Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 98

Tema: Tea time

  1. #1
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno Tea time

    Volite li piti cajeve?! Kakve, koliko dnevno, imate li neki poseban ritual?! Kod mene to zimi bude i 5-6 salica dnevno, tako da se kave niti ne sjetim
    Pijem zeleni, obicni ili s dodatkom arome jasmina, mente, limuna. Trenutni hit mi je mediteranski caj od Francka. Nista ne zasladjujem, samo uronim filter vrecicu u vrucu vodu. Kamilicu preferiram s malo meda. Jedino ne volim tzv. vocne cajeve
    A vi?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    moj dragi je od pijenja čaja napravio pravi ritual. i to je jedina stvar u kuhinji koju sam prepustila njemu (osim pranja suđa ).
    uglavnom se piju earl gray, jasmine green i mješavina crnog čaja, sve sa medom i limunom.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    Joj i ja volim cajeve.Meni su super oni iz bio-bio,al ne u filterima,vec kaj procjedis.
    Volim lavandu,anis,kamilicu...ma svakakve,volim i vocne.
    Nisu ni pretjerano skupi,6,7 kn vrecica al ju imas i bas vidis da su to tipa cvjetovi kamilice.
    Nema mi nista draze doc poslije posla doma skuhat si caj i sjest za komp.uzivancija.

  4. #4
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    obožavam zeleni čaj, najdraži mi je Earl Grey
    pijem nekoliko šalica dnevno
    najfiniji mi je s medom i limunom

    dobar mi je Twiningsov Zen Chai (to je zeleni čaj s dodatkom soka od manga, čini mi se)

    odličan mi je i bijeli čaj

  5. #5
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Evo, upravo pravim čaj od koprive. U ormaru nikad ispod 20 vrsta čajeva, što u vrećicama, što rinfuzo, uglavnom biljni, a ima i nešto voćnih (za MD-a, ja ih ne volim). Ok, pijem i zeleni, i crni, i žuti...ali najviše volim majčinu dušicu, koprivu, stolisnik, kadulju i slično bilje... Stavim čaj, ovisno o tome kako se osjećam i što želim postići (buđenje, opuštanje, liječenje, izbacivanje tekućine itd.).

  6. #6
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,323

    Početno

    Moja svekrva mi je ''zgadila'' kupovne filter čajeve jer su industrijski obrađeni, u njima ima svašta i da nemaju baš neke koristi. Ona pije sami ono što je sama ljeti ubrala: stolisnik, koprivu, bazgu, kamilicu i puno drugih. Ja kombiniram oboje ali ne često, jednostavno nemam naviku.
    Posljednje uređivanje od mašnica : 04.02.2013. at 21:24

  7. #7
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Earl Grey crni čaj s bergamtom. Pa oblačić mlijeka. Najvolim da dugo odstoji pa bude jak. Mljac. Vać dugo apstiniram od njega zbog dojenja... a zapravo bi ga i mogla tu i tamo popiti, hvala na podsjetniku.
    I marokanski zeleni s metvicom... predivno. Ali, nema ga kod nas.

  8. #8
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    ja volim skoro sve cajeve,i cesto pijem, svaki dan bar salicu do dvije
    trenutno mi je najdrazi iz dm-a zeleni sa acai bobicama

    uvijek volim mentu, kamilicu, sve crne i zelene, vocne....neke ih sama berem (mentu, kamilicu, sipak,kadulju...) al ne grozim se kupovnih, radije kupim filter caj i zasladim ga medom da boli glava nego kupovni sokovi....
    voljela bi jos sama uzgojiti limunsku travu da je mogu susiti za caj

    a zasad najmanje volim roiboos(kad je samo roiboos) i onaj iz dm.a bazga...sa svacim....nemogusesadsjetiti

  9. #9
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Kad se spomene dotični napitak sjetim se jedne simpatične žene koja već par godina nije među živima.

    Naime, kad god bi je pitali kako je, ona je odgovarala: Dobro falabogu, nitko nije na čaju

    Kako je i meni samoj čaj sinonim za boleštine tako nemam ni naviku uživati u njemu, a ne mogu reći da mi neki nisu fini. Menta pogotovo.

  10. #10
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Bodulica prvotno napisa Vidi poruku
    Kad se spomene dotični napitak sjetim se jedne simpatične žene koja već par godina nije među živima.

    Naime, kad god bi je pitali kako je, ona je odgovarala: Dobro falabogu, nitko nije na čaju

    .

  11. #11
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    sječam se vremena dok se pod nus moralo u vojsku, i tako dođe kamion i dečki istovare kamion čakja, i piše pismo "evo istovarili kamion čaja, valjda bu nam dosta do kraja "

  12. #12
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Citiraj Bodulica prvotno napisa Vidi poruku

    Naime, kad god bi je pitali kako je, ona je odgovarala: Dobro falabogu, nitko nije na čaju
    ahahaahahaha

    ja volim čajeve a posebno mentu, kadulju, bazgu i lipu i to sve domaće, ništa filter vrećice
    godinama sam ujutro pila zeleni ali sad kad ova mala siše 160 puta tijekom noći ipak mi je šalica kave ujutro spas

  13. #13
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Vocne ne volim,
    biljne pijem prema raspolozenju
    crni, zeleni jedno ujutro, drugo popodne. o dodatnim okusima ovisi o dobu godine, recimo oko bozica obozavam crni s cimetom.

    vise cijenim cajeve u rinfuzi, nego iz vrecice, no na poslu mi je lakse konzummirati ovaj iz vrecice.

    Cajeve pijem iz porculanske salice za svoj gust. na poslu opet ista stvar imam keramicku salicu. planiram kupiti neki porculanski set za caj, s cajnikom, a salice ce biti one fine tanke. sad su klinci vec veci

  14. #14
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    više volim ove rinfuzne ali pijem i iz filter vrećice, trenutno je hit kadulja...
    popijem cca litru čaja dnevno , ljeti malo manje.

  15. #15
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    volim. osobito zeleni s jasminom. i bijeli. sad kupujem u harissi- malom dućkasu sa začinima u teslinoj. imaju prefine cajeve u rinfuzi, i super čajnike i šalice. tih tankih porculanskih setova bude i na britancu nedjeljom. a ja sanjam o ovome- http://www.dizajnholik.hr/product_in...roducts_id=313
    Posljednje uređivanje od sasa : 05.02.2013. at 11:48

  16. #16
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    obozazvam cajeve jedno vrijeme su mi faovorit bili Cool dragon i Oriental mist od Rituals-a, trenutno jutro pocinjem nekom mjesvinom koja se zove planiski caj. Obozava cj od cimeta ( ali ne u vrecicama) obicni zeleni, pa earl grey popodne sa finim domcaim keksom.....mmmm idem skhati caj

  17. #17
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    planiram kupiti neki porculanski set za caj, s cajnikom, a salice ce biti one fine tanke.
    Isto tako, zato cu prvom prilikom navratiti u ovaj ducan koji Sasa spominje!

  18. #18
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Da nadodam, ako se nađete u UK, potražite http://www.whittard.co.uk/tea
    Imaju divne kombinacije, što čajeva (zeleni, crni) što biljnih i voćnih. Moji favoriti:
    http://www.whittard.co.uk/tea/flavou.../moroccan_mint
    http://www.whittard.co.uk/tea/fruit/...pe_teabags.htm
    Imaju i sjajnu kavu koju na licu mjesta melju na željenu finoću, a i šalice razne.

  19. #19
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    obožavam čajeve... pijem ih jako puno.... trenutno 2-3l dnevno

    u upotrebi su:
    menta - berem je i sušim (zasadila si na balkonu)
    kopriva - berem i sušim
    zeleni s aromom i bez arome (kako kad mi se da otići do čajoteke)
    maslačak
    šipak - berem i sušim
    sljez - cvijet i korijen
    kamilica

    ne volim voćne čajeve...izazivaju mi užasan osjećaj težine u želudcu....

    čaj pijem topal ili hladan - preferiram topal ali ako si radim za posal do posla se ohladi pa mi ni hladan nije mrzak
    ako smo bolesni pije se s limunom i medom
    za svoj gušt stvljam par kapi limuna i u topal i u hladan
    ne stavljam šećer ni med u svakodnevnoj konzumaciji

  20. #20
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    više volim ove rinfuzne ali pijem i iz filter vrećice, trenutno je hit kadulja...
    popijem cca litru čaja dnevno , ljeti malo manje.
    Kakva je kadulja za piti, cula sam da se koristi za grgljanje
    Pila sam koprivu, maticnjak, gospinu travu, kad se sjetim stavim i malo cimeta

  21. #21
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    u zadnje vrijeme pijemo crni, turski u koji dodamo sjemenke bergamota - umjesto vecernje kafe.
    inace volimo sve vrste caja, jedino vocne nesto manje.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    45

    Početno

    I ja volim čajeve. Najviše kuham mix u velikom cajniku, cca 6-7 filter vrecica različitih čajeva. Obično bude kamilica, menta, lipa, vocni, ciciban, šipak, planinski. Ne zasladujem, djeci ponekad s medom. Tu količinu popijemo kroz poslijepodne i večer. Inače smo u djetinjstvu brali i srušili biljke za čaj i mama je uvijek kuhala mješavinu

  23. #23
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    nedavno sam se bas zazelila caja od limuna i nisam bila mirna dok nisam nasla frankov

    a zao mi je kupovati nesto takvo kad mi limun raste u vrtu a ja nemam ideje kako bi se mogao napraviti domaci caj od limuna? susiti koru?lisce?

  24. #24
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Trenutačna dva favorita: Green Vanity tijekom dana, Night in Paris navečer. Prvi je zeleni s cvjetnim dodacima, drugi bijeli s vanilijom i lavandom.
    Klincima za prehlade kuham mješavinu Blueberry Town (rooibos s borovnicom) i čaja za dišne putove (mješavina kamilice, kadulje, stolisnika...). Svi iz Kuće čaja Split.

  25. #25

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Obozavam sve cajeve osim losih Sjecam se iz ranog djetinstva da bi me mama uvijek cekala sa salicom caja i kolacicima kad bi dosla iz skole. Bacila bi biciklu u garazu, odjurila po stubama i zajedno s mamom popila caj, grickala kolacice i pricali o dogadjajima tog dana. Dan danas volim ritual caja, sada ga pijem sa svojom curkom i ponekad nam se baka pridruzi. Kad nam dodje baka pripremimo pravi engleski high tea i svi uzivamo u dozivljaju.

    Favorite teas: earl grey, white, jasmin, orange and cinemon, domaca menta

  26. #26

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    a propos, franja ima odlicne cajeve - mislim da cak ima i whitthard a cini mi se da ga ima i u deli supermarketima ...

  27. #27
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Maxime prvotno napisa Vidi poruku
    a propos, franja ima odlicne cajeve - mislim da cak ima i whitthard a cini mi se da ga ima i u deli supermarketima ...
    Super info!
    Hvala, idem odmah u potragu.

  28. #28

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    mojca nemoj da te slag strefi od cijena - dobri cajevi nisu bas jeftini ali vrijede svaku lipu

  29. #29
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Znam, znam... uvijek malo bogatstvo ostavim u Engleskoj u Whittardu. Ali vrijedi svakog penija.
    Zvala sam Franju, nemaju.

  30. #30
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    Menta, kopriva, maticnjak svakodnevno pijem, mesam ih. Kopriva mi nije fina cista pa uvek dodam malo mente, maticnjak uglavnom pred spavanje.
    Popijem i po 2 litre dnevno.

  31. #31
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Danas sam dodala svjezi djumbir u zeleni caj s mentom i malo meda...to mu je dalo svjezu, limunastu aromu

  32. #32
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    obozavam cajeve
    omiljeni su mi crni, zatim cimet i jabuka od Francka (probala sam i neke druge, ali nisu ni blizu dobri)
    najnovija zvijezda programa mi je Garden Selection od Teekanne-a - bazga i limun, jako fini
    ubrana i osusena metvica, sipak, kamilica, nedavno sam dobila neku mjesavinu crvenih plodova (sipak i hibiskus), bazge, borovnice, kore narance - u rinfuzi, mmmmmm, predobar je

    caj od kamilice me asocira na djetinjstvo
    zelene cajeve ne volim

    pijem nezasladjeni, topli ili vruci

  33. #33
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj laumi prvotno napisa Vidi poruku
    dobar mi je Twiningsov Zen Chai (to je zeleni čaj s dodatkom soka od manga, čini mi se)
    MM se bio navukao na ovaj, pa je bila panika kad ga vise nisu imali u Intersparu
    na kraju mislim da ga drze samo u Getrou, od ovih velikih lanaca

    djeca su isto cajopije, ali konzervativci
    kamilica ili menta, uglavnom ta dva vrte

    N. je nedavno probala sumsko voce negdje vani, i odusevila se, odmah je rekla da moramo i mi za doma kupiti

  34. #34
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Dobila sam fora čajnik, vrč od stakla s poklopcem na koji je pričvršćena mrežica u koju se ubaci čaj.
    Ma baš me oduševio, nisam dosada ni vidjela tako što.

  35. #35
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Počela sam prije par dana, umjesto popodnevne kave, piti zeleni čaj. Super mi je, probava mi nikad nije bila bolja. Klinci uopće ne vole čajeve jedino me manji žicao ovog zelenog neki dan, dala sam mu, valjda to smiju klinci od 19 mj a?
    Posljednje uređivanje od koksy : 24.02.2013. at 20:38

  36. #36
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj Bodulica prvotno napisa Vidi poruku

    Naime, kad god bi je pitali kako je, ona je odgovarala: Dobro falabogu, nitko nije na čaju

    .
    I ja ovako. Ako me vide da pijem čaj, znaju da sam bolesna. Ostatak obitelji voli čajeve. Svakakve.

  37. #37
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Koksy ne smiju i nemoj mu više davati..razlog je tein ( sličan kofeinu)

  38. #38
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Dobila sam fora čajnik, vrč od stakla s poklopcem na koji je pričvršćena mrežica u koju se ubaci čaj.
    Ma baš me oduševio, nisam dosada ni vidjela tako što.
    Imam i ja takav

    Predivni su mi ti pribori za čaj - one drvene spravice za med (ne znam kako se zovu ), mrežice za cijeđenje, lijepe šolje i poslužavnici... stvarno uživam u tome i imam dosta tih lijepih stvari.
    I sada bi čovjek rekao da pijem čaj non stop, ali to nije istina Jednostavno mi se uvriježilo, kao i kod Beti, da se čaj pije kada si bolestan, tako da stvarno rijetko uživam u njemu. A kada ga pijem, uživam u čitavom ritualu - svim ovim lijepim priborima, ugodnoj atmosferi, domaćem medu..

    Najdraža mi je kombinacija majčine dušice i mente (sve ubrano i osušeno, naravno).

    Od voćnih najradije pijem Franckovu borovnicu s puno meda.

  39. #39
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    MM se bio navukao na ovaj, pa je bila panika kad ga vise nisu imali u Intersparu
    na kraju mislim da ga drze samo u Getrou, od ovih velikih lanaca

    djeca su isto cajopije, ali konzervativci
    kamilica ili menta, uglavnom ta dva vrte

    N. je nedavno probala sumsko voce negdje vani, i odusevila se, odmah je rekla da moramo i mi za doma kupiti
    prije par dana sam ga našla u onom velikom Konzumu na Črnomercu što radi od 0 do 24h
    ali inače ne kupujem u Konzumu
    znači, ima i u Getrou, super

  40. #40
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ne pijem kavu, ali znam popiti čaj
    ipak, nisam ovako ritualizirana, kako vi ovdje pišete
    ne volim čajeve sa crnom bazom earl grey i slične
    volim naše, mentu, kamilicu, šipak, stolisnik, lipu...

    nekad s medom i limunom, nekad ni sa čim

  41. #41
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    dakle ti volis biljne cajeve

  42. #42
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    A jel sušite sami čajeve?
    Mi tradicionalno beremo kamilicu.
    Prošle godina sam mentu posadila ali nije je bilo dovoljno za čaj, planiram kadulju posijat.
    Šta bi još mogla?

  43. #43
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Živim u području gdje dragocjene trave rastu na sve strane - menta, kamilica, majčina dušica, ljubica, kadulja... stvarno smo blagoslovljeni tim blagodatima prirode! Prošle godine sam sama osušila mentu, a od rodbine sam dobila druge vrste čajeva. Ove godine planiram sve ubrati i osušiti sama.

  44. #44
    Zima77 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    416

    Početno

    ja i dragi volimo piti čajeve naši favoriti su čaj od kadulje,zeleni čaj ,menta,majčina dušica,kopriva ,crni čaj,,,

  45. #45
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    i muž i ja volimo čajeve
    njemu je najdraži zeleni, s limunom, nezaslađeni
    ja volim biljne, ovih dana pijem mentu, kamilicu, kadulju, koprivu i matičnjak, naizmjenično

  46. #46

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Kod nas se takodjer svakodnevno pije caj.

    U jutro Assam, a poslijepodne i navecer Darjeeling. Te cajeve vec godinama kupujemo u Ljubljani, u Cajni hisi Cha gdje izaberemo nesto iz ove ponude.

    Trenutno pijemo iz ovakvih finih porculanskih salica. Prije toga smo imali ovakve, koje su se na zalost porazbijale.

    Obozavamo spomenutu cajnicu i jako nam je zao sto nesto takvo nemamo u Rijeci.

  47. #47
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj LolaMo prvotno napisa Vidi poruku
    Koksy ne smiju i nemoj mu više davati..razlog je tein ( sličan kofeinu)
    Shvatila sam nakon neprospavane noći pa sam guglala. Ne pijem čaj od subote i sad spava cijelu noć...

    Htjela sam još dodat, dojim pa ga i to muči. Iako imamo samo 2 podoja dnevno.
    Posljednje uređivanje od koksy : 27.02.2013. at 21:14

  48. #48

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Obožavam čajeve.
    Imam ovih naših biljnih - kadulja, šipak, menta, lipa, podbijel, turica, kamilica, majčina dušica, bazga

    najčešće stavim šipak, a ostale dodajem po potrebi i želji. Kamilica, bazga, lipa i ostali ne idu sa šipkom

    osim toga, imam i crne earl grey, darjeleeng (uf, kako se pišu), sa aromom bergamota, jasmina, vanilije, obični crni

  49. #49
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa Vidi poruku
    Shvatila sam nakon neprospavane noći pa sam guglala. Ne pijem čaj od subote i sad spava cijelu noć...

    Htjela sam još dodat, dojim pa ga i to muči. Iako imamo samo 2 podoja dnevno.
    Hehe..tak je meni muz jednom skuhao litru crnog čaja, stavio meda i limuna, ja sve eksala ne znajuci da je crni..i bili budni i mali i ja cijelu noc..veselje

  50. #50
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas se takodjer svakodnevno pije caj.

    U jutro Assam, a poslijepodne i navecer Darjeeling. Te cajeve vec godinama kupujemo u Ljubljani, u Cajni hisi Cha gdje izaberemo nesto iz ove ponude.

    Trenutno pijemo iz ovakvih finih porculanskih salica. Prije toga smo imali ovakve, koje su se na zalost porazbijale.

    Obozavamo spomenutu cajnicu i jako nam je zao sto nesto takvo nemamo u Rijeci.
    I ja volim Čajnu hišu. Odlazak u Ljubljanu jednostavno nije potpun bez čaja tamo.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •