Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 78 od 78

Tema: Rodina rasprodaja

  1. #51
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Bojim se da je obrnuto, prvo treba naći osobu koja će sve organizirati i držati konce u rukama =voditeljicu rasprodaje.

  2. #52
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    kvaka 22

  3. #53

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    11

    Početno

    da li će biti rasprodaje ili ne
    obavijestite nas
    hvala

  4. #54
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    pa, svakako ćemo obavijestiti
    uvijek smo obavještavali

  5. #55
    argentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    646

    Početno

    kad će rasprodaja?!

    imam tonu stvari i opreme.
    imam super dječje robice za curice i dečke do godinu dana.

    ako neće bit rasprodaje, uskoro počet ću pozivat zainteresirane da dođu k meni doma na rasprodaju

  6. #56
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    možda je bolje da stvari staviš na burzu

  7. #57
    bebomanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Austria
    Postovi
    934

    Početno

    I mene interesira kad ce opet biti rodina rasprodaja u Zagrebu. Imam prelijepih stvari za deckice od rodjenja pa nadalje..

  8. #58
    bebomanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Austria
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    možda je bolje da stvari staviš na burzu
    Za burzu bi trebala slike od svake stvarcice pojedinacno a za to jednostavno nemam vremena jer je toga jaaako puno.
    Ako ima ikakve sanse da se ponovo odrzi rasprodaja u Zagrebu, molim vas javite!

    Hvala!

  9. #59
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj bebomanka prvotno napisa Vidi poruku
    Za burzu bi trebala slike od svake stvarcice pojedinacno a za to jednostavno nemam vremena jer je toga jaaako puno.
    Ako ima ikakve sanse da se ponovo odrzi rasprodaja u Zagrebu, molim vas javite!

    Hvala!
    razumijem
    i sama zbog toga odustajem
    ali, priznat ćemo, nije stvar vremena

    pa sve i da živimo u sigetu, preko puta velesajma, opet treba više vremena da se stvari skupe, stave u torbu, donesu na velesajam, da se čeka u redu za kontrolu kvalitete, pa u redu za predaju, pa u redu za podizanje novca...
    to su minimalno tri sata

    ne treba ništa više vremena da se napravzi 30 fotki i poslije rješavaju postovi na burzi




    ali, kako stvari stoje, rasprodaje do daljnjega nema
    zasada nismo uspjele pronaći održivi model koji bi bio u skladu sa važećim zakonima
    više nemamo mi prostor u kojemu između rasprodaja možemo skladištiti štendere i sve one stvari
    a nemamo ni kombi za dopremu stvari

    nekako se jako puno toga nakupilo...

  10. #60

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    draga Rodo zelim ti da cim prije rijesis sve zavrzlame koje su nastale, ne samo zbog rasprodaje nego jer treba tako jednu udrugu

  11. #61
    bebomanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Austria
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj josipal prvotno napisa Vidi poruku
    draga Rodo zelim ti da cim prije rijesis sve zavrzlame koje su nastale, ne samo zbog rasprodaje nego jer treba tako jednu udrugu
    Potpisujem!

  12. #62
    argentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    646

    Početno

    ima li sta novo vezano za rasprodaju? oce li skoro?

  13. #63
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    neće

  14. #64
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    apri će opet naći još jedan novi razlog/ izgovor (štenderi, prostor, vrijeme, krađe, voditelj, volonteri, neisplativot) zašto nema Rodine rasprodaje, ali meni se i dalje sanjari kako bi se ipak (u prkos situaciji i činjenicama i nezahvalnosti i poteškoćama) mogla organizirati ta razmjena dobara na opću korist. Tu treba pokrenuti Rodin polet, izdržljivost i istrajnost i po uzoru na pticu - selicu čije ste ime uzeli, iznajmiti autobus Rodin dućan i putovati od naselja do naselja, prodavati, posuđivati, dijeliti...

  15. #65
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    LOL, baka.
    Rasprodaja je stavljena sa strane kao projekt, do nekih boljih vremena. Dok se ne nadje osoba koja moze i zna kako i u kojem smjeru vuci, gurati ili kako ste vi pjesnicki rekli letiti.

  16. #66

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb, Črnomerec
    Postovi
    74

    Početno

    Da mi je znat kad bu se to dogodilo.

  17. #67
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    LOL, baka.
    Rasprodaja je stavljena sa strane kao projekt, do nekih boljih vremena. Dok se ne nadje osoba koja moze i zna kako i u kojem smjeru vuci, gurati ili kako ste vi pjesnicki rekli letiti.
    spajalice, moram malo gnjaviti jer su ove majke forumašice ovdje preobzirne, a i malo se boje sankcija ako kažu što stvarno misle o tim vašim maštovitim odgovorima na temu rasprodaje. Kako ste do sada mogli i znali uspješno vuči i izgurati tu tako potrebnu i korisnu rasprodaju, a sada već godinu dana izmišljate odgovore koji ne drže vodu. Imiđ Rode povezan je s transparentnom komunikacijom i onda nekako mi djeluje baš bez osnove da zakažete na ovakovom jednom banalnom projektu. Hoću reći, da ste nakon 34. rasprodaje rekli ovo je zadnja i točka, dosta nam je više tog projekta i gotovo, malo bi ovdje negodovali i već se do danas snašli i zaboravili da je Roda ikada uopće organizirala nekakovu rasprodaju, ali...ovo navlačenje i zavlačenje...

  18. #68
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj baka prvotno napisa Vidi poruku
    s Kako ste do sada mogli i znali uspješno vuči i izgurati tu tako potrebnu i korisnu rasprodaju, a sada već godinu dana izmišljate odgovore koji ne drže vodu. Imiđ Rode povezan je s transparentnom komunikacijom i onda nekako mi djeluje baš bez osnove da zakažete na ovakovom jednom banalnom projektu. Hoću reći, da ste nakon 34. rasprodaje rekli ovo je zadnja i točka, dosta nam je više tog projekta i gotovo, malo bi ovdje negodovali i već se do danas snašli i zaboravili da je Roda ikada uopće organizirala nekakovu rasprodaju, ali...ovo navlačenje i zavlačenje...
    Rasprodaju su godinama vukle ivakika i Frida. Koliko truda, volje i same sebe su ostavile na njima, one najbolje znaju.
    Ne bi rekla da je iko bio nepravedan i izmisljao godinu dana bilo sto oko rasprodaje. svaki korak koji se dogadjao oko nje znali ste.
    Ako mislite da je rasprodaja banalan projekt, onda moje i vase vidjenje banalnosti je je dijametralno suprotno.
    rasprodaja nije nikom u rodi dosadila, niti je nevazan projekt, ali nekad ste primorani i najdraze celjdae pustiti samo na neko vrijeme.
    i meni osobno je jako zao sto je nema, ali ja prva nemam vremena posvetiti joj se toliko da bi ona funkiconirala.
    o volonterskim satima koji su utroseni na taj, kako ga vi nazivate banalni projekt, nebi, jer o tome su pisane storije i storije.
    i ja osobo ne shvacam zasto vas to tako ljuti? cijenimo sto ste nam pomagali i dali svoje slobodno vrijeme, ali vasa ogorcenost mi nije jasna.
    I napisano vam je gore da rasprodaje nece biti, pa vi opet o nekom navlacanjeu i zavlacenju. ja sam prva bila uvjerena da ce je biti na jesen, ali nekad cvojek sniva, ali snovi su snovi.

  19. #69
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ne znam uopce kako smo se dovele u poziciju da se ikom opravdavamo i dozvoljavamo da s nama ovako razgovara
    pa napisale smo da do iznalaska za nas boljeg rjesenja rasprodaja nema
    to znaci da ce ih jednom mozda biti, a mozda i nece

    Roda je odlucila da vise nece rasipati svoje volonterske kapacitete i vrijeme svojih zaposlenica na nesto sto je za nas sve manje isplativo, sve manje motivirajuce, a sve vise frustrira.

    Buduci da je banalno odrzati takvo nesto, mozda se baka odluci.

  20. #70
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Rasprodaju su godinama vukle ivakika i Frida. Koliko truda, volje i same sebe su ostavile na njima, one najbolje znaju.
    Ne bi rekla da je iko bio nepravedan i izmisljao godinu dana bilo sto oko rasprodaje. svaki korak koji se dogadjao oko nje znali ste.
    Ako mislite da je rasprodaja banalan projekt, onda moje i vase vidjenje banalnosti je je dijametralno suprotno.
    rasprodaja nije nikom u rodi dosadila, niti je nevazan projekt, ali nekad ste primorani i najdraze celjdae pustiti samo na neko vrijeme.
    i meni osobno je jako zao sto je nema, ali ja prva nemam vremena posvetiti joj se toliko da bi ona funkiconirala.
    o volonterskim satima koji su utroseni na taj, kako ga vi nazivate banalni projekt, nebi, jer o tome su pisane storije i storije.
    i ja osobo ne shvacam zasto vas to tako ljuti? cijenimo sto ste nam pomagali i dali svoje slobodno vrijeme, ali vasa ogorcenost mi nije jasna.
    I napisano vam je gore da rasprodaje nece biti, pa vi opet o nekom navlacanjeu i zavlacenju. ja sam prva bila uvjerena da ce je biti na jesen, ali nekad cvojek sniva, ali snovi su snovi.
    Hvala ti spajalica na strpljenju i objašnjenju. Ako tema Rodine rasprodaje žulja samo mene, uzmite kao da se nisam ni pojavila, ni fizički ni tekstovno. Kada sam upotrijebila riječ banala projekt, htjela sam naglasiti da mi se drugi vaši projekti i istupi čine kudikamo društveno odgovorniji i u tom smislu teži za osmisliti i provesti. A što me ljuti i da li sam ogorčena pokušaću verbalizirati i usmjeriti prema ivarici.

  21. #71
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Evo, ja sam stvarno voljela rasprodaju, bila na svakoj, koristila mi je u sva 3 segmenta. I kao volonterki, i kao prodavaču, i kao kupcu!
    Koristila mi je i društveno i financijski.
    Neopisivo mi je žao što je nema, fali mi jako, ali potpuno razumijem zašto je trenutno tako kako je.
    Voljela bih da je drugačije, da je ima, prva bih opet došla.
    Da mogu izvdojiti više od nekoliko sati volontiranja, ne mogu. Radim, imam troje djece, ne mogu to sve uskladiti.
    Vjerujem da je stvarno jako teško naći osobu koja može podnjeti teret organizacije a da ima i znanja o svemu.

    Tužna jesam, ali idemo dalje, snalazimo se na druge načine. I nadamo se možda jednog dana...Ako ništa, ostaju nam lijepe uspomene....

  22. #72
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    Evo, ja sam stvarno voljela rasprodaju, bila na svakoj, koristila mi je u sva 3 segmenta. I kao volonterki, i kao prodavaču, i kao kupcu!
    Koristila mi je i društveno i financijski.
    Neopisivo mi je žao što je nema, fali mi jako, ali potpuno razumijem zašto je trenutno tako kako je.
    Voljela bih da je drugačije, da je ima, prva bih opet došla.
    Da mogu izvdojiti više od nekoliko sati volontiranja, ne mogu. Radim, imam troje djece, ne mogu to sve uskladiti.
    Vjerujem da je stvarno jako teško naći osobu koja može podnjeti teret organizacije a da ima i znanja o svemu.

    Tužna jesam, ali idemo dalje, snalazimo se na druge načine. I nadamo se možda jednog dana...Ako ništa, ostaju nam lijepe uspomene....
    Ogroman potpis......

  23. #73

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    285

    Početno

    Hoće li biti ove godine rasprodaje?

  24. #74
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ne znamo

    rodi je, pišem po tko zna koji put, novac od rasprodaje jako važan (roda je zarađivala oko 100000 kn godišnje od rasprodaje, čime su se financirale plaće naših zaposlenica)
    ali, toliko se problema pojavilo da ih nismo u mogućnosti riješiti:

    zakonski ne možemo pronaći model koji bi zadovoljio sve kriterije
    ostale smo bez skladišnog prostora i ljudi koji su nam dovozili velike stvari (štendere, stolove, stolce)
    ne možemo naći voditeljicu
    u rodi više nema žena na porodiljnom koje bi mogle tamo ostajati po cijele dane...


    ako rasprodaja opet bude pokrenuta, svakako ćemo obavijestiti

  25. #75

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Eto čitala sam sve postove i sve se nadala do zadnjeg da će na kraju ipak biti rasprodaja. Vremena su stvarno teška i rasprodaje su bile kao melem , uvijek se našlo ponešto , ovisno o očekivanju . Trenutno kupujem preko fb u aukcijskim grupama ,ali nije to to . Ima li igdje kakav buvljak osim Jakuševca za robno novčanu razmjenu dječje odjeće . Zaista se nadam da će u skorijoj budućnosti ponovo oživiti najbolja rasprodaja . Lp

  26. #76

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb, Črnomerec
    Postovi
    74

    Početno

    Bok, javi se meni na pp možda ti mogu pomoći.

  27. #77
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    apeliramo na sve koji su eventualno prikupljali dječju garderobu i opremu za Rasprodaju, da odnesu u prikupljališta za poplavljene
    mnogo malenih je izgubilo svoje domove i njihovi roditelji će nam biti zahvalni

    hvala svima!

  28. #78

    Datum pristupanja
    Nov 2022
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj Nimrod prvotno napisa Vidi poruku
    meni je to ok, radije će im se vratiti kad ih opet bude ;DDD

    neka malo osjete kako je to kad za hrpu robe koju donesu na Rodinu rasprodaju da im netko drugi proda dobiju do 300-400 kn i to nakon što doniraju onaj "previsoki" postatak udruzi GLEJ https://www.shopsy.rs/, a sad prodavaonice rabljene robe za istu tu robu (količinom i kvalitetom) daju maksimalno stotinjak kuna, ako se uopće odluče kupiti

    i da je potrebno puuuuno više vremena za prodaju rabljene djećje odjeće preko oglasa od onoj par sati koje treba u jednu subotu čekati na Rodinoj rasprodaji

    da ne spominjem da sam neki dan svratila u jednu zagrebačku prodavaonicu rabljene robe: donji dijelovi trenirke koji se tamo prodaju za 10 kn bili su u tako lošem stanju da na Rodinoj rasprodaji nisu prolazili ni u donacije, a kamoli u prodaju.
    vraga!

    rasprodaja nam je itekako važna, zato je i ne možemo tek tako "otkantati"

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •