nista osim folne i tableta koje sam vec pila (metformin i tyrax), nikakve cajeve, kapi niti drugo sto sma uzimala u prirodnim ciklusima jer ne znaju kako djeluje na klomifen

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •