Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 53 od 53

Tema: Preuranjena menopauza-kako si pomoći

Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004

Početno

Sladovic, ovaj ce post moderator uskoro prikljuciti onom postu gdje si vec isti post bila napisala (da se ne duplira).

Loren avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016

Početno

Ja imam 21 god.. fsh prije 3mj 174..sada 55.. postoji mogućnost da se "izvučem" iz menopauze i da imam bebu jednog dana? Ili nema izlaza iz toga?
    Doktori savjetuju oplodnju sa doniranom jajnom stanicom..pijem hormone

Datum pristupanja
    May 2018

Početno

Citiraj SLADOVIĆ prvotno napisa Vidi poruku
    Molim za savjet...
    imam 39 godina i dijagnosticirana mi je preuranjena menopauza.Ginekologica mi je preporučila Trisequens tablete zbog svega što to stanje nosi sa sobom i ja sam s tom terapijom započela prije dva tjedna.Iako sam počela piti tablete ,jer nipošto ne želim da mi se nešto što je normalno sa šezdeset godina počinje događati sada,voljela bi s nekim izmijeniti iskustvo s tim tabletama ili primiti savjet za neku drugu terapiju....
    Sve me to jako zbunjuje i iskreno još uvijek tražim odgovore na puno pitanja pa ako je netko voljen podijeliti sličnu situaciju bila bi vrlo zahvalna...
    poz,
    evo moje iskustvo s preuranjenom menopauzom,
    ovako,usla sam u u preuranjenu menapauzu sa 37 god..sada imam 43 do 42 god.sam pokusavala na sve moguce nacine prirodnim putem si pomoci i trajalo je do tada..Sve losije sam se pocela osjecati i nisu mi pomogli preparati na biljnoj bazi..Pocela sam nakon toga piti Trisequens i preporodila sam sam se,pomogli su mi sa svim mojim problemima..evo bas sad sam prestala uzimati ih nažalost, jel imam uzasne migrene i skocio mi je tlak..sad mi je ginekolog preporucio da ne pijem 2 mjeseca pa cemo vidjeti hoce se smiriti te uzasne migrene i tlak..eto,zao mi je sto sam ih morala prekinuti piti jel sam se bolje osjecala dok sam ih pila,sad opet po starom.. eto,to je moje iskustvo s tim tabletama..uglavnom, moje misljenje je da zena koja uđe rano u menopauzu trebala bi piti nadomjesnu terapiju..govorim iz svog iskustva..pozzz

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •