Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 193

Tema: Godišnji odmor nakon porodiljnog

  1. #51
    frka20 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj Boxica prvotno napisa Vidi poruku
    do 30.06.2013. si morala iskoristiti GO za 2012
    imaš najnormalnije pravo na GO za 2013 i koristiš ga u dogovoru s poslodavcem (možeš odmah ako se tako dogovorite, ali sve mora biti iskorišteno do 30.06.2014. jer ti ostatak propada)
    Boxica hvala,pusaaa

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    107

    Početno

    Zna li možda netko što je s ugovorom na određeno i godišnjim odmorom? Meni će 31.8. isteći ugovor na određeno, još sam na porodiljnom do 18.2.2014.
    Pretpostavljam da mi to onda propada jer ću do kraja porodiljnog već dugo bit nezaposlena. Usput radila sam do 7.1.2013.

  3. #53
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj Inka_1 prvotno napisa Vidi poruku
    Zna li možda netko što je s ugovorom na određeno i godišnjim odmorom? Meni će 31.8. isteći ugovor na određeno, još sam na porodiljnom do 18.2.2014.
    Pretpostavljam da mi to onda propada jer ću do kraja porodiljnog već dugo bit nezaposlena. Usput radila sam do 7.1.2013.
    koliko sam vidjela na drugom postu, ti si u toj tvrtci od 10.09.2012. i imaš pravo na puni GO za 2013.
    Ukoliko ti ne produže ugovor, poslodavac je po zakonu dužan ti isplatiti neiskorišteni GO
    ukoliko ipak dobiješ novi ugovor, GO za 2013 možeš iskoristiti do 30.06.2014.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    107

    Početno

    Citiraj Boxica prvotno napisa Vidi poruku
    koliko sam vidjela na drugom postu, ti si u toj tvrtci od 10.09.2012. i imaš pravo na puni GO za 2013.
    Ukoliko ti ne produže ugovor, poslodavac je po zakonu dužan ti isplatiti neiskorišteni GO
    ukoliko ipak dobiješ novi ugovor, GO za 2013 možeš iskoristiti do 30.06.2014.
    Hm, radi se o školi. Kolektivni godišnji je trenutno sad bio od 4.7. mislim do 9.8. Ja nisam htjela ni pitat da prekinem porodiljni i vratim se na godišnji.
    Znači imam pravo tražit da mi se plati godišnji? I to se ništa ne kosi s porodiljnom naknadom?

  5. #55
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj Inka_1 prvotno napisa Vidi poruku
    Hm, radi se o školi. Kolektivni godišnji je trenutno sad bio od 4.7. mislim do 9.8. Ja nisam htjela ni pitat da prekinem porodiljni i vratim se na godišnji.
    Znači imam pravo tražit da mi se plati godišnji? I to se ništa ne kosi s porodiljnom naknadom?
    ne da imaš pravo tražiti, nego ti poslodavac to MORA platiti
    evo ti članak iz zakona o radu:

    Naknada za neiskorišteni godišnji odmor
    Članak 61.(1) U slučaju prestanka ugovora o radu, poslodavac je dužan radniku koji nije iskoristio godišnji odmor u cijelosti, isplatiti naknadu umjesto korištenja godišnjeg odmora.
    (2) Naknada iz stavka 1. ovoga članka određuje se, sukladno odredbi članka 60. stavka 1. ovoga Zakona, razmjerno broju dana neiskorištenoga godišnjeg odmora.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    107

    Početno

    Hvala puno, da mi ti to nisi spomenula ja ne bi znala,a bojim se da bi se itko potrudio da mi kaže

  7. #57
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    E tek sam sad zbunjena nakon svih ovih postova pa molim pomoć. Ovako, negdje u travnju otišla sam na komplikacije s tim da mi je poslodavac dao iskoristiti prije njih 9 dana go iz 2012. ali ne i ovaj iz 2013. uz objašnjenje - pa ionako ti je bolje uzeti bolovanje. Nije mi se dalo svađati jer mi je trudnoća bila najvažnija pa sam otvorila komplikacije. Rodila sam 1.7 te mi rodiljni ističe 26. 12. (to je bio predviđeni termin trudnoće pa vjerujem da se tako računa, jesam li u pravu)? Ako uzmem tih 20 dana godišnjeg odmora iz 2013. (ako mi se poslodavac smiluje) recimo do 26. travnja kako bi mi ostalo dovoljno dana za vratiti se na roditeljski hoće li mi se naknada za roditeljski dopust srozati ili će biti 2600 kuna? I treba li se vratiti na posoa jedan dan kako bi se mogao iskoristiti go ili to ide automatizmom - prekinem roditeljski i uzmem GO? Što treba napraviti da bi se to ostvarilo - dogovoriti s poslodavcem i poći na HZZO?

  8. #58
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    rodiljni ti izlazi točno na novu godinu ako si rodila 1.7. znači točno 6 mjeseci iza.

    ako imaš prekid radi godišnjeg od najviše 30 kalendarskih dana onda ti se ne mjenja iznsos naknade. Pazi kakvi su praznici u 4 i 5 mjesecu radi poštivamja 30 dana.

    treba imati suglasnost od poslodavca da prekineš porodiljni i suglasnost za vraćanje opet na njega, može se predati i u istom danu na Hzzo.

  9. #59
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj anddu prvotno napisa Vidi poruku
    E tek sam sad zbunjena nakon svih ovih postova pa molim pomoć. Ovako, negdje u travnju otišla sam na komplikacije s tim da mi je poslodavac dao iskoristiti prije njih 9 dana go iz 2012. ali ne i ovaj iz 2013. uz objašnjenje - pa ionako ti je bolje uzeti bolovanje. Nije mi se dalo svađati jer mi je trudnoća bila najvažnija pa sam otvorila komplikacije. Rodila sam 1.7 te mi rodiljni ističe 26. 12. (to je bio predviđeni termin trudnoće pa vjerujem da se tako računa, jesam li u pravu)? Ako uzmem tih 20 dana godišnjeg odmora iz 2013. (ako mi se poslodavac smiluje) recimo do 26. travnja kako bi mi ostalo dovoljno dana za vratiti se na roditeljski hoće li mi se naknada za roditeljski dopust srozati ili će biti 2600 kuna? I treba li se vratiti na posoa jedan dan kako bi se mogao iskoristiti go ili to ide automatizmom - prekinem roditeljski i uzmem GO? Što treba napraviti da bi se to ostvarilo - dogovoriti s poslodavcem i poći na HZZO?
    rodiljni ti ističe 1.1. (datum poroda+6 mjeseci)
    1. da bi ponovo mogla aktivirati roditeljski mora ti ostati više od 30 dana ostatka inače ti propada
    2. naknada na roditeljskom ti je max 2600 (samo ti je rodiljni puna plaća tj. prosjek zadnjih 6 mj)
    3. s obzirom da imaš samo 20 dana GO, naknada u ostatku bi ti trebala biti ista kao i za sve ostale mjesece u roditeljskom
    4.papirologiju rješavaš prvo s poslodavcem (oni ti moraju dati potvrdu da su suglasni s tvojim prekidom RD) i to nosiš na HZZO i tamo pišeš zahtjev za prekid RD...kod ponovne aktivacije RD procedura je ista (prvo poslodavac pa HZZO)
    5. na posao se ne moraš vraćati niti jedan dan jer se RD (prema zakonu o radu) smatra redovnim radnim odnosom

  10. #60
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Odlično, hvala vam na odgovorima, ma znam za naknadu prvih šest mjeseci, i znam da je drugih 6 mjeseci 2600 kuna ali nisam znala hoće li se smanjiti zbog prekida

  11. #61

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    3

    Početno

    evo i moje situacije pa bi molila za odgovor:

    Koplikacije sam otvorila 5.12.2012. i u prije nego sam ih otvorila iskoristila sam godišnji odmor za 2012. godinu.
    Rodila sam 24.7.2013., a na posao sam se mislila vratiti nakon 10 mjeseci (6 mjeseci porodiljnog i 4 mjeseca roditeljskog dopusta( nakon čega bi muž išao 2 mjeseca na roditeljski dopust.
    U tom slučaju 10 mjeseci (6 porodiljnog i 4 roditeljskog) mi ističe 24.5.2014, a ono što mene zanima da li tada imam pravo na iskorištenje godišnjeg odmora iz 2013.godine koji nisam mogla koristiti zato jer sam cijelu godinu 2013. bila na komplikacijama odnosno kasnije porodiljnom dopustu.

  12. #62
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Privatnik mi ne mora omogućiti korištenje go, jeli tako (nemam kolektivni ugovor, a u mom ugovoru o radu nema ni slova o GO općenito)?

  13. #63
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    Citiraj Boxica prvotno napisa Vidi poruku
    rodiljni ti ističe 1.1. (datum poroda+6 mjeseci)
    Jesi li sigurna?
    Koliko ja znam, HZZo računa kao da svaki mjesec ima 30 dana tako da ti rodiljni u biti traje 180 dana što nije nužno 6 mjeseci.

    Citiraj blaacky prvotno napisa Vidi poruku
    evo i moje situacije pa bi molila za odgovor:

    Koplikacije sam otvorila 5.12.2012. i u prije nego sam ih otvorila iskoristila sam godišnji odmor za 2012. godinu.
    Rodila sam 24.7.2013., a na posao sam se mislila vratiti nakon 10 mjeseci (6 mjeseci porodiljnog i 4 mjeseca roditeljskog dopusta( nakon čega bi muž išao 2 mjeseca na roditeljski dopust.
    U tom slučaju 10 mjeseci (6 porodiljnog i 4 roditeljskog) mi ističe 24.5.2014, a ono što mene zanima da li tada imam pravo na iskorištenje godišnjeg odmora iz 2013.godine koji nisam mogla koristiti zato jer sam cijelu godinu 2013. bila na komplikacijama odnosno kasnije porodiljnom dopustu.
    Ne vidim kako misliš da bi imala pravo na godišnji odmor za 2013. godinu kad u njoj nisi radila niti jedan dan?


    Citiraj anddu prvotno napisa Vidi poruku
    Privatnik mi ne mora omogućiti korištenje go, jeli tako (nemam kolektivni ugovor, a u mom ugovoru o radu nema ni slova o GO općenito)?
    Postoji Zakon o radu kojeg bi morao poštovati, a u njemu je definirano kako se koristi i stječe godišnji odmor

  14. #64
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Rodiljni ide 6 mj punih od poroda, a roditeljski ide 180 dana. Zato ukupni rodiljni plus roditeljski (tzv 6+6) traje malo manhe od pune godine.

    Vrijeme na porodiljnom se gleda kao i rad pa otud pravo na GO i da se dana ne radi u toj godini.

  15. #65
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj daddycool prvotno napisa Vidi poruku
    Jesi li sigurna?
    Koliko ja znam, HZZo računa kao da svaki mjesec ima 30 dana tako da ti rodiljni u biti traje 180 dana što nije nužno 6 mjeseci.
    rodiljni traje točno 6 mjeseci, a roditeljski 180 dana


    Ne vidim kako misliš da bi imala pravo na godišnji odmor za 2013. godinu kad u njoj nisi radila niti jedan dan?
    ima pravo na GO jer se rodiljni i roditeljski ne smatraju bolovanjem nego normalnim radnim odnosom tako da ne mora raditi niti jedan dan u godini da bi imala pravo na njega

  16. #66
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Daddy, sad se vrati na pdf autosjedalica

  17. #67
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj anddu prvotno napisa Vidi poruku
    Privatnik mi ne mora omogućiti korištenje go, jeli tako (nemam kolektivni ugovor, a u mom ugovoru o radu nema ni slova o GO općenito)?
    ako ti ne piše ništa općenito u Ugovoru, mora negdje biti napomena da je GO vezan za Zakon o radu
    službeno svaki radnik ima pravo na GO (pod određenim uvjetima-cijeli ili razmjerni) i to poslodavac mora omogučiti
    inače, tvoj zahtjev za prekidom roditeljskog i korištenja GO poslodavac može odbiti, ali to tebe ne spriječava da napraviš isto nego ga možeš početi koristiti sa 30 dana odgode
    e sad, druga priča je tvoja situacija i želiš li se kačiti s poslodavcem (ukoliko ti ne želi dati GO) i stvoriti si negativno radno okruženje ukoliko se poslije želiš vratiti na taj isti posao
    razumijem tvoju situaciju jer sam i sama bila u tome, nisam iskoristila GO za 2011, 2012 i 2013 (potonji mi niti neće biti plaćen jer sam prešla na novi posao), nisam niti tražila jer se nisam htjela kačiti...samo sam rekla: sve se vraća, sve se plaća...

  18. #68
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    Rodiljni ide 6 mj punih od poroda, a roditeljski ide 180 dana. Zato ukupni rodiljni plus roditeljski (tzv 6+6) traje malo manhe od pune godine.

    Vrijeme na porodiljnom se gleda kao i rad pa otud pravo na GO i da se dana ne radi u toj godini.
    hm, ok, ali meni to nema baš neke logike
    svrha godišnjeg odmora je da ti poslodavac plati dok se ti odmaraš nakon rada kojeg si obavio za tog poslodavca. u ovom slučaju nisi obavio nikakav rad za poslodavca a on ti mora platiti da se odeš odmarati.


    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    Daddy, sad se vrati na pdf autosjedalica


    vidiš da sam stavio upitnike, nisam ja ništa tvrdio

  19. #69
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Citiraj Boxica prvotno napisa Vidi poruku
    inače, tvoj zahtjev za prekidom roditeljskog i korištenja GO poslodavac može odbiti, ali to tebe ne spriječava da napraviš isto nego ga možeš početi koristiti sa 30 dana odgode
    Boxice ne razumijem baš ovaj dio o odgodi. Kad sam potpisivala ugovor baš sam pitala gdje je stavka o GO pa mi je rečeno da se u tom slučaju primjenjuju stavke iz Zakona o radu, jer nemamo nikakvih beneficija po tom pitanju ono više dana zbog staža i bla bla bla. I ne želim se baš kačiti s poslodavcem, puno puta su mi do sad izlazili u susret zbog MPO-a, ali opet s obzirom na to koliko sam radila u toj firmi, nekako im ga ne želim pokloniti. Jer sam u trudnoći s posla završila u bolnici na održavanju trudnoće i tad sam tražila mogu li iskoristiti odmor budući da mi je razlika plaća-naknada bila i preko 1000 kuna ali mi je rečeno ma bolje ti je na bolovanju ... Idem danas na sastanak s direktorom pa ću znati

  20. #70

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    čvrsto na zemlji
    Postovi
    2

    Početno

    Evo proučavam sve postove i ne kužim jedno...u stvari ne kužim niš...
    Jel postoji zakonska mogućnost da se prekine roditeljski dopust, pa da se tjekom prekida iskoristi čitavi godišnji od lani (32 radna dana), pa po završetku godišnjeg da se nastavi koristiti drugi dio roditeljskog dopusta? Jel to utječe na primanja i kako?

  21. #71
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj zeljkog36 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo proučavam sve postove i ne kužim jedno...u stvari ne kužim niš...
    Jel postoji zakonska mogućnost da se prekine roditeljski dopust, pa da se tjekom prekida iskoristi čitavi godišnji od lani (32 radna dana), pa po završetku godišnjeg da se nastavi koristiti drugi dio roditeljskog dopusta? Jel to utječe na primanja i kako?
    naravno da postoji mogućnost, ali ukoliko se radi prekid duži od 30 radnih dana (a tebi bi to bilo) mora se raditi novi obračun...
    s obzirom da ne bi imala osnova za "normalan" obračun tj. isplaćene bar dvije plaće, naknada bi ti pala na minimalac tj. 1663,00 Kn

  22. #72
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    a zato moze iskoristi toliko godisnjeg da joj prekid ipak ne bude duzi od 30 dana..

  23. #73
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    pa onda kasnije i ostatak

  24. #74
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ako ne propadne zbog "dotrajalosti"

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  25. #75
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    treba li tu i poslodavac pristati na moj godisnji?

  26. #76
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ne moze ti ga oduzeti ali vrijeme kad se koristi trrba biti dogovor.

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  27. #77
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Ja bih samo napisala informaciju za prosvjetne djelatnike da su meni rekli da je novost u zakonu da nakon sto istekne roditeljski dopust samo ako si razrednik mozes koristiti cijeli stari godisnji odjednom. Ako nisi razrednik, onda moras na godisnji kad zavrsi skolska godina pa do kraja 6.mjeseca i onda koliko ti ostane dana, te dane mozes spojiti sa roditeljskim dopustom. Cilj je dakle da onaj ko nije razrednik nije ni potreban u skoli nakon zavrsetka nastave jer nema papirologiju za pisati a onaj tko je, taj ima. E sad ako nekome recimo roditeljski zavrsi npr. u 10.mjesecu, onda mu koliko sam shvatila racunaju godisnji pod zimskim praznicima, valjda, to nisam sigurna...

  28. #78
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Eto meni rekli da nije fer ni užanca prekidati roditeljski dopust zbog godišnjeg pa se opet na isti vratiti

  29. #79
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    To kaze poslodavac?

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  30. #80
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    pa naravno

  31. #81
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    A da ih pitas sa ti daju taj GO nakon porodiljnog (iako prolazi rok od 30.6). Mozda ti izadju u susret. Ja sam rodila 20.6.pa su mi dali da dio GO koristim i malo iza 30.6. Zakonski nije pravilno ali...

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  32. #82
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Isto su vrtili ocima na moj prijedlog o prekidu potodiljnog radi koristenja GO... par puta sam tamo hodala s papirima o mojim pravima (dvosijekli mac). Ali morala sam..vrtic jos nije bio poceo a nisam imala gdje s djetetom...

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  33. #83
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Pa i meni je to isti problem, ma dogovorili smo se ali mi je bio zanimljiv odgovor

  34. #84

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    čvrsto na zemlji
    Postovi
    2

    Početno

    Ne radi se ovdje o meni, već o supruzi... ali hvala na odgovorima... Kod nje, konkretno, ne radi poslodavac probleme ako porodiljni istekne, štajaznam, 1.6. pa ode žena odma na stari g.o. ali nešto filozofiraju da se ne može npr. 1.6. prekinut roditeljski, pa uzet g.o. i nakon njega odma nastavit roditeljski. A u zakonu stoji da se korištenje nastavka rodiljnog treba najviti poslodavcu najmanje 30 dana ranije, ako se ne varam...pa sad zaključujem da je slijedeće dozvoljeno:
    -žena od poroda koristi rodiljni pa roditeljski,
    -sredinom svibnja javi firmi da će od negdje od prvog ponedjeljka u 06. mjesecu prekinut roditeljski, i napomene kako ima stari godišnji za iskoristiti. usput najavi i da će 01.07. koristit drugi dio roditeljskog ( tu ovima u firmi vjerojatno pozli, ali nadam se da ne mogu ništ, odnosno dužni su joj omogućit korištenje g.o. a dovoljno rano im najavi korištenje nastavka roditeljskog, pa ni tu ne mogu ništ),
    -iskoristi cca 25 dana godišnjeg ( ostalo joj propadne), i nastavi koristit roditeljski, a kako prekid nije dulji od 30 dana ne padne joj naknada na 1666 kuna.

  35. #85

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Meni poslodavac neda da prekinem porodiljni,koristim stari GO i ponovno se vratim na porodiljni..
    Firma inace postupa po zakonu..
    A znam da su drugima odobravali..
    Problem je sto radim u sektoru u kojem uvijek fali ljudi pa svi jedva cekaju da se vratim..
    Sta da napravim?Jel meni poslidavac zakonski moze ne odobrit prekid porodiljnog radi koristenja GO?

  36. #86
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    možda se možete dogovoriti da koristiš stari go ( o njemu se radi)i poslije , ali dogovor mora biti

  37. #87

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    To ne,njima je problem manjak kadra zato me zele nazad..
    A ja nedam svoj godisnji..
    Pozvala sam se na to da drugima odobravaju pa su mi rekli provjeriti i javiti..
    Bas me zanima kak ce to sve zavrsiti..
    Ako mi nedaju da ga iskoristim,trazit cu da mi ga platw..
    Necu da mi propadne..

  38. #88
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Ako mi nedaju da ga iskoristim,trazit cu da mi ga platw..
    ..
    ovo ti mogu glatko odbiti jer to nije po zakonu, GO se isplaćuje samo u slučaju neiskorištenog GO kod prekida radnog odnosa

  39. #89

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    A mogu mi i odbiti koristenje?
    Znaci,propada 30 dana..

  40. #90
    123beba avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Ja sam od poslodavaca dobila suglasnost da prekidam porodiljni krajem 5 mjeseca i da koristim go do 39.6. Onda opet idem na ostatak rodiljnog dopusta...

  41. #91

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Mora ti ostati najmanje 30 dana rodiljnog..

    jel zna tko,jel se moze taj ostatak rodiljnog koristiti kasnije,recimo u 2015.Godini?

  42. #92
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Provjeri ovo ali mislim da je do djetetove 8.god. Ali nisam sigurna

  43. #93
    123beba avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Može do djetetove 8. god tako su bar meni rekli na hzzo-u nedavno

  44. #94
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj Boxica prvotno napisa Vidi poruku
    naravno da postoji mogućnost, ali ukoliko se radi prekid duži od 30 radnih dana (a tebi bi to bilo) mora se raditi novi obračun...
    s obzirom da ne bi imala osnova za "normalan" obračun tj. isplaćene bar dvije plaće, naknada bi ti pala na minimalac tj. 1663,00 Kn
    Samo da provjerim informaciju dakle ako ja imam pravo na korištenje godišnjeg u trajanju od 27 ili 28 dana to mi izađe oko mjesec i pol sa neradnim danima, i neće mi se smanjiti naknada kad se vratim na rodiljni?

  45. #95
    Nivi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da provjerim informaciju dakle ako ja imam pravo na korištenje godišnjeg u trajanju od 27 ili 28 dana to mi izađe oko mjesec i pol sa neradnim danima, i neće mi se smanjiti naknada kad se vratim na rodiljni?
    kao sto je napisala Boxica, ukoliko je prekid dulji od 30 kalendarskih dana radi se novi obracun i u biti s time se smanjuje naknada jer nema obracuna od 3 place.
    Ukoliko se to zeli izbjeci treba koristiti samo cca 22 dana GO, ostalo propada...
    Posljednje uređivanje od Nivi : 15.04.2014. at 14:54

  46. #96
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Ona je napisala 30 radnih dana znači to nije isto kao 30 kalendarskih zato i pitam jer vidim da se daju različite informacije

  47. #97
    Nivi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    Ona je napisala 30 radnih dana znači to nije isto kao 30 kalendarskih zato i pitam jer vidim da se daju različite informacije
    koliko ja znam radi se o 30 kalendarskih dana

  48. #98
    Nivi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Citiraj Nivi prvotno napisa Vidi poruku
    koliko ja znam radi se o 30 kalendarskih dana
    hocu reci sigurno se radi o 30 kalendarskih jer sam ja imala prekid roditeljskog dopusta dulji od 30 kalendarskih dana i radjen mi je novi obracun.
    ono sto je bitno za spomenuti je da ne mora odmah znaciti da ce novobracunata naknada biti ona minimalna od cca 1660 jer to naravno ovisi o visini primanja...
    Posljednje uređivanje od Nivi : 15.04.2014. at 15:32

  49. #99
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj Nivi prvotno napisa Vidi poruku
    hocu reci sigurno se radi o 30 kalendarskih jer sam ja imala prekid roditeljskog dopusta dulji od 30 kalendarskih dana i radjen mi je novi obracun.
    ono sto je bitno za spomenuti je da ne mora odmah znaciti da ce novobracunata naknada biti ona minimalna od cca 1660 jer to naravno ovisi o visini primanja...
    kako to a jel se ne gleda taj mjesec i onda ona dva prošla u kojem sam bila na rodiljskom dopustu...znači ja sam sada na rodiljskom dopustu od 3 mj. i ako uzmem godišnji u 5 mj. onda mi se gleda i ova dva kad sam imala 2600 kn naknadu zar ne? Ako bi se radio novi obračun odnosno ako prešišam tih 30 kalendarskih dana

  50. #100
    Nivi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    kako to a jel se ne gleda taj mjesec i onda ona dva prošla u kojem sam bila na rodiljskom dopustu...znači ja sam sada na rodiljskom dopustu od 3 mj. i ako uzmem godišnji u 5 mj. onda mi se gleda i ova dva kad sam imala 2600 kn naknadu zar ne? Ako bi se radio novi obračun odnosno ako prešišam tih 30 kalendarskih dana
    ne, naknada ne ulazi u obracun, trebas donijeti novi obrazac od poslodavca na kojem ti se vide uplate place.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •