Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
Pokazuje rezultate 251 do 287 od 287

Tema: Torte i kolači za neznalice

  1. #251
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    Beti3, ne budi lijena, moj sin je upravo ovo narucio za Uskrs, recept na sunce!

  2. #252
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

  3. #253
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ja bih "jaje na oko" ali bez pudinga
    tjesto, krema od sira i gore jaje
    znam sastojke, ali mi treba recept s mjerama i detaljnim uputstvima

  4. #254
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    http://www.coolinarika.com/recept/863693/

    ovako? vidis, imam i skute u frizderu, ali rade skuham puding nego petljam sa zelatinom.
    Posljednje uređivanje od tua : 28.03.2013. at 23:54

  5. #255
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    hvala, ali ne, to je bila krema od sira onako kompaktna nije tu bilo ni želatine ni slatkog vrhnja
    i malo žućkasta, kao da je i koje jaje bilo u njoj
    i nije bilo preljeva za torte gore
    samo tijesto kao za pitu, ne biskvit, sir, marelice
    ma mogla bih nešto iskemijati, ali sam lijena, ja bi gotovi recept

  6. #256
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    napravi cizkejk i stavi gore marelice

  7. #257
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    spremam se ovu tortu raditi http://www.coolinarika.com/recept/790952/
    ali taj šlag, nisam ljubitelj šlaga i nekako bi ga smanjila.Šta mislite jel bi mogla šlaga upola manje staviti, recimona svaku drugu koru? Jel bi bila preteška torta?
    E da, i ja sam mislila staviti čokoladu u dio fila od žumanjaca.I te tanke korice, nakoliko stupnjeva i koliko dugo ih peći?
    Sve u svemu mislila sam peći u velikom protvanu pa izrezati u duguljaste kore, nekako sam mislila na triput peći po 4 jajeta.

  8. #258
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ivon... jutros sam radila kolač od rogača, a morala sam to učiniti na ruke da ne probudim Smjehuljicu mikserom, pa sam se sjetila američkog načina spravljanja kolača, metoda igra kod jednostavnih kolača kao što je mramorni i sl: pomiješaš skupa sve suhe i sve mokre sastojke, pa polako suhe sastojke umiješaš u mokre. Ja jedino jaja prvo sama zamutim, pa dodam mokre sastojke (mlijeko i ulje), pa sve suhe (brašno, pp, rogač, mljevena čokolada...).

    I uvijek uspije. A turbo je jednostavno.

  9. #259

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    397

    Početno

    Jaje na oko nije loša ideja. Mislim da bu to konačni izbor. Hvala vam puno. Mm želi ledeni vjetar, ali ne znam baš da ću se opet upustit u tu pustolovinu jer sam ga već pokušavala napravit i bilo je naravno-tekuće, a kore meke, a htjela sam tvrde.. uglavnom. ja sam propast za fine kolače

  10. #260

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    393

    Početno

    ide mi taj mramorni, čak kad sam skužila da mi ide sam kupila i kalup tako da ga imam kako treba a ne iz tepsije hehe, pita od rogača mi je fina

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Ivon... jutros sam radila kolač od rogača, a morala sam to učiniti na ruke da ne probudim Smjehuljicu mikserom, pa sam se sjetila američkog načina spravljanja kolača, metoda igra kod jednostavnih kolača kao što je mramorni i sl: pomiješaš skupa sve suhe i sve mokre sastojke, pa polako suhe sastojke umiješaš u mokre. Ja jedino jaja prvo sama zamutim, pa dodam mokre sastojke (mlijeko i ulje), pa sve suhe (brašno, pp, rogač, mljevena čokolada...).

    I uvijek uspije. A turbo je jednostavno.

  11. #261
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Radim oblatne, ali karamel oblatne kako su bake slagale, u receptu osim kuhanog mlijeka sa šećerom na kraju ide i maslac.
    Sad mene zanima, ako je netko ikad radio te oblatne, da li je obavezan maslac ili je možda dovoljno samo gusta krema.

  12. #262
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    hvala, ali ne, to je bila krema od sira onako kompaktna nije tu bilo ni želatine ni slatkog vrhnja
    i malo žućkasta, kao da je i koje jaje bilo u njoj
    i nije bilo preljeva za torte gore
    samo tijesto kao za pitu, ne biskvit, sir, marelice
    ma mogla bih nešto iskemijati, ali sam lijena, ja bi gotovi recept
    Imam ja ovaj recept za to što opisuješ, ali to nije jaje na oko:

    pola kile svježeg sira
    3 žlice ulja
    3 žlice mlijeka
    10 dkg šećera
    20 dkg brašna
    2 žličice praška za pecivo
    1 dl slatkog vrhnja
    3 jaja
    vanilin šećer
    1-2 žlice griza
    1 žl gustina

    Pomiješati po tri žlice (jušne) sira, mlijeka, ulja i šećera
    Pomiješati brašno sa praškom za pecivo, dodati ovo iznad (po 3 žl) i zamijesiti tijesto. Razvaljati i staviti u pleh

    Gore kremu:
    Preostali sir, šećer, vanilin, žutanjci, slatko vrhnje, gustin, griz i tučene bjelanjke pomiješati i uliti na tijesto.

    Ako hoćete da breskve ostanu na vrhu treba ih poslagati nakon oko 20 minuta pečenja, inače utonu. Pa peći još dok ne požuti smjesa sira (još oko 20 min, zavisi o pećnici)

  13. #263
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj tua prvotno napisa Vidi poruku
    Beti3, ne budi lijena, moj sin je upravo ovo narucio za Uskrs, recept na sunce!
    Nestao mi recept, u vidu magle. Tko zna kud je otišao. Ali, ovaj recept je u redu.

    Ali, ja napravim obično biskvitno tijesto, no to je prema ukusu.

    A krema može biti ova (iz ledenih kocki):
    Istučem 4-5 žutanjaka sa 4-5 žlica šećera, dodam 3 žlice brašna (pune s vrhom) i to umiješam u 5 dcl zakuhanog mlijeka, kuha se uz stalno miješanje dok se ne zgusne.
    U ohlađeno dodati 20 dkg pjenasto stučenog putra.

    Na kremu posložiti breskve iz kompota i zaliti preljevom za tortu, prozirnim. Jako brzo stvrdne.

  14. #264
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    hvala
    moglo bih to probati

  15. #265
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Citiraj oka prvotno napisa Vidi poruku
    Radim oblatne, ali karamel oblatne kako su bake slagale, u receptu osim kuhanog mlijeka sa šećerom na kraju ide i maslac.
    Sad mene zanima, ako je netko ikad radio te oblatne, da li je obavezan maslac ili je možda dovoljno samo gusta krema.
    Eto da si odgovorim u slučaju da nekome zatreba karamel oblatne, radila sam samo mlijeko i šećer, bez maslaca i moram priznati da nije to baš lako kao što piše,
    treba znati na min kad je krema gotova.

  16. #266
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Mogu li kremu od žumanjka kuhati u vodi umjesto u mlijeku? Mislim na kremu ovog tipa: http://www.coolinarika.com/recept/790952/. Nije mi hitno, imam 2-3 sata

    I beze kore, kakve moraju biti pod rukom kad su gotove, smiju li biti ljepljive? Sušim prvu već sat vremena na 130 stupnjeva, potamnila je, ali mi se ne čini gotova, kao da je vlažna/mekana/ljepljiva.

    I

  17. #267
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    prosuši još malo kore. Ne bi trebale bit ljepljive, trebale bi biti hrskave.
    Ja se ne bi usudila kuhati žumanjce u vodi.
    Nego, pravila bi neku ledenu tortu, ovuhttp://www.coolinarika.com/recept/ledena-torta/
    Jel postoji način da ja ta jaja malo skuham?

  18. #268
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Evo, sad sam izvadila, čini mi se ok.
    Imam 18 žumanjaka (prvi pokušaj kora sam bacila), moram s tim neku kremu napraviti, ne mogu majoneze toliko

    Imas ovdje temu o (ne)sirovim jajima: http://forum.roda.hr/threads/65219-K...-jaja-za-kremu

  19. #269
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    U postu 263 sam napisala kremu od jaja koju inače radim za ledene kocke.

    Možeš staviti više jaja, i onda razmjerno povećati i ostale sastojke.

    Hoćeš recept za beze kora po mom?

  20. #270
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    prosuši još malo kore. Ne bi trebale bit ljepljive, trebale bi biti hrskave.
    Ja se ne bi usudila kuhati žumanjce u vodi.
    Nego, pravila bi neku ledenu tortu, ovuhttp://www.coolinarika.com/recept/ledena-torta/
    Jel postoji način da ja ta jaja malo skuham?
    I tebi preporučam ovu kremu za ledene kocke, a slobodno dodaj čokolade ili kakaa po ukusu. I bit će kuhana jaja. U kremi nema bjelanjaka jer se od njih radi biskvit.

    Kad radim od 5 jaja onda biskvit ide:

    5 tučenih bjelanjaka
    5 žlica šećera
    5 žlica brašna
    1/2 praška za pecivo

    Pečeno probosti vilicom i zaliti sa prethodno skuhanom 1,5 šalicom vode i 1,5 šalicom šećera.

    Pa krema od žutanjaka
    Pa kad se ohladi šlag.

    Za čas gotovo. I za čas se pojede.

  21. #271
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    ma, moji zapeli za bunaricu(to je poput te ledene ali s lješnjacima), lješnjake ne smije stariji pa tako da je ova idealna..
    moram proučiti što s bjelanjkom.

  22. #272
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    U postu 263 sam napisala kremu od jaja koju inače radim za ledene kocke.

    Možeš staviti više jaja, i onda razmjerno povećati i ostale sastojke.

    Hoćeš recept za beze kora po mom?

    Hvala, ali kore su već napola gotove, više jaja ne dam. Mislim da će biti ok, radila sam pavlovu dosta puta i to uvijek bude dobro, ali kad moram ovako dijeliti smjesu nisam sigurna je li to sve predebelo, pretanko, kakvo... od 9 jaja sam trebala dobiti 3 kore, a ja sam na kraju razmazala samo dvije. Drugi put cu mutiti 3 po 3, u fazama.
    U ovu tvoju kremu ide mlijeko, to ne smijemo. Mislim da ću sve ukuhati u slatko vrhnje, to ne može biti loše.

  23. #273
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    ja sam na kraju ispekla beze kore, i skuhala fil za reformu, stavila malo više tučenog vrhnja i to je to...
    Kako je ne znam

  24. #274
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Moja je fina. Sad je još moram riješiti 9 žumanjaka. Šato ne bih, zapravo mi je dosta svega slatkog. Smije to u frizer?

    Trebao bi jedan topic za razmjenu žumanjak/bjelanjak. Ja volim beze kolače, ali ne i jajaste kreme.

  25. #275
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    imam ja 6 bjelanjaka od pince
    moze razmjena

  26. #276
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Da, sad kad sam gotova! Doniram ti sad žumanjak i bilježim se za božićnu turu viškova.

  27. #277
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj oka prvotno napisa Vidi poruku
    Radim oblatne, ali karamel oblatne kako su bake slagale, u receptu osim kuhanog mlijeka sa šećerom na kraju ide i maslac.
    Sad mene zanima, ako je netko ikad radio te oblatne, da li je obavezan maslac ili je možda dovoljno samo gusta krema.
    Našla sam ovo i idem probavati
    http://isprobanirecepti.weebly.com/1...l-oblande.html

    Vidjet ću ako mi uspije, nisam nikada probala, a idući sat vremena imam slobodno .

  28. #278
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    probaj rade ovo, brze gotovo:
    http://www.coolinarika.com/recept/705753/

  29. #279
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Kasno, već gotovo .

    Uglavnom, lijepo se to sve skuhalo, i miris i izgled, ali kad sam za probu namazala, kad se ohladi postane karamel "žilav", rasteže se.
    Pa sam stavila putra i lijepo razmazala po oblatnama, baš je kako treba. Ali, slatkoooo.

    Nema veze, pojest će se.

  30. #280
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Da, slatkoooo onak.... Ja odustala davno - nije ta količina šećera za moju kuću.

  31. #281

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    393

    Početno

    uspjele mi mađarice postajem prava domaćica hehe

  32. #282
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Našla sam ovo i idem probavati
    http://isprobanirecepti.weebly.com/1...l-oblande.html

    Vidjet ću ako mi uspije, nisam nikada probala, a idući sat vremena imam slobodno .
    Tek sam sad otvorila, radila sam 1,2l mlijeka 850 g šećera po nekom receptu iz coolinarice, ali nisam dodala putar i nije potreban.

    Uglavnom, kuhalo se to i kuhalo, pred kraj kad je bilo lijepe kremaste boje i gušće, ali ne baš gusto kao med, e tu sam trebala stati,
    ali nisam, još sam 10-15 min kuhala dok stvarno nije bilo gušće da se malo vidi dno rajngle, e tad sam stala i krenula mazati.
    Dok sam došla do zadnje kore sve se stvrdlo.

    Zaključak: predugo sam kuhala i za ono produženo vrijeme.
    Pojeli su oni za koga je to i bilo namjenjeno, ali moram ponoviti i napraviti kak spada, kremastom, jer ljudi se žele prisjetiti svog djetinjstva kad su im
    mame to kuhale.

  33. #283
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Cure molim vas recept za kremu laganu tipa sladolednu, točnije trebam jednu čokoladnu drugu voćnu ...

    Inače radim parfe ili napravim ganache koji umiješam u šlag pa je lagana, treću vrstu koju radim je da skuham puding u koji stavim želatiinu i kad se ohladi unutra šlag.

    Imate vi neku svoju super laganu i finu?

  34. #284
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Meni je omiljena krema sa mascarponeom, ide sir, šećer u prahu i slatko vrhnje. Paše mi u bilo kojoj kombinaciji, a volim ju sa beze korom.

  35. #285
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj oka prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je omiljena krema sa mascarponeom, ide sir, šećer u prahu i slatko vrhnje. Paše mi u bilo kojoj kombinaciji, a volim ju sa beze korom.
    to sam i ja htjela reci, samo ne znam koliko je mascarpone bas lagan

    s tom kremom radimo omiljenu tortu s visnjama (slicna schwartzwaldici, ali meni draza nego sa samim slagom)
    a sad je moja V s tom kremom radi cheesecake bez pecenja, s preljevom od voca

  36. #286
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure molim vas recept za kremu laganu tipa sladolednu, točnije trebam jednu čokoladnu drugu voćnu ...
    čvrsto istući šlag, dodati jedan jogurt, i vrećicu ili pola vrećice želatine (pripremljenu prema uputi). Žlica šećera po želji.
    na 2 dl vrhnja za šlag + jedna čašica jogurta (180 g) dovoljno je pola vrećice želatine.


    ako staviš voćni jogurt, imaš voćnu kremu. Može se dodati i neko voće

  37. #287
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Emily ovo mi se sviđa...hvala!

    Na kraju sam svoje klasične napravila 1. puding od čokolade+želatina+rastopljena čokolada+šlag 2. puding od vanilije na sirupu od naranđe+želatina+šlag.

    Na kraju sam za ukrašavanje izbacila šlag i po prvi put napravila butter kremu, super ispalo.

    Hvala!

    Bilježim ove kreme za drugi put.

Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •