Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Travari u Zagrebu

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    40

    Početno Travari u Zagrebu

    Da li netko ima bilo kakva iskustva s njima i njihovim pripravcima vezano za dječju opstipaciju. Trenutno smo na portalaku, ali mi se ne čini da ide na bolje, pa bih pokušala s ovim. Puno hvala na odgovorima

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj Emmaa prvotno napisa Vidi poruku
    Da li netko ima bilo kakva iskustva s njima i njihovim pripravcima vezano za dječju opstipaciju. Trenutno smo na portalaku, ali mi se ne čini da ide na bolje, pa bih pokušala s ovim. Puno hvala na odgovorima
    jeste bili kod gastroenterologa?
    Nema veze sa travarima , ali moje dijete je imalo jednu epizodu .

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    40

    Početno

    Ma jesmo krenuli smo još u 10mj sad smo na portalaku, a alternativa je movicol. Čitala sam da postoji med i čajne mješavine za opstipaciju, pa se dvoumim što da radim. Oprosti ali nisam baš dobro razumjela ovu zadnju rečenicu

  4. #4
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Htjela sam reci da je i moje dijete imalo epizodu opstipacije. Nemoj se bojati portalaka on je skroz prirodan ( mliječni šećer). Kad sam svojevremeno bila kod fitoterapeuta ali zbog oca koji je imao težak zatvor, on mi je preporučio ovo http://www.etericnaulja.net/aromater...lge-fucus.html i super je pomagalo.
    ne znam koliko je dijete staro, pa ne mogu reci da li je ok za dob , ali kod tih pripravaka treba jako paziti koji se uzima ( nažalost taj fitoterapeut vise na radi pa ti ga ne mogu preporučiti).

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    40

    Početno

    Puno hvala!

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    218

    Početno

    ima na tresnjevackom placu stand di travar prodaje svoje proizvode

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •