Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Kcer me izdaja?!

  1. #1
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno Kcer me izdaja?!

    Pozdrav,
    Imam kcer od 16 mjeseci. Moja zelja bila je dojiti je barem 2 godine. Prije kojih mjesec dana, pocela mi je gnjeciti prsa i kad mlijeko krene van, ona ga samo polize i cijedi me dalje. Uopce ne zeli cicati. Pocela sam se pitati da li da prestanem sa svime time, jer ne znam koliko to sve ima smisla. Trazila sam savijet od voditeljice lll koja dobro poznaje mene i moju bebu. Ona misli da je dovoljno dojena, da se sad samo igra sa mojim prsima i da bez problema mogu prestati, jer je najvaznije dojiti godinu dana. To mi je prvo dijete i sve sam zeljela napraviti "po skolski"m a SZO preporuca barem dvije godine. Ne zna sto da radim. Da li ima ovdje netko sa slicnim iskustvom? Should I stay or should I go?

  2. #2
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Mala se zaigala
    Ne znam, ja osobno ne bi dopustila da mi se tako igra, ako ce cicati nek cica, ail igrati se vodoskoka konstantno - ne bi dopustila.
    Al opet tko zna sto bi napravila u toj situaciji... Znam da sam prije sve te pokusaje rekreacije s mojim cicama suzbijala na pocetku

  3. #3
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Evo sad sam lajkala, ali opet moram pisati
    Moji su to znali raditi, ali ne sad predugo, ili hoćeš ili nećeš.

    Možda ima dijete kakav soor pa je bolno cicanje kad je tako najednom prestalo cicati?
    Da li sam dobro shvatila, to je prestalo cicanje skoro preko noći ili postepeno?

  4. #4
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Islo je postepeno. Zapravo, ona je stalno bila na dojci do nekih navrsenih 9 mjeseci. Onda je pocelo natezanje hoces-neces? Makar, tad su joj i zubi krenuli opako izlaziti van. Sad su svi zubi vani, tek ima izvrstan. Jede sve! Dobre je volje, vesela je. Mozda je razlog to sto ima super apetit za drugu hranu i savladala je vec tehniku zlice i vilice sama. Ne znam. Eto, odlucila sam zavrsiti s tom fazom, tako da cu joj samo dati cike prije spavanja, ako hoce-dobro, ako ne-nista! NIje dobila cijeli dan, tako da sam malo u bluesu, prsa su mi puna i hormoni me sibaju, ali, proci ce
    Hvala vam na savijetima!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •