Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 52

Tema: Preporuke za Beograd

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno Preporuke za Beograd

    Za otprilike mjesec dana provest ćemo jedan vikend u Beogradu. Kako sada stvari stoje, imat ćemo slobodnu subotu popodne i praktički cijelu nedjelju (dok ne odlučimo krenuti doma), pa me zanima, što bi bilo najvrednije vidjeti, posjetiti, kuda prošetati, gdje jesti...?
    Nikad nismo bili u Beogradu, nitko od nas troje, a i inače nas putevi rijetko vode u tom smjeru, pa bismo voljeli iskoristiti priliku da ga bar malo upoznamo, kad već budemo ondje
    U obzir dolazi i okolica Bg, ako ima nešto posebno interesantno.

  2. #2
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Zoološki vrt u Bg je fantastičan.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Kalemegdansku tvrđavu u sklopu koje je Zoo (ja naš Zoo ne volim baš, ali to je samo moje mišljenje).
    http://www.tob.rs/sr-lat/see_in.php?id=7715
    Park, tvrđava, ima tu i par bašti za sesti i popiti nešto (Kalemegdanska terasa). Opservatorija je na Kalemegdanu http://adrb.org/ kao i Vojni muzej.

    Onda možda Skadarlija (relativno blizu Tvrđave, sve je to u centru): http://www.tob.rs/sr-lat/see_in.php?id=7717

    Botanička bašta: http://www.tob.rs/sr-lat/see_in.php?id=6114 divna je u proleće, isto u širem centru grada.

    Što se okoline grada tiče, od srca preporučujem Avalu http://www.tob.rs/sr-lat/see_in.php?id=7714
    obavezno se popeti na toranj, i ako još uvek ima u podnožju tornja, izložba Mali grad: http://www.youtube.com/watch?v=UqQIrsN1X_c

    I javite se da popijemo kafu ako budemo bili u Bg

  4. #4
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Noćni izlazak po knjižarama na Knez Mihajlovoj.

  5. #5
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Čaj u hotelu Moskva u predvečerje... Dok pijanist svira Devojko mala...

  6. #6
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    Vidi ovo:
    http://www.tob.rs/sr-lat/index.php

    Imas svakakvih informacija,a Open tour isto nije losa ideja.
    Za kratko vreme mozete razgledati
    tzv Belgrade Top 10.
    I,dobrodosli

  7. #7
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Joj Tanja povedi I mene!!! Velika mi je zelja otici U Beograd

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Mojca, moj drugar koji već deceniju živi u Parizu, svaki put kad dođe prvo ide u hotel Moskvu, na Moskva šnit.

  9. #9
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Hvala, probati ću kad dodjem...

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    42

    Početno

    Citiraj vissnja prvotno napisa Vidi poruku
    Kalemegdansku tvrđavu u sklopu koje je Zoo (ja naš Zoo ne volim baš, ali to je samo moje mišljenje).
    http://www.tob.rs/sr-lat/see_in.php?id=7715
    Park, tvrđava, ima tu i par bašti za sesti i popiti nešto (Kalemegdanska terasa). Opservatorija je na Kalemegdanu http://adrb.org/ kao i Vojni muzej.

    Onda možda Skadarlija (relativno blizu Tvrđave, sve je to u centru): http://www.tob.rs/sr-lat/see_in.php?id=7717

    Botanička bašta: http://www.tob.rs/sr-lat/see_in.php?id=6114 divna je u proleće, isto u širem centru grada.

    Što se okoline grada tiče, od srca preporučujem Avalu http://www.tob.rs/sr-lat/see_in.php?id=7714
    obavezno se popeti na toranj, i ako još uvek ima u podnožju tornja, izložba Mali grad: http://www.youtube.com/watch?v=UqQIrsN1X_c

    I javite se da popijemo kafu ako budemo bili u Bg

    Ovo je dobra preporuka, a većina stvari je blizu jedna drugoj (Moskva, Knez Mihajlova, Kalemegdan), to je sve jedno za drugim.....
    Lep vam provod želim, i nadam se da će vas dočekati dan kao današnji - 20 stepeni .
    Veliki pozdrav iz Beograda!

  11. #11
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Šetnja Knez Mihajlovom do Kalemegdana je meni fora (trubači na početku K.Mihajlove ), a skadarliju namjeravamo posjetiti kad zatopli i prorade sve one terasice, navodno svaka ima svoju živu glazbu i ta ulica mi je baš onak zanimljiva, prava starinska...

  12. #12
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    hvala vissnja! ovu preporuku bilježim, i prvom zgodom odoh u BG na vikend...

  13. #13

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Hvala vissnja, super su linkovi
    (MM se odmah oduševio kad je vidio teleskope na opservatoriju, vidim da rade petkom i subotom, a mi ćemo tamo biti baš u subotu )
    Avala mi isto zanimljivo zvuči, ali vidim na nekim linkovima da nedjeljom tamo bude poprilična gužva... ako je gužva kao na Sljemenu, onda baš i ne bih, radije bih razgledavala po gradu

    I samo pišite dalje, čega se sjetite.

  14. #14
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Bilježim si temu, jer, neću valjda propustiti Beograd kad već budemo u Novom Sadu

  15. #15
    ivananeda avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    PARACIN,srbija
    Postovi
    292

    Početno

    Dobrodosla i lep provod

  16. #16
    darva avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    385

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vissnja, super su linkovi
    (MM se odmah oduševio kad je vidio teleskope na opservatoriju, vidim da rade petkom i subotom, a mi ćemo tamo biti baš u subotu )
    Avala mi isto zanimljivo zvuči, ali vidim na nekim linkovima da nedjeljom tamo bude poprilična gužva... ako je gužva kao na Sljemenu, onda baš i ne bih, radije bih razgledavala po gradu

    I samo pišite dalje, čega se sjetite.
    Samo slusaj vissnju i bit ces zadovoljna

  17. #17
    YellowSky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    162

    Početno

    Naravno, Knez Mihailova i Kalemegdan su prvi i nezaobilazni!

    Ada Ciganlija - setaliste, jezero, kafici, stena za penjanje, biciklisticka staza, puno zelenila, penjalice za klince - u bilo koje doba dana i noci je lepo

    Tasmajdanski park - ako se ide s klincima (isto je u centru, na 5min hoda od Skupstine)

  18. #18
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    samo da zabilježim da Beograd ima posebno mjesto u mom srcu. Tamo je mm davnih dana služio vojni rok (na Avali) i ja sam ga često posjećivala. Dan danas se naježim kad čujem http://www.youtube.com/watch?v=Er7cVTFmLso Uglavnom, tko god može neka ode i neće požaliti.

    Inače, volim jako i N. Sad, ali to je jedna sasvim drukčija priča...

  19. #19
    MarikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    710

    Početno

    Citiraj vissnja prvotno napisa Vidi poruku
    Kalemegdansku tvrđavu u sklopu koje je Zoo (ja naš Zoo ne volim baš, ali to je samo moje mišljenje).
    http://www.tob.rs/sr-lat/see_in.php?id=7715
    Park, tvrđava, ima tu i par bašti za sesti i popiti nešto (Kalemegdanska terasa). Opservatorija je na Kalemegdanu http://adrb.org/ kao i Vojni muzej.

    Onda možda Skadarlija (relativno blizu Tvrđave, sve je to u centru): http://www.tob.rs/sr-lat/see_in.php?id=7717

    Botanička bašta: http://www.tob.rs/sr-lat/see_in.php?id=6114 divna je u proleće, isto u širem centru grada.

    Što se okoline grada tiče, od srca preporučujem Avalu http://www.tob.rs/sr-lat/see_in.php?id=7714
    obavezno se popeti na toranj, i ako još uvek ima u podnožju tornja, izložba Mali grad: http://www.youtube.com/watch?v=UqQIrsN1X_c

    I javite se da popijemo kafu ako budemo bili u Bg
    Citiraj YellowSky prvotno napisa Vidi poruku
    Naravno, Knez Mihailova i Kalemegdan su prvi i nezaobilazni!

    Ada Ciganlija - setaliste, jezero, kafici, stena za penjanje, biciklisticka staza, puno zelenila, penjalice za klince - u bilo koje doba dana i noci je lepo

    Tasmajdanski park - ako se ide s klincima (isto je u centru, na 5min hoda od Skupstine)
    Taman sam pomislila da nema predloga za Adu Ciganliju...Počela je i trkačka sezona na hipodromu, trke se održavaju nedeljom, a to je uz put ka Adi Ciganliji.
    Botanička je stvarno čarobna, naročito japanski vrt...samo ponesite ćebence i uživajte u cvrkutu i mirisima proleća.
    Zemunski kej i Gardoš-nezaobilazno!

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Ada Ciganlija i Avala vikendom mogu biti baš pune ljudi.
    Ja bih pre razmotrila šetnju gradom, centrom. A ako se budete pitali gde su svi i zašto je grad poluprazan, znate da su na Adi

  21. #21

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj vissnja prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bih pre razmotrila šetnju gradom, centrom. A ako se budete pitali gde su svi i zašto je grad poluprazan, znate da su na Adi
    To nam je zasad i plan. Nećemo imati puno vremena, pa da ga dobro iskoristimo.
    Po ovome što čitam na netu, Ada Ciganlija je nešto kao beogradski Jarun

  22. #22
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    dobra usporedba

  23. #23
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Jarun je puuuuno mirniji.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Imam još jedno pitanje: kako se kreću cijene u Beogradu - mislim na cijene hrane, prije svega? Slične kao u Zagrebu, ili skuplje? I može li se negdje plaćati i eurima, ili moramo nabaviti dovoljnu količinu dinara?

  25. #25
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    dinari, ne placa se u eurima. hrana je slicno kao u zg, i ostale cijene

    evo mi bas dosli jucer. kad vi dolazite?

  26. #26

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa Vidi poruku
    dinari, ne placa se u eurima. hrana je slicno kao u zg, i ostale cijene

    evo mi bas dosli jucer. kad vi dolazite?
    Za 2 tjedna.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Jučer smo se vratili iz Bg

    Na žalost, nismo imali toliko vremena da obiđemo sve što ste navodili, ali iskoristili smo lijepu subotu popodne, i malo manje lijepu (tj. kišnu) nedjelju prijepodne.
    Obišli Kalemegdan, zoološki vrt, centar grada, nekoliko knjižara i jaaaako zgodnu izložu "Maj - mesec matematike" gdje su se mlade studentice jako trudile da nam sve pokažu i sve objasne. Cijeli koncept izložbe podsjeća na ljubljansku Hižu eksperimentov (jedan model je čak i identičan - Pitagorin poučak i tekućina koja se prelijeva iz dva manja kvadrata u jedan veći).
    Iznenadila me količina prometa i gužve po gradu - ja jesam navikla na zagrebačke gužve, ali u Zagrebu je vikendom (pogotovo u rano popodne) uglavnom mirno i prazno. U Beogradu, namučili smo se u nedjelju u 14 h da se izvučemo iz centra grada i dokopamo auto-ceste Što ti je velegrad...
    Što se tiče smještaja, iznajmili smo apartman preko interneta i bili super-zadovoljni.
    Žao nam je bilo što se nismo stigli provozati tramvajima i naročito trolejbusom, ali bit će valjda opet neka prilika.

  28. #28
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    bit ce vam super u tramvaju i troli

    a bg promet.. to mi je rak-rana. gubim sate i sate u prometu tamo. zg je seoce za bg. u-z-a-s

  29. #29

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Ijao Tanja baš mi je drago da ste se dobro proveli.
    I drago mi je da ste naišli na Matematiku. Mi smo bile tri puta, dete oduševljeno.
    Vidim sad datume kada ste bili, mi smo u tu nedelju bili u gradu porodično, na nekoj šetnji za bezbednost pešaka (na kojoj smo bili jedini osim organizatora jer je lila kiša). I na kraju te šetnje po treći put otišli na Matematiku.
    Stvarno je bilo grozno tog dana, jesen prava. Drago mi je da ste bar nešto obišli.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Ma baš nam je taj posjet Beogradu ostao u lijepom sjećanju, bez obzira na vrijeme.
    Dijete je sviralo na natjecanju, dobilo nagradu, i još smo se stigli prošetati po gradu. Ni kiša nam nije mogla pokvariti dobro raspoloženje
    Ako bude opet išao, za 2 godine, onda ćemo obilaziti i druge kvartove... zasad smo se zadržali na onim najpoznatijim dijelovima u centru.

  31. #31
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Joj kasno sam se sjetila... ali nek ostane za drugi put: Teslin muzej u Krunskoj ulici (mislim da sam dobro zapamtila ulicu).

  32. #32
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Ma baš nam je taj posjet Beogradu ostao u lijepom sjećanju, bez obzira na vrijeme.
    Dijete je sviralo na natjecanju, dobilo nagradu, i još smo se stigli prošetati po gradu. Ni kiša nam nije mogla pokvariti dobro raspoloženje
    Ako bude opet išao, za 2 godine, onda ćemo obilaziti i druge kvartove... zasad smo se zadržali na onim najpoznatijim dijelovima u centru.

    Obiđite ponovno i knjižare! Meni je to tamo uvijek jedan od bitnijih načina kako utrošiti vrijeme ...

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Joj kasno sam se sjetila... ali nek ostane za drugi put: Teslin muzej u Krunskoj ulici (mislim da sam dobro zapamtila ulicu).
    Mojca kad ponovo budeš išla tu javi se, to je u mom komšiluku

  34. #34
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Može, to je i komšiluk mog tate. On je tu živio kad je bio klinac, u ulici koja izlazi na Krunsku... hmmm, neke braće... braće Nedića možda? Ugl, meni je jako lijepo taj dio Beograda, baš sam uživala kad sam išla u Teslin muzej i do haustora gdje je stari nekoč živio.

  35. #35
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku

    Obiđite ponovno i knjižare! Meni je to tamo uvijek jedan od bitnijih načina kako utrošiti vrijeme ...
    potpisujem. na ovo smo MM i ja prije par godina najviše potrošili vrijeme.

  36. #36
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Ma baš nam je taj posjet Beogradu ostao u lijepom sjećanju, bez obzira na vrijeme.
    Dijete je sviralo na natjecanju, dobilo nagradu, i još smo se stigli prošetati po gradu. Ni kiša nam nije mogla pokvariti dobro raspoloženje
    Ako bude opet išao, za 2 godine, onda ćemo obilaziti i druge kvartove... zasad smo se zadržali na onim najpoznatijim dijelovima u centru.
    Da li ste vi to bili na takmicenju Konjovic?

  37. #37

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj KayaR prvotno napisa Vidi poruku
    Da li ste vi to bili na takmicenju Konjovic?
    Da

  38. #38
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Da
    Onda ste svirali u skoli u kojoj ja radim...
    Drago mi je da ste nagradjeni i da ste se dobro proveli!

  39. #39

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Škola nam se jako svidjela, velika je, prostrana, ima lijepu dvoranu. A i akustika u sobama je odlična (bar u onoj sobi u kojoj je vježbao prije nastupa).

  40. #40
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Malo podižem temu. Gdje je najbolje mijenjati novce u Srbiji? Da li da uzmemo eure ili kune. Ili da mijenjamo u Hrvatskoj?

    Kako se plaća autocesta? Moram li imati dinare za cestarinu, jer ako moram, znači da ćemo mijenjati prije ulaska na auto cestu? Ili može i karticama, AmEx, Master...?

    Hvala na odgovoru.

  41. #41
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    mijenjajte u mjenjacnicama, nikako u bankama.

    cestarinu mozes u eurima, ili karticom

  42. #42
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Hvala, mikka. Jedva čekam krenut na istok dugo, dugo nismo bili.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    42

    Početno

    Samo da potvrdim: menjajte novac u menjacnicama, obelezene su vidno, ima ih svuda i kurs je uglavnom isti. Ne znam da li menjaju kune, ne verujem. Banke daju los kurs i uzimaju proviziju.
    Karticama moze da se plati putarina...
    Dobrodosli!

  44. #44

    Datum pristupanja
    Aug 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Evo ja bih dala neke druge preporuke koje nisu pomenute za obilazak kada sledeći put odlučite da posetite Beograd. Iako je malo udaljenije od centra, na Avali je prelepo i svašta ima da se vidi. Takođe svratite malo i u Čuburski park, ima tu i restoran Potpis gde se možete malo osvežiti ili klopati, hrana im je odlična. Zemunski kej je takođe uživanje ako volite da šetate, a u Zemunu ne propustite da posetite naselje Gardoš. A da, obavezno posetite Narodni muzej koji je skoro otvoren i nedeljom je čini mi se besplatan ulaz. Što se tiče smeštaja, mislim da je najbolje iznajmiti neki stan na dan. Apartmani u Beogradu su definitivno jeftiniji nego hoteli ukoliko vam budžet nije baš sjajan.
    Pozdrav i lep provod!

  45. #45
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    A, vidi teme. Od tada nas natjecanja svake jeseni vode u Srbiju na nekoliko dana. Nekoliko divnih dana

  46. #46
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Putujemo sljedeći tjedan u Beograd, rezervirala sam hotel na splavi, na Adi Ciganliji. Čisto da je malo drugačije, mislila sam da će klincima biti fora. Jučer kad sam mm-u to spomenula kaže da nisam normalna, kako ne pratim događanja jer se upravo za Novu godinu tamo jedna splav potopila i nastao kaos
    Ima netko iskustva, imam li razloga za brigu?
    Riri, imaš kakav komentar na taj hotel iz prve ruke?

  47. #47

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj ivana s prvotno napisa Vidi poruku
    Putujemo sljedeći tjedan u Beograd, rezervirala sam hotel na splavi, na Adi Ciganliji. Čisto da je malo drugačije, mislila sam da će klincima biti fora. Jučer kad sam mm-u to spomenula kaže da nisam normalna, kako ne pratim događanja jer se upravo za Novu godinu tamo jedna splav potopila i nastao kaos
    Ima netko iskustva, imam li razloga za brigu?
    Riri, imaš kakav komentar na taj hotel iz prve ruke?
    Ovo kaj se dogodilo je bio noćni klub i potonuo je zato što je unutra bilo puno previše ljudi od dozvoljenog.

  48. #48
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ma nemaš brige! Kako je umiljata rekla, to je bio noćni klub, previše ljudi su pustili da uđu unutra, sva sreća na kraju samo materijalna šteta.

    Mislim da će vam biti lijepo, meni je Ada Ciganlija jedan od najdražih dijelova grada! Za taj hotel sam čula stvarno dobra iskustva, ali ja osobno nisam nikad bila osim na kavi.

  49. #49
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Riri, hvala!
    Kasnije sam išla čitati o tome pa mi je jasno da su prekoračili granice nosivosti u tom klubu.
    Veselim se novom iskustvu.

  50. #50

    Datum pristupanja
    Jan 2023
    Postovi
    1

    Početno

    S djecom uvijek treba biti u pokretu. Muž i ja smo prošle godine išli kod prijatelja u Beograd. Oni su nam organizirali put u Svilajnac. Dinosauri - djeca oduševljena. Ne želim dijeliti privatne fotografije, ali evo informacija koje sam pronašla. Mislim da se isplati otići ako posjećujete Srbiju. Muzej se otvara tek u ožujku ove godine, ali kada se otvori, sigurno idemo opet s njima.

    https://www.daibau.rs/clanak/1227/sv...om_dinosaurusa
    http://prirodnjackicentar.rs/

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •