Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 93

Tema: Kako ste smanjili racune za mobitel?

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    218

    Početno Kako ste smanjili racune za mobitel?

    U zadnje vrijeme koristim viber i whatsapp jako puno i uspio sam smanjiti dosta potrosnju mobitela. Koristite li vi aplikacije za besplatne pozive?

  2. #2
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    pa taj viber jako loše funkcionira, stalno se gubi veza, a poruke stižu sa danima zakašnjenja...

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    218

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    pa taj viber jako loše funkcionira, stalno se gubi veza, a poruke stižu sa danima zakašnjenja...
    Meni funkcionira super kad sam na wifi spojen

  4. #4
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    Iskljucila sam pretplatu
    i sad mi bon traje jaaaajo dugo

  5. #5
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Promjenila sam tarifu, Vipova sve za mene 55, meni super, račun oko 80 kn.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    393

    Početno

    ja imam pretplatu revoluciju otkad postoji tarifa, placam 160kn al s tim da meljem s svim drugim mrežama i fiksnim tel, a i poruke saljem, i uvijek mi isti rn 160 kn, prezadovoljna

  7. #7
    Daisy@ avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    242

    Početno

    joj dobra tema..ja još povećala tarifu,radi moba :/

    viber mi isto dosta slabo radi, whatsapp je super..ali najvažniji mi broj (mm) nema aplikacija pa ne mogu smanjiti na tu foru kolko bih voljela, račun. Čekam da prođe 6 mj pa ću smanjiti tarifu i vidjet dal ću moći proći s njom...

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    skićem se
    Postovi
    210

    Početno

    Imam viber i njim se koristim većinom za poruke jer mi veza ponekad zna biti loša.Prešla sam u t-mobile na onu tarifu od 300 kn ali je prve dvije godine u pola rata.Dobila račun za 11 mjesec nekih 200 kn jer sam u to vrijeme bila i pet dana u bosni pa sam i tamo slala poruke i obavljala pozive.Znači to me je došlo nekih 50 kn.Tamo sam i saznala za viber jer mi je frend išao gledati po mom mobu i vidio da ga nemam pa ga sam instalirao.Sad me stalno zivkaju ili ja njih ali kao što sam napisala nekad ono što ja kažem njima zakasni koju sekundu pa se većinom dopisujemo.Samo da napomenem da sam kod drugog operatera plaćala i po 300 i više kn račun a ništa nisam imala besplatno osim jednog broja.U ovoj tarifi imam puno više za puno manje novaca

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    218

    Početno

    Kak to da nisi uzela od vipa ili tele 2 onu tarifu za 160kn?

  10. #10
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Ja sam smanjila, imam obiteljsku tarifu Extra total m, tako da mm i ja imamo zajedno 180 kn, pričamo sa cijelom mrežom besplatno i besplatno si smsamo, i najbitnije od svega imam flat internet, to mi je bilo presudno jer jako puno koristim mobitel za posao a tamo mi je nabitniji internet.
    Tele2 mi ima mikrofoniju kad pričam kad god sam probala i sve mi zna zvoniti na momente

  11. #11
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    uzela sam vipovu savršenu tarifu i sad mi teško računi mogu prijeći 160 kn (osim ako ne plaćam parkinge, šaljem mms ili sam u roamingu). do sada su računi bili preko 200 kn, a imala sam samo besplatne pozive prema vipu i to uz uspostavu poziva.
    puno sam neopterećenija

  12. #12

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    skićem se
    Postovi
    210

    Početno

    u vipu sam i bila i nakon 11 god.sam odustala.gulikože...a u tele nisam išla jer mi on ne pokriva baš po bosni pa sam od dva zla izabrala manje i otišla u T-mob.

  13. #13
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    koristim gtalk, viber, whatsapp, FB, mail. zapravo najvise koristim net.
    imam paket 125 (tj. 250 na 50%) u kojem nikad ne potrosim internet do kraja, sms do kraja niti vrijeme besplatnih razgovora, al posto mi se naplacuje 0,25kn po pozivu, nisam jos ni jednom imala racun ispod 200kn i sizim.
    trebam produziti ugovor i nemam pojma sta da uzmem.
    na vipu sam od kad je dosao u hrvatsku.

    trebam nesto s malo besplatnih smsova, nesto besplatnih poziva prema svim mrezama kojima je uracunata cijena uspostave i 1gb neta. ako se ko kuzi u te tarife, pakete etc molim za pomoc

  14. #14

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    218

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    koristim gtalk, viber, whatsapp, FB, mail. zapravo najvise koristim net.
    imam paket 125 (tj. 250 na 50%) u kojem nikad ne potrosim internet do kraja, sms do kraja niti vrijeme besplatnih razgovora, al posto mi se naplacuje 0,25kn po pozivu, nisam jos ni jednom imala racun ispod 200kn i sizim.
    trebam produziti ugovor i nemam pojma sta da uzmem.
    na vipu sam od kad je dosao u hrvatsku.

    trebam nesto s malo besplatnih smsova, nesto besplatnih poziva prema svim mrezama kojima je uracunata cijena uspostave i 1gb neta. ako se ko kuzi u te tarife, pakete etc molim za pomoc
    Uzmi od vipa savrsenu tarifu za 160kn sve neograniceno

  15. #15
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Mm od iduceg mjeseca na tele2 revoluciji. Prosli mjesec vip 55 ispao 280kn, a internet koma. Sto mu vrijede besplatne minute kad mu nabiju one uspostave poziva.

    Sad me bas zanima kako ce ovo ispasti, tesko da moze gore od tih gulikoza. Ja sam srecom kod njih na nekoj poslovnoj tarifi pa rijetko prebacim 300kn a imam i 1gb neta i dual sim i parkiranje na racunu - samo sto imam i besplatno 1000min bez uspostave prema vipu u pretplati koju placa firma a vecina frendova je na vipu i naravno VPN, da placam i uspostavu racun bi bio do neba

  16. #16
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    ...
    trebam nesto s malo besplatnih smsova, nesto besplatnih poziva prema svim mrezama kojima je uracunata cijena uspostave i 1gb neta. ako se ko kuzi u te tarife, pakete etc molim za pomoc
    Probaj ovo ali nije vip. Isto tako nije ni ugovor
    http://www.tele2.hr/m/promotiondetails.aspx?prmid=21

    za dojmove iz prve ruke javim za mjesec-dva, ovo na papiru izgleda super

  17. #17
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Pa ima ili je imao vip neku tarifu od 150 kn prema svima i to bez uspostave naknade poziva.
    Ja sam s Vipa prešla na T-mobile, obiteljski paket s time da sam ja prenjela broj pa smo dobili 50% i uzeli smo svako opciju flat za 50 kn. Račun zajednički nam je oko 220,00 kn a stvarno puno pričamo, ja više s fiksnog ni ne zovem zovu klinci i faksiramo, no to je sve u onim gratis minutama.

  18. #18
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Za one koji ne pričaju puno i nisu pasionirani pošiljatelji SMS-a, ali vole surfati nije loša tele2 tarifa na bonove "SMART". Mjesečno se skida s računa 30kn, 1GB je besplatan, 300min. razgovora besplatno uz 0,29lp po svakom pozivu , te 0,29lp po svakom SMS-u. Ja sam dvije godine prolazila s bonom od 50kn mjesečno što bi pokrivalo kompletan navedeni trošak.

  19. #19
    matahari avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    859

    Početno

    Moji mj računi su se kretali oko 230,00-250,00 kn. Imate u Vip-u opciju da platite 29,00 kn/mj i to vam pokriva sve uspostave poziva, neovisno o broju uspostava.
    Meni se na ovu foru račun smanjio za 50-ak kn, nije puno, ali je osjetno.
    Imam tarifu 250 (tj. -50%), uključeno 500 min razgovora, 200 sms-ova, 1 GB prometa. Koristim gtalk, wi-fi mi je stalno uključen (doma imamo flat) tako da mi ovo što je uključeno u paket bude dovoljno. Do isteka ugovora je ovako.
    Mislim da je Savršena tarifa trenutno "najkomfornija". Par frendova ju ima i izuzetno su zadovoljni.

  20. #20

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    218

    Početno

    Citiraj matahari prvotno napisa Vidi poruku
    Moji mj računi su se kretali oko 230,00-250,00 kn. Imate u Vip-u opciju da platite 29,00 kn/mj i to vam pokriva sve uspostave poziva, neovisno o broju uspostava.
    Meni se na ovu foru račun smanjio za 50-ak kn, nije puno, ali je osjetno.
    Imam tarifu 250 (tj. -50%), uključeno 500 min razgovora, 200 sms-ova, 1 GB prometa. Koristim gtalk, wi-fi mi je stalno uključen (doma imamo flat) tako da mi ovo što je uključeno u paket bude dovoljno. Do isteka ugovora je ovako.
    Mislim da je Savršena tarifa trenutno "najkomfornija". Par frendova ju ima i izuzetno su zadovoljni.
    Jedino je vipov internet uzasno spor

  21. #21
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    moji računi su se kretali oko 300-350kn ali sam se prebacila na savršenu tarifu 150,00 i najveći račun koji mi je do sada došao je 196,00kn s tim da mi je razlika bila par sms-ova sestri koja nije bila u HR i plaćanje parkinga u gradu a mobitel mi je stalno aktivan - ja prezadovoljna!!!!!

  22. #22
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ok, idem na savrsenu :D

    jeste znali za roaming vip tarifu koja je besplatna?

    to sam nedavno saznala- europa i bih- naplacuje se samo uspostava dolaznog poziva od 2,nesto kuna i za to pricas koliko oces, dok je bez te tarife minuta 3,nesto kuna.

    ili da neki mobiteli kad saljes grupne smsove ili koristis čćšđž automatski presalta na mms.

    da vam se sekretarica naplacuje u roamingu.
    da iako vam je iskljuce, morate ju iskljuciti i vi na mobitelu.
    zamislite soka nad racunom kad sam se vratila iz amerike uvjerena da sam potrosila 0kn jer nisam koristila mob. a ono...sekretarica ukljucena. razgovor s mm od pola minute kojeg nije bilo (na historyu poziva kod oboje 00:00- bili u sobi, trazili mobitel pa se zvali) ili na jednom drugom racunu roaming dolazni za 2kn skuplji od odlaznih i tako za njih 10 poziva, svi po istoj cijeni, al dolazni skuplji od odlaznih...

    prije sam samo placala, sad studiram racun i bogme se zalim.

  23. #23
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Zar nitko nije na bonbonu? Mi smo skoro svi u ekipi na bonbonu, srezali upola troškove..

  24. #24
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Troškove smo srezali za najmanje 50% otkad samo na tele2 (prešli sa vipa). za Božić sam uzela nekakvu akcijsku tarifu, mislim da je to ovako nekako kao što čokolada piše, 30 kn mjesečno, 1000 minuta besplatno (uz naknadu poriva 29 lipa) i 1000mb prometa mj. Ali ne odgovara mi jer više šaljem poruke nego pričam, pa ću se vratiti na Knock out tarifu. Ne znam točno koliko su pozivi, znam da je ogromna razlika u Vipu i Tele2 ali dobijem 500 poruka besplatno.meni taman. Uglavnom, nikad ne potrošimo preko 100 kn mjesečno.

  25. #25
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno

    Simpa Prejaka opcija,50kn mjesecčno,uspostava poziva 0,29lp,800min prema fiksnim i mobilnim mrežama unutarRH,200min prema Vip-u i Tomatu, 1000MB i neograničene poruke.

  26. #26
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Viber. Inace mi je racun dizao sms, sad su mi jos rijetki frendovi samo smsasi, tak da sena racunu bitno osjeti. Na mob bas ne razgovaram puno, vise sam od fixnih bla bla, ali sve manje ljudi ima fiksni tel. No ja sam nekak protiv dugih razgovora na mobitel osim sa sluskama ali to mi jos nije uslo u naviku...

  27. #27
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    m i ja na tele2,ja na smileyju jer su mi bitnije poruke a on na smart tarifi.al otkad sve više ljudi oko mene ima vibera,razmišljam da i ja pređem na smart..
    moji i njegovi starci imaju bonbon,za 30kn dobe 300 min. razg. prema svim mrežama,a mama si uključi i opciju (neznam sad kak se zove) pa za 10kn šalje free sms.

  28. #28
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    savrsena tarifa vise ne postoji.

    i uopce ne postoji nista osim produziti ugovor na postojecoj tarifi, iskoristiti 50% i nadoplatiti 30kn da mi se ne racuna uspostava poziva sto onda dodje 155kn.
    pih...

  29. #29
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    Mm i ja imamo neku zajednicku obiteljsku tarifu (extra obitelj ili nesto slicno) s neogranicenim internetom, besplatnim pozivima prema 098,099 i fiksnim t-com linijama te besplatnim porukama (mislim da je u paketu 100 sms poruka) i eacun nam nijada ne predje 210,00 kn

    edit: i ( ne znam tocno koliko min) bespkatne minute orema ostalim mrezama
    Posljednje uređivanje od anjica : 31.01.2013. at 11:28

  30. #30
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    u danasnje vrijeme kada svi prelaze s jednog operatera na drugi i zadrzavaju brojeve zaista ne mogu znati koji pozivni broj zovem i po kojoj tarifi mi se obracunava, zato i trazim da su mi svi mobilni operateri ukljuceni u paket.

    evo, muz je s poslovnim presao na drugog operatera, al ja ga i dalje zovem na stari broj, ni na koji nacin me se ne upozorava da ne zovem 098 kojeg sam nazvala vec 095, primjerice.

  31. #31

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    218

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    u danasnje vrijeme kada svi prelaze s jednog operatera na drugi i zadrzavaju brojeve zaista ne mogu znati koji pozivni broj zovem i po kojoj tarifi mi se obracunava, zato i trazim da su mi svi mobilni operateri ukljuceni u paket.

    evo, muz je s poslovnim presao na drugog operatera, al ja ga i dalje zovem na stari broj, ni na koji nacin me se ne upozorava da ne zovem 098 kojeg sam nazvala vec 095, primjerice.
    Dobro da smo mi na vrijeme uzeli savrsenu tarifu

  32. #32
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    meni je ugovor istekao 1 dan nakon prestanka promo akcije.
    ono, gledam danima i zaista ne nalazim nista sto mi odgovara.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    147

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    u danasnje vrijeme kada svi prelaze s jednog operatera na drugi i zadrzavaju brojeve zaista ne mogu znati koji pozivni broj zovem i po kojoj tarifi mi se obracunava, zato i trazim da su mi svi mobilni operateri ukljuceni u paket.

    evo, muz je s poslovnim presao na drugog operatera, al ja ga i dalje zovem na stari broj, ni na koji nacin me se ne upozorava da ne zovem 098 kojeg sam nazvala vec 095, primjerice.
    Ne znam kako je kod drugih operatera, ja sam na simpi, kad nazovem broj koji je promijenio mrežu, prije uspostave poziva mi kaže koju mrežu nazivam... Meni to puno znači. Naravno, jedna SITNICA: to nije automatski, nego moraš nazvat operatera i to zatražit (koga prevare - prevare, kao i ostali...). Možda i ostali operateri imaju tu uslugu, naravno, nije im u interesu da se s tim hvale.
    Nakon dugugodišnjeg boravka na simpi, prvi put da mi nešto savršeno odgovara (već sam pisala na onoj drugoj temi) - PREJAKA opcija, nema nikakve zamke, ne prijeđem 70-80 kn mjesečno...

  34. #34
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    ufff, nakon par godina traženja optimalne opcije za kćer koja je bila u stanju svakoj tarifi naći rupu i napraviti astronomski račun zadržali smo se ipak na vip-ovoj savršenoj tarifi... uz par sitnih intervencija, ofkors...
    nisam znala da više ne postoji...

    ja imam neku dobru tarifu koja također odavno ne postoji, uglavnom je nešto s 50, s time da sam sebi stavila limit potrošnje 100 kuna, nakon čega dobijem upozorenje, te potom mogu prijeći na bon (što mi uglavnom ne treba...)

    što se tiče upozoravanja o promjeni broja, MM-u su tako promijenili broj na poslu, upozorenje se vrtilo ca. mjesec dana i poslije više ne...

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    147

    Početno

    Nisam mislila na obavijest o promjeni broja, nego ako netko prenese broj u drugu mrežu... I dalje ima broj npr. 095...., a broj je prenesen u VIP ili slično...

  36. #36
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    da al nekoc davno kad se preslo kod drugog operatera, a zadrzao se broj automat bi rekao koji broj zoves tj. da je presao kod drugog operatera i kojeg.
    sjecam se jednom sam naletila na takvu poruku prije 3 godine, ako ne i vise.
    muz je sad presao, ni dana nije bilo te poruke.

  37. #37
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj LEA.st prvotno napisa Vidi poruku
    Nakon dugugodišnjeg boravka na simpi, prvi put da mi nešto savršeno odgovara (već sam pisala na onoj drugoj temi) - PREJAKA opcija, nema nikakve zamke, ne prijeđem 70-80 kn mjesečno...
    ovo i ja imam i jako sam zadovoljna isto po prvi put nakon 10-ak godina

  38. #38
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    leonisa, šteta što si propustila tu tarifu, no možda bude još neka slična opet oko božića, ako ne i prije.
    glupo je bilo što je akcija trajala do 23. ili tako nekog "čoškastog" datuma, a ne do kraja mjeseca.
    inače, tarifu u vipu možeš promijeniti 90 dana prije isteka svog ugovora. tako su mi rekli na informacijama. ja sam prešla s easy+ promo na savršenu nekih 15-20 dana prije isteka ugovora. uključili su mi novu tarifu nekih sat vremena nakon potpisivanja ugovora
    lea, ovo je dobra informacija. meni više uz ovu tarifu ne treba, ali dobro je znati.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    147

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    da al nekoc davno kad se preslo kod drugog operatera, a zadrzao se broj automat bi rekao koji broj zoves tj. da je presao kod drugog operatera i kojeg.
    sjecam se jednom sam naletila na takvu poruku prije 3 godine, ako ne i vise.
    muz je sad presao, ni dana nije bilo te poruke.
    Nazovi svog operatera i pitaj može li se to aktivirat, kod simpe SIGURNO postoji ta mogućnost, i jučer isprobala baš kod prijeteljice za koju nisam znala da je prenijela broj. To sam jednom aktivirala (i ne pamtim kad), nikad se nije ukinulo...

  40. #40
    delitza avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    111

    Početno

    ja sam na Tele2 Smart (na bonove). 30kn mj. aktivacija, 300 bspl. minuta i 1GB prometa. Uspostavu poziva plaćam ali mi mjesečno sve zajedno nikad nije preko 50kn (ne računajući parkinge). Poruke se naplaćuju ali koliko ih ja pošaljem nije ni za 4 kn mjesečno

  41. #41
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    Citiraj delitza prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam na Tele2 Smart (na bonove). 30kn mj. aktivacija, 300 bspl. minuta i 1GB prometa. Uspostavu poziva plaćam ali mi mjesečno sve zajedno nikad nije preko 50kn (ne računajući parkinge). Poruke se naplaćuju ali koliko ih ja pošaljem nije ni za 4 kn mjesečno
    isto...
    prvo iskljucila sam pretplatu(tele2)... u pocetku su mi na pretplati bili racuni i preko 1000 kn... pa sam smanjila, i svejedno nisu bili ispod 600-800 kn...

    i presla na bonove...tesko je bilo s jednim bonom od 100,al odkad je dosla smart tarifa, ne potrosim mjesecno vise od 75 kn

  42. #42
    uporna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    3,848

    Početno

    Sa pretplate prešli na tomato brutalnu tarifu. za 55 kn mj. imamo besplatnih 1000 min prema svim mrežama 1000 sms i 1000 mb. Prezadovoljna mjesečno platim 100 kn bona koji ne potrošim. Fixni niti ne koristimo.

  43. #43
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    sam da velim da se savrsena tarifa vratila

  44. #44
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj anjica prvotno napisa Vidi poruku
    Mm i ja imamo neku zajednicku obiteljsku tarifu (extra obitelj ili nesto slicno) s neogranicenim internetom, besplatnim pozivima prema 098,099 i fiksnim t-com linijama te besplatnim porukama (mislim da je u paketu 100 sms poruka) i eacun nam nijada ne predje 210,00 kn

    edit: i ( ne znam tocno koliko min) bespkatne minute orema ostalim mrezama
    isto ovako, osim što je meni kći u paketu
    inače sam imala račune između 600 i 700 kuna

  45. #45

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    Citiraj Zara1 prvotno napisa Vidi poruku
    ovo i ja imam i jako sam zadovoljna isto po prvi put nakon 10-ak godina
    isto

  46. #46

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    Citiraj Bebinja prvotno napisa Vidi poruku
    Simpa Prejaka opcija,50kn mjesecčno,uspostava poziva 0,29lp,800min prema fiksnim i mobilnim mrežama unutarRH,200min prema Vip-u i Tomatu, 1000MB i neograničene poruke.
    na ovo sam mislila, prejaka opcija, meni savršeno odgovara, nisam ni blizu da nešto probijem, a račun ni ne osjetim, 70-80 kuna mjesečno

  47. #47
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Mi smo skoro sve prebacili na internet. MM se sa svojim dečkima čuje najviše preko skype-a ili facebooka, koristimo i nonoh program... i suzdržavam se od čačkanja po mobitelu, to je isto proces odvikavanja bio jednom davno i sad nekada ni ne znam gdje mi je... ali internet je svakako mjesto na kojem treba naučiti ljude da komuniciraju. Svakako ga plaćaš, treba iskoristiti sve mogućnosti...

  48. #48
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Za one koji ne pričaju puno i nisu pasionirani pošiljatelji SMS-a, ali vole surfati nije loša tele2 tarifa na bonove "SMART". Mjesečno se skida s računa 30kn, 1GB je besplatan, 300min. razgovora besplatno uz 0,29lp po svakom pozivu , te 0,29lp po svakom SMS-u. Ja sam dvije godine prolazila s bonom od 50kn mjesečno što bi pokrivalo kompletan navedeni trošak.
    Da li se moze prenijeti broj?

  49. #49
    Evitta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    386

    Početno

    ja takoder mislim prijeci negdje drugdje..imam neku pretplatu na vipu koju je prije 1.5 god uzeo mm,katastrofa. imam besplatne poruke sa svima,i besplatne pozive prema vipu, i racun je uvjek iznad 200kn, a gotovo da se uopce ne razgovaram.izvan tog sto je besplatno nazovem par put tjedno mamu u vezi dogovora za cuvanje,nikad dugo ne razgovaramo (klaframo preko tel), i jednu prijateljicu 1xtjedno po par min. ma nije mi jasno nikako kak ode do 250 kn..poruke,ironije li,jako rijetko saljem (a one su neogranicene)
    a mm koji je stalno na mobu, ima savrsenu tarifu i placa samo 160kn, a cijeeele dane je na mobu..

    sad necu nista iznad 100kn
    vuce me ova prejaka od simpe ili ovi smart bonovi
    samo sto sad citam da je smart mjesecno 35 kn i 1000 min razgovora sa svima i 1GB prometa
    http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/tarife/smart/t8/

    cure koje imate taj smart,jel se sklapa kakav ugovor il kupis samo paket s brojem i bonom?
    a prejaka je kolko vidim pretplata, ne?
    Posljednje uređivanje od Evitta : 09.03.2013. at 18:38

  50. #50
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    prejaka je na bonove i odgovara mi jer malo pričam, a puno sms-am i surfam.
    ja sam prvo s t-mobilea bonova prije par godina prenijela broj u tele2 isto na bonove te onda aktvirala taj smart kad je postao aktualan (dakle, Elly, možeš prenijeti broj).
    nedavno sam se vratila u t-mobile samo zato što mi je mob krepao, a tele2 nije imao nikakvu atraktivnu (jeftinu) ponudu pa sam kupila mob u t-mobileu i ponovno prenijela broj kod njih. u paketu s telefonom nudili su povrat uloženih 350kn tj.vraćaju po 10 ili 20kn mjesečno nakon svake obnove računa bonom od 50kn.
    kako malo pričam tih 10-20kn mi taman pokrije onih 0.29 lp po pozivu.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •