Pokazuje rezultate 1 do 18 od 18

Tema: apartmani u rodilištu

  1. #1
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno apartmani u rodilištu

    Kao i na svakom početku, isprika adminima ako tema već postoji, meni jednostavno tražilica ne izbacuje išta konkretno.

    Zanimaju me konkretne info za rodilišta u vezi apartmana budući da očito svako rodilište ima i svoje cijene i svoja pravila. Koliko sam načula cijene se kreću od 150 kn na dalje. Što se pak pravila tiče, u nekima tatek smije biti cijeli dan s mamom i bebom a u nekima to samo znači da mama nema cimerice. Budući da su to sve rekla kazala, molila bih što friškije i konkretnije info. Od Zagreba do Dubrovnika, preko Rijeke, Varaždina itd.

    Zahvaljujem svima koji će doprinijeti ikakvom informacijom.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    voljela bi i ja čuti neku info, čisto što ovo prvi put čujem, a i ne bi bilo loše kad bi bilo istina

  3. #3
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    znam za Petrovu:

    *sigurno ima jedan (nešto se preuređivalo pa ih je možda i više)
    *mama je sama s bebom u sobi, nešto se extra plaća, ali neznam koliko
    *koliko znam tata ne smije u sobu
    *veliki nedostatak je da apartmani nemaju svoju sestru koja će biti samo tvoja nego i njih hendlaju sestre s odjela pa eto kad ima vremena navrati

    SD službeno ima apartmane, ali kako je kod njih uvijek gužva ne koriste ih kao takve nego utrpaju još krevet dva koliko stane
    Posljednje uređivanje od Boxica : 18.02.2013. at 16:00

  4. #4
    Melem33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    714

    Početno

    Na tecaju prije neki dan informacije za Petrovu:

    ima apartmana
    cijena oko 800kn
    tata moze biti s mamom cijelo vrijeme i posjete neogranicene

    S druge strane sobe koje sam vidjela u Petrovoj 2-3 zene max, svaka soba kupaonica, lcd i beba s vama 7,30-16 (pred posjete) i 18-22 ( moze preko noci, ako zelite)
    Prije sam brijala na apartman,pa nakon jednog boravka u bolnici..vise ne brijem

  5. #5
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Meni cak nije bitno ovo za sestru,to bi se puuunoo vise placalo,ali mi je bitno da je mm s nama jer to je ipak i njegovo dijete i apsurd mi je da ga smije vidjeti samo preko stakla.
    melem,meni je jednom bila super ekipa u sobi,jednom ajme meni,doslo mi da zenu zakucam :/
    hvala sto ste se tolike tako brzo odazvale na temu <3

  6. #6
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    u petrovoj možda možeš dobit apartman za 800kn, ali samo teoretski
    NITKO ti ne može garantirati da će apartman biti slobodan kad ga budeš trebala
    A ako se pripremiš za to da ćeš biti u apartmanu, pa na kraju završiš u običnoj sobi - bit ćeš razočarana

    HOću reć, nadajte se da ćete ga dobiti, ali nemojte im dopustiti da vas uvjere da sigurno hoćete. To vam nitko ne može obećati

  7. #7
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Da,to je istina. Zna li itko ista o Merkuru?

  8. #8
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Ja sam oba puta bila u apartmanu u Petrovoj, nije bilo nikakvog problema oko dobivanja, kad sam prvi put rodila bio je zautet do podne,bila sam u sobi do cca 16h dok mi ga nisu počistili i sve pet.
    Plača se 800 kn, dan, imaš posebnu prehranu, jako fino i obilnije nego inaće, tipa peciva i kava za doručak , slano i slatko, kuhano jaje i sl. Ručak sa desertom i obilna večera i uvijek voće, čaj cijeli dan i kava po naruđbi, Imaš uloške u ormaru, wc papir, sapun, antiseptik, tv, klimu i najbolje od sbega svoju bebu kako god ti i koliko god hoče, meni su malenu odnjeli samo prvu noć od 00-04, i nisu je nadohranjivali.
    MM je bio non stop samnom, pomagao mi je u tuširanju (CR), došli su mi mama i tata i buraz, svekrva, svaki dan netko u MM-a
    imala sam svoj frižider i sestru skoro kao po naruđbi, Kad god sam zvonila odmaj je došla i puno su mi pomagale, pogotovi prvi put sa dojenjem i prihvatom bradavice.
    Klince su u sobi premotavali i sl.
    Ja sam bila jako zadovoljna, znam da to nekome zvuči kao bacanje novaca, ali bila sam i prvi u drugi put tjedan dana tamo i stvarno imam samo riječi hvale. Tko si to može priuštiti... samo neka.
    Puno mi je značilo što je MM samnom i što je s bebom od prvog dana, mazili smo se i pazili i naravno mlađi je redovito dolazio u posjete.
    Dakle na drugom katu su 2 apartmana , a na prvom na odjeli CR je jedan.
    Odmah kada sve prođe traći apt. ili odmah kad dođeš!

  9. #9
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    U Varaždinu postoje dvije jednokrevetne sobe koje se ne naplaćuju i može ih teoretski dobiti bilo tko ako su slobodne. Ali i ostale sobe su 2krevetne sa vlastitim wc-om i tušem tako da ni to nije strašno.

  10. #10
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Hvala superx!
    i hvala,Zara,Vz mi je isto opcija no koliko sam cula,tatek ne smije u sobu jel?

  11. #11
    ekoi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    501

    Početno

    Jel neko zna info za vinogradsku?

  12. #12

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj superx prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam oba puta bila u apartmanu u Petrovoj, nije bilo nikakvog problema oko dobivanja, kad sam prvi put rodila bio je zautet do podne,bila sam u sobi do cca 16h dok mi ga nisu počistili i sve pet.
    Plača se 800 kn, dan, imaš posebnu prehranu, jako fino i obilnije nego inaće, tipa peciva i kava za doručak , slano i slatko, kuhano jaje i sl. Ručak sa desertom i obilna večera i uvijek voće, čaj cijeli dan i kava po naruđbi, Imaš uloške u ormaru, wc papir, sapun, antiseptik, tv, klimu i najbolje od sbega svoju bebu kako god ti i koliko god hoče, meni su malenu odnjeli samo prvu noć od 00-04, i nisu je nadohranjivali.
    MM je bio non stop samnom, pomagao mi je u tuširanju (CR), došli su mi mama i tata i buraz, svekrva, svaki dan netko u MM-a
    imala sam svoj frižider i sestru skoro kao po naruđbi, Kad god sam zvonila odmaj je došla i puno su mi pomagale, pogotovi prvi put sa dojenjem i prihvatom bradavice.
    Klince su u sobi premotavali i sl.
    Ja sam bila jako zadovoljna, znam da to nekome zvuči kao bacanje novaca, ali bila sam i prvi u drugi put tjedan dana tamo i stvarno imam samo riječi hvale. Tko si to može priuštiti... samo neka.
    Puno mi je značilo što je MM samnom i što je s bebom od prvog dana, mazili smo se i pazili i naravno mlađi je redovito dolazio u posjete.
    Dakle na drugom katu su 2 apartmana , a na prvom na odjeli CR je jedan.
    Odmah kada sve prođe traći apt. ili odmah kad dođeš!
    aaaaaaaaaaaa ovo je pregenijalno, ima li toga i u Splitu, zna li tko?

  13. #13
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj geceta prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala superx!
    i hvala,Zara,Vz mi je isto opcija no koliko sam cula,tatek ne smije u sobu jel?
    ne smije

  14. #14
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Je li ikoja koristila apartman u Merkuru?

  15. #15
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    Vinogradska - 730 kn po danu, smije tata biti cijeli dan (nemre prespavat jedino ) i posjete mogu doći u bilo koje doba i zadržati se koliko dugo žele.

  16. #16
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    nitko nije koristio isti u Merkuru? :O

  17. #17
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    eto onda mene s informacijama za Merkur, hvala BuBa
    u Merkuru apartmana vise nema, i ta soba je pretvorena u sobu za rodilje, trokrevetnu. Tata i rodbina dijete mogu vidjeti samo na prozorcic, sobe za posjete nema. Milina.

  18. #18
    Omerta avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    48

    Početno

    Ima li kakvih novijih info za apartmane po zagrebackim rodilistima?

    Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •