Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 210

Tema: Ljetovanje

  1. #101
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Bili smo lani tamo, baš je ovako kako si opisala.... Pijesak je u moru, ali Zukve imaju duuugačku plažu - skroz od strane Nina (solanu svakako pogledajte) pa do Vrsi Mulo. Može se naći mjesto za kupanje za svačiji ukus.

    Inače, ako se poželite malo hladnijeg i bistrijeg mora, nisu ni Vrsi daleko - prekrasna plaža Duboka Draga: http://www.youtube.com/watch?v=jwCuiLIwE-I
    hvala na tipu! moglo bi dobro doći

  2. #102
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    E da, napomena. Karta za trajekt s otoka se može platiti samo gotovinom. Sreća da smo bili s prijateljima. Mi se navikli na Cres i plaćanje karticom.
    Možda se promijenilo od prošle godine.
    Ne vjerujem da je. Misliti na to svakako! A možda se zapravo i je promijenilo - ako su se morali fiskalizirati, možda su usput uveli i pos.

  3. #103
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo ove godine trudni i ne da mi se našetavat s malom, kolicima i hrpetinom stvari na plažu 2 puta dnevno. uzeli smo apartman u zukvama kod nina, uz plažu, tik uz nju, s dvorištem i hladom (i roštiljem).

    zamišljam - dvorište, tata i K. se hlade, igraju, papaju, spavaju - a ja u hladu čitam knjigu i povremeno se odem prohladit u plićak!

    i have a dream!
    Mi ovako nešto tražimo! Mjesto odmah na plaži da ne teglimo stvari, pristupačan ulaz u more da se klinka može brčkati u plićaku i puno hlada.
    Bila bih zahvalna za svaku informaciju pa i link (može i na pp).

  4. #104
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    jel se isplati ove godine ici na more u drugoj polovici 6. s bozirom na ovo kisno vrijeme?

  5. #105
    BuBA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    332

    Početno

    Citiraj meda prvotno napisa Vidi poruku
    jel se isplati ove godine ici na more u drugoj polovici 6. s bozirom na ovo kisno vrijeme?
    Mi ćemo ići pa makar sjekire padale :D

    Sent from my WT19i using Tapatalk 2

  6. #106
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Zuska prvotno napisa Vidi poruku
    Mi ovako nešto tražimo! Mjesto odmah na plaži da ne teglimo stvari, pristupačan ulaz u more da se klinka može brčkati u plićaku i puno hlada.
    Bila bih zahvalna za svaku informaciju pa i link (može i na pp).
    Mi smo lani bili ovdje i bili smo zadovoljni: http://istra-kvarneroglasi.com/details.php?id=3979

    Mislim da to tebi nije idealno, jer nema dvorišta za dijete, a do mora ima cca 200 metara (moji su dječaci već veliki, nama je bilo ok), prelazi se jedna cesta i ima dvadesetak stepenica do same plaže.

    Inače, Zukve su ti dugačko usko mjesto i ima puno kuća uz samo more, pa možda da pitaš u njihovoj turističkoj zajednici ima li što prikladnije: http://www.imenik.hr/moj/detalji/161...ca-opcine-vrsi

  7. #107
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Spominjali su se i Šimuni, pa tko voli kampove
    http://www.kolektiva.hr/travel/kamp-...m_source=email

  8. #108
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Citiraj BuBA prvotno napisa Vidi poruku
    Mi ćemo ići pa makar sjekire padale :D
    i mi odlucili da idemo iduci tjedan

    valjda se necemo previse nasekirat

    mislim da nema puno ljudi jos ove godine, u odnosu na prijasnje, jer nam je covjek spustio cijenu, sam, nismo ga ni pitali! istina, vec smo par puta bili kod njega, ali opet. jel to kriza, jel vrijeme, bas me briga na kraju krajeva, mi idemo i uzivat cemo

  9. #109
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Ma kakve sjekire, doslo je ljeto na more. Kupanje je konacno tu.

  10. #110

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    1

    Početno

    drage moje...
    nova sam ovdje i čitam sve vezano uz ljetovanje što pišete. Imam u planu sa zaručnikom otići na more tamo početkom 8.mj, ali ove potrage preko oglasnika, njuškala i kojekakvih stranica me umaraju psihički, a i fizički jer su to cjelodnevne potrage. Sve nam je nekako skupo. Stoga, ako koja ima neki jeftini apartmanček za preporučiti (negdje 20€ recimo) neka mi da neki link, bilo što. Bila bih baš, baš zahvalna.
    P.S. Išli bi busom te najdalja destinacija bi nam bila tamo oko Zadra.

  11. #111
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj ivyy prvotno napisa Vidi poruku
    drage moje...
    nova sam ovdje i čitam sve vezano uz ljetovanje što pišete. Imam u planu sa zaručnikom otići na more tamo početkom 8.mj, ali ove potrage preko oglasnika, njuškala i kojekakvih stranica me umaraju psihički, a i fizički jer su to cjelodnevne potrage. Sve nam je nekako skupo. Stoga, ako koja ima neki jeftini apartmanček za preporučiti (negdje 20€ recimo) neka mi da neki link, bilo što. Bila bih baš, baš zahvalna.
    P.S. Išli bi busom te najdalja destinacija bi nam bila tamo oko Zadra.
    Mogla bi skoro u potpunosti potpisati ivyy
    Dakle,poželjno bi bilo oko Zadra,putujemo vlakom,početkom kolovoza,samo nas je četvero.Ima tko ideju ili zna koga da bi imao slobodan apartmanček,po mogučnosti ne skup?

  12. #112
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Ja sam puno tražila, ali nisam našla ništa ispod 40E, a da je blizu plaže.

  13. #113
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Ovo mi je stiglo na FB, možda nešto nađete.Neda mi se nista!


    ako još niste rezervirali odmor, a ne da vam se obilaziti desetke raznih stranica, ovdje su na jednom mjestu popisani svi apartmani, hoteli i sobe koje trenutno nude popuste od 40% na više:



    http://svipopusti.hr/ponude/Zagreb/Putovanja-i-smjestaj

  14. #114
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj ivyy prvotno napisa Vidi poruku
    drage moje...
    nova sam ovdje i čitam sve vezano uz ljetovanje što pišete. Imam u planu sa zaručnikom otići na more tamo početkom 8.mj, ali ove potrage preko oglasnika, njuškala i kojekakvih stranica me umaraju psihički, a i fizički jer su to cjelodnevne potrage. Sve nam je nekako skupo. Stoga, ako koja ima neki jeftini apartmanček za preporučiti (negdje 20€ recimo) neka mi da neki link, bilo što. Bila bih baš, baš zahvalna.
    P.S. Išli bi busom te najdalja destinacija bi nam bila tamo oko Zadra.
    Za 20 eura u tom terminu, a da nisi van civilizacije i jako daleko od plaže, nećeš naći ni sobu.

  15. #115
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Crvena luka? Da li je netko bio ove godine samo na kupanju, da li se moze uci ako nisi gost tamo?

  16. #116
    mona avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    711

    Početno

    Prijatelj mi je rekao da se u Crvenu luku moze uci.ulaz je 40 kn za auto

    Sent from my GT-I8190N using Tapatalk 4 Beta
    Posljednje uređivanje od mona : 05.08.2013. at 18:56

  17. #117
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Ivyy, za tu cijenu mozes dobiti sobu za dvoje, apartman tesko. Mozda da se orijentirate na potragu za sobama?

  18. #118
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Elly teško da će se naći i soba pogotovo u 8 mj. u 9 možda ili što kaže Trina, negdje u brdima

  19. #119
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Da, i to.
    Nisam mislila na raspolozivost apartman vs. soba, vise na budget.

  20. #120
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    ivy je pitala prije mjesec i pol pa je vjerojatno već odljetovala, no kako sezona baš i nije sjajna, čisto sumnjam da se ne može naći smještaj.
    U Zadru npr. iznajmljivači love putnike koji izlaze iz autobusa.

  21. #121
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    no kako sezona baš i nije sjajna, čisto sumnjam da se ne može naći smještaj.
    U Zadru npr. iznajmljivači love putnike koji izlaze iz autobusa.
    Onda je u Istri bolja sezona. Imam puno frendova koji su se sjetili da bi dosli last minute na ljetovanje, a ne mogu im naci nista, sve je puno.
    Poslat cu ih u Zadar.

  22. #122
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Da, i to.
    Nisam mislila na raspolozivost apartman vs. soba, vise na budget.
    Na to sam i ja mislila znači za 20E je stvarno smiješno očekivati i sobu u 8 mj i to još uz more, ja sam po toj cifri iznajmljivala u 4,5 mj. znači daleko van sezone

  23. #123
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Nisu li cure ovdje stavljale silne linkove na apartmane po 30 eura za cijele obitelji?

  24. #124
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Šta u 8 mj. uz more?

  25. #125
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa sad, ne sjećam se detalja, ali definitivno se radilo o sezoni, a ne znam niti što je "uz more" tj. koliko to metara od mora znači.
    Znam da su se npr. spominjali apartmani na Viru a tamo je više manje sve uz more.
    Hoću reći da na našoj obali ima i jeftinog smještaja i nepopunjenih kapaciteta u manjim i manje poznatim mjestima.

  26. #126
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Meni je blizu mora do 1 km. ja znam kako se tu cijene kreću (Sj. Jadranu) i u špici se ni u manjim mjestima ne može naći smještaj za ispod 50 E za cijelu obitelj, možda je Dalmacija nešto jeftinije ali baš toliko sumnjam, mi smo prije 8 god. platili 30E smještaj u apartmanu 10 km od Dubrovnika i to krajem 5 mj. i bilo nas je dvoje
    Posljednje uređivanje od Mali Mimi : 06.08.2013. at 15:05

  27. #127
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam po toj cifri iznajmljivala u 4,5 mj. znači daleko van sezone
    Ma ni svibanj nije po toj cijeni, vise barem za 10 €/noc.
    No nisam pratila na satu , nisam primijetila da se trazi kao uvjet i 8. mjesec i uz more.

  28. #128
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Nisu li cure ovdje stavljale silne linkove na apartmane po 30 eura za cijele obitelji?
    moram priznati da nisam našla niti jedan AP od 10-20.7. 2+1 za 30 eura, a pretražila sam ohoho
    bio je jedan ili 2 za 40 i to studio ap, sve ostalo 50/60/70
    možda zato jer je meni blizu mora 50 m do mora tj. prvi red do mora, sve ostalo mi je daleko

  29. #129
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    nepopunjenih kapaciteta u manjim i manje poznatim mjestima.
    ima, ali ima i puno onih koji radije ne iznajme nego da spuste cijenu

  30. #130
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj Zara1 prvotno napisa Vidi poruku
    ima, ali ima i puno onih koji radije ne iznajme nego da spuste cijenu
    to sam i ja htjela napisati. u mjestu gdje mi ljetujemo, na jednom dijelu su se svi iznajmljivači dogovorili cijenu i nema spuštanja. To je bilo prije par godina, a moguće da je još uvijek tako

  31. #131
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa iznajmljivanje je i trošak, vjerojatno procijene da im se ne isplati.
    Ja isto znam dosta ljudi u selu gdje ljetujem koji ne žele iznajmljivati ispod neke cijene jer smatraju da im se ne isplati.

  32. #132

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Crvena luka? Da li je netko bio ove godine samo na kupanju, da li se moze uci ako nisi gost tamo?
    Može. Od 1.8. cijena za ulaz automobilom je 50kn. (kad smo izlazili dosta je automobila bilo parkirano prije rampe... ne znam je l išta naplaćuju u tom slučaju...)
    Prije deset dana je bilo lijepo (i 40kn se plaćalo), raširili se ljudi po plaži, šumici, ali jučer je bila baš gužva.
    I more bilo prljavo. Ok je temperature.
    Ali osa i dalje ima bezbroj što me odvlači od te plaže...
    U Pine Beachu je 15kn po osobi...

  33. #133
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Uh, onda necemo tamo. Ose i prljavo more, uh.. Prosle godine je isto bilo puno osa, mislila sam da je to slucajnost... Tek kupljeni sladoled sam izbila malom iz ruke, taman je krenuo ga polizat, a na njemu ose...

  34. #134
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pa iznajmljivanje je i trošak, vjerojatno procijene da im se ne isplati.
    Ja isto znam dosta ljudi u selu gdje ljetujem koji ne žele iznajmljivati ispod neke cijene jer smatraju da im se ne isplati.
    Ako sam dobro shvatila našu gazdaricu, iznajmljivači plaćaju neki kao pušal, neovisno o popunjenosti apartmana. S time da se tamo kod nas radilo o visokoj cifri

  35. #135
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    da, placaju porez, ali placaju i rezije, vodu, struju, praznjenje septicke jame recimo, dosta se toga skupi kad ima copor ljudi i u najmanjem apartmanu. tako da su za nizu cijenu u boljem slucaju na nuli, a neki onda radije biraju mir u kuci

    nama je gazda kod kojeg smo bili vec vise puta sam snizio cijenu i jos bonus od 2 dana koja nismo platili. a prije je uvijek bila puna kuca, ja stvarno imam osjecaj da je ove godine ipak malo manje turista

  36. #136
    paučica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    128

    Početno

    Mi smo se upravo vratili iz okolice Zadra I ja nemam osjećaj da je manje turista. Možda mi se samo čini.
    Inače. platili smo 30 eura za apartman, a bilo nas je četvero odraslih I dvogodišnje dijete. I nije u brdima, udaljeno je 300 metara od super pješčane plaže.
    Dakle, smještaja ima, samo treba tražiti. A I istina je ono što je netko gore napisao, iznajmljivači idu po plažama, parkovima I love turiste.

  37. #137
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj meda prvotno napisa Vidi poruku
    da, placaju porez, ali placaju i rezije, vodu, struju, praznjenje septicke jame recimo
    Konkretno, pausal poreza na dohodak od iznajmljivanja postelja (imao goste ili ne), pausal boravisne pristojbe (imao goste ili ne - jer se uglavnom boravisna pristojba ukljuci u cijenu), clanarina turisticke zajednice (jedino sto nije pausal, nego se placa po ostvarenom dohotku - predujam unaprijed + razlika u zaradi kasnije ako se ostvari vise u odnosu na prethodnu godinu).
    A od troskova su tu jos i vlastiti troskovi struje i vode za pranje posteljine i rucnika, peglanje plahti, ako netko ima spremacicu pa troskovi ciscenja, odrzavanja vrta, tko ima bazen i toga. ...skupi se toga i brutto postane puno manji netto.
    Posljednje uređivanje od Elly : 07.08.2013. at 08:49

  38. #138
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    i mi smo za 40 eura u apartmanu za četvoro
    skroz blizu mora (4 minute dječjega hoda)

    ali bih rekla kako smo imali i sreće (tek smo 20.7. odlučili da idemo)

    a prije par godina, dok je Bog hodao zemljom, plaćali smo i preko 100, ništa puno bolji

  39. #139
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Mi u kampu placamo preko 20eur/dan i to u vlastitoj prikolici i zajednicki wc i tus, vodu za kuhinje nosis, sudje i ves peres na ruke na zajednickim sudoperima. Ali smo u borovima, cijeli dan na zraku i 50m od plaze, klinci u imaju drustvo za igru
    Posljednje uređivanje od sillyme : 07.08.2013. at 09:20

  40. #140
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Edit: skoro 30 EUR/dan
    tako da mi je razumljivo da se nikome ne da iznajmljivanje apartmana za manje od toga

  41. #141
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    U selu u kojem ja ljetujem je u sedmom mjesecu definitivno bilo manje ljudi nego obično, što se vidi na plaži - recimo, popodne je moguće staviti ručnik na plažu, što je inače ravno čudu. I u Zadru mi se činilo da je manje ljudi nego što je uobičajeno.
    No sad otkad su počele vrućine djeluje popunjeno kao svake godine - premda, kao što već rekoh, prvi put sam doživjela da iznajmljivači čekaju bis na kolodvoru u Zadru i onda vuku za rukave nudeći smještaj.

  42. #142
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Korčula je isto bila puno praznija - kada znam koliko nas je koštao put do tamo i natrag, nije niti čudo. Jedino ja volim jug, uvijek smo sigurni s dobrim vremenom i toplim morem, a i mi ostajemo duže, pa se to donekle kompenzira. ali stvarno je preskup sam put.

  43. #143
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa je, stvarno je skup put iz Splita, mamu je zvala prijateljica sa Korčule u goste, pa smo razmatrali mogućnost da svi odemo, tako da sam gledala cijenu trajekta i stvarno je puno (a bome i traje dugo).

  44. #144
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    mi smo išli preko pelješca, ali zbog Neuma smo iši i na trajekt iz Ploča. znači cestarina, pa benzin- opet veći jer po autocesti više troši, pa ta dva trajeta- sve skupa previše.

    Iz Splita je još skuplje ako se ide na trajekt za Velu Luku. Najbolje bi bilo ići iz drvenika, ali taj trajekt rijetko vozi i jako je mali pa je SF ući na njega

  45. #145

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    U Pine Beachu je 15kn po osobi...
    30 kn za odrasle, ručak 100 kn. Jučer plaćeno.

  46. #146
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Sve to dođe 600 kn po ležaju, pa ovisi koliko imaš. Ja spuštam cijenu u predsezoni i postsezoni ali nikad ne idem ispod određene cifre. Npr jednosobni (koji je po kvadraturi skoro ko dvosobni a ima ogromnu površinu dvorišta) nedam ispod 30 eura. I radije neću iznajmiti nrgo ići ispod toga. Jer naše režije odu do neba preko ljeta a i onako najiskrenije, nisam ja to dobila, puno smo se trudili oko toga, ulagali, da bi dala badava. Idu mi na živce oni koji se stalno cjenkaju, zovu me ljudi za špicu sezone i traže app kojem je cijena 60 eura za 30 (?!!??), opravdavajući se krizom i emocijama. Kad se samo sjetim svega što je tamo uloženo, tlak mi skoči. A da ne pričam o uništenim stvarima koje se svake godine nadoknađuju, kupuju..mi do svojih apartmana držimo a kriza je i meni, ja to ne iznajmljujem iz hobija nego zbog novaca..tako da..postoji i druga strana priče o kojoj turisti ne znaju puno.

    A što se sezone tiče, meni je propala predsezona a za ovo kasnije ćemo još viditi. Sad je definitvno ludilo, ljudi ima na milijune tu kod nas i nebi rekla da je manje turista



    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Konkretno, pausal poreza na dohodak od iznajmljivanja postelja (imao goste ili ne), pausal boravisne pristojbe (imao goste ili ne - jer se uglavnom boravisna pristojba ukljuci u cijenu), clanarina turisticke zajednice (jedino sto nije pausal, nego se placa po ostvarenom dohotku - predujam unaprijed + razlika u zaradi kasnije ako se ostvari vise u odnosu na prethodnu godinu).
    A od troskova su tu jos i vlastiti troskovi struje i vode za pranje posteljine i rucnika, peglanje plahti, ako netko ima spremacicu pa troskovi ciscenja, odrzavanja vrta, tko ima bazen i toga. ...skupi se toga i brutto postane puno manji netto.
    Posljednje uređivanje od Trina : 07.08.2013. at 16:23

  47. #147
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    ovi koji kod nas nisu htjeli spuštati su imali cijene oko 100 eura.
    Mi uzimamo app za 50, max 60 eura. Ove skuplje niti ne gledam, a jeftinije gotovo nikada nisam našla - pišem o 4krevetnom apartmanu. meni nije bitna veličina apartmana - , ali uzimamo isključivo one u prizemlju sa terasom/dvorištem

  48. #148
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ti po 100 eura su nerealni, jedino ako nemaju neku ekstra žestoku ponudu, bazen, pljuneš s terase u more, teški luksuz i tako to. Ali postoji jedan apsurd, a to je da neki ljudi uzimaju samo skuplje apartmane jer smatraju da ovi jefitni ne valjaju. Pa je tako moj prijatelj digao cijenu svojih prosječnih apartmana na manje od prosječnoj lokaciji, sa 50 na 90 i popunio sve do zadnjeg dana. Pa se ti misli. Ja dogodine dižem cijene jer sam nekidan prvi put švrljala po internetu i malo špijunirala ove moje, pa sam shvatila da sam glupa.

  49. #149
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Na koji način iznajmljuješ apartmane? Možda je tvoj prijatelj uložio u reklamu.
    Čitam nešto malo o iznajmljivanju ovih dana, pa vidim da to i nije jednostavan posao.

  50. #150
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    ma daj.
    i ja sam šokirana. Za 100 eura na skijalištu npr imamo i mašinu za suđe, svi aparati u Miele a suđe u kuhinji kakvo je tamo, nemam niti doma, niti ću imati dovoljno novca ikada ga kupiti.

    meni na moru u apartmanu fali mašina za veš - e to bih stvarno voljela dobiti u ponudi.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •