Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 68

Tema: Preporuka zubara u Zagrebu

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    136

    Početno Preporuka zubara u Zagrebu

    Molila bih vas za preporuku zubara u Zagrebu. Nisam bila kod zubara toliko dugo da me i sram priznat koliko
    Sva sreća pa mi zubi nisu pretjerano skloni kvarenju
    Sad se nekak nadam da bi mi neki privatni zubar, uz lokalnu anesteziju, mogao popravit zube, manje-više bezbolno.

    Ako imate nekog takvog zubara, kojem idete bez straha, pls, javite!

  2. #2
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    šaljem PP

  3. #3
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Može i meni preporuka na pp, molim lijepo

  4. #4

  5. #5
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Imala sam lude popravke svojih zubi, lude po pitanju kompliciranosti i oduševila sam se sekinim zubarom koji je pažljiv, stručan, vesel, ordinacija je super moderna, ima i odjel za protetiku. Cijeli život sam se bojala zubara, ali kad je zagustilo on mi je raspršio strahove. Šta da vam kažem, ja u Dubravi živjela i radosno se trancala preko Zagreba do Gračana... Kome nije problem neka ga posjeti. Ako želi netko neka kaže da podijelim broj ordinacije ili njegov mobilni. Ima ga na online imeniku, ali nisam stvarno više sigurna šta se to ovdje smije, a šta ne smije stavljati. Kome treba samo mi pošaljite poruku i poslat ću vam broj.

    Meni je on stvarno vrh, a kad mi je kuma (stomatolog u Banja Luci) zagledala što je sve radio, oduševila se i rekla da su on i njegov tim napravili savršen posao! Eto...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    136

    Početno

    Zahvaljujem svima na odgovorima! Sad još samo da uzmem telefon u ruke i odvažim se na odlazak

  7. #7
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    ja bih preporucila i nasu stomatologinju turner zlatar u gundulicevoj!

    predobra teta i ima super sestru (radi i preko hzzo-a)

  8. #8
    davorkica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    295

    Početno

    A ima li sta na zapadu?

  9. #9
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Ja imam isto predobroga u centru Zg, ako će koga zanimati. Prima i preko HZZO-a i privatno.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Molim hitno preporuku za zubara na istočnom dijelu Zagreba, zapravo može bilo gdje u ZG samo da je dobar, da ima dobru opremu, da je strpljiv s kukavicama, da ne vadi zube samo tako, da upotrebljava rukavice, da ima iskustva al da mu se ruke ne tresu od starosti, da je perfekcionist i da dugo i strpljivo radi svaki zub, i da je čovjek ako toga još ima na ovom planetu. E da i još da radi preko HZZO-a. Uglavnom da je savršen. A u međuvremenu ako netko ima neki info o hitnoj u KB Dubrava, kakvi su tamo? Hvala na svakom odgovoru. Oprostite na zajedljivosti, boli me zub da ću popiz...

  11. #11
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Sad si sigurno već sredila zub. moje iskustvo s KB Dubravom- ti će izvaditi zub prije nego što uđeš kroz vrata.

  12. #12
    Matovila avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    243

    Početno

    Podizem. Trebam preporuku. Moja zubarka je u drugom gradu i u zadnje vrijeme sam ako sam nesto trebala rjesavala u jednoj privatnoj razvikanoj klinici blizu Kvatrica. Medjutim nisam zadovoljna jer zub koji su popravljali i na koji sam ovih dana trebala staviti krunicu me ponovo poceo boliti. Trazim nekog dobrog, profesionalnog, ljubaznog, da sve mogu obaviti na jednom mjestu (snimanje zuba i sl.). Moje dijete ide kod jedne zubarke u Sigetu za koju sam ovdje na forumu citala mnogo pohvala. Znam da je s mojom djetetom izvrsna. Ne znam da li da ju pitam i za ovaj moj problem. Uglavnom, svaka preporuka je vise nego dobro dosla! Hvala

  13. #13
    deeeyoo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    310

    Početno

    Bila sam par puta kod stomatolokinje Matković na Kvatriću (privatnik). Vrlo ljubazna, nježna i iskusna zubarica. Strpljiva je i jako joj je važno da se svaki zub što duže sačuva. Ne vadi ako baš nije najzadnja opcija. Sve je čisto i ima moderne aparate. Oduševila me je kada je pričala kako je imala to jutro veći zahvat pa taj vikend neće moći odputovati, da bi bila dostupna ako se pacijent javi zbog problema ili bolova.
    Kada sam prvi put došla rekla sam joj da sam traumatizirana zubarima, i ona je stvaro suuuuper nježna i oprezna. Ma, odlična mi je.
    Posljednje uređivanje od deeeyoo : 05.05.2013. at 00:37

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    3

    Početno

    Dvojković u Medulićevoj. Jako dobar dr.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    1

    Početno ime zubara

    Citiraj zekana prvotno napisa Vidi poruku
    Imala sam lude popravke svojih zubi, lude po pitanju kompliciranosti i oduševila sam se sekinim zubarom koji je pažljiv, stručan, vesel, ordinacija je super moderna, ima i odjel za protetiku. Cijeli život sam se bojala zubara, ali kad je zagustilo on mi je raspršio strahove. Šta da vam kažem, ja u Dubravi živjela i radosno se trancala preko Zagreba do Gračana... Kome nije problem neka ga posjeti. Ako želi netko neka kaže da podijelim broj ordinacije ili njegov mobilni. Ima ga na online imeniku, ali nisam stvarno više sigurna šta se to ovdje smije, a šta ne smije stavljati. Kome treba samo mi pošaljite poruku i poslat ću vam broj.

    Meni je on stvarno vrh, a kad mi je kuma (stomatolog u Banja Luci) zagledala što je sve radio, oduševila se i rekla da su on i njegov tim napravili savršen posao! Eto...
    kako se zove taj stomatolog? trebala bi mi i protetika pa me zato jos i vise zanima. puno hvala!!!

  16. #16

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1

    Početno hvala!

    Citiraj deeeyoo prvotno napisa Vidi poruku
    Bila sam par puta kod stomatolokinje Matković na Kvatriću (privatnik). Vrlo ljubazna, nježna i iskusna zubarica. Strpljiva je i jako joj je važno da se svaki zub što duže sačuva. Ne vadi ako baš nije najzadnja opcija. Sve je čisto i ima moderne aparate. Oduševila me je kada je pričala kako je imala to jutro veći zahvat pa taj vikend neće moći odputovati, da bi bila dostupna ako se pacijent javi zbog problema ili bolova.
    Kada sam prvi put došla rekla sam joj da sam traumatizirana zubarima, i ona je stvaro suuuuper nježna i oprezna. Ma, odlična mi je.





    deeeyoo, možeš li mi poslati kontakt i adresu stomatolog. Matković? Unaprijed hvala!

  17. #17
    Mia and me avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    236

    Početno

    anamarija,
    ne znam jesi već bila kod dr. Matković u svakom slučaju i ja ti ju toplo preporučam. Njena sam dugogodišnja pacijentica a k njoj vodim i svoje curke. Žena stvarno zna svoj posao i ima jako puno strpljenja naročito djecom što mi je jako bitno.
    Više nije na Kvatriću već je preselila Medveščak 106, tel: 5601 111
    Citiraj anamarija5555 prvotno napisa Vidi poruku
    deeeyoo, možeš li mi poslati kontakt i adresu stomatolog. Matković? Unaprijed hvala!

  18. #18

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Zamolio bih Vas ako mi možete poslati broj od stomatologa iz Gračana... email: zagreb01@net.hr
    Hvala unaprijed...
    Citiraj zekana prvotno napisa Vidi poruku
    Imala sam lude popravke svojih zubi, lude po pitanju kompliciranosti i oduševila sam se sekinim zubarom koji je pažljiv, stručan, vesel, ordinacija je super moderna, ima i odjel za protetiku. Cijeli život sam se bojala zubara, ali kad je zagustilo on mi je raspršio strahove. Šta da vam kažem, ja u Dubravi živjela i radosno se trancala preko Zagreba do Gračana... Kome nije problem neka ga posjeti. Ako želi netko neka kaže da podijelim broj ordinacije ili njegov mobilni. Ima ga na online imeniku, ali nisam stvarno više sigurna šta se to ovdje smije, a šta ne smije stavljati. Kome treba samo mi pošaljite poruku i poslat ću vam broj.

    Meni je on stvarno vrh, a kad mi je kuma (stomatolog u Banja Luci) zagledala što je sve radio, oduševila se i rekla da su on i njegov tim napravili savršen posao! Eto...

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj gor-an prvotno napisa Vidi poruku
    Zamolio bih Vas ako mi možete poslati broj od stomatologa iz Gračana... email: zagreb01@net.hr
    Hvala unaprijed...
    Ja sam se registrirao na forum kako mogao poslati privatnu poruku da pitam za njegov broj. Nažalost, novi korisnici ne mogu slati poruke.

    Hajde neka netko napiše taj broj, pa nije to valjda neka tajna...


    Pozdrav svima...

  20. #20
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    ima li netko iskustvo s azinovićem?
    lijepo molim

    zapravo, treba mi dobar stomatolog, ovo bezbolno nije uvjet.

  21. #21

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Da, to sam i je skužio... malo mi je to čudno da ne možeš poslati email nekom članu foruma samo zato što si novi... Nema druge nego čekati Zekanu da svrati na ovaj forum i pomogne...

    Pozzz.
    Citiraj Ximeroni prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam se registrirao na forum kako mogao poslati privatnu poruku da pitam za njegov broj. Nažalost, novi korisnici ne mogu slati poruke.

    Hajde neka netko napiše taj broj, pa nije to valjda neka tajna...


    Pozdrav svima...

  22. #22

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    dakle,
    molim preporuku za dr. kojem bi dali da vam popravi prednje jedinice?

  23. #23
    devet_mjeseci avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    679

    Početno

    Osobno sam prošla cirkus sa zubima, od umnjaka, granuloma, bespotrebno povađenih zubi, lupanja glavom u zid od neuralgičnih bolova... Više nisam mogla smisliti zubare, svašta sam doživjela. I sad sam kod dr. Renate Bračun (da ne radim reklamu, mislim da je zabranjeno, lako se progugla)... Ne bih je mijenjala ni za što na svijetu. Po prvi puta u životu dođem u ordinaciju i smirim se, umjesto da je obrnuto. Radi savršeno, strpljivo, isijava nekakvom energijom, a pritom se valjda strogo pridržavaju pravila da se sve može napraviti bez boli. Nažalost, ne primaju preko HZZO-a već neko vrijeme, to je možda jedina mana.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    4

    Početno

    Moja preporuka je dr. Stanko Jurilj. Doktor je stručan, odgovoran, profesionalan i jako je nježan kada radi. Moj najbolji stomatolog do sada. Prima nove pacijente od 7. siječnja 2015.

  25. #25
    Magdalena1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Samo da obnovim temu! Ima li tko preporuku za nekog stomatologa preko HZZO-a u Baruna Filipovića ili zapadnom dijelu grada

  26. #26

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    4

    Početno

    Dr. Stanko Jurilj. Doktor je jako nježan.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    4

    Početno

    Dr. Stanko Jurilj. Meni je popravljao prednje jedinice. Doktor je jako nježan.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    1

    Početno

    Ja koji puta odem redovito i ništa me ne boli pa bude problem, a koji puta zaboravima i prođe duuugo i počne boliti, a ono samo sitnica. Tako da ako netko duže nije bio ne znači da će biti strašno.....

  29. #29

    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj zekana prvotno napisa Vidi poruku
    Imala sam lude popravke svojih zubi, lude po pitanju kompliciranosti i oduševila sam se sekinim zubarom koji je pažljiv, stručan, vesel, ordinacija je super moderna, ima i odjel za protetiku. Cijeli život sam se bojala zubara, ali kad je zagustilo on mi je raspršio strahove. Šta da vam kažem, ja u Dubravi živjela i radosno se trancala preko Zagreba do Gračana... Kome nije problem neka ga posjeti. Ako želi netko neka kaže da podijelim broj ordinacije ili njegov mobilni. Ima ga na online imeniku, ali nisam stvarno više sigurna šta se to ovdje smije, a šta ne smije stavljati. Kome treba samo mi pošaljite poruku i poslat ću vam broj.

    Meni je on stvarno vrh, a kad mi je kuma (stomatolog u Banja Luci) zagledala što je sve radio, oduševila se i rekla da su on i njegov tim napravili savršen posao! Eto...




    Može meni u inbox ime i kontakt zubara?

  30. #30

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj zekana prvotno napisa Vidi poruku
    Imala sam lude popravke svojih zubi, lude po pitanju kompliciranosti i oduševila sam se sekinim zubarom koji je pažljiv, stručan, vesel, ordinacija je super moderna, ima i odjel za protetiku. Cijeli život sam se bojala zubara, ali kad je zagustilo on mi je raspršio strahove. Šta da vam kažem, ja u Dubravi živjela i radosno se trancala preko Zagreba do Gračana... Kome nije problem neka ga posjeti. Ako želi netko neka kaže da podijelim broj ordinacije ili njegov mobilni. Ima ga na online imeniku, ali nisam stvarno više sigurna šta se to ovdje smije, a šta ne smije stavljati. Kome treba samo mi pošaljite poruku i poslat ću vam broj.

    Meni je on stvarno vrh, a kad mi je kuma (stomatolog u Banja Luci) zagledala što je sve radio, oduševila se i rekla da su on i njegov tim napravili savršen posao! Eto...
    I mene bi zanimalo o kojem se zubaru ovdje radi? Zekana ako možeš poslati pp molim te :D

  31. #31
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Citiraj MadMadamMim prvotno napisa Vidi poruku
    Može meni u inbox ime i kontakt zubara?

    STOMATOLOŠKA ORDINACIJA DR. BOŽIDAR DANIJEL BANIĆ


    10000 Zagreb, Gračani 12

    385 (1) 464 5823

  32. #32
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Ima netko preporuku za dobrog zubara u Novom Zagrebu? Da radi preko HZZO-a (i ne naplaćuje stvari na koje preko zdravstvenog imamo pravo) i da mu/joj nije problem dati anesteziju ako treba.

  33. #33
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa Vidi poruku
    Ima netko preporuku za dobrog zubara u Novom Zagrebu? Da radi preko HZZO-a (i ne naplaćuje stvari na koje preko zdravstvenog imamo pravo) i da mu/joj nije problem dati anesteziju ako treba.
    tražim isto to, novi zagreb, doktor/ica sa iskustvom, provjereno dobra

  34. #34
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj mala-vila prvotno napisa Vidi poruku
    tražim isto to, novi zagreb, doktor/ica sa iskustvom, provjereno dobra
    Ja se na kraju prijavila kod jedne doktorice bez preporuke, pa kako bude...

    Ovdje sam gledala neke ocjene:

    http://najdoktor.com/

    iako pojma nemam koliko su pouzdane, jer ih nema baš puno.

  35. #35
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    ajde javi ako budeš zadovoljna, gledala sam i ja na najdoktor ali nisam ništa pametnija
    za neke za koje znam da su loši pa imaju ok ocjene, nije mi to baš pouzdano

  36. #36

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    12

    Početno

    Ja ću uskoro krenuti ili kod ovoga u Gračanima ili dr. Matković. I jedan i druga su mi blizu. Još nisam odlučio kome...

  37. #37
    hibiskus avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    321

    Početno

    Citiraj zekana prvotno napisa Vidi poruku
    STOMATOLOŠKA ORDINACIJA DR. BOŽIDAR DANIJEL BANIĆ
    Proslo je dosta vremena od zadnjeg posta, pa se pitam koliko ste zadovoljni sa ovim zubarom.

    I primam preporuke za dorog i brzog privatnog zubara.

    Hvala zene

  38. #38
    hibiskus avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    321

    Početno

    Zar nitko nema za preporuciti dobrog zubara u Zagrebu?

  39. #39
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ja se straha od zubara rijesila u Ordinaciji Cekic, svaka preporuka

  40. #40
    hibiskus avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    321

    Početno

    Vrci hvala, pisem u tekicu
    Strah od zubara nije moj problem, vec problematicne 6-tice.

  41. #41
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    http://najdoktor.com/Igor-Ivankovic/d10773

    Najtoplije preporucam. Sve sto pise je istina.

  42. #42
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ma u svemu su odlicni i jako strucni. I ja dosla k njima preko preporuke

  43. #43

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    12

    Početno kvalitetan zubar

    Citiraj hibiskus prvotno napisa Vidi poruku
    Proslo je dosta vremena od zadnjeg posta, pa se pitam koliko ste zadovoljni sa ovim zubarom.

    I primam preporuke za dorog i brzog privatnog zubara.

    Hvala zene
    Ja idem kod dr. Božidara Danijela Banića i odličan je, pedantan, strpljiv, radi sve po PS-u , kvalitetno, nerijetko na intraoralnoj kameri pokaže stanje prije i poslije, dakle sve je transparentno. Bio sam i kod Matkovićke, al ona po meni ne radi dobro, napravila mi je ofrlje plombe, nisu dobro ispolirane, prave se sekundarni karijesi, čak su i ostali neki karijesi, radi sve pod anestezijom i jako brzo (2 plombe u pola sata) i poslala me na pretragu za koju su svi kasnije rekli da je bila bespotrebna.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    Ima li netko “socijalnog” zubara za preporucit
    Zagreb Zapad ?
    Ja bi se prebacila ...

  45. #45
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Trebala bi za klince HZZO zubara Zagreb zapad, Španskom Malešnica
    Sadašnja zubarka ide u penziju, p bi ih negdje blizu prebacila

    Molim preporuke

  46. #46
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ja imam preporuke ali Jarunska tržnica. Mi tamo idemo. Tretman kao kod privatnika od prostora do usluge, sve top.

  47. #47
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Lili, daj pliz kontakt pošalji. Moja uskoro ide u mirovinu.

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jan 2023
    Postovi
    3

    Početno

    brate meni je kod doktorke biljane top, 10 godina idem kod njih, mislim da cak mozes zakazati http://drbiljana.com pa ti vidi...

  49. #49

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Lili jel može i meni kontakt tog zubara kod Jarunske tržnice. Hvala

  50. #50
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Dakle, promijenila sam zubaricu i zadovoljna sam. Odmah mi našla karijes koji prošla nije nikak iako sam se žalila na bol.

    Međutim ona isto ne polira nakon plombiranja pa zub ostaje hrapav. Pitala sam je za izbjeljivanje zuba (mislila sam to kao motivaciju protiv duhana), ali je rekla da je ovo moja prirodna boja.

    E, sad, ako bi me neko mogao uputiti, ja bih bar da mi privatni ispolira, ako već nemre ukloniti žutilo od smoga.

    Poslano sa mog LDN-L21 koristeći Tapatalk

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •