Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 74 od 74

Tema: Naš anđeo toma

  1. #51
    Amandica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    316

    Početno

    Ovo je bilo strašno za čitati, ne mogu zamisliti koliku ste bol iskusili. Jako mi je žao

  2. #52
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    malianđeo želim vam svu sreću ovoga svijeta jer nakon ovakve tragedije i gubitka treba vam samo da vas sreća prati.
    uz tvoju priču sam se naplakala kao rijetko kada. ne mogu niti zamisliti koliko vam je bilo, a i uvijek će biti samo u nekoj manjoj mjeri, teško.
    držite se.
    poseban pozdrav tvojoj curici.
    želim ti miran ostatak trudnoće.
    Posljednje uređivanje od Loryblue : 13.02.2013. at 18:57

  3. #53
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    Draga moja drži se!! presretna sam što ćeš opet postati majka

  4. #54
    alma_itd avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    1,024

    Početno

    Ne mogu prestati plakati Ovo je strasno...Pogotovo kad znam da je sve moglo biti drugacije samo da je primio vakcinu. Moj B je juce primio cetvrtu dozu vakcine protiv Pneumokokne bakterije. Mi zivimo u Belgiji i ovdje je ta vakcina obavezna, a samo se vakcina protiv Rota virusa ekstra placa( 12€). Zelim ti mirnu trudnocu, mali andjeo Tomo ce cuvati svog bracu i svoju seku.

  5. #55
    Neli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    535

    Početno

    to uistinu nitko ne bi smio doživjeti...
    i ne mogu zamisliti kako je teško preživjeti...

    neka vam vaš anđeo da snage za dalje, da se borite i živite, da ljubav koju nosite u sebi podijelite sa svojom djevojčicom i svojim bebačem...

  6. #56
    TOMISLAVA avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    392

    Početno

    Iskrena sucut
    I tu kod mene je jucer preminuo jedan mali deckic koji je sljedeci tjedan trebao navrsiti dvije godine. Umro je od meningokokne sepse koja ga je doslovno pokosila u roku od 7 sati

  7. #57
    malaana avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    47

    Početno


  8. #58
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Ajme,strašno mi je žao.Zapravo nemam ništa pametno za reć pa ti šaljem

  9. #59
    susret avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    223

    Početno

    Maliandeo hvala ti što si ovo podijelila s nama. Zagrljaj.

  10. #60
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    malianđeo žao mi je zbog vašeg gubitka
    želim ti svu sreću

  11. #61
    anika2 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    157

    Početno

    maliandeo, jednom je tvoja curica trčala uz vrtić zajedno s mojim zvrkom, i dražesnije stvorenje od nje nisam upoznala .... i ja sam opet trudna i drago mi je čuti da si i ti
    šaljemo vam pozdrave iz D5

  12. #62
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Nisam mogla pročitati do kraja, suze su mi krenule teći, ne mogu zamisliti tu bol.
    Imam bebicu od dva mjeseca, cjepit ću je pošto mi je stalno ta bubica u uhu (najvjerovatnije anđeo čuvar) i strah me je.

  13. #63
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    ajme, jesam se isplakala. prestrašno je to što vam se dogodilo. prekrasna je ta povezanost između tome i seke. svaka čast na hrabrosti i na tome što informirate druge kako ne bi doživjeli istu tugu. koliko vidim, dječak vam se trebao roditi prošli mjesec. želim vam da vam on donese novo svjetlo i radost, a toma će uvijek biti uz vas u srcu i u djeci koja će biti spašena, jer je vaša priča pomogla da ih se cijepi.

  14. #64

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    65

    Početno



    hvala na ovoj pretužnoj priči! Anđeo Toma čuvaj našu dječicu..... p
    ovo mi je pretužno!

    Bože blagoslovi našu djecu!

  15. #65

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    65

    Početno

    sad vidim da je u ovu obitelj došla nova bebica! neka vas Bog dragi čuva!!

  16. #66

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    177

    Početno

    maliandeo, nemoj se pitati što bi bilo da ste ga cijepili. Ne bi pomoglo i tu se ništa nije moglo napraviti, nažalost. Prije par godina kad je jedna forumašica izgubila malo dijete na sličan način. To je bio fulminantni oblik. Fulminantni oblik skoro pa uvijek je smrtonosan. Držite se i nađite snage za dalje.. Tako mi je žao.

  17. #67
    maliandeo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    11

    Početno

    Tokom ovih 4 godine, mnogi su me pitali - Kako?Odakle ti snaga?
    Jedino što mogu reći: "Bog mi je dao ovaj križ i ja sam ga objeručke prihvatila, znajući da je on uvik tu kraj mene - rekla sam Bože uzdam se ute, a on mi zauzvrat daje ovu snagu i vjeru."
    Neki će se čuditi i reći Bravo, ali ja mislim da bi svaka majka tako postupila, borba za osmjeh tvog djeteta i njegovu sreću jača je od bilo čega. To samo mama može i zna. Nosimo život 9 mj. trudimo se biti što discipliranije i čnimo sve naj naj da se naše maleno čudo rodi. Rađamo u velikoj boli, ali ona postaje nebitna u onom trenu kada čujemo plač našeg malenog čuda i kada ga privijemo, onako nemoćna, na svoja prsa. Dojenje, nespavanje, mjenjanje pelena, raščupanost, iscrpljenost sve pada u drugi plan kada čuješ tu čarobnu riječ MAMA. Nažalost nisam je dočekala od svog maleskog no u meni živi nada da ćemo se jednog dana sresti i da će mi reći: MAMA, STIGLA SI, ČEKA SAM TE!!! Hvala dragomu Bogu tu predivnu riječ čujem svaki dan od svoje Anteice i Line koji kažu MAMA MOJA UVIK ĆU TE VOLJETI, popratno sa meni naj naj naj ljepšim osmjehom koji mi dan ispuni srećom, snagom i željom da taj osmjeh nikada ne nestane sa njihova nevina lica.
    Daleko od toga da se često neupitam ZAŠTO BOŽE SVE OVO?
    Vjeruj da nema veće boli od gubitka svojeg malog čuda, neću lagati, bol je tolika da ti nedozvoli disati i kada ljudi kažu proći će, vjeruj NEĆE, uvik je tu, al naučiš se živiti sa njom ili je barem prikriti. Držeći u naručju beživotno tijelo mog malenog mišića, drhtala sam u suzama, pitajući se BOŽE, ZAR GA TI VOLIŠ VIŠE NEGO JA PA SI GA TAKO RANO POZVA SEBI? NIŠTA NIJE SKRIVIO, ON JE ANĐEO, BEBA?
    I blokada, misli mi lete mojoj Antei, kako njoj nanjeti toliku bol koliku i ja osjećam. Njena malena ruka, zbunjeni pogled u svemu je stalno tražio neko suvislo objašnjenje. Toliko sam ponosna na nju i trebam joj dići spomenik. Svakog dana mog života ću joj govoriti koliko je volim i da je ona moj ponos. Jer znam da moj Toma bi htio da je seka sretna, on dalje može jedino živjeti u njenom osmjehu. Mama te voli curo moja velika i jaka.
    Isto tako previše sebično bi bilo da tražim tebe, ma koliko god te željela nazad. Dragi Bog mu je dao nagradu za sve moje suze isplakane u ovih 4 godine, da mi je moja dva velika čuda Linu Stjepana i Nikol, ti živiš u njima isto kao i u mom srcu. Živiš u svakoj Lininoj budalaštini koju izvede, u svakom njegovom osmihu i njegovoj slatkoci kojom te tjera da ga jednostavno svatko zavoli.

    Ive moj hvala ti što uvik nađeš pravu riječ da mi izmamiš osmjeh na lice, koliko god ti to bilo teško jer jedino mili ti to znaš. Volim vas!!!

  18. #68
    maliandeo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    11

    Početno

    Da Antea sada ima 7 godina te je predivna i sretna djevojcica i velika seka Line Stjepana koji će 9.6. napuniti 3 godine te Nikol koja se rodila 14.4. ove godine.
    Oni su moja snaga i nagrada od Boga. Moje sve.
    A Lino on je svima vratio osmih na lice.

  19. #69
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno


  20. #70
    bodo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    869

    Početno


  21. #71
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    malianđeo draga, uživaj u svojoj dječici a Toma je s vama

  22. #72
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    O Bože, sad sam tek pročitala tvoju priču. Prestrašno je izgubiti djete. Nema riječi i načina kojom se može ublažiti ta bol. Istina je.. baš kako si rekla, s vremenom se samo naučimo kako živjeti bez naših anđela.
    Svu sreću ovog svjeta ti želim.

  23. #73
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno


  24. #74
    Piksi1909 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    240

    Početno

    Žao mi je


Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •