Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 57 od 57

Tema: Uvredljivi članak u Novom listu 23.3.2013.

  1. #51
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    i eto onih na rodinom forumu prihvatile stereotip majke
    Misliš da si širokih vidika, a onda te Balkan u tebi zaskoči kad se najmanje nadaš

  2. #52
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno


    ja moram priznati da neke stereotipe volim, hbg ga.

  3. #53
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Moj sin je dojio svoje plišance, stariji.
    I naš jedan mali prijatelj, taj se nadojio s dvoje mlađih uz sebe. I uvijek su njegovi plišanci negdje ušuškani, paženi i maženi. Srednji nema takvih afiniteta.

  4. #54
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    kad praksa razbije iluziju teorije



    ovo je surov primjer.

    no, vidim poveznicu.

    teorija koja kaže da je od krucijalne važnosti u kakvu se boju oblače curice i s kojim igračkama se igraju, kao i koje bajke čitaju, i da to presudno utječe na njihov budući život - ne stoji. il ju ja ne volim. nit podržavam.

    a ova, moramo to priznati, jednostavno - ne voli djecu. osim svoje. čim vidi nešto morbidno u igri djevojčica u parku, hebeš lutke i kolica, djeca se IGRAJU. kako to može biti morbidno.
    Mislim da ne voli ljude općenito
    otprilike s jednakom fobijom će analizirati djecu u parku i zatvorenike
    jedan od komentara na ovaj članak koji je po meni dobro pogodio bit:
    Razočaravajuće od jedne Maje Hrgović. Dobro, bila je iskrena i to treba pozdraviti. Od nekog tako poznatog i hvaljenog kao što je ona, očekivala bih da je o svemu dobro razmislila prije odlaska u zatvor. Što je mislila, na koga će tamo naići? Na kradljivce bicikala?Što se tiče tog pervertita i silovatelja, jest da nam je svima odvratan njihov zločin, ali nisu ni svi zatvorenici isti, niti je svaki zločin isti, a moramo ponekad uzeti u obzir i da nisu ni svi zatvorenici tamo krivi, iako većina jest.
    Mislim da uopće nije dublje promislila zatvorski sustav i uopće kriminal, prekršaje i zločine te ljude koji su tamo zatvoreni.

    Niti je M. Hrgović izašla iz tog zatvora s nekim dubljim uvidom u cjelokupnu problematiku i osobnim pokušajem da se bori protiv svojih predrasuda ili da kaže sama sebi da nije tamo samo zbog pervertita i silovatelja, nego i zbog drugih, možda zbog one plavuše i Romkinje. Mene je razočarala zato što znam za njene mnogo bolje tekstove.

    Razočaravajući je njen elitizam i odustajanje od bilo kakvog angažmana. Uloga književnosti je i izazivanje empatije, provokacija itd.

  5. #55
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Svasta.

  6. #56
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    pomi, nisam citala clanak o zatvorenicima, niti mi se gospodju sad da istrazivati, ali iz svega mi samo pada na pamet, da je nasla nacin kako privuci paznju.
    a sjecam se kad sam bila jos djete, rekli su mi da te koje vole privlaciti paznju je najefikasnije eliminirati ne prihvacanjem takve vrste igre (jos jedan stereotip)

  7. #57
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    pomi, nisam citala clanak o zatvorenicima, niti mi se gospodju sad da istrazivati, ali iz svega mi samo pada na pamet, da je nasla nacin kako privuci paznju.
    a sjecam se kad sam bila jos djete, rekli su mi da te koje vole privlaciti paznju je najefikasnije eliminirati ne prihvacanjem takve vrste igre (jos jedan stereotip)
    može biti... mene je baš zaintrigiralo, nisam ni imala namjeru da je eliminiram premda mi se javila misao da je malo previše seciram. Ima žena pravo na mišljenje, a evo, svašta se objavljuje u novinama. O forumima da se ni ne govori

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •