Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 193 od 193

Tema: Godišnji odmor nakon porodiljnog

  1. #151
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ja mislim da jest
    ne znam da postoji pravilo koliko moras raditi prije koristenja novog go nakon povratka
    bar moj poslodavac ne radi probleme oko toga
    jos je kod tebe kolektivni...

  2. #152

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    ne znam da postoji pravilo koliko moras raditi prije koristenja novog go nakon povratka
    e u ovo ni ja nisam sigurna - zato pitam...
    negdje mi u glavi zvoni 6 mjeseci, al nisam sigurna da li je to samo za slucaj ako počinješ raditi pa moraš imati kontinuitet od 6 mjeseci rada ili je slučaj i za porodiljni???

  3. #153
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Naravno da je ostvarivo, napoae akojop i imate kolektivni go, inačene treba ni dan proči u radujer si tizaposlena već

  4. #154
    <mišica> avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    216

    Početno

    Cure vidim da je ova tema aktivna i da vas ima puno sa sličnim pitanjima i problemima. Ja imam hrpu pitanja, a ne znam otkud da krenem, pa bih cijenila svaku pomoć

    Dakle, termin mi je krajem godine, recimo nek je 1.1. da bude lakše računati. Nisam bila na komplikacijama nego mi je dr otvorila porodiljni 45 dana prije termina. Radim u školi, pa mi je malo specifična situacija s godišnjim. Ono što mene zanima je sljedeće - koje su mi opcije:

    1. Odraditi u komadu godinu dana porodiljnog, što znači, do 6.mj.starosti djeteta puna plaća, zatim 2600 do godine dana. Imam li nakon toga pravo na godišnji (koji nije zanemariv, ni vremenski ni financijski) u komadu (kao nastavak na porodiljni) ili ga moram koristiti isključivo tijekom školskih praznika (kojih? - zimski + proljetni i još mi ostane neiskorištenih dana).

    2. Odraditi prvih 6 mjeseci porodiljnog i onda napraviti prekid, uzeti cijeli godišnji (za vrijeme ljetnih praznika) i ponovno otvoriti drugi dio porodiljnog od 1.9. - što se u tom slučaju događa s porodiljnom naknadom drugih 6 mjeseci? (kaže mi teta u hzzo da ću spasti na minimalnu naknadu jer ću imati prekid duži od 30 dana i da mi je bolje/isplativije početi s porodiljnim drugih 6 mjeseci pa ga prekinuti radi godišnjeg - zašto/kako?, ali ako mi u tom periodu budu isplaćene barem 2 plaće, ne računa li se onda opet njihov prosjek za naknadu?)

    I još me zanima porodiljni za očeve.
    Mora li suprug koristiti svoje mjesece odmah nakon mojih prvih 6 mjeseci ili? Npr, ako ja iskoristim prvih 6 mjeseci u komadu i odmah nastavim s drugim dijelom, mogu li ja koristiti 4 mjeseca pa onda on 4 mjeseca?
    Ili ako napravimo gore navedenu varijantu broj 2, može li on koristiti porodiljni dok sam ja na godišnjem?
    Koliko minimalno porodiljnog on može koristiti, mjesec, dva, tri...i kad? I kolika je naknada za očeve na porodiljnom?

    Nadam se da nisam previše zakomplicirala i da će mi netko moći pomoći

    Hvala unaprijed.

  5. #155

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima,
    porodiljni mi ističe 4.2.2016., a ja mislim od 5.2.2016. koristiti godišnji iz 2015.godine (imam cca 30-ak dana). Zanima me da li znate ako ću za vrijeme korištenja godišnjeg imati prosjek svojih plaća ili će kao prosjek računati zasdnjih 6 mjeseci, odnosno porodiljnu naknadu od 2660kn?
    Hvala na odgovru!

  6. #156
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    godišnji je kao plača da radiš, možda koja kuna simo tamo

  7. #157
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Ako mi porodiljni istice krajem godine, imam pravo koristiti cijeli go za 2016., to znam
    A sto je sa go za 2015? To nemam pravo koristiti, je li tako?
    Nije da mi treba, al pitala me kolegica sto s tim, s ja nemam pojma - nije mi ni palo na pamet

  8. #158
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Imas pravo, ali ga moras iskoristiti do 30.06. , to zbači da bi ga iskoristila moraš prekinuti ( zamrzniti) roditeljski dopust , iskoristiti godisnji pa nastaviti dopust. Bar je tako bilo do prosle god-ak se nije mijenjalo u međuvremenu.. Jer bi inače sve zene koje su rodile u drugoj polovici godine bile zakinute u odnosu na ove druge.

  9. #159
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    tak je kak veli angel, s time da moraš paziti da ti godišnji ne smije bit duži od kalendarskih 30 dana, ako je više možešga rascjepati, ali tako da ti ostane najmanje 30 dana od preostalog porodiljskog

  10. #160

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    ako se vraćaš na posao u 2016. godini, godišnji odmor za 2015. godinu možeš iskoristiti do kraja kalendarske 2016. godine, a ne više do 30.06., to je promjena u odnosu na prije

  11. #161
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    hvala cure!

    ZO jesi sigurna?
    Mislim, kod nas se vecina go i inace mora iskoristiti do kraja godine, a ostatak do 30.6.
    Ako je kako ti kazes, znaci da bih morala ranije prekinuti porodiljni da bih mogla iskoristiti go?

  12. #162
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Mislim, to je promjena u zakonu?
    Odnosi se samo na porodiljni ili bi to znacilo da ni inace ne mozes koristiti stari go do 30.06.?
    To kod nas i nije bas izvedivo, natezemo se i ovako da sve iskoristimo u propisanom roku

  13. #163
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    zo daj link na to!!!!!!!!!!!!!!

  14. #164

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    dok ZO ne linka,ja nasla ovako-

    novi Zakon o radu 93/14
    čl.84
    (5) Iznimno od stavka 4. ovoga članka, godišnji odmor, odnosno dio godišnjeg odmora koji radnik zbog korištenja prava na rodiljni, roditeljski i posvojiteljski dopust te dopust radi skrbi i njege djeteta s težim smetnjama u razvoju nije mogao iskoristiti ili njegovo korištenje poslodavac nije omogućio do 30. lipnja sljedeće kalendarske godine, radnik ima pravo iskoristiti do kraja kalendarske godine u kojoj se vratio na rad.

  15. #165

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    i mene to muci,pa
    molim prosvjetarke ovdje da mi jave ukoliko im je nedavno omoguceno koristenje go tijekom nastavne god

  16. #166
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Ostalo mi je 20ak dana godišnjeg od 2015 jer sam vrlo brzo morala na čuvanje trudnoće. Na posao bi se trebala vratiti 14.12.2016. I imam pravo na taj preostali go iz 2015? Plus cijeli go iz 2016? Jesam li ja to dobro shvatila?

    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

  17. #167
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno


    stvarno sam zbunjena
    dakle, porodiljni mi istice u 12.mj 2016.
    ja sam mislila koristiti skoro cijeli go iz 2016., tako da bih pocela raditi u sijecnju 2017.
    a po ovome sto je ZO napisala, imam pravo i na go iz 2015. Iskoristiti do kraja 2016.
    sto bi znacilo da mi se isplati prekinuti porodiljni nesto ranije i iskoristiti taj go iz 2015.g., jer bih na taj nacin ostala jednako dugo doma, a primala svoju placu
    ako mi to poslodavac dozvoli, jel...
    ZO jesam sad dobro pokopcala?

  18. #168
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj eryngium prvotno napisa Vidi poruku
    Ostalo mi je 20ak dana godišnjeg od 2015 jer sam vrlo brzo morala na čuvanje trudnoće. Na posao bi se trebala vratiti 14.12.2016. I imam pravo na taj preostali go iz 2015? Plus cijeli go iz 2016? Jesam li ja to dobro shvatila?

    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
    mislim da da
    samo ovaj iz 2015.g. moras iskoristiti do kraja 2016.
    bar sam ja sad tako skuzila

  19. #169
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj Sony prvotno napisa Vidi poruku
    dok ZO ne linka,ja nasla ovako-

    novi Zakon o radu 93/14
    čl.84
    (5) Iznimno od stavka 4. ovoga članka, godišnji odmor, odnosno dio godišnjeg odmora koji radnik zbog korištenja prava na rodiljni, roditeljski i posvojiteljski dopust te dopust radi skrbi i njege djeteta s težim smetnjama u razvoju nije mogao iskoristiti ili njegovo korištenje poslodavac nije omogućio do 30. lipnja sljedeće kalendarske godine, radnik ima pravo iskoristiti do kraja kalendarske godine u kojoj se vratio na rad.
    sto to znaci iznimno?
    jer u pasusu prije pise do 30.06., a onda u ovome "iznimno"

    Zakon o radu
    http://narodne-novine.nn.hr/clanci/s...7_93_1872.html


    http://www.obracun-placa.com/index.p...nje/#clanak_84

  20. #170
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da da
    samo ovaj iz 2015.g. moras iskoristiti do kraja 2016.
    bar sam ja sad tako skuzila
    Tako sam i ja shvatila. Ako je tako, ima da me udave na poslu, čekaju me ko ozebo sunce...

    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

  21. #171
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ah, i mene

  22. #172

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    dobro ste skopčale
    bitno je samo da se iskoristi do kraja 2016.godišnji iz 2015., dakle ako imate 2 tjedna godišnjeg treba ga početi koristiti cca oko 15.12. jer ako ga krenete koristiti 25.12. nećete ga stići u cijelosti iskoristit, taj se godišnji može koristiti do 31.12.

  23. #173
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Hvala
    A ono "iznimno" nista ne ogranicava?
    Meni bi bilo ok prekinuti porodiljni ranije i iskoristiti cijeli za 2015, jer dobijem svoju placu
    I onda jos imam za 2016 koji isto moram veci dio iskoristiti
    Al nastimala bih da se vratim po planiranom i toliko prije prekinula porodiljni

  24. #174
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    ovaj iznimno mi je super došokad sam s klincem išla na terapije, slučajno ispalo da su nam roditelji umrli u doba dok sam bila na porodiljnom,pitala u kadrovskom imamli pravo na bar dio slobodnih dana, i oni mi odobrili sve jer u vrijeme kad sam ih trebala iskoristuti nisam radila.

  25. #175
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    al ja i dalje ne kuzim taj "iznimno"
    sto to znaci?
    i mogu li koristiti go iz 2015 ili ne?

  26. #176

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    mene ovo jako buni jer sam prosli tjedan zvala svoju personalnu i dobila odgovor da mi GO iz 2015. propada ako ga ne iskoristim do 30.6.2016.

    ja ću, naime, nastaviti porodiljni (za 3. dijete) do kolovoza 2016. Cijeli godišnji za 2015. mi je neiskorišten. Pravnica u personalnoj mi je rekla da kad se vratim radit u kolovozu mogu koristit godišnji ali onaj za 2016. a da mi ovaj za 2015. propada ako ga ne iskoristim do 30.6.
    VIdim da vi ovdje pisete drugacije pa sad ne znam jel ona nije upoznata sa zakonom ili se radi o ovom slucajnu "iznimno"???
    MM takodjer misli da imam pravo i na godisnji iz 2015 i na onaj iz 2016.

  27. #177

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    evo jedno mišljenje, pa povucite paralelu:
    Prenošenje godišnjeg odmora
    Sukladno odredbi članka 84. stavka 4. Zakona o radu ("Narodne novine", broj 93/14) godišnji odmor, odnosno dio godišnjeg odmora koji je prekinut ili nije korišten u kalendarskoj godini u kojoj je stečen, zbog bolesti te korištenja prava na rodiljni, roditeljski i posvojiteljski dopust te dopust radi skrbi i njege djeteta s težim smetnjama u razvoju, radnik ima pravo iskoristiti po povratku na rad, a najkasnije do 30. lipnja sljedeće kalendarske godine.
    Stavkom 5. istoga članka propisano je da iznimno godišnji odmor, odnosno dio godišnjeg odmora koji radnik zbog korištenja prava na rodiljni, roditeljski i posvojiteljski dopust te dopust radi skrbi i njege djeteta s težim smetnjama u razvoju nije mogao iskoristiti ili njegovo korištenje poslodavac nije omogućio do 30. lipnja sljedeće kalendarske godine, radnik ima pravo iskoristiti do kraja kalendarske godine u kojoj se vratio na rad.
    Slijedom navedenoga, ukoliko se radnica koja je koristila pravo na dopust radi skrbi i njege djeteta s težim smetnjama u razvoju vratila na posao nakon 30. lipnja, ona nije bila u mogućnosti iskoristiti godišnji odmor iz 2013. godine do 30. lipnja 2014. godine.
    Stoga, ona ima pravo taj godišnji odmor iz 2013. godine iskoristiti do kraja kalendarske godine u kojoj se vratila na rad, dakle do 31. prosinca 2014. godine.
    MINISTARSTVO RADA I MIROVINSKOG SUSTAVA
    KLASA: 110-01/14-01/158, URBROJ: 524-03-01-01/4-14-2, Zagreb, 25. kolovoza 2014.

    imate pravo koristiti godišnji odmor iz 2015. do kraja kalendarske 2016. godine

  28. #178
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    hvala ZO

    al ipak, ovdje se radi o njezi djeteta, a ne redovnom porodiljnom
    nema druge, nego svatko provjeriti kod svoje kadrovske

  29. #179

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    u obzir dolazi samo ono što je navedeno, a to je rodiljni, roditeljski i posvojiteljski dopust te dopust radi skrbi i njege djeteta s težim smetnjama u razvoju, ostalo ne

  30. #180
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj ZO prvotno napisa Vidi poruku
    u obzir dolazi samo ono što je navedeno, a to je rodiljni, roditeljski i posvojiteljski dopust te dopust radi skrbi i njege djeteta s težim smetnjama u razvoju, ostalo ne
    ja sam na roditeljskom (valjda) - onaj do 3.godine 3.djeteta

  31. #181

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    da, to je roditeljski i ulaziš onda u ovu priču

  32. #182
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno


    nazvat cu ih ovih dana i provjeriti da ne bi bilo da oni to tumace drugacije

  33. #183

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    ZO, hvala!
    Bitno mi je da imam negdje crno na bijelo to o cemu pricamo, jer planiram zvati ponovo i razgovarat sa tom istom pravnicom...

    Ginger - onda smo na istom (roditeljskom) dopustu Bas me zanima sto ce nam reci...

  34. #184
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Meni je još rano za zvati ali prava informacija zlata vrijedi. Hvala ZO!

    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

  35. #185
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Nemojte se čudit ako vam odma ne odgovore, u večini slučajeva ćete bit prve kojeste to pitale, slobodno im kažite gdi to piše i kako se čita između redova
    Sretno

  36. #186

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    po meni je sve jasno i morali bi vam omogućiti ono na što imate pravo
    nismo mi pisali zakone,ali ako je to već netko tako napisao zašto onda ne bi to koristili...
    samo što svi svakako tumače, pa dolazi do namjernih ili nenamjernih pogrešaka/nejasnoća i slično...
    sretno cure

  37. #187
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    ZO, hvala!
    Bitno mi je da imam negdje crno na bijelo to o cemu pricamo, jer planiram zvati ponovo i razgovarat sa tom istom pravnicom...

    Ginger - onda smo na istom (roditeljskom) dopustu Bas me zanima sto ce nam reci...
    buba klara, jesi zvala? sto su ti rekli?

  38. #188
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    evo, meni jucer javili da imam pravo go iz 2015. koristiti do kraja 2016.
    Posljednje uređivanje od Ginger : 22.09.2016. at 12:22

  39. #189
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    a do kad ti je trebo biti porodiljski?

  40. #190
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    eh, ti bi puno htjela znati

  41. #191
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    napisi na pp

  42. #192

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Postovani,

    molila bih Vas za odgovor.
    Ja sam sad na komplikacijama, a godisnji iz 2018. nisam koristila. Rodiljni dopust mi se otvara 31.12.2018. Nakon toga cu odmah otvoriti roditeljski dopust kada rodiljni istekne. Na posao bih se trebala vratiti oko 14.02.2020. kada beba napuni godinu dana.
    Imam li pravo koristiti taj stari godisnji iz 2018. godine kada se vratim na posao u 2020. godini?
    Hvala najljepse na odgovoru

  43. #193
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Po sadašnjem zakonu, taj godišnji iz 2018. možeš iskoristiti do kraja 2019. Znači, možeš prekinuti porodiljni prije kraja 2019. iskoristiti go za 2018 i onda nastaviti porodiljni. Ustvari i go za 2019.isto iskoristi odmah nakon tog za 2018. ako ti paše. Nema smisla ostati bez svojih prava.
    To sve na vrijeme moraš srediti i sa HZZO i svojim poslodavcem, jer imaju rok od 30 dana za odgovor.

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •