Pokazuje rezultate 1 do 36 od 36

Tema: izgubili smo našeg anđela :-(

  1. #1
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno izgubili smo našeg anđela :-(

    Dugo smo željeli bebu i nikako da ostanem trudna.Kad sam već digla ruke od svega i nisam se više nadala,dogodilo se.Kasni mi tri tjedna i ne mislim da sam trudna,ali radi reda idem kupit test.Drugo jutro odmah mi se pojavila druga crtica,bacam test,jer mu ne vjerujem.Kupujem drugi test i on je pozitivan.Konačno shvaćam da sam trudna!!!!!Našoj sreći nije bilo kraja.Otvaram bolovanje kako ne bi ništa teško dizala,mirujem i pazim našu bebu. Prvi šok mi se događa u 11 tjednu počela sam lagano krvariti.Idemo hitno u bolnicu. Bebino srčeko kuca <3!!!!!!!Imam samo manjak trudničkog hormona.Uz tablete drugo jutro mi se to sve smiruje.Ležim,pazim se,jedva da izađem iz stana.19 tjedan trudnoće odlazim na ultrazvuk,beba lijepo napreduje.Svakim novim danom sam našu bebu bolje osjećala.Na večer kada sam se smirila i mazila trbuh odgovarao mi je sa laganim bum kao da mi pusu šalje.Jedva sam čekala da prođe još mjesec dana da osjetim prave udarce u trbuhu,ali na žalost nikad ih neću osjetiti. 22 tjedan trudnoće budim se u jutro,nešto me boli kao da mi je sila na wc,uopće mi ne pada na pamet da su to trudovi Odlazimo u bolnicu.Kažem im da me nešto boli i da sam 22 tjedna trudna.Upućuju me u rađaonu. Zašto???Pa samo me malo boli,ne trebam rodit!!!!!!!!!Odmah mi rade ultrazvuk. Bebino srčeko kuca,čujem ga i smijem se od sreće,ali i dalje nisam mirna.Dobila sam antibiotik i nešto da mi smiri trudove.Bolje sam,ali samo na kratko.Trudovi su počeli biti sve jači i kraći.Počela sam shvačat da je gotovo.Kad je sve završilo počela sam neutješno plakat i zvat da mi puste supruga k meni.Zagrlio me i počeo plakat,željela sam da me nema.Prošlo je dva tjedna i dalje sam neutješna,samo mi suprugov zagrljaj daje snagu.<3 Anđele volimo te!!! <3

  2. #2
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Držite se!

  3. #3
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Moja sućut! Takvu bol nitko ne bi smio prolaziti, to nitko ne zaslužuje

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    vazan je zagrljaj koji imas: puno vam ljubavi oboma zelim

  5. #5
    Lonely avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    33

    Početno

    Jako mi je žao zbog gubitka vaše bebe i ljuti me što nas je iz dana u dan sve veći broj na ovom forumu. I ja sam svoju bebicu izgubila u 22 tt, u bolnicu sam došla otvorena 3 pp i s trudovima, kada sam čula te doktorove riječi srušio mi se cijeli svijet, al još uvijek sam se nadala da ćemo uspjeti izgurati sve te prepreke i doći bar do 7 mj trudnoće...ali nažalost nismo uspjeli... moja curica bila je pravi borac i rođena je živa, bila je u inkubatoru 5 sati, a onda nas je napustila... ...nisam ju uspjela ni vidjeti i s njezinim odlaskom ostala je samo velika tuga, bol i praznina...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    žao mi je zbog vašeg gubitka i groznog iskustva koje si morala proći

    ovdje nas ima jako mnogo mama anđela...ali vrijeme liječi rane, važno da imate jedno drugo. držite se

  7. #7
    marija1411 avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    181

    Početno

    Žao mi je, s vremenom neće biti bolje al će biti podnošljivije

  8. #8
    danas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    49

    Početno

    Zao mi je zbog vaseg gubitka. Drzite se, vrijeme ce olaksati bol.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    strašno, držite se

  10. #10
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    Hvala Vam svima na podršci!!!!!PHD nalaz mi je gotov,beba je bila zdrava!!!!!!!Bakterija krivac,žene moje drage obavezno u trudnoći radit briseve makar vam ginekolog rekao da nema potrebe.Ima potrebe!!!Naša beba bi danas bila s nama Ali ne predajemo se napravit ćemo MM i ja sve nalaze,riješit se beštije i za 6 mjeseci po bebicu

  11. #11
    Lonely avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    33

    Početno

    Citiraj anđeo26012013 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Vam svima na podršci!!!!!PHD nalaz mi je gotov,beba je bila zdrava!!!!!!!Bakterija krivac,žene moje drage obavezno u trudnoći radit briseve makar vam ginekolog rekao da nema potrebe.Ima potrebe!!!Naša beba bi danas bila s nama Ali ne predajemo se napravit ćemo MM i ja sve nalaze,riješit se beštije i za 6 mjeseci po bebicu
    Hej, Anđeo26012013, jel ti u PHD nalazu navode koja je bakterija uzročnik svemu tome?? Pitam jer je i moja beba bila potpuno zdrava, svi brisevi su mi kroz cijelu trudnoću bili uredni, a u PHD nalazu dijagnoza je Chorioamnionitis acuta, ali ne navode što je dovelo do toga, odnosno što je uzročnik te akutne upale posteljice i plodovih ovoja....

  12. #12
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    Žao mi je zbog tvoje bebe ovako mi piše: STREPTOCOCCUS ACUTA U SVIM UZORCIMA...phd:Choriamnionitis acuta purulenta....ma kaj to značilo...rekao mi je ginič u bolnici da se puno puta ne otkrije razlog spontanog

  13. #13
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    zao mi je
    i ja sam svoju bebu izgubila u 21tj
    prokrvarila dosla u bolnicu otvorena 7cm bez bolova
    onda su krenuli trudovi i rodial sam zdravu i zivu bebu
    phd nalaz pokazivao upalu posteljice , bakterija uzrok , koja kako ne znam
    brisevi su prije rađeni i bili uredni
    to je samo zla sudbina

  14. #14
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    znaci i kad su brisevi uredni opet to nije sigurno :/

  15. #15
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    ne znam više što je sigurno al odustala nebum,nemoj crvenkapica77 ni ti odustati!!ja sam došla u bolnicu zatvorena,s bolovima,visokom temp. i nalazi krvi nisu bili dobri....dobila antibiotik bilo mi je neko vrijeme bolje,a poslije se u sat vremena sve završilo

  16. #16

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    363

    Početno

    Sad tek vidim anđeo 26012013 da je tvoja prica jako slicna mojoj,samo meni se sve odigralo u 19tj trudnoce,takodjer nisam radila bris i uvijek me je kopkalo sta bi bilo da sam ga napravila...Zato sad u ovoj trudnoci godinu dana poslije ni doktori nista ne prepustaju slucaju,vec obavljam sve detaljne pretrage po njihovim nalozima.Nadam se samo da cu ovaj put imati vise srece.Drz se i nemam ti sta reci osim da ce vrijeme uciniti svoje...

  17. #17
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    i ja pratim tebe i želim ti svu sreću u ovoj trudnoći nadam se da će i meni sreća doći na vrata

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    Drage moje nažalost uredni brisevi ne znače i da nema negdje nekakve beštije. Meni tjedan dana prije nego sam završila sa CRP 40 i trudovima u bolnici nalazi briseva bili ok. Na kraju porod u 25 tjednu i PHD pokazao neke bakterije na posteljici koji su te trudove i potaknuli. Nikad nisu izolirali i koje su to točno bakterije bile.

  19. #19
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    Citiraj leeloo77 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje nažalost uredni brisevi ne znače i da nema negdje nekakve beštije. Meni tjedan dana prije nego sam završila sa CRP 40 i trudovima u bolnici nalazi briseva bili ok. Na kraju porod u 25 tjednu i PHD pokazao neke bakterije na posteljici koji su te trudove i potaknuli. Nikad nisu izolirali i koje su to točno bakterije bile.
    žao mi je leeloo77
    hvala ti puno na ovoj infromaciji,jer se toliko grizem a što da su to brisevi mogli otkriti??

  20. #20

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    363

    Početno

    Evo andjeo danas sam dala briseve,bez obzira sto leeloo 77 kaze da uredni nalazi ne znace nista nisam ovaj put nista htjela prepustiti slucaju,nalazi ce biti gotovi za tj dana,nadam se dobri i sad vec u 13tj jedva cekam amino u 16tj i rezultate da napokon pocnem mirno spavati.Jedino cega se uistinu pribojavam je taj 19tj kad sam izgubila svoju malenu,al nadam se da cu i to pregrmiti.Preksutra pregled kod privatnog ginekologa i ne ostaje mi drugo no nadat se najboljem.

  21. #21
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    hvala kaj se javljaš i ja se veselim s tobom i molim Boga da bude sve ok amnio toga se bojim....evo za mj dana ja idem na ogtt i tsh,t3,t4...a za briseve bum se idući tj naručila...sad se nadam da je s menom bar sve ok

  22. #22

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    363

    Početno

    Uf amnio uvijek krivo napisem ma normalno da je s tobom sve ok,ali razumijem i strahove tvoje...znas zena kad dozivi gubitak poput naseg uvijek prvo pocinje optuzivati sebe i sumnjati u sebe...meni nit jedan doktor nije dao odgovor zbog cega se probudila bakterija u krvi koju nit jedan krvni nalaz nije dijagnosticirao,jednostavno bad luck,zdrava beba i zdrava trudnica...U pocetku sam kopala,trazila odgovore,a na kraju odustala jer vidjela sam da nema smisla.Maloprije sam bas pomislila kako bi bilo lijepo da i ti ostanes trudna pa da izmjenjujemo postove do sretnog zavrsetka...,al jos je rano...za cetri mjeseca bas bi bilo dobro...

  23. #23
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    da rano je....ma ja se nadam...bude....ali i da si posao nađem u međuvremenu..

  24. #24

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    51

    Početno

    Anđeo vrlo je mala razlika kako su nas nase bebice napustile. Moje <3 je otislo 12.02.13. Sigurno se druze njih dvije negdje tamo, tjese nas i ublazavaju nam bol kad nam je tesko, sretne su i lijepo im je jer ih cuvaju najbolji andeli. Tako ja volim misliti.

  25. #25
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    ne znam više što da mislim samo jedno znam zauvijek će bit u tvojem i mojem naši anđeli

  26. #26
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    recite mi , sve vi koji ste imale slicnu dijagnozu , upalu posteljice i pl.ovoja.
    jeste sve radile taj bris endometrija ?
    kako je prosla druga trudnoca ako ste opet zatrudnile ?

    ja ga nisam radila a ocito je trebalo prije t.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    65

    Početno

    Evo crvenkapice77 da ti i ja malo odgovorim za taj bris endometrija-nakon gubitka moje bebice u 24tt(srčeko je prestalo kucati) po phd-u je sve bilo u redu sa bebicom,samo kao piše histološki ovoji žarišno s oskudno upalnog infiltrata, kao da je bila neka jača upala i da je to razlog gubitka onda bi bilo obilno upalnog infiltrata tako mi je doktor rekao.Tako da ja neznam točan uzrok zašto je bebici prestalo kucati srčeko.Ali na otpusnom pismu iz bolnice kada sam izlazila piše da je na djelu plodovih ovoja,djelu posteljice,djelu pupkovine mikrobiološki pronađen enterokokus feacalis ak sam dobro napisala.Kad sam izašla iz bolnice radila sam briseve i sve je bilo ok sam je nađen streptokok b.Nakon toga sam poslana na sv.duh da napravim tu biopsiju endometrija gdje je nađen isto taj prokleti streptokok.To je bilo u 10mj i popila sam 4 kuru antibiotika i sad ponovo radila briseve i čekam 10 dana za nalaze i ako bude opet streptokok nedaj bože onda idem ponovo na tu biopsiju da vide dal je još na endometriju ili sam na cerviksu.Uglavnom on je kod mene tvrdokoran i nadam se da ću ga se uskoro riješiti jer bi svakako htjela u novu trudnoću ući bez njega,makar se zna vraćati tak mi je rekla doktorica.I onda u novoj trudnoći su češći brisevi.Sam postupak nije bolan(bar meni bio) a traje svega minutu sl.kao brisevi.Ja za to u prvoj i drugoj trudnoći nisam ni čula a i briseve se uopće ne sjećam da sam radila, jer sam išla kod privatnog dok.a ne sjećam se da me slao radit te briseve a znam da kod njega nisam.Tako da se nemoj uzrujavati jer očito je sve onako kako dragi bog želi.Samo možeš radit češće briseve ako si imala problema sa nekom bakterijom.Pusa i uživaj u svojoj trudnoći svakim danom sve više!

  28. #28
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    mali moj dobio si seku,u jednom trenutku dok je ona dolazila sam pomislila na tebe i počela plakati,rekla sam da neću jer ti si pomogao da ona dođe i da budem jaka

  29. #29
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno


  30. #30

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    23

    Početno


  31. #31

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    65

    Početno

    Eto draga moja imaš svoju srećicu pored sebe a vaš maleni anđelek čuva sve skupa a posebno svoju sekicu

  32. #32
    nina70 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    1,123

    Početno

    Draga moja, tako sam sretna zbog tebe. Želim vam svu sreću ovog svijeta. Uživajte u svojoj lijepoj djevojčici
    Ima ona svog anđela čuvara na nebu kojem šaljem veliku pusu

  33. #33
    pipi-lipi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    62

    Početno

    Na kraju ipak dođe do sretnog kraja!
    Iskrene čestitke!

  34. #34
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno


  35. #35
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    za tebe i tvoju djevojčicu

  36. #36

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    5

    Početno

    .

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •