Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 162

Tema: Traktat o govancetu

  1. #1
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno Traktat o govancetu

    Zasto, zasto, zasto, zasto ne moze stalno biti zlatno zuto? Zaaasto?


    Ok, u principu nisam bas nesto zabrinuta, ali sam opako znatizeljna. Debeli super napreduje (ima preko 7600g par dana prije navrsenih cetiri mjeseca, jos 360 grama i poduplat ce porodjajnu tezinu), dugacak je oko 67 - narastao je i tu 10-ak centimetara od rodjenja. Pokakanih i popisanih pelena ima dovoljno da ja cupam kosu. Kaka, u principu, izmedju dva i pet puta na dan. Do nedavno je to bilo iza svakog, ama bas svakog podoja.

    Kad nije zlatno zuta, onda mu je stolica otprilike ovakva (nije fotka pelene, majkemi ). tj. oni zrnati masni ugrusci su i dalje tu, normalne su zute boje i ima ih puno, ali s njima dolazi i dosta rjedjeg govanceta, ovakve maslinaste boje. Ponekad se nadje i skroz tamno zelenih detalja, kao da je netko nasjeckao mrvicu persina ili spinata, no to je rijetko. Isto tako, ponekad zuti komadici doslovno plivaju u sluzi, a u tim slucajevima je ta sluz zelenija od ovog uzorka iz Painta.

    Razlikujem obje stolice po mirisu, uopce ih ne moram vidjeti. Normalna zuta smrdi na pecenu piletinu, a kad je s dodacima zelenog, onda je kiselija.


    E sad. Ove misteriozne stolice nisu eksplozivne, grceva nema. Ne dolaze nakon odredjene hrane (moje), nemaju u principu veze s brojem podoja jer debeli jede u principu isto svaki dan, ne da se zbuniti. U pravilu ima oko 8-9 podoja na dan, pravilno hvata bradavicu. Hranimo se block-feedingom, trosatni blokovi, i tako je od navrsenih mjesec dana (sve prije toga je prica za sebe, uzas i katastrofa... ako tad nisam zamrzila dojenje za cijeli zivot, necu nikad). Probala sam rastegnuti blokove, a cak i izmjenjivati sise na podoju, cisto da vidim hoce li biti poboljsanja ili pogorsanja, no ama bas nista se nije dogodilo pa smo ostali na trosatnom bloku jer mi je jednostavno presao u naviku. Koliko znam, ne rastu mu zubi, ali slini kao lud, bas se kompletno zaslini, od vrata do struka, plus rukavi, u roku od valjda par minuta. I tako vec mjesecima.


    Prije navrsenih mjesec dana smo imali svakavih problema i u tom periodu smo se upoznali sa stvarno zelenom stolicom uz grceve i vristanje, uzasno kiselom po mirisu, eksplozivnom toliko da se cuje u drugu sobu, u kojoj, izmedju ostalog, uopce nema masnih ugrusaka. Ovo NIJE to; to nismo sreli otkako smo uveli block feeding i poceli normalno hvatati bradavicu, umjesto natezanja s (prokletim) sesiricima, dvostrukom izdajalicom i raznoraznim ritualima i uzasima koji su nas pratili na pocetku. Upoznala sam sve lokalne IBCLC, LLLI leadere, no spasile su nas Rodine savjetnice ( ) na daljinu. (I kli_kli skupa s njima.)


    Enivej, zasto nas prati ta maslinasto zelena? Evo jucer je prva jutarnja pelena bila ljigava, sa zelenim. Onda dvije zlatno zute, skroz pilece. Zatim nista do danas ujutro, kad je izasla opet tona masnih ugrusaka u brdu maslinaste sluzi.

  2. #2
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Valjda je do svemirske ravnoteze kako ti ne bi bilo sve savrseno.
    Iskreno, ne znam i jos iskrenije, ne bih, na tvom mjestu, uopce trosila vise ni minute razmisljanja o tome, dokle god on super napreduje u svakom pogledu i boja stolice ga ne muci ni u kojem pogledu (osim njegovu mater).

  3. #3
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Svemirska neravnoteza mi je vec dala mengu stoljecima prije ocekivanog, ili barem prihvatljivog pa bi bilo lijepo kad bi se okanila govanceta.

    Moram ja malo mozgati, sto cu drugo.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Kaae, nas je taj zeleni kiseliš pratio sve dok nisam izbacila kravlje mlijeko iz svoje prehrane. Ne kažem da je i kod vas zbog toga, ali možeš pokušati.

  5. #5
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Nama su sluzave i zelene stolice bile vezane uz pojačano slinjenje.

  6. #6
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Jakovu je cijelo vrijeme dojenja bila rijetka, tekuća i maslinasto zelena.
    Don't worry, nema pravila, nema sheme, sve je normalno.

  7. #7
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Ovako kako BusyBee kaze. Nisam se uopce uzrujavala dok god je on bio sretan i zadovoljan, a bio je.
    Istina, nisam pila mlijeko.

  8. #8
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Nemoj mi zamjerit, izeci cu dio poslovice, znas one o krstenju jarića.
    Relax. Malom je dobro. Mozda je drekec takac kakav je zbog neceg sto ti jedes, mozda stoji malo duze u crijevima prije nego se pokenja od onog zlatnozutog, a mozda su u šumi.

  9. #9
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    daj počni heklati

  10. #10
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Alzo, bezobraznice. Ne znam heklati, a strikam samo salove i deke. I sad sam sluzbeno kucanica pa smijem i jarice krstiti.

    Sto se mlijecnih proizvoda tice, debeli bi se morao puno gadnije napatiti da bih ih izbacila s menija.

  11. #11
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Joj Kaae, čekaj samo da mali prvi put dobije nekakav proljev pa da vidiš onda muke po drekecu. A kako li će tek zanimljivo biti kad krene dohrana.
    Ali mogu razumijeti zabrinutost i znatiželju. Inače, ne znam jel ima veze ili sam si to ja tako povezala, ali je moj M. znao imati malo zelenkastiju stolicu kad sam se ja pošteno najela zelene salate.

  12. #12
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Moja starija je imala takvo "govance" mjesecima, negdje od drugog mjeseca pa skroz do pocetka dohrane a i kasnije. I najvise sto se sjecam u vezi toga je da mi je islo na zivce jer:
    - prvo, bilo je 1x dnevno i uvijek bi probilo pelenu, bodic i pidjamu, svaki dan je bila us**na do vrata i to je bila ziva muka za presvuc, pa kupanje, pa mijenjaj posteljinu (bracnu ofcourse) ili svoju odjecu (ak je to obavila dok mi je bila na rukama - a tako je provodila 95% budnog vremena) a fleke su bile neke grozne, neoperive, sve njene bodice i pidjamice sam na kraju morala baciti jer to nije islo van, i
    - drugo, smrdilo je odvratno, kiselo, zeludac mi se dizao svaki put.

    Doktorica mi je rekla da dok dobro napreduje da ne brinem, napredovala je vidljivo dobro i dalje sam samo cekala kad ce vise toj pokori kraj, ako nista drugo da bar prestane curiti na sve strane... I blazena bila dohrana, nije prestalo smrditi niti biti odvratne zelene boje, ali bar je postalo kasasto pa vise nije curilo na sve strane. I najiskrenije nemam pojma kad je prestalo biti zeleno, ne sjecam se a proslo je tek tri godine od tada

    E da, uopce se nisam zamarala mojom prehranom, puno vise vremena sam potrosila na istrazivanje koje pelene to mogu izdrzati (niti jedne) i da li ima jeftinih tamnih bodica da se fleke ne vide iz aviona (nema, bar ne tu u hr).
    Posljednje uređivanje od sillyme : 01.04.2013. at 08:49

  13. #13
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Sto se mlijecnih proizvoda tice, debeli bi se morao puno gadnije napatiti da bih ih izbacila s menija.
    može li prevod ove rečenice na neki normalni jezik.

    Moj najmanji je imal nekaj slično dok je bio jaaako malen ( s cca 2.5 tjedna) ( a pošto imam klinku alergičarku, koja je bila alergična na svašta, na puno toga i sad ostala) uvidjela sam da bi to moglo biti mlijeko-smetalo, što i jest, ali i još puno stvari uz to, znači kod mene je to značilo izbaciti sve kaj je imada vidjelo mlijeko.

  14. #14
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja ne vjerujem da je kod moje bilo povezano s mojom prehranom. Mlijeko skoro uopce ne pijem, ali jedem jogurte, sireve i vrhnje. No ona je s godinu dana u jaslicama pocela najnormalnije konzumirati mlijeko, i nije alergicna ni na sto, nema niti jednu bolest, alergiju, preosjetljivost, netoleranciju itd. Zdrava ko dren, u jaslicama od 14 mjeseci, cijepljena po kalendaru ko urica. Samo eto, kao beba je imala apsolutno odvratnu stolicu... I tu je prici kraj.
    Posljednje uređivanje od sillyme : 01.04.2013. at 09:16

  15. #15
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    ista situacija i sa mojim Malim Dečkom. To ti je valjda odlika djece koja super napreduju... Nikad se nisam pitala zašto kaka zelenkasto dok su u većini bile žute kakice, a meni se jelovnik nije mjenjao. Pila sam mlijeko. Sad ima sedam jeseci i preko deset kila, rođen sa niti tri. Uživaj!!!!!

  16. #16
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Moj je od neka 4 mjeseca pa do uvodjenja (prihvacanja) dohrane kakao zelenkasto - to je taman bilo ljeto I bilo je vruce I on je sisao svakih 20 minuta pomalo, cisto da se napije, tako da je po meni moguce da nije dobivao dovoljno tog masnijeg mlijeka koje kao zazuti stolicu. Al isto je dobivao ok na kilazi.

    A pazi, sad bi ti se mogao I smanjiti broj stolica, pa I njihova ucestalost.

  17. #17
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    i m je imala zelene stolice. al još baš i nije tako puno dobivala na težini. i sekirala sam se. i mrzila tu zelenu boju kad otvoriš pelenu. i tako smo došli do 6. mjeseca i dohrane i stolice više nisu bile zelene. i sad mi je krivo što sam se sekirala, a nisam trebala. hbg ga.

  18. #18
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Moj A je imao takvu stolicu, i vječito bi zas... do vrata.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Nemoj mi zamjerit, izeci cu dio poslovice, znas one o krstenju jarića.
    Relax. Malom je dobro. Mozda je drekec takac kakav je zbog neceg sto ti jedes, mozda stoji malo duze u crijevima prije nego se pokenja od onog zlatnozutog, a mozda su u šumi.
    x

    Jedino: kod mog sina kiseli smrad stolice je bio jedino što je upućivalo na soor, tek poslije je došao osip na guzi i bolne bradavice, a u ustima nikad nije imao nikakve naslage (čini mi se da se to ponovilo 4 puta).

  20. #20
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    a zakaj bi ti htjela da mu govance bude samo zuto? ili kaj, nisam tocno skuzila kaj te muci.

  21. #21
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Pa zdravo, skolsko govance, je zuto! I manje smrdi od ovog zelenog. Zapravo me najvise brine odnos prvog i zadnjeg mlijeka, s obzirom na to da se od prvog vrlo lako dobiva na tezini, zbog secera, a bez masnoca.

  22. #22
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    ne znam postoji li uopće dijete koje je imalo samo žute stolice
    ako te to toliko brine, pitaj pedijatra

  23. #23
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Pa zdravo, skolsko govance, je zuto! I manje smrdi od ovog zelenog. Zapravo me najvise brine odnos prvog i zadnjeg mlijeka, s obzirom na to da se od prvog vrlo lako dobiva na tezini, zbog secera, a bez masnoca.
    ja ne znam odakle to tebi
    već smo jako puno puta napisale kako ne postoji "školsko" govno
    nego je paleta od zlatko-žute do zelene i smeđedala sam ti kljun, pa pogledaj kako je tamo nasrtano
    i odakle ovo da se masa dobiva i od vode s glukozom?

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Kaae, dijete ti tako lijepo napreduje, ne zamaraj se govancetom.

  25. #25
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Mozda zbog oksidacije u crijevima,buduci je prva takva,a slijedece ne! Moj je imao i zute,zute grudaciste,sluzave,zelenkaste,rijetke,nekad bi se pokakao u jednom stisku... Pedi mi je rekao dok dobiva na kilazi sve je u najboljem redu!

  26. #26
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Nemoj mi zamjerit, izeci cu dio poslovice, znas one o krstenju jarića.
    Relax. Malom je dobro. Mozda je drekec takac kakav je zbog neceg sto ti jedes, mozda stoji malo duze u crijevima prije nego se pokenja od onog zlatnozutog, a mozda su u šumi.


    uglavnom: slažem se s martom

  27. #27
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    ja ne znam odakle to tebi
    već smo jako puno puta napisale kako ne postoji "školsko" govno
    nego je paleta od zlatko-žute do zelene i smeđedala sam ti kljun, pa pogledaj kako je tamo nasrtano
    i odakle ovo da se masa dobiva i od vode s glukozom?
    Ma pogledala sam sve u kljunu!

    A ove informacije su dio standardnog paketa s ove strane bare. Jeb'ga, ima tu svega, onako generalno receno, ali nije uvijek lako doci do korisnih/tocnih informacija. Uostalom, znas na sto je licio nas prvi mjesec dojenja i kakve sam savjete dobivala od IBCLC (a zapravo smo imali super podrsku, u odnosu na one koji je uopce nemaju).


    Inace pedijatra nista nije briga dok god dijete dobiva na tezini, a nas je cak prodojeci (sto znaci da ce poceti s pricama o dohrani rizinim pahuljicama drugi tjedan, kad odemo na cetveromjesecni pregled). Do sad nista nije spominjao, osim vitamina D.
    Posljednje uređivanje od Kaae : 01.04.2013. at 20:23

  28. #28
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    mislim da je pedijatar u pravu i da se bespotrebno opterećuješ.

  29. #29
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    inače ako mogu primjetiti i moja pedijatrica je rekla da ne brinem( da se dete samo čisti), ali ja sam znala da je to i to jel sam imala slično dete prije toga

  30. #30
    anasti avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    614

    Početno

    pusti govanca moj J je kakao nekih 20-ak dana svaki dan zeleno a dobivao je uredno preko kilu. ne znam, ja se baš nisam volila time opterećivati..
    a patronažna mi je već u prvoj posjeti napomenula "bitnu" stvar (između ostalih bisera) da ako kaka zeleno da je gladan! haha srećom sam se ja dobro informirala na rodi prije toga pa mi je to njeno na jedno uho ušlo na drugo izašlo. nama to nisu bile nikakve stolice gladi, prije stolice prejedanja hihi
    ne sekiraj se. a meni ova tvoja zelena više izgleda kao neka okertamnozlatnožuta, e takve smo mi često imali. a sve ok bilo. pozz

  31. #31
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Nema školskog govneta.

    Zapravo sam ti došla samo izraziti sućut za tako ranu mengu, baš si pegula...

  32. #32
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    meni je ta razlika u dreku bila ful zanimljiva, iako moram priznat da sam se propustila pitati odakle dolazi, to me nije toliko zanimalo

  33. #33
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    kaj nije "savrseno" govance boje senfa?

    zeleno govance ti je zeleno, ko raste trava zelena zeleno

    pusti djetetu govance na miru

  34. #34
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ma ajde, barem mi je drago cuti da je nekome govance zanimljivo, pa makar se i ne pitali zasto i kako.

    A menga, ono.. arrrrrrrrgh. Iako i dalje vjerujem da to nije menga. Tko zna sto je.

  35. #35
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    f. sam rodla 11.7. a prva M mi je dosla 11.9., bila cudna i trajala 4 dana. onda sljedeci mjesec nije dosla, nego tek u 11, i odonda je bilo po starom

  36. #36
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Imamo zub.





    Jucer ga nije bilo, majkemi.

  37. #37
    artep avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    276

    Početno

    block-feedingom, trosatni blokovi

    mene zanima što to znači,možda nama pomogne

  38. #38
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Imamo zub.





    Jucer ga nije bilo, majkemi.
    Inače, mojem djetetu se boja, miris, tekstura govanca mijenjala kad su rasli zubi.
    Uvijek "lijepa" žuta, kašasta, a kad je išao zub pomalo sluzava, boje prema zelenoj, kisela, rijetka,... drek.

  39. #39
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    ja sam dobila 40ti dan uz neprekidno dojenje onak čisto da dehidriram

  40. #40
    Nitenaja avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    291

    Početno

    Ajme pa zar i ovakvi postovi,nemam namjeru biti cinična,al kaj je previše previše.Stolicu sam gledala prva dva tri tjedna,poslje,ne sjećam se kad sam to tak analizirala,dijete lijepo napreduje,zdravo je,ma nema mjesta ištoriji za tak nešto!

  41. #41
    IvanaR avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    427

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Inače, mojem djetetu se boja, miris, tekstura govanca mijenjala kad su rasli zubi.
    Uvijek "lijepa" žuta, kašasta, a kad je išao zub pomalo sluzava, boje prema zelenoj, kisela, rijetka,... drek.
    I kod mog sinka ovako, plus beži iz pelene!

  42. #42
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj artep prvotno napisa Vidi poruku
    block-feedingom, trosatni blokovi

    mene zanima što to znači,možda nama pomogne
    Nudi se ista sisa po nekoliko sati, umjesto obje po podoju. Dva-tri sata su nekako najcesci blokovi, ali nekim zenama (i njihovim bebama) odgovara i po 12 sati.

  43. #43
    artep avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    276

    Početno

    ok thanks, tak i radim da nudim jednu unutar 3 h,mada ni tad ne pocica do kraja,kad se vječito pune
    dobro nama je tek mjesec,još se uhodavamo

  44. #44
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Nitenaja prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme pa zar i ovakvi postovi,nemam namjeru biti cinična,al kaj je previše previše.Stolicu sam gledala prva dva tri tjedna,poslje,ne sjećam se kad sam to tak analizirala,dijete lijepo napreduje,zdravo je,ma nema mjesta ištoriji za tak nešto!
    ja sam gledala dokle god nisam prestala djetetu brisat guzicu. tam negdje s 5g

  45. #45
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam gledala dokle god nisam prestala djetetu brisat guzicu. tam negdje s 5g
    x
    I onda sam sa nekih sedam godina slučajno nabasala u wc, automatizmom pogledala i imala što vidjet. Govance bijelo. Pa sam opet počela pratit. Nije loše s vremena na vrijeme pogledat to govance . A opet kako to diskretno napravit da on njih ne napravim hipohondra koji panično analizira govno :/.

  46. #46
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Nudi se ista sisa po nekoliko sati, umjesto obje po podoju. Dva-tri sata su nekako najcesci blokovi, ali nekim zenama (i njihovim bebama) odgovara i po 12 sati.
    paz ti koja terminologija se tu koristi. block feeding. apri, mam to vrbuj za buduću savjetnicu. sve zna.

  47. #47
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ja vjerujem da je ona u edukaciji provela više od svih nas zajedno
    mi govnima ne posvećujemo ovoliko pažnje niti ih razvrstavamo prema ton-karti

  48. #48
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ak cu htjeti farbat zid u nianse dojenackih govanca, zvat cu kaae

  49. #49
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    nijanse. edit.
    test postanja.

  50. #50
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Dizajner interijera govancima. No ionako se nemam cime drugim baviti kao kucanica u ovoj pripizdini.

    Jel uopce postoji hrvatski naziv za taj block feeding? Vec sam se dovoljno namucila s latch i unlatch i letdown i svim i svacim. No tko mi kriv, kad su mi sise odlucile ne raditi kako treba - u tudjini.

Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •