Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 100

Tema: Koje toplice/welness preporučujete?

  1. #51
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Lasko my home town, he he...

    welnes i sve sto ide uz to jm je vrhunski, lokacija tak tak (ali po ovakvom vremenu ni ne trebate izaci van), bazeni su ok...mi smo stalno tamo kada smo kod mojih i klincima je ok ali vise sadrzaja za njih ima Catezu pa kada idemo obiteljski navikened iili slicno bas radi toga biramo catez. a sve ostalo mi je u laskom puno bolje. zakljucak bi bio da ako zelis welnes, masaze, saune i sve to onda lasko, a ako bazene i atrakcije onda catez. izbjegavaj vikende jer onda bude uz pune hotele i jako puno vanjskih gostiju pa je to koma - ja u laskom idem na kupanje od 18 sati jer nema tolike guzve i jeftinija je karta...ulaznice su inace bezobrazno skupe ali tako je u svim toplicama u SLo
    Posljednje uređivanje od In love : 29.03.2013. at 18:59

  2. #52
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Ponuda dana za Terme Vivat u Moravskim toplicama
    http://www.ponudadana.hr/Wellness-u-...1-429kn-4835_1

  3. #53
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    na kolektivi je 746 kn za 2 polupansiona za dvoje za istarske toplice

  4. #54
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Sada sam se sjetila - blizu Termane Laško su i Rimske Terme jako ji hvale moje frendice , ja još nisam bila http://www.rimske-terme.si/default.asp?mid=sl

  5. #55
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    In love, tvoji su baš u pravoj dobi za Čatež. Zato mi sad ne idemo tamo, jer trebamo mir. Uglavnom. Pa biramo drugačije toplice. Mislim da i Zuski trenutno treba opuštanje a ne vodene atrakcije, gusari, palme i otok .

    Tražila sam slike bazena u ovim Rimskim termama, ali kao da je samo taj jedan uski. Hoteli su krasni, austrougarski, to volim. Možeš napisati nešto o bazenima?

  6. #56
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Mi smo bili u Čatežu na jedan dan (zapravo pola dana jer duže nismo izdržali) pred par tjedana.
    To nam je bilo prvi puta sa djetetom, a prije toga smo bili još jednom.
    Što reći, za djecu je to stvarno super. Naša curka je bila oduševljena i ne zna se što joj se više sviđalo, ali MM i ja smo jedva izdržali.

  7. #57
    bijelko avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    983

    Početno

    Citiraj Ivon prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam bila u Daruvarskim, i osim termalne vode nisam bila baš zadovoljna, dobro i welness i je ok, sobe u u rasulu,prozori obljepljeni selotejpom (nemogu se otvoriti da uđe zrak), bazen treba hitno renoviranje, i nikako nebi povezla djecu jer ima dosta dijelova s hrđom i oštrim dijelovima unutar i oko bazena. sam smještaj je sa ja socijalistički, i bile bi super da se kompletno renoviraju. ovaj novi dio gdje ide npr Kostelić je izvrstan,ali nije dozvoljen za nas laike.
    Ali nakon tih toplica ja zatrudnila tako da će mi uvijek ostati u dobrom sjećanju hehe
    Ma smije se i u novi dio, kako da ne. fenomenalan je, stvarno! Ali! Moraš proći kroz park dok dođeš do tamo, nisu povezani. Inače mi smo bili jednodnevno, i stavrno je bilo povoljno i lijepo.
    Daruvarske toplice su jako zdrave ali trebaju renoviranje još od rata, nikakvog komfora tu nema.
    Mislim da ni u Lipiku nije bolje.

    Nekad davno smo išli i u Bizovac, također samo na jedan dan i bilo nam je super, ali ne znam ništa o smještaju.

  8. #58
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    mene je razočaralo jedino mjesto u kojem su terme, očekivala sam nešto drugo ali to nema veze s ovim što tebi treba
    Moram se na ovo nadovezati. To nije turističko mjesto i ima vrlo lošu turističku ponudu.
    Može se doslovno popiti kava i prošetati.
    U okolici ima ponešto za pogledati ovisno o afinitetima:
    - Matija Gubec, Dvorac Oršić, gupčeva lipa
    - blizu je Krapina i Muzej evolucije
    - Dvorci Trakošćan, Veliki Tabor, Staro selo Kumrovec,...

    Jezerčica je idealna za 2 dana opuštanja i neizlaženje ili više dana s namjerom razgledavanja velikog dijela Zagorja.
    To bi bilo lijepo.

  9. #59
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa za nekoga tko nije iz ovoga kraja ima svašta za vidjeti u okolici - mi iz Zagreba smo puno puta bili na svim tim mjestima, ali netko sa mora baš i ne. I Marija Bistrica je blizu.
    Nego pitam se kakve su te terme sa dječjeg stajališta i usporedbi sa Čatežom. Cijena mi je privlačna

  10. #60
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Mima i meni je Stubica super, ali Trina je recimo razočarana.
    Vjerujem da je na prvi pogled, jer nema turističke ponude u klasičnom smislu, kao na moru, ali zato ima čudo toga za pogledati i okolici.
    Mada po meni za tu okolicu treba svakako koji dan više.

    Od kad su izgrađeni novi unutarnji bazeni, Jezerčica je super i ljeti preko tjedna. Nema gužve, u jutarnjim satima se kupaš vani, kad ti je pretoplo odeš u unutarnje bazene,...

  11. #61
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    A ima li "atrakcija" kao u Čatežu, odnosno barem nešto od toga - tobogani i slično?

  12. #62
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    A ima li "atrakcija" kao u Čatežu, odnosno barem nešto od toga - tobogani i slično?
    Ima vani tobogan i u unutrašnjim bazenima isto, ali pretpostavljam da ne tolika količina.
    Vani je u malom dječjem bazenu nekakav komplet mini tobogana, a drugom bazenu jedan onaj ravni, jedan kružni i jedan "valoviti".
    U unutarnjim bazenima isto tako samo su manji od vanjskih.

  13. #63
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    A ima li "atrakcija" kao u Čatežu, odnosno barem nešto od toga - tobogani i slično?
    ima, ali malo manje atrkativnih od čateža, ali svejedno je zanimljivo djeci
    cijena je super, mi odemo često na 1 dan: ulaznice za 2 osobe i velika pizza za 99 kn, dijete besplatno

  14. #64
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Po ovome što sam pogledala po sajtovima, Jezerčica izgleda sasvim ok.

    No, međutim, ove po Sloveniji izgledaju odlično.
    I Laško, i Olimia, i Moravske, i Dolenjske toplice, a ni Rimske termne, ne izgledaju loše, dapače! Poludit ću. Ima li netko tko je bio u svima pa da da neke detalje?
    Nadam se da ću jednom posjetiti sve

    Nego, vi koji ste išli u wellness, treba li se i prije dolaska naručiti za masaže i neke druge usluge ili se može sve to dogovarati na licu mjesta?

  15. #65
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    E da, minus su mi te gužve vikendima na bazenima kda dolaze "vanjski", po ovome što ste pisali, najviše tih gužvi ima u Laškom?

  16. #66
    Solange13 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    399

    Početno

    Citiraj Zuska prvotno napisa Vidi poruku

    Nego, vi koji ste išli u wellness, treba li se i prije dolaska naručiti za masaže i neke druge usluge ili se može sve to dogovarati na licu mjesta?

    Na licu mjesta. Cak i ako je velika guzva, npr. Nove godine,neke akcije.. trebalo bi biti dovoljno tako. (u tom slucaju eventualno 1. dan kad dodjete se dogovoris)

    ma bit ce ti super! bas ima odlicnih mjesta u blizini, i kod nas, i Slo
    Posljednje uređivanje od Solange13 : 31.03.2013. at 03:38

  17. #67
    sonči avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    406

    Početno

    I ja toplo preporučam Jezerčice. Stvarno su super a i cijene nisu astronomske. Mi smo tamo kuhani i pečeni. I ljeti i zimi. Stvarno nam je super a i ima puno za djecu.
    Cijeli vikend još nismo ostali ali jesu naši kumovi i vele da je "Odmor za dušu"!
    Masaže na sve strane!

  18. #68
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    evo 3 dana u rimskim termamama za 997 kn
    http://www.kupime.hr/ponuda/tri-dana...m-termama/4690
    Posljednje uređivanje od tina55 : 31.03.2013. at 11:57

  19. #69
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Beti, rimske terme ejsu austrougarske , njihova povijest ide do tamo. Ali za vrijeme Juge su bile u vlasti JNA pa su totalno proaple i sada unatrag par godina su jih obnovili, pa malo nadogradili ali to nisu ogromne terme (kao čatež laško olimje itd) nego malene terme, nemaju baš puno bazena i toga...ali da je ponuda vrhunska.

    Zuska gužva ze vikende je svuda, tako to je.... Welnese masaže i sl. možeš dogovoriti na licu mjesta.

    Ove jezerčica ja pikiram za koji vikend u 4mj ako ovo vrijeme potraje treba mi topline poludjet ću! Baš sam jućer "žicala" muža da danas ujutro zapičimo do Laškog pa ostanemo jednu noč da se mogu malo namočit i ugrijat u bazenu he he...ali mi se neda u gužvu...

  20. #70
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Mima i meni je Stubica super, ali Trina je recimo razočarana.
    Vjerujem da je na prvi pogled, jer nema turističke ponude u klasičnom smislu, kao na moru, ali zato ima čudo toga za pogledati i okolici.
    Mada po meni za tu okolicu treba svakako koji dan više.

    Od kad su izgrađeni novi unutarnji bazeni, Jezerčica je super i ljeti preko tjedna. Nema gužve, u jutarnjim satima se kupaš vani, kad ti je pretoplo odeš u unutarnje bazene,...
    Nadam se da nisam nikoga uvrijedila..Znam da se ima puno toga za pogledati ali mi nismo išli jer smo bile prekratko. Iznenadila sam se neuređenosti mjesta, slabom ponudom.. a ceste su kao one iz naših najzabačenijih mjesta. Ali meni je sve bilo zanimljivo jer sam prvi put bila u tom kraju


    Zaboravila sam spomenuti najvažniju stvar-ostala sam ugodno iznenađena ljubaznošću ljudi, ne u Jezerčici (jer oni moraju biti jako ljubazni) nego svugjde okolo-u pekarama, kafićima..kao da sam došla u neki drugi svijet-ovi moji su svi neki nadrkani, ovi gore su preljubazni
    Posljednje uređivanje od Trina : 02.04.2013. at 11:10

  21. #71
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    a kakve su toplice Sv. Martin?
    oni imaju neke apartmane

  22. #72
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    kao da sam došla u neki drugi svijet-ovi moji su svi neki nadrkani, ovi gore su preljubazni
    istina

  23. #73

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    218

    Početno

    Terme olimia su mi vec dugo izbor broj jedan

  24. #74
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Nadam se da nisam nikoga uvrijedila..Znam da se ima puno toga za pogledati ali mi nismo išli jer smo bile prekratko. Iznenadila sam se neuređenosti mjesta, slabom ponudom.. a ceste su kao one iz naših najzabačenijih mjesta. Ali meni je sve bilo zanimljivo jer sam prvi put bila u tom kraju


    Zaboravila sam spomenuti najvažniju stvar-ostala sam ugodno iznenađena ljubaznošću ljudi, ne u Jezerčici (jer oni moraju biti jako ljubazni) nego svugjde okolo-u pekarama, kafićima..kao da sam došla u neki drugi svijet-ovi moji su svi neki nadrkani, ovi gore su preljubazni
    Trina, ma što bi uvrijedila, i ja stvarno kukam o mjestu. To je tako kako si rekla - malo mjesto. Nije to mjesto spremno za turizam.

  25. #75
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    a kakve su toplice Sv. Martin?
    oni imaju neke apartmane

    ako ocekujes nesto posebno s klincima, onda moras cekati toplo vrijeme. imas unutarnji bazen, ali u njemu nema nekih "atrakcija" koje klinci vole. ljeti imas vanjske bazene sa toboganima i ostalim.

    ako ides u apartmane, onda nisi povezan s bazenima, vec se bazeni nalaze preko glavne ceste. nije previse prometna, ali imas hodati cca 5 min do bazena.
    imas pizzeriju, ducan, tako da ako se odlucis na vlastito kuhanje, mozes kupiti osnovno. mozes uplatiti i pansionski boravak, pa imas obroke u restoranu, koji se nalazi uz bazene. bila sam jednom, hrana mi je bila tako tako, da bude iskrena preslana.

    hotel ima svoj bazen, koji je relativno mali, bas hotelski. ali si povezana tunelom do istog glavnog bazena. koji sam gore opisala. hrana mi takodjer nije bila vauuuuuuuuuuu, hotel mi je blago sterilan, i hladan (vizualno). no tog sam bila svjesna, pa me nije smetalo. hrana je opet tako tako u pansionskoj ponudi, ali À la cart za rucak mi je bio skroz OK. imaju djecije menue.

    u okolici imate farmu jelena, koja je zanimljiva za vidjeti, noga lagana setnja, imate par obiteljskih gospodarstava s super ponudama.

    imate wellnes i kraj bazena i u hotelu.

  26. #76
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Mene je sin neki dan ugnjavio za Jezerčicu... Rekoh da ćemo pričekati da bude toplije, jer mi se čini da bi se djeca bolje zabavila da se mogu kupati u vanjskim bazenima. Do tada, tj. do daljnjega - bazen Cerine. Osim dva bazena (+ mali za bebe) imaju još i teretanu, a baš sam nedavno čula da su otvorili i saunu, ali nisam isprobala. Obično završimo samo na bazenu.

    Evo, koga zanima, od Zagreba je to udaljeno 90 km: http://bazeni-koprivnica.com/
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 04.04.2013. at 09:03

  27. #77
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Peterlin, moji bili baš jučer. Mojem djetetu je zabavnije na unutarnjim bazenima, nego vani, jer se na unutarnjima može spuštati sa tobogana do mile volje.
    I onda njih dvoje (5 godina) uđu u jacuzzi, a moje dijete kaže: Eeee, to je život.

  28. #78
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    ako ocekujes nesto posebno s klincima, onda moras cekati toplo vrijeme. imas unutarnji bazen, ali u njemu nema nekih "atrakcija" koje klinci vole. ljeti imas vanjske bazene sa toboganima i ostalim.

    ako ides u apartmane, onda nisi povezan s bazenima, vec se bazeni nalaze preko glavne ceste. nije previse prometna, ali imas hodati cca 5 min do bazena.
    imas pizzeriju, ducan, tako da ako se odlucis na vlastito kuhanje, mozes kupiti osnovno. mozes uplatiti i pansionski boravak, pa imas obroke u restoranu, koji se nalazi uz bazene. bila sam jednom, hrana mi je bila tako tako, da bude iskrena preslana.

    hotel ima svoj bazen, koji je relativno mali, bas hotelski. ali si povezana tunelom do istog glavnog bazena. koji sam gore opisala. hrana mi takodjer nije bila vauuuuuuuuuuu, hotel mi je blago sterilan, i hladan (vizualno). no tog sam bila svjesna, pa me nije smetalo. hrana je opet tako tako u pansionskoj ponudi, ali À la cart za rucak mi je bio skroz OK. imaju djecije menue.

    u okolici imate farmu jelena, koja je zanimljiva za vidjeti, noga lagana setnja, imate par obiteljskih gospodarstava s super ponudama.

    imate wellnes i kraj bazena i u hotelu.
    hvala na iscrpnom izvješću, nažalost, ipak smo odustali od apartmana, baž zbog te petominutne udaljenosti, strah me da se L. ne prehladi dok je ovako zima na putu sa bazena

  29. #79
    borka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    671

    Početno

    Citiraj Zuska prvotno napisa Vidi poruku
    Sve mi je važno, ne bih htjela biti u nekim raspadajućim sobama ili soc restoranima. Dakle, zanima i smještaj i hrana. Uz bazene i welness. Iz kojih bih htjela izlaziti samo na masažu i na ručak/večeru
    Maštam o hedonističkom vikendu s potpunim doživljajem.
    Dakle, Daruvarske (po ovom opisu) su nešto potpuno suprotno od onog što želim, tj. ne želim se nervirati zbog loše usluge, ili ponude, ili soba, ili bilo čega drugog (uvijek se nađe)
    zuska onda su Terme Olimia-Hotel Sotelia za tebe, ali bez djeteta

    Ja i mm smo bili tamo, uzeli paket "sanjski vikend" uključivao je 1 romantičnu večeru, znači konobar samo za nas dvoje, predivnu veliku sobu, upotrebu bazena, sauna ali ono što je bilo najbolje 1,5 totalnog opuštanja.

    u jednoj predivnoj velikoj prostoriji jacuzi samo za vas dvoje, zaključani ste, nitko ne može ući, na rubu jacuzija šampanjac i voće, nakon cca 45 minuta, pokucaju dva masera i onda vas zajedno masiraju jedno sat vremena, muž na jednom stolu ti na drugom, lagana muzika, polumrak ugođaj odličan. Nakon toga dobijete čaj, zamotani ste u ogrtače i gledate prirodu iz udobnih ležaljki.
    Sve ostale masaže plaćali smo posebno, ali ni ovo nije bilo baš jeftino.

  30. #80
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    I Hotel Trakošćan ima welness
    http://www.hotel-trakoscan.hr/wellness/

  31. #81
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Trina, ma što bi uvrijedila, i ja stvarno kukam o mjestu. To je tako kako si rekla - malo mjesto. Nije to mjesto spremno za turizam.
    Budući da za mjesec dana opet idem tamo, ali na pet dana, daj mi preporuči di se može izaći vani. Opet smo ja i prijaljica i treba mi neko mjesto sa dobom glazbom i dobrom pivom

  32. #82
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Budući da za mjesec dana opet idem tamo, ali na pet dana, daj mi preporuči di se može izaći vani. Opet smo ja i prijaljica i treba mi neko mjesto sa dobom glazbom i dobrom pivom
    Temple Bar, Stubičke Toplice.
    http://www.uzagorju.com/objekt-zagor...ubicke-toplice
    Meni ok.

    Ako ćeš imati volje, vremena,... javi se za kavu.

  33. #83
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Tamo smo bile zadnji put, svidilo mi se. Možda ti se i javim, ako uzmemo tih pet, umjesto tri dana, imat ćemo više vremena za landrat okolo.

  34. #84

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    u prvom mjesecu idemo u Tuheljske na 4 dana. uzeli smo apartman u hotelu pa molim iskustva onih koji su bili...

  35. #85
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Bila sam ja prošli mjesec, službeno, tri danas, dvije noći u Tuheljskim. Bila sam smještena u obnovljenom dijelu. Zadovoljna sam bila sa svime. Super je što je sve povezano toplim hodnicima i nema potrebe da izlaziš van, sve ti je dostupno u bademantlu. Ako ga zaboraviš ima ga tamo za iznajmiti, kao i šlapica. Bazeni su ok, možeš isplivati van, ima puno gejzira na rubovima bazena, voda je topla. Spa zona je lijepo uređena, no nisam koristila pa ne znam detaljnije. Doručak je obilan, ima svega dovoljno. Posebno su domaći sir i vrhnje fini. Ručak nisam imala pa taj dio ne znam, večeru smo imali svečanu pa ni to nije mjerilo uobičajene. Uglavnom, meni se jako dopalo. Ima nekoliko kafića sa pićem i kolačima/pecivima što je zgodno i praktično. Hotel djeluje uredno, moderno je opremljen i svi su jako ljubazni. Išla bih ponovno svakako.

  36. #86
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    mi smo od domaćih toplica bili u Tuhelju i Jezerčici i Tuhelj mi je neusporedivo bolji. bazeni su veći, sve skupa mi djeluje urednije. Tuhelj ima neki svijet sauna u kojem smo proveli cijeli dan (bez djece) i bilo je izvrsno. Hrana je ok u hotelskom restoranu. Fino je i u onom restoranu prije ulaza u Tuhelj kad se skrene s glavne ceste prije parkinga. ne znam kako se zove, ali ima i mali kutić za djecu.
    Mi smo bili prije 2 godine i bili smo u starom dijelu i bilo nam je ok. prije mjesec dana smo bili kod svekija koji su bili u obnovljenim sobama i jako je lijepo.
    jedino što tuhelj nema unutarnje tobogane za djecu.

  37. #87
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj umiljata prvotno napisa Vidi poruku
    u prvom mjesecu idemo u Tuheljske na 4 dana. uzeli smo apartman u hotelu pa molim iskustva onih koji su bili...
    Koja je cijena apartmana na dan?

  38. #88
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Mi smo bili po ljetu u Tuheljskima, iskreno mene je jako razočarala vrlo hladna voda. Vani koma hladna, nije bio pravi ljetni dan, nego cca 28 stupnjeva s laganim vjetrom, tako da ta hladna nikako nije pasala, a unutarnjin bazenina mrvicu toplija, ali prljava voda.
    Ostalo sve super - smještaj, hrana, osoblje,...ali ono radi čega smo došli podbacilo.

  39. #89

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj enchi prvotno napisa Vidi poruku
    Bila sam ja prošli mjesec, službeno, tri danas, dvije noći u Tuheljskim. Bila sam smještena u obnovljenom dijelu. Zadovoljna sam bila sa svime. Super je što je sve povezano toplim hodnicima i nema potrebe da izlaziš van, sve ti je dostupno u bademantlu. Ako ga zaboraviš ima ga tamo za iznajmiti, kao i šlapica. Bazeni su ok, možeš isplivati van, ima puno gejzira na rubovima bazena, voda je topla. Spa zona je lijepo uređena, no nisam koristila pa ne znam detaljnije. Doručak je obilan, ima svega dovoljno. Posebno su domaći sir i vrhnje fini. Ručak nisam imala pa taj dio ne znam, večeru smo imali svečanu pa ni to nije mjerilo uobičajene. Uglavnom, meni se jako dopalo. Ima nekoliko kafića sa pićem i kolačima/pecivima što je zgodno i praktično. Hotel djeluje uredno, moderno je opremljen i svi su jako ljubazni. Išla bih ponovno svakako.
    joj baš mi je drago čuti ovakve pohvale, nadam se da bu i nama super...

  40. #90
    bojanwish avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    15

    Početno

    Bio sam u moravskim toplicama, usluga je daleko najbolja od svih hotela sto sam bio

  41. #91
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Koja je cijena apartmana na dan?
    Vidi ovu ponudu 249,00 na dan po osobi
    http://www.terme-tuhelj.hr/hr/smjest...ma-tuhelj-8932

    Sad i ja razmišljam o Tuhelju...

  42. #92

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Koja je cijena apartmana na dan?
    imaju neku akciju, zimski all inclusive (doručak, podnevni snack buffet, večera + neograničena cuga za vrijeme obroka, neograničeno kupanje, 1 ulaz u Svijet sauna, neograničen fitness, 10% popusta na tretmane u Spa centru, animacijski program).
    dvoje djece gratis.
    uzeli smo apartman u novom dijelu hotela i to košta 1200 kuna dnevno. dakle, 3600 za 3 noćenja.

  43. #93
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Uff, puno..

  44. #94

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    da je...

    al obzirom da nam je ovo (osim ljetovanja) jedino zajedničko putovanje sljedeće godine, i obzirom da radim u turističkoj agenciji (pa smo dobili još 10% popusta i mogu platiti u koliko god rata hoću), nekako mi je prihvatljivo.

  45. #95
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Da li dijete na bazene u toplicama smije sa leptirićima? Pelena za kupanje se pretpostavljam podrazumijeva.

  46. #96
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    da i da

  47. #97
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    da i da
    Hvala

  48. #98
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Vidi ovu ponudu 249,00 na dan po osobi
    http://www.terme-tuhelj.hr/hr/smjest...ma-tuhelj-8932

    Sad i ja razmišljam o Tuhelju...
    Vidim da sam o Tuhelju razmišljala točno 4 godine. Bili smo tek lani u prosincu. Sobe super, hrana super, zabava za djecu odlična, ali u bazenima prevelika gužva i premaleni su. Jedino u olimpijskom se može plivati bez gužve, no voda je hladnija. Zato smo obišli cijelo Zagorje i oduševili se svime.
    Ove 4 godine nas je Čatež razmazio, tamo su ogromni bazeni i ima svakakvih aktivnosti za djecu, bili smo i ljeti i zimi, cijene su najpovoljnije. Uvijek u hotel Toplice jer je najbliži zimskoj rivijeri, tj. spojeni su.

  49. #99
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Terme Olimia, jel tko bio u zadnje vrijeme?
    isli bi na jednodnevno kupanje, u tjednu
    kakvi su unutarnji bazeni? Ima li neki veći bazen u kojem se može plivati?

  50. #100
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Ima, ima, itekako. Sve to. I više. Prelijepo.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •