Pokazuje rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Dojenje-bljucanje u mlazovima, reflux ili nešto normalno?

Threaded View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    65

    Početno Dojenje-bljucanje u mlazovima, reflux ili nešto normalno?

    Nisam znala gdje da otvorim temu, pa administratorica neka premjesti ako ovo nije pravo mjesto...
    uglavnom, malena ima 2.5 tjedna, isključivo doji i prije 2 dana je počela pojačano bljuckati. prvo su krenuli kao neki grčevi, onako se grčila, crvenila u licu, prduckala, ali ništa strašno. pri svakom presvlačenju imala je stolicu žutu sa zrncima. onda se počelo pojavljivati zelenkasto u stolici i da, ima sluzi. što se tiče bljuckanja prvo se to događalo na prematalici onako samo curi niz usta, da bi jučer i danas u mlazu, onako 10-ak centimetara od nje ode. jučer nekih pola sata do sat poslije jela bi bljucnula, danas nakon podoja. po noći mi ne bljucka. podignem ju na podrig, nekada podrigne nekada ne. bljucne i kada podrigne, nema pravila. malo smo joj podigli glavicu gdje leži, ja pazim šta jedem.
    na očigled beba napreduje (sutra će patronažna donijeti vagu), lijepo i spava po 2-3 sata u komadu. (valjda sam sve ok napisala i dobro objasnila)
    e sada curke, što je to? jesu to prvi znakovi refluksa? alergije na mlijeko, popijem šalicu mlijeka dnevno? ili je to normalno i proće za koji dan, tjedan?
    Posljednje uređivanje od Barbie* : 06.03.2013. at 14:17

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •