Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 240 od 240

Tema: sto vam znace vasi snovi

  1. #201
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Svi nogometaše? Nije li to malo čudno? A jel Kramarić bar upiso medicinu?
    Nije, ali mog'o je. E, da je danas 1987., svi bi oni studirali :univerzijada:

  2. #202
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Baš me zainteresiralo što danas rade nekadašnji Vatreni, pa sam proguglala Zvonimira Soldu i kao zanimljivost vidim da je nekad izjavio

    "Zbog jedinice iz matematike u 7. razredu majka mi je nožem izrezala nogometnu loptu. Uspjela me zastrašiti, jer sam se zabrinuo da mi slični majčini pokušaji ne unište buduću karijeru nogometaša."


    baš me zanima režu li mame i danas lopte radi jedinica iz matematike

  3. #203
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Danas dođe neki Mamić i uvjeri mamu da je i 6 razreda skroz dovoljno.

  4. #204
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Kolko vidim svi ipak imaju najmanje osnovnu školu i prvi razred srednje

  5. #205
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    nisu nogometaši, popodne ubila oko i sanjam da se vozim u onom malom dječjem vlakiću iz luna-parka oko susjedne zgrade.
    prijateljičina kćer stoji kraj tračnica, jede hola-kocke i gleda me. ja zaključujem da je nekako malo čokolade na kolaču.
    prijateljica viče s prozora -daj glupači drugi kolač, onaj sa šlagom

    rezltat, idem peći kolač od šljiva sa šlagom.

  6. #206
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    I taman taj vlakić u kvartu do mene

  7. #207
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    vidi jesam tamo jelena

  8. #208
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Kolko vidim svi ipak imaju najmanje osnovnu školu i prvi razred srednje

    Danas sam negdje procitala da su Modric i Corluka zavrsili ugostiteljsku, smjer konobari.

  9. #209
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    vidi jesam tamo jelena
    Možda i jesi ali kolača nema a ni šlaga

  10. #210
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    vidi jesam tamo jelena
    Možda i jesi ali kolača nema a ni šlaga

  11. #211
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Joj, sad sam i ja sanjala Vedrana i Franku. Bila sam im bliska prijateljica, pomagala sam im brojiti novce nakon svadbe
    I jel već gotovo brojanje treba znat složit i prepoznati sve te stranjske valute?

  12. #212
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Baš me zanima što ti "lovaši" (ne nužno nogometaši) poklanjaju jedan drugom u takvim prilikama, isključivo novce ili su neki skroz egzotični pokloni u igri.

  13. #213
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ono, zarađujemo obojica milijune eura godišnje pa ti poklonim 100.000 ili kako?

  14. #214
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    nismo čak ni offt., ovo nam je svima područje snova

  15. #215
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Možda se netko ulogira pa ti kaže
    Ili čitaj dnevne vijesti možda će biti popis poklona

  16. #216
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Isto što i mi koji nemamo, pa si kupujemo bombonjere, iako si i sam savršeno sposoban sebi kupiti bombonjeru, ali to kod njih nije šrot od hidrogeniziranog ulja koje mijenja kakao maslac već posebna dizajnerska. I tako redom... svaka stvar koju bi mi uzeli oni uzmu samo u cjenovnom pragu jedan ili dva reda veličine više.

  17. #217
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Misliš?
    Možda putovanje za ekipu?

  18. #218
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Ista stvar.
    A vidim s Instagrama da su pokloni Chanel, iPhone. Čovjek bi pomislio da su prerasli đinđe i troše na nešto drugo, ali eto, za porod žena dobije piz*ariju, baš kao što sam i ja.

  19. #219
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    cccc...okasnila si kod svih, mislim da je još jedino Rebić slobodan, neki dan se mama javno požalila da nema curu.
    Ima više kandidatkinja nego Brad Pitt svojedobno :D

  20. #220
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Sanjala sam da sa Lili75 i da se moram rano probuditi jer moram ić' trčat, how about that . Vjerojatno sam asocirala zbog toga što sam se i sama pitala kako ljudi izdrže ta stajanja od par sati (i dobila ideju kupit sklopivi stolac) tipa doček nogometaša ili... u mom slučaju tipa kad svi drugi stoje i pričaju, a meni listovi i leđa otkidaju . I jer sam se danas morala rano probudit nevezano za vježbanje.

  21. #221
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    moj noćas san je noćna mora, doslovno, probudila sam se kad sam u snu počela se derati na telac

  22. #222

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Inače jako rijetko zapamtim što sanjam, ali prije par mjeseci kad sam ostala trudna sanjala da sam se porodila u svom wc-- loseeeee.

    A moj muž sanjao isto da sam rodila a on nikako stići,, i ide i ide i ide ali se nepomične... za udaljenost par minuta kaže vozi se i vozi i vozi... i tako unedogled

  23. #223
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    mogo je i krenut pješek tih par minuta

  24. #224

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    mogo je i krenut pješek tih par minuta
    Hahahhahahahahaha pa je., al eto.

  25. #225
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Sanjala sam da sa Lili75 i da se moram rano probuditi jer moram ić' trčat, how about that . Vjerojatno sam asocirala zbog toga što sam se i sama pitala kako ljudi izdrže ta stajanja od par sati (i dobila ideju kupit sklopivi stolac) tipa doček nogometaša ili... u mom slučaju tipa kad svi drugi stoje i pričaju, a meni listovi i leđa otkidaju . I jer sam se danas morala rano probudit nevezano za vježbanje.
    haha tek sad vidim.

    Znaš šta meni su otpale noge od silnog stajanja, a mogu trčat i hodat satimaaa. Uglavnom upravo sam tako i postupila kao u tvom snu, otišla u Decathlon i za slične buduće prilike kupila 2 tronošca (ti znaš što je to jel tako :- ) ), vrlo praktični, još se mogu i na ramenu nosit, postoji traka, lagani, a stabilni. Cijena sitnica 35kn. Narode navali....

    A bome bi mogle i na neku kavu, zadnji put smo se vidjela valjda 2010. kad sam bila pred kraj trudnoće ili rodila malenu.
    ima li kakvih forumskih kava? ja bi se družila.

  26. #226
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    haha tek sad vidim.

    Znaš šta meni su otpale noge od silnog stajanja, a mogu trčat i hodat satimaaa. Uglavnom upravo sam tako i postupila kao u tvom snu, otišla u Decathlon i za slične buduće prilike kupila 2 tronošca (ti znaš što je to jel tako :- ) ), vrlo praktični, još se mogu i na ramenu nosit, postoji traka, lagani, a stabilni. Cijena sitnica 35kn. Narode navali....
    Ja betežna ću si sigurno to ubost. Priča mi šogi bio na koncertu Rolling Stonesa (ima oko 50), a bio od mlađih u publici, Jagger trči i pjeva, a ima 70+, i on bi se mogao priključit topicima vježbači ili fizikalci, jer navodo započinje dan jogom, teretanama, zdravim životom - uzor mi je još i više od nogometaša . Moje prvo pitanje je bilo - ma kako, a ko je napunio parter (kako su mogli toliko stajat)? Odgovor je bio djeca od ovih od 60+ koji su došli na koncert, ili starčad pod adrenalinom.

  27. #227
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    M. Jagger danas slavi 75. rođendan.

  28. #228
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    M. Jagger danas slavi 75. rođendan.
    Eto ga na ! Manny happy and healthy returns of the day .

  29. #229
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Sanjala sam da sam se fizički obračunala s kolegicom koja me napala jer sam bila za zabranu lova i rekla da su lovci ubojice.

  30. #230
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Baš super što postoji ova tema, da sam je vidjela ranije već bih tražila neko tumačenje.

    Dakle, od djetinjstva mi se ponavlja jedan san. Sa obitelji sam u autu i vozimo se preko mosta ispod kojeg je rijeka. Odjednom u autu krene neka svađa (nikad se ne sjećam oko čega) i auto proleti kroz ogradu i padne u vodu. Mi svi pokušavamo otvoriti vrata, razbiti prozore, ali ne možemo. A u auto ulazi voda. Taman prije nego što svi umremo ja se probudim. Nisam nigdje pronašla značenje, nađem samo za prometne nesreće u smislu razbijanja auta, zabijanja u drugi auto i slično, ali ovo konkretno ne. Ili je značenje za san isto u svakom slučaju?

    Taj san me prati nekih sigurno 15ak godina. Imala sam razdoblja kad ga nisam sanjala po nekoliko mjeseci, a imala sam i razdoblja kad sam ga svaku noć sanjala. Noćas sam ga sanjala doslovno čim sam zatvorila oči. Znam kad sam legla i kad sam se probudila (zbog sna) vidjela sam da je prošlo ravno 17 minuta. To me baš uznemirilo pa sam se ustala da odem zapaliti, kao smirit ću se. I mislila sam da se jesam smirila i kad sam zaspala opet se vratio. Nakon toga se više nisam ni vraćala na spavanje, spavala sam ukupno oko 3 sata.

    A inače sam u cijelom životu imala dva lijepa sna koja pamtim. Ostalo sve noćne more, nekad se probudim od vlastitog vrištanja.

  31. #231
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Značenja snova uglavnom su individualna i simboli koji nešto znače tebi ne moraju biti isti za neku drugu osobu. Da sam ja ovo sanjala (a mogla sam, jer sam iz obitelji kojoj je svađa bila uobičajen način komunikacije) shvatila bih to kao poruku nesvjesnog uma da svađa nije dobar način komuniciranja i da može dugoročno biti opasna.

  32. #232
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hvala Peterlin. Ovo je zapravo skroz logično jer je i kod mene u obitelji uvijek bilo tako, a ja cijelo vrijeme tražim neki duboki smisao.

  33. #233
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Upravo si otkrila da je Peterlin osim enciklopedije i sanjarica.

  34. #234
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Haha da.

  35. #235
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Haha da.
    Hehehe.... fala! Pogledala sam malo prije u online sanjaricu što znači sanjati most - poklapa se: https://www.sanovnik365.com/sanovnik...-sanjati-most/ ali i dalje mislim da si svatko može sam protumačiti vlastite snove bolje nego bilo tko drugi.

    ***
    Samo da se još malo vratim na ružne ili lijepe snove. Možeš si probati pomoći tako da se prije spavanja podsjetiš što ti je sve bilo lijepo/drago/uspješno taj dan i na čemu možeš biti zahvalna.

    Iz iskustva - ja loše spavam i ružno sanjam ako premalo spavam, jer pamtim lijepe snove obično kad je godišnji odmor ili praznici. Daj sebi malo više odmora i manje televizije navečer (pogotovo policijskih serijetina - ja to volim gledati, a ne koristi mi). A kad isprobaš, dojavi da vidimo je li savjet bio na mjestu.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 18.03.2019. at 15:54

  36. #236
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Vježbam ja zahvalnost već godinama. Trebalo mi je vremena ali sad mi je pod normalno da se prije spavanja podsjetim na sve dobre stvari. Ni policijske serije ne gledam, meni ti je to dosadno haha.

    Ali sad si me navela na razmišljanje da krivo spavam. Jer idem u krevet jako kasno, a i budim se kasno. Trebala bih na tome poraditi pa vidjeti kako će biti. Nisam nikad vjerovala u to da vrijeme spavanja ima veze s kvalitetom spavanja, ali priznajem da u tom mišljenju nikad nisam uzela u obzir svoje česte noćne more.

  37. #237
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Vježbam ja zahvalnost već godinama. Trebalo mi je vremena ali sad mi je pod normalno da se prije spavanja podsjetim na sve dobre stvari. Ni policijske serije ne gledam, meni ti je to dosadno haha.

    Ali sad si me navela na razmišljanje da krivo spavam. Jer idem u krevet jako kasno, a i budim se kasno. Trebala bih na tome poraditi pa vidjeti kako će biti. Nisam nikad vjerovala u to da vrijeme spavanja ima veze s kvalitetom spavanja, ali priznajem da u tom mišljenju nikad nisam uzela u obzir svoje česte noćne more.
    Probaj, nije velik ulog, a može biti velika promjena na bolje.

    Ja već godinama hodočastim na jogu, a tamo između ostalog dobiješ i upute o kvaliteti spavanja - kad osjetiš umor (štajaznam oko 22.30) treba se odmah pokupiti u krpe, jer ti tvoje tijelo daje do znanja da je optimalno vrijeme. Ako to vrijeme promašiš, kasnije je teško zaspati.

    Imala sam ja i bolje učitelje - dva sina koji su cirkusirali ako bi predugo ostali budni. Taj princip je za njih vrijedio i to mi je često dobro došlo. Ranije u krevet značilo je lakše padanje u san, manje buđenja, manje dječjih strahova (iliti kod odraslih - manje noćnih mora) i općenito više energije u budnom stanju. Nažalost, ni ja nisam jako disciplinirana kad sam ja u pitanju. Mogla bih i bolje. Hvala ti na podsjećanju.

  38. #238

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Ja ništa ne sanjam odavno al sanjala sam često kad su djeca bila mala da im se nešto događa vjv od straha

  39. #239
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Probaj, nije velik ulog, a može biti velika promjena na bolje.

    Ja već godinama hodočastim na jogu, a tamo između ostalog dobiješ i upute o kvaliteti spavanja - kad osjetiš umor (štajaznam oko 22.30) treba se odmah pokupiti u krpe, jer ti tvoje tijelo daje do znanja da je optimalno vrijeme. Ako to vrijeme promašiš, kasnije je teško zaspati.

    Imala sam ja i bolje učitelje - dva sina koji su cirkusirali ako bi predugo ostali budni. Taj princip je za njih vrijedio i to mi je često dobro došlo. Ranije u krevet značilo je lakše padanje u san, manje buđenja, manje dječjih strahova (iliti kod odraslih - manje noćnih mora) i općenito više energije u budnom stanju. Nažalost, ni ja nisam jako disciplinirana kad sam ja u pitanju. Mogla bih i bolje. Hvala ti na podsjećanju.
    Istina, kasnije bude teško zaspati. A ja kad osjetim umor, odmah se pokušavam razbuditi jer još hrpu stvari za taj dan nisam obavila.

  40. #240
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Ne sanjam ili se ne sjetim, ali sam počela sanjati tipove koji mi nude vezu ili brak.... u fazi kad ne želim nikoga. Nekidan jasno lik čovjeka, sjedi nasuprot mene i argumentima me fino uvjerava zašto bi mi trebao biti muž. Čak i kolegice sanjaju moja vjenčanja, trudnoće i porode. Nedavno sam rodila i blizance s kolegom s posla.

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •