Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 193

Tema: Godišnji odmor nakon porodiljnog

  1. #101
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj Nivi prvotno napisa Vidi poruku
    ne, naknada ne ulazi u obracun, trebas donijeti novi obrazac od poslodavca na kojem ti se vide uplate place.
    Ajme meni je ovo prekomplicirano znači ako imam plaću cca 5000 kn i koristim 10 dana u svibnju i ostalo u lipnju jel onda ostajem na 2600 ili padam na 1600 kn?

  2. #102
    Nivi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme meni je ovo prekomplicirano znači ako imam plaću cca 5000 kn i koristim 10 dana u svibnju i ostalo u lipnju jel onda ostajem na 2600 ili padam na 1600 kn?
    nisam sigurna (mozes nazvati i pripadajuci hzzo pa s njima provjeriti), ali mi se cini da bi pala na tih cca 1660 jer se, ako se dobro sjecam, vidi samo jedna uplata place iako si na GO mjesec i pol te ces dobiti cca 1,5 placu (ima pravilo koje se place gledaju u odnasu na pocetak koristenja dopusta).
    ne znam kad ti istice roditeljski, ali ako si pri kraju mozda ti se i isplati (barem u smislu da si u sumi na istim novcima ali dulje na dopustu). bilo bi dobro da sama napravis racunicu.
    Posljednje uređivanje od Nivi : 17.04.2014. at 11:13

  3. #103
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Ma ništa od tog u razgovoru sa šeficom odustala sam od korištenja starog GO jer im to jako komplicira stvari, koristit ću ovaj od 2014 vjerojatno kad istekne rodiljni

  4. #104
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    nije komplicirano, daj točno podatke kolko je dete staro! da se izvuće najviše i kolko bi trebala imati godišnjeg, isplati se i bar jedan mjesec ( ne strikno baš pravi mjesec u kalendaru)

  5. #105

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Koja je procedura za prekid rodiljnog u hzzo-u rasi kpristenja GO?
    Koliko ranije se mora predati taj zahtjev?

  6. #106
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    nije komplicirano, daj točno podatke kolko je dete staro! da se izvuće najviše i kolko bi trebala imati godišnjeg, isplati se i bar jedan mjesec ( ne strikno baš pravi mjesec u kalendaru)
    Nisi me shvatila ne bi meni bilo komplicirano nego mojima u firmi jer onda ovoj što me mijenja moraju isto raskinuti ugovor pa raspisati natječaj ponovo kad godišnji završi tako da nisu baš bili oduševljeni tom idejom da ja to tako napravim, a meni se neda tjerati svoju volju pa se onda zamjeriti nadređenima, tko zna možda me budu poslije zbog toga zeznuli s nečim drugim...
    Milasova8 treba mjesec dana unaprijed predati zahtjev na HZZO za prekid rodiljnog (al računaj da ti mora ostati barem 30 dana rodiljnog inače ništa od tog) i iz firme moraš donjeti potvrdu kad bi počela raditi tj. koristila taj GO
    Posljednje uređivanje od Mali Mimi : 17.04.2014. at 22:31

  7. #107

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    110

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Koja je procedura za prekid rodiljnog u hzzo-u rasi kpristenja GO?
    Koliko ranije se mora predati taj zahtjev?
    Moraš se javiti svom poslodavcu i tražiti suglasnost da ti to odobravaju. 30 dana ranije moraš u HZZO predati dokumentaciju koju ti pošalje tvoja firma a radi prekida porodiljnog.

  8. #108

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Clover,vec dvadesetak dana se natezem sa poslodavcem da mi daju suglasnost..i stalno me prebavcuju sa jednog direktora na drugog..
    Rekli su mi javiti konacnu odluku iduci tjedan..
    Zvala sam hzzo i kazu da nece nis bit ako javim dvadesetak dana prije..tako da imam jos malo fore..

  9. #109
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    ma taj rok je čista formalnost tak da ne brini ak je koji dan manje

  10. #110
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Ja sam se javila tjedan dana prije i nije bilo problema

  11. #111
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    u biti ni dan ranije nije problem, ako se poslodavac slaže

  12. #112

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    110

    Početno

    I ja mislim da neće biti problema..najbitnije da su ti dali suglasnost i meni su dali meni je dala baš moja direktorica..ne uprava nešefica več direktorica mog odjela..sretno, da ipak još malo uživaš sa sinekom

  13. #113
    ekoi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    501

    Početno

    Pretražujem po netu i tu po forumu, i nije mi jasno koje zakonske odredbe sada trenutno vrijede. Da li je potrebno za stijecanje prava na G.O imati radni dan u cijeloj godini ili ne?

    Dakle, sklopila sam ugovor na neodređeno 26.9.2012. Nakon mjesec dana odlazim na bolovanje zbog mirovanja u trudnoći i sa mirovanja ravno na porodiljni koji mi završava 2.5.2014. Zanima me dal imam ikakvo pravo na godišnji po prekidu porodiljnog? Hvala unaprijed.

  14. #114

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Ekoi,mozes koristiti stari godisnji bez problema

  15. #115
    ekoi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    501

    Početno

    ok, hvala. ako imam pravo, što mogu učiniti ako šefica radi problem, tj. ne želi mi dat G.O.?

  16. #116
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    nema čarobnog odgovora...ti imaš na to pravo i uvijek se možeš pozvati na inspekciju na radu...
    ali pitanje je kako će se to odraziti na tvoj status u tvrtci i tvoje buduće zaposlenje...

    ja recimo nisam htjela potezati to pitanje kod bivšeg poslodavca jer sam znala što i kako bi sve to izgledalo pa mi je bilo bitnije da imam trenutni mir dok sam usporedno tražila novi posao

  17. #117
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Da li se za godisnji nakon rodiljnog dobije prosjek placd otprije? Da li imam pravo prekinuti drugu godinu porodiljnog za iskoristit godisnji pa opet nastaviti?

  18. #118
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    imaš sve pravo, u prosjeku ćeš dobiti ko jednu plaču, ne bi trebao prekid bit duži od 30 kalendarskih dana.

  19. #119
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Al godisnji bi mi trajao 45 dana, to ne? A placa? Znam da imam pravo na vise prekida do sedme godine
    Posljednje uređivanje od mare41 : 29.05.2014. at 16:06

  20. #120
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    Al godisnji bi mi trajao 45 dana, to ne? A placa? Znam da imam pravo na vise prekida do sedme godine
    to pravilo da GO ne može biti duži od 30 dana vrijedi za običan roditeljski do prve djetetove godine jer se u protivnom radi novi obračun naknade

    s obzirom da si ti ionako na istom iznosu za drugu i treću godinu tebe se to ne bi trebalo ticati jer ionako ne možeš dobiti niži (niti viši) iznos od ovog koji dobivaš

  21. #121
    tanja37 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    ZAGREB - RUDEŠ
    Postovi
    393

    Početno

    Pozdrav! Na porodiljnom sam sa trećim djetetom, rođenim u 3.mjesecu. Zanima me da li bih mogla sa 1.1.2015. koristiti cijeli godisnji iz ove godine pa onda početi raditi na pola radnog vremena? Kakva je procedura, naknada za pola radnog vremena i sa hzzo i da li je to moguce? Ne mogu biti doma sa 2600 a kamoli sa 1660 kn!!! Imamo dva skolarca i CHF stambeni...

  22. #122

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    split
    Postovi
    168

    Početno

    Pozdrav!
    Molim vas za odgovor jeli moguće nakon isteka porodiljnog tražiti nešto tipa neplačeno do 3.god.Postoji li ikakva opcija osim otkaza?

  23. #123
    mona avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    711

    Početno

    Citiraj tanja37 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav! Na porodiljnom sam sa trećim djetetom, rođenim u 3.mjesecu. Zanima me da li bih mogla sa 1.1.2015. koristiti cijeli godisnji iz ove godine pa onda početi raditi na pola radnog vremena? Kakva je procedura, naknada za pola radnog vremena i sa hzzo i da li je to moguce? Ne mogu biti doma sa 2600 a kamoli sa 1660 kn!!! Imamo dva skolarca i CHF stambeni...
    Mozes.ja radim tako.bila sam 18 mj doma i sada sam na pola radnog vremena.s tim da sam ja koristila cijeli godisnji kada sam se vratila zbog manje papirologije.ako ides na kombinaciju da s roditeljskog ides na godisnji pa onda na pola moras predati papire prvo za prekid roditeljskog pa onda za ponovno koristenje nakon godisnjeg.
    Naknada ti je pola place i cijela naknada HZZO-a (1600 kn)
    I na pola radnog vremena mozes raditi duplo dana nego ti je ostalo roditeljskog (znaci dvije godine roditeljskog su cetri godine na pola rv)

  24. #124
    tanja37 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    ZAGREB - RUDEŠ
    Postovi
    393

    Početno

    mona, hvala puno na odgovoru! Nadam se da se nista nece promijeniti kad se budem vracala na posao,jer i inace sam baksuz!!

  25. #125
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj zlatica prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav!
    Molim vas za odgovor jeli moguće nakon isteka porodiljnog tražiti nešto tipa neplačeno do 3.god.Postoji li ikakva opcija osim otkaza?
    Mozes
    Moras to nagovijestiti mjesec unaprijed, nemoj cekati istek porodiljnog.

  26. #126
    hatatitla avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    223

    Početno

    Ima li novih informacija za zaposlene u skolama? Kakva je sad praksa, moze li se ici na stari godisnji direktno nakon porodiljnog? Sa starijim sinom (prije cca 3 god), sam to mogla a kolegica nekih pola godine nakon nije jer ministarsvo nije dalo suglasnost za placanje dvije osobe na istom mjestu. Nisam u nastavi ali imam naravno zamjenu i tesko ce funkcionirat da sam ja na godisnjem a zamjena da prestane radit...
    u slucaju da nemam pravo na koristenje godisnjeg odmah, kad ga uopce mogu iskoristit? Mislila sam se svakako vratit tek u drugom polugodistu (porodiljni mi istice krajem listopada), uzet cu nepoaceni, ali nije mi svejedno mjesec ili dva neplacenog. Koliko ranije se daje molba za to?

  27. #127
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Evo mog slucaja od prije 5 mj. Radim u skoli, doduse glazbenoj ali isto me kolegica mijenjala pola satnice a ostali dio su kolege podijelile medjusobno. Roditeljski dopust sam prekinula 3 tjedna ranije i mogla sam odmah iskoristiti cijeli stari godisnji. Znaci, dok sam ja bila na godisnjem, ministarstvo je i dalje placalo moju zamjenu. Ako ti je bitno za reci, u 2013. sam radila sijecanj i veljacu i onda otisla na porodiljni onih 45 dana prije termina.
    Za molbu za neplaceno ne znam, znam da sam ja molbu za ranije ukidanje roditeljskog dopusta predala cca tjedan dana ranije od datuma kada sam htjela da se prekine.
    Ali nije mi jasno, kako ministarstvo nece placati drugu osobu dok si na godisnjem? Pa ne radis kod privatnika, to je drzavna firma. Moras imati zamjenu. Da nisu to kolegicu malo smuljali vasi u racunovodstvu? Nasi se nekad ponasaju kao da iz svog dzepa daju za place...

  28. #128
    hatatitla avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    223

    Početno

    Bas sam se bila nasla u tajnistvu kad je bilo stiglo rjesenje da se toj kolegici ne odobrava godisnji u tom terminu kad je potrevna i zamjena. Znam da je i tajnica bila full zacudjena. A to se dogodilo kad joj je vec poceo godisnji, i cura se morals vratit od danas do sutra, uzas, znam da je bila poludila.... Ja nemam nikakvu opciju za cuvanje djeteta prije nove godine, pa cak ni na pola sata tako da mi nikako nije opcija da me netko odjednom zove da ipak moram doc. Nista, idem u skolu sljedeci tjedan pa cemo se dogovorit. Najradje bi direkt MZOS pitala mogu li koristit taj godisnji al ne vjerujem da se obracaju nama obicnim smrtnicima....

  29. #129
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Ma probaj nazvati, nemas sto izgubiti. Ili posalji mail

  30. #130
    lukab avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,125

    Početno

    Citiraj hatatitla prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li novih informacija za zaposlene u skolama? Kakva je sad praksa, moze li se ici na stari godisnji direktno nakon porodiljnog? Sa starijim sinom (prije cca 3 god), sam to mogla a kolegica nekih pola godine nakon nije jer ministarsvo nije dalo suglasnost za placanje dvije osobe na istom mjestu. Nisam u nastavi ali imam naravno zamjenu i tesko ce funkcionirat da sam ja na godisnjem a zamjena da prestane radit...
    u slucaju da nemam pravo na koristenje godisnjeg odmah, kad ga uopce mogu iskoristit? Mislila sam se svakako vratit tek u drugom polugodistu (porodiljni mi istice krajem listopada), uzet cu nepoaceni, ali nije mi svejedno mjesec ili dva neplacenog. Koliko ranije se daje molba za to?
    nece ti odobrit... tj odobrit ce ti ali dio godisnjeg za vrijeme zimskih ferija, dio za uskrs a ostatak iza 15.6.2015.
    ja sam u nastavi ali to je sad princip... imaju naredbu štednje i možeš se slikat... u našem kolektivnom piše da se godišnji odmor u pravilu koristi za vrijeme školskih praznika i toga se sad drže striktno...
    ja sam se trebala vratiti krajem studenog pa sam izvela ovo: prekinula porodiljni nakon 6mj (20.5.2014.), uzela stari godišnji (nisu imali izbora nego mi dat jer ga moram iskoristit do 30.6. i nemam kad nego tad...), od 4.7.-20.8. bila na novom godišnjem, radila od 20.8.-8.9. i sad sam na drugih 6 mjeseci porodiljnog...
    jako su se bunili u ministarstvu što to radim ali nisu imali izbora nego mi odobrit jer sve što sam tražila je po zakonu
    tako da se vraćam na posao 6.3.2015.

    ako pak želiš uzet neplaćeno onda im to moraš mjesec dana unaprijed najavit...
    sretno

  31. #131
    tanja37 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    ZAGREB - RUDEŠ
    Postovi
    393

    Početno

    Molim savjet! Na
    porodiljnom sam sa trecim djetetom ali se vracam na pola rv. Da li mi je bolje prekinuti porodiljni pa iskoristiti cijeli stari godisnji i tek onda aktivirati rad na pola rv ili odmah poceti raditi pa otici na godisnji? Ne znam kako se placa godisnji kad sam na pola rv. Hvala

  32. #132

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    pitanje u vezi korištenja budućeg godišnjeg odmora:
    termin poroda mi je 8.2.2015.
    planirala sam raditi do kraja (odnosno do onih obaveznih 28 dana prije poroda), ako sve bude ok...
    također, planirala sam biti na porodiljnom godinu dana (dakle, negdje do početka veljače 2016.)

    Ono što me muči su nekakve glasine koje sam čula - naime, da se godišnji od tekuće godine (2015.) mora iskoristiti barem nekoliko dana (što bi u mojem slučaju bilo u siječnju 2015.), da bih imala pravo na korištenje njegovog ostatka kad se vratim s porodiljnog (2016.).

    Je li to istina? Odnosno mogu li bez korištenja GO u 2015.-oj godini koristiti svoj godišnji od te godine kad se vratim raditi (2016.)?

  33. #133
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Koliko znam,nije istina.
    Meni porodiljni istice u veljaci 2015., i onda cu koristiti cijeli porodiljni od 2014.
    A ove sam godine cijele ili porodiljnom il na bolovanju

  34. #134
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Danas sam trebala predati molbu za godisnji odmor i nastala je zbrka: hoce li mi dopustiti ili nece. Žele, ali mozda ipak ne mogu platiti moju zamjenu.
    Radim u skoli. Roditeljski mi završava 9.3. Čitala sam prethodno... ispada da sam trebala prekidati na ljeto... pa na zimu... jer ovako mogu iskoristiti u vrijeme Uskrsa (jer nema nastave) i par dana nakon 15.6., ostalo propalo? Jos su mi htjeli pomoći da ne budem razrednik kad se vratim, i s obzirom sto sam procitala malo iznad, i to je medvjeđa usluga ispala?
    Zna li netko trenutnu situaciju? Ima li nade za moj godisnji?

  35. #135

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    I ja sam u istoj situaciji, tek šaljem molbu... Zna li itko?

  36. #136
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Sarasvati, a kome se ta molba šalje, MZOŠ-u ili...? Kako onda da se ne zna hoće li dopustiti ili ne? Mislim, koja je praksa? Ne može jednom ovako, drugom onako...
    I jeste li to raspravile sa sindikalnim povjerenikom/com? Jer nama teku sva prava iz radnog odnosa dok smo na porodiljnom ili roditeljskom, koliko znam.
    A učenički odmor nije i odmor nastavnika jer imamo druge obveze izvan nastave... ali to se onda dade svaliti na druge kolege jer nema nastave. Jao, da poludiš!

  37. #137
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Konfuzija, ne šalje se nikome, nego se predaje ravnatelju u skoli.

  38. #138

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Samo da javim da sam dobila godisnji odmah nakon isteka porodiljnog,nitko nije radio probleme.

  39. #139
    Pema avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    20

    Početno

    Citiraj perla5 prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da javim da sam dobila godisnji odmah nakon isteka porodiljnog,nitko nije radio probleme.
    Također, a ja sam još radila kod privatnika koji bi mi, vjerovatno, da može radio probleme oko toga

  40. #140
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    Citiraj mona prvotno napisa Vidi poruku
    Mozes.ja radim tako.bila sam 18 mj doma i sada sam na pola radnog vremena.s tim da sam ja koristila cijeli godisnji kada sam se vratila zbog manje papirologije.ako ides na kombinaciju da s roditeljskog ides na godisnji pa onda na pola moras predati papire prvo za prekid roditeljskog pa onda za ponovno koristenje nakon godisnjeg.
    Naknada ti je pola place i cijela naknada HZZO-a (1600 kn)
    I na pola radnog vremena mozes raditi duplo dana nego ti je ostalo roditeljskog (znaci dvije godine roditeljskog su cetri godine na pola rv)
    Je l kod pola radnog vremena godisnji isto na pola? Ili cijeli? i moze li se koristiti kad se radi na pola radnog vremena stari godisnji ako se nije prethodnu godinu radilo nego se bilo s djetetom na roditeljskom?

  41. #141
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    godišnji je tolko dana kolko treba bit dani ne idu u pola, ali naknada ide, možešprekinuti porodiljni , ili pola radno vrijeme pa dobiti sveukupnu lovu za godišnji, inače bi išlo ko iprije pola love od firme +1663 od Hzzo.

  42. #142
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    konkretno: radim 4 satno radno vrijeme, tek sam započela korištenje tog prava. pa bih tražila stari godišnji iz 2014. kad nisam radila ni dana, je l dobivam punu placu ili pola?

  43. #143
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Dobijes pola ako vec koristis pravo rada sa skracenim rv.

  44. #144
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    odgovorila sam ti prije
    A) mozes prebacit na nepirodiljni status tad bi za go imala punu placu, prednost mozes taj dio porodiljnog ostavit za posle
    B)ostati na skracenom tad dobivas pol place+1663 od hzzo

  45. #145

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Kakva usteda u MZOS moze biti razlog da drzava kao poslodavac ne postuje svoje zakone?
    Da li se zakon o radu (mislim na taj dio o koristenju godisnjeg po roditeljskom) mijenjao od 2011.?

  46. #146

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Znate li direktni br.tel.pravne sluzbe u MZOS?

  47. #147

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj Sony prvotno napisa Vidi poruku
    Znate li direktni br.tel.pravne sluzbe u MZOS?
    Možda da zoveš Samostalni sektor za pravne poslove:

    http://public.mzos.hr/Default.aspx?sec=1938

  48. #148

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    mene zanima treba li nakon povratka na posao sa porodiljnog dopusta proći 6 mjeseci da bi se koristilo novi godišnji ili se može koristiti u doba kad nam je inače kolektivni u firmi (tijekom ljeta)?
    znači - vratila bih se raditi početkom ožujka a pitanje je: mogu li na novi godišnji krajem srpnja?

  49. #149
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Ja sam go koristila odmah nakon povratka
    Zapravo, i tjerali su me tako, jer se blizio kraj godine pa se veci dio godisnjeg morao iskoristiti u tekucoj godini

  50. #150

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    ja sam planirala koristiti stari godišnji u produžetku porodiljnog (porodiljni mi završava 31.1., a ja bih koristila stari GO iz 2015. kojeg imamu cijelosti, 30 radnih dana - znaci na posao bih se vratila početkom ožujka), a novi godišnji (onaj za 2016.) tijekom ljeta, kad nam je i inače kolektivni godišnji - jel to ostvarivo?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •