Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 100

Tema: Koje toplice/welness preporučujete?

  1. #1
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno Koje toplice/welness preporučujete?

    Nisam našla temu, a ako već postoji neka me moderator/ica priključi.

    Dakle, već mjesecima sanjam o vikendu u toplicama i nekom welnessu koji će me preporoditi - bazeni, masaže, sauna i sve što ide s tim. Nikako da se usudim nešto rezervirati jer bih htjela nešto stvarno dobro, da se toćam u bazenima, da me masiraju sa svih strana, što u bazenima, što ručno, da se rastavim pa ponovo sastavim...
    Leđa su mi banana od nošenja, vrat od spavanja u većinom istoj pozi (još od dojenja)...itd.

    Molim preporuke za neke toplice koje su hedo medo u svim pogledima. Može Hrvatska i Slovenija.

    Tenkju

  2. #2
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    I naravno, wellness, ne welness.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    mi smo bili u Toplicama Jezerčica i bilo nam je super!!! Spavali smo u superior sobi koja na katu/galeriji ima bračni krevet, a dole kauč na razvlačenje. soba je velika. Hotelski restoran nije baš nekaj izgledom, dosta izgleda socijalistički i nemaju preveliki izbor klope, ali sve što se nudilo je bilo izvrsno!!!!
    bazena ima 5 (veliki olimpijski, pa strujni, pa mali gdje su tri tobogana, jedan turbo mali i plitki za najmanje kikače, te veliki ful grijani). svi imaju toplu vodu osim onog olimpijskog. imaju i dva jacuzzija, u strujnom i onom ful toplom isto imaju one ''gejzire'').
    sve u svemu, proveli smo tamo 4 dana i bilo nam je fenomenalno!!! i opet ćemo svakako otići.

    bili smo i u toplicama Sveti Martin, tamo je smještaj izvrstan (bilo da je hotel ili bungalovi), hrana veliki izbor i jako fina, ali što se tiče bazena puno manji izbor. obzirom da su nama zbog djece najvažniji bili bazeni, svakako glasam za Jezerčicu.

  4. #4
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    E, ovo je tema za mene. Svake godine jedne, i svake iduće su mi sve ljepše i ljepše.

    Zato ću najviše nahvaliti ovogodišnje. Terme Laško.
    http://www.thermana.si/hoteli/hotel-wellness-park-lasko

    Soba, prekrasna, pogled divan, s jedne strane Savinja, s druge bazenski kompleks. U hodniku lift koji vodi ravno do bazena. U sobi mantil i papuče, iako za bazen treba japanke ili sl.

    Imali smo polupansion, jer smo cijeli dan bili na bazenima i tamo jeli. Cijene sasvim pristojne.

    Imaš wellnessa svih vrsta.

    Prehrana kakvu želiš, švedski stol, meso, riba, vegetarijanska, ayurveda....I pivo fino, tko voli.

    Hoćeš li uzeti i curicu? I za njih ima svega, i hrana je prilagođena i bazen i igraonice. Ustvari, tvoja je još premala za igraonice, zar ne?

  5. #5
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    mi smo bili na vikendu u termama čatež i bilo je super, vodili smo i kćer od 3 godine i baš je uživala
    hrana je ok, imali smo polupansion, hoteli su spojeni bazenima s grijanim tunelima

  6. #6
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Beti... ne bih htjela biti partibrejker, ali nije loše napomenuti da su Terme Laško tik benzinsku pumpu i uz glavnu cestu koja je otkako su uveli vinjete dodatno opterećena (istina, vikendom manje), ali preko tjedna je užasna gužva. Osobno, nikad ne bi tamo otišla.... Vjerujem da je unutra lijepo uređeno... ali lokacija je koma.

  7. #7
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    mi smo bili na vikendu u termama čatež i bilo je super, vodili smo i kćer od 3 godine i baš je uživala
    hrana je ok, imali smo polupansion, hoteli su spojeni bazenima s grijanim tunelima
    ja sam bila samo u Tuhljeskim pa ne baš što za ponuditi temi, ali moji svekiji su stalno po toplicama i kažu da su ti prolazi hotel/bazen jako važni. obučeš u sobi ogrtač i prošetaš do bazena.
    Ako se dobro sjećam Sveti Martin je super uređen, ali nije sve povezano pa ih se nije dojmilo

  8. #8
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    I ja sam bila u Jezerčici ali ne mogu ti dati usporedbu jer nisam bila nigdje drugdje. Tih tri dana bila su savršena, bazeni su zakon a masaža nezaboravno iskustvo. Nemam nijednu zamjerku
    Posljednje uređivanje od Trina : 28.03.2013. at 14:31

  9. #9
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Da, ima neka benzinska blizu, no bilo je toliko puno snijega da su auti jedva vozili, a bili smo u tjednu. Mi smo došli kupati se i okolina nam nije bila ni malo bitna. Gotovo i nismo izašli iz bazena a hotel, hrana i zabava unutra je dovoljna.

    I u Olimiji su spojeni bazeni i hotel, bili smo u Soteliji, no treba hodati i hodati podzemljem u mantilu. Ne kažem da to nije dobro za kondiciju, ali ako se dođem kupati, hoću za minutu bit u vodi. Razmažena, što ću.

    Toplice gdje smo smješteni izvan, mi više nisu opcija, jer izlaziti na hladno nakon kupanja nije pametno. A i što će mi najljepši apartman, ako moram kuhati na odmoru.

    No, nama su toplice izbor za zimski odmor, ljeti ne, zato ja tako gledam na to.

  10. #10
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Super, hvala vam, cure! Pogledat ću tu Jezerčicu..

    Beti, gledala sam te terme Laško i ponuda im ne izgleda loše. Beti, jesi li bila u Čatežu? Kakva je razlika? Zašto su ti Laško bolje od Olimije?

  11. #11
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    E da, imam neke male zamjerke ipak ali nisu mi bile toliko važne. Prva je da nema wi-fi u sobama, a druga da je zabranjeno pušenje svugdje osim u jednom kafiću u hotelu

  12. #12
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Ovo prvo mi je velika zamjerka, a ovo drugo plus

  13. #13
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Jezerčica.

  14. #14
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Moji starci su isto birali prošli tjedan i izabrali Jezerčicu, mislim da je presudila cijena, znatno jeftinije od Tuhelja. Jedino, bijim se da staru neće veseliti ovaj dio s pušenjem.

    Kolege s posla su znali održavati sastanke u Daruvarskima... ne znam zašto... ali su dugo išli tamo.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    393

    Početno

    Ja sam bila u Daruvarskim, i osim termalne vode nisam bila baš zadovoljna, dobro i welness i je ok, sobe u u rasulu,prozori obljepljeni selotejpom (nemogu se otvoriti da uđe zrak), bazen treba hitno renoviranje, i nikako nebi povezla djecu jer ima dosta dijelova s hrđom i oštrim dijelovima unutar i oko bazena. sam smještaj je sa ja socijalistički, i bile bi super da se kompletno renoviraju. ovaj novi dio gdje ide npr Kostelić je izvrstan,ali nije dozvoljen za nas laike.
    Ali nakon tih toplica ja zatrudnila tako da će mi uvijek ostati u dobrom sjećanju hehe

  16. #16
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Jezercica je nedavno preuredjena, pa dobija moj glas ispred Tuhelja.
    Catez, ne znam tamo sam se samo brckala u bazenu.

    ja sam bila na par tih mjeseta, ali sam wellnes bas i nisam posjetila.
    e da bila sam i u Sv. Martinu (meni osobno hrana nije za pohvaliti, ona pansionska), obisala i apartmane i hotel.

    e da 4 opatijska civijeta su mi bila super, ali bazeni nisu za impresionirati. soba i hrana su mi bili OK.
    mozda ukljucim mozak pa napisem.

    Zuska, zapravo sto bi ti zeljela tocno znati?
    sto ti je interesantije da pisemo, o bazenima ili bas wellnes dio.

    A tuhelj spavala sam i tamo, oni su tad imali nerenovirani dio i renovirani. spavali u nerenoviranom, i mogu ti reci osjecala sam se kao na eksurziji tamo u osnovnoj. ne znam da li su to sredili.

  17. #17
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Sve mi je važno, ne bih htjela biti u nekim raspadajućim sobama ili soc restoranima. Dakle, zanima i smještaj i hrana. Uz bazene i welness. Iz kojih bih htjela izlaziti samo na masažu i na ručak/večeru
    Maštam o hedonističkom vikendu s potpunim doživljajem.
    Dakle, Daruvarske (po ovom opisu) su nešto potpuno suprotno od onog što želim, tj. ne želim se nervirati zbog loše usluge, ili ponude, ili soba, ili bilo čega drugog (uvijek se nađe)

  18. #18
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Tuhelj, odlican, pogotovo saune!
    Sv. Martin super s klincima, pogotovo u apartmanu!
    4 opatijska cvijeta, bazen bzvz, ali masaze i to super, pogotovo u glavnom objektu!
    Jezercicu nisam vidla!
    Ali meni naj po mom ukusu je Olimija!

  19. #19
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Zuska, onda sv. Martin u novom dijelu... ili Olimije.

    (Sramežljivo pišem jer ne volim bazene, pa ne znam kakva je situacija u tom dijelu... sve što sam boravil au topplicam aje u posjeti nekome ili službeno ali sv. Martin mi je ostao u lijepom sjećanju (osim što su me tjerali da igram golf)... novo uređen, onak pomalo hladno minimalistički, ali ugodno. Što bi rekao jedan moj kolega fengšu. )

  20. #20
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Ivon prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam bila u Daruvarskim, i osim termalne vode nisam bila baš zadovoljna, dobro i welness i je ok, sobe u u rasulu,prozori obljepljeni selotejpom (nemogu se otvoriti da uđe zrak), bazen treba hitno renoviranje, i nikako nebi povezla djecu jer ima dosta dijelova s hrđom i oštrim dijelovima unutar i oko bazena. sam smještaj je sa ja socijalistički, i bile bi super da se kompletno renoviraju. ovaj novi dio gdje ide npr Kostelić je izvrstan,ali nije dozvoljen za nas laike.
    Ali nakon tih toplica ja zatrudnila tako da će mi uvijek ostati u dobrom sjećanju hehe
    A valjda su ond aovi moji imali neke komade tam!

  21. #21
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    a rogaška jel tko bio u zadnje vrijeme

  22. #22
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Socijalizam. Stašno nešto.
    Htjeli smo ići na kavu dok smo čekali Smjehuljicin dolazak na svijet, tam uz Austrijsku granicu... Mislim da nismo ni iz auta izašli...

    Inače... da imam para, ovo bi bio moj izbor: http://www.blumau.com/rogner-bad-blu...a-holiday.html
    Posljednje uređivanje od Mojca : 28.03.2013. at 15:42

  23. #23
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Citiraj Zuska prvotno napisa Vidi poruku
    Maštam o hedonističkom vikendu s potpunim doživljajem.
    Spa hotel Palace u Dubrovniku. Bolesno dobar, a često se zna naći na akciji za vansezonsko vrijeme (peti mjesec npr.) i tada zna biti jako povoljan.

  24. #24
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj Zuska prvotno napisa Vidi poruku
    Sve mi je važno, ne bih htjela biti u nekim raspadajućim sobama ili soc restoranima. Dakle, zanima i smještaj i hrana. Uz bazene i welness. Iz kojih bih htjela izlaziti samo na masažu i na ručak/večeru
    Maštam o hedonističkom vikendu s potpunim doživljajem.
    Dakle, Daruvarske (po ovom opisu) su nešto potpuno suprotno od onog što želim, tj. ne želim se nervirati zbog loše usluge, ili ponude, ili soba, ili bilo čega drugog (uvijek se nađe)
    U Jezerčici je hrana dobra, kao što je netko rekao, restoran ne izgleda ono da padneš na guzicu ali hrana je super. Sobe su isto lijepe. Mi smo bile u dvokrevetnoj (išla sam s prijateljicom). bazeni su zakon teški, netko je već napisao što sve imaju i kakvi su bazeni a ja sam isprobala sve osim onog za bebe a taj nisam jer mi je bilo nezgodno Jacuzziji mali ali savršeni, ima ih dva, to je u sklopu ti hbazena. Masaže imaju sve moguće i nemoguće, od onih egzotičnih do najobičnijih, ja izabrala antistress i to je stvarno nešto posebno. Imaš dva kafića, jedan je pušački. Na njihovoj stranici sve ti je napisano:

    http://www.terme-jezercica.hr/

    Tebe zanima ovaj dio, pa pročačkaj:

    http://www.terme-jezercica.hr/wellness_spa_programi.asp


    mene je razočaralo jedino mjesto u kojem su terme, očekivala sam nešto drugo ali to nema veze s ovim što tebi treba

  25. #25
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj *mamica* prvotno napisa Vidi poruku
    Spa hotel Palace u Dubrovniku. Bolesno dobar, a često se zna naći na akciji za vansezonsko vrijeme (peti mjesec npr.) i tada zna biti jako povoljan.
    Vidiš... mene se taj hotel nije baš dojmio...

  26. #26
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Zuska, bravo za temu!

    Mene zanima ima li kakvih spa hotela po srednjoj Dalmaciji, treba mi nešto blizu i ne preskupo.
    Planiram si priuštiti jedan hedonistički vikend već 6 godina, mislim da je napokon došlo vrijeme.

  27. #27
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Vidiš... mene se taj hotel nije baš dojmio...
    Zasto? Suprug i ja smo uzivali ko prasci. Da, dobili smo vjerojatno najmanje dobru sobu (ne mogu reci losu) u hotelu, ali kada je na akciji niti ne ocekujem vise. Opet je bila u rangu dobrog hotela 3*, sa king size krevetom, tv-om, tepihom, minibarom, kupatilom i Yves Rocher kozmetikom , balkonom i prekrasnim pogledom.
    Hrana im je preeeedobra, posluga ljubazna, masaze i tretmani odlicni, bazeni i jaccuziji... Jesi probala onaj veliki unutarnji bazen u sumrak, a ispred tebe pogled na sunce u zalasku, more i otoke?? E TO je meni oduzelo dah!
    Da ne govorim o samom Dubrovniku...

  28. #28
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj Zuska prvotno napisa Vidi poruku

    Beti, gledala sam te terme Laško i ponuda im ne izgleda loše. Beti, jesi li bila u Čatežu? Kakva je razlika? Zašto su ti Laško bolje od Olimije?
    Nismo se odlučili za Čatež jer mi se čini da je tamo puno veće djece, osnovnoškolci i da bi bila gužva, tamo su svakakve atrakcije za tu dob. I ne sviđa mi se udal****st od hotela do bazena.

    Olimija je prekrasna, u Soteliji smo bili paženi, svako jutro poklon na jastuku, osoblje divno. Hrana odlična, isto dobiješ mantil, bazeni su dovoljno veliki, wellness je u hotelu, ne treba hodati do njega, ali meni su bitni bazeni.
    U Laškom možeš plivati i u jacuziju. Veliko. I ima tobogan, vodeni, dugačak, dušu dao za gospođe u godinama ali ja sam uživala na njemu.

    Iskreno, mene masaže ne zanimaju. Vjerujem da bi bile dobre, ali mi je masaža povezana sa fizikalnom terapijom nakon jednog oporavka i nekako ju ne mogu ponoviti. Podsvijest je čudna stvar. Zato puno plivam u toploj vodi i to izvrsno djeluje na tijelo.

    A priznajem da je i cijena prilično presudna u izboru, pa izvažem jedno i drugo.

    Da li si pogledala Vilu Magdalenu u Krapinskim toplicama? I tamo je dobro.

    edit: nemam pojma što su ove zvjezdice...
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 28.03.2013. at 20:21

  29. #29
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    mi smo bili ove godine u čatežu i jezerčicama i jezerčice su ok, ali nisu mi ni upola dobre kao čatež, osim što su jeftinije
    čatež je puno veći, više sadržaja, i žao mi je reći, ali ljudi su kulturniji, u jezerčicama sam cijelo vrijeme morala gledat hoće li neki osnovnoškolac skočiti mojoj malenoj na glavu, iako je izričito zabranjeno skakanje u bazen, ali što reći, kad i roditelji skaču s djecom, ne obazirući se na malene u bazenu, ali to nije problem toplica, već kultura ljudi, jezerčice čak imaju i spasioca koji cijelo vrijeme kontrolira to skakanje, ali očito ne možeš s bezobraznim ljudima

  30. #30
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    inače svako malo imaš preko grupnih kupovina vikend u jezerčici za 2 osobe za 600 kn, uključen je samo doručak, ali može se nadoplatiti i večera i dodatno za dijete

  31. #31
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj *mamica* prvotno napisa Vidi poruku
    Zasto? Suprug i ja smo uzivali ko prasci. Da, dobili smo vjerojatno najmanje dobru sobu (ne mogu reci losu) u hotelu, ali kada je na akciji niti ne ocekujem vise. Opet je bila u rangu dobrog hotela 3*, sa king size krevetom, tv-om, tepihom, minibarom, kupatilom i Yves Rocher kozmetikom , balkonom i prekrasnim pogledom.
    Hrana im je preeeedobra, posluga ljubazna, masaze i tretmani odlicni, bazeni i jaccuziji... Jesi probala onaj veliki unutarnji bazen u sumrak, a ispred tebe pogled na sunce u zalasku, more i otoke?? E TO je meni oduzelo dah!
    Da ne govorim o samom Dubrovniku...
    Nisam bila na bazenu, bakteriofob sam kad su bazeni u pitanju, nikad se ne kukan u bazenima. Provela sam 4 dana sluzbeno u tom hotelu, ne pamtim što nije valjalo, ni da je bio nešto posebno. Precjenjen je, to pamtim.

  32. #32
    Solange13 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    399

    Početno

    sto se tice, ambijenta, gustanja i to..meni je super bilo U Dolenjskim, hotel Balnea Superior. Jako lijep hotel, bio proglasen i naj slo hotelom prije par godina. Ima tunel do bazena. Onako djir, drvo, prirodni materijali, a moderno minimalisticki. U kupaonici sobe isto hidromasazna kada. (ne znam dal u svim sobama, ali mozes tako traziti) hotel/balnea/
    Takodjer mi je super bio Lone u Rovinju. Ali, to nisu toplice, samo hotel s wellnessom, i bazenom. Lijepo, posebno, dobre masaze..

  33. #33
    Solange13 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    399

    Početno

    da, i djeci je bilo super (jaslice, vrtic uzrast). u dolenjskim ima igraonica za djecu krcata svega, koju mozes koristit po zelji i potrebi, samo uzmes kljuc na recepciji. (nadam se da se nesto nije promjenilo)

  34. #34
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Ovi bazeni su toliko veliki da me uopće ne brinu bakterije. I jako volim zimi izaći u vanjski bazen, ja se kupam, a vani snijeg i ispod nule. Meni je to ma gušt i pol.

    U Laškom imaju i one bazene za noge, hodaš po nima, sad vruća, sad ledena voda, cirkulacija ti zahvaljuje do neba.

    Pa kad krenu valovi, ja jesam s mora i znam što su valovi, pa i oni oceanski, ali plivati u bazenu na valovima - ma zakon.

    Pa kad ukopčaju rijeku, voda teče i nosi vas ili probate plivati protiv struje....priznajem, totalni sam fan termi.

  35. #35
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Uh, to sve imaju u Laškom? Već osjećam vodu po tabanima...

  36. #36
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    http://www.villa-magdalena.net/ A ovo je zakon,ali skupo! I bez klinaca

  37. #37
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj Zuska prvotno napisa Vidi poruku
    Uh, to sve imaju u Laškom? Već osjećam vodu po tabanima...
    Imaju sve to. I brzo dođeš. Iz ZG može i bez vinjete, ako želiš. I ima wifi ( škicnula ja i Rodu od tamo, hihi), pušit se ne smije, ali nas nikoga to ne zanima, totalni nepušači. A tek noćno kupanje, malo ljudi, a svijetla, svaki bazen druge boje, ogromna prozirna kupola...
    Potraži neku akciju i mi smo tako bili na valentinovskoj, pa je jeftinije.


    Citiraj superx prvotno napisa Vidi poruku
    http://www.villa-magdalena.net/ A ovo je zakon,ali skupo! I bez klinaca
    Da, i ja sam joj to napisala gore, bila je moja prijateljica, oduševila se jacuzijem u sobi i kuharom Japancem.

  38. #38
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Ma osim wellnessa, bitni su mi i bazeni. Znači, Beti, u usporedbi Laškog i Olimie, tebi je bolji Laško?
    Imamo oko 3 sata vožnje do jednih i drugih....

  39. #39

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    393

    Početno

    oh kao ovo čitam maštam da sam u jednim takvim toplicama ili hotelu.....a kad se probudim dođe mi muka

  40. #40
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    Bio je jedan moj posl. suradnik nedavno u Čatežu preko vikenda, radi u turizmu pa se kuži što je dobro što nije, kaže da je bilo fenomenalno, samo zna biti gužva preko vikenda u bazenima posebice tamo di je hidromasaža.

    Imaju super pakete za obitelji, besplatan smještaj za klince itd., da mogu skočiti preko tjedna sa svojima probala bi si iskombinirati, ali ovako kad samo vikend dolazi u obzir teško se možemo organizirati.

  41. #41
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Mi smo redovno u Čatežu (pa nemam pojma kako je drugdje).
    Ukoliko se odlučiš za Čatež - idi u hotel Toplice - on je povezan s bazenima/zimskom rivijerom.

  42. #42
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    mi smo bili u hotelu čatež i on je povezan s bazenom, možeš ići u ogrtaču na bezen

  43. #43
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    mi smo bili u hotelu čatež i on je povezan s bazenom, možeš ići u ogrtaču na bezen
    S hotelskim bazenom ili sa zimskom rivijerom?

  44. #44
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa Vidi poruku
    S hotelskim bazenom ili sa zimskom rivijerom?
    hotel ima svoj bazen i povezan je sa zimskom rivijerom grijanim tunelom

  45. #45
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    i povezan je sa zimskom rivijerom grijanim tunelom
    Ovo nisam znala. Super informacija! Jel' ima puno za hodati?
    (mi smo zimi uvijek bili u Toplicama, a ljeti u Toplicama ili Termama)

  46. #46
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Magdalena je isključivo za odrasle ?
    Imaju family suite to bi uključivalo i djecu, pretpostavljam?

  47. #47
    Moe avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    865

    Početno

    Osobno preferiram terme Olimia (i wellness Orhidelia) ili Moravske toplice (hotel Livada).

  48. #48
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Inače, bih imala štošta za reći o termama Tuhelj, ali bolje ne, ipak su novootvoreni hoteli
    pa možda s vremenom sjednu stvari na svoje mjesto.
    Jedino što izdvajam u termama Tuhelj je neizmjesrna ljubaznost, svaka čast osoblju, od recepcije
    do kuhara.
    A što se tiče povezanosti bazena sa sobama novog hotela, jok, propuh na sve strane,
    prolaziš iza recepcije (glavni ulaz gdje se stalno otvaraju i otvaraju glavna vrata), nije dobro za djecu.
    Mi odrasli smo koliko toliko otporni, ali djeca..

  49. #49
    mrkvica05 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    916

    Početno

    Nisam još bila u novoj Jezerčici, ali su moji klinci i muž bili i oduševljeni su.

    Prošle godine išli smo u terme Lešće (kod Generalskog stola) kojima pod hitno treba renoviranje (sigurno su za Franje Josipa bile hit), mogu pohvaliti klopu i iznimno ljubazno osoblje.

  50. #50
    diči avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    557

    Početno

    Mi smo bili u jezerčicii bilo nam je super...čim uzmognem moram malo provjerit što ste sve natipkali jer sam sama sebi obečala wellnes vikend čim okopni snijeg...

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •