Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 70

Tema: pediped cipele

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno pediped cipele

    isprike, ako sam fulala mjesto za otvoriti temu, molim da me se prebaci, ako nije za ovdje

    znam da ih ovdje neke cure preporučuju, ali konkretno meni se sviđaju ovako ove
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

    cura će brzo 2,5 godine jesu li malo prebebaste ovako mekanog đona, super su savitljive to pretpostavljam, ali mi isto fali malo čvrstine u đonu, ako me razumijete?

    što kažete?
    bi li vi kupili za dijete ove dobi takve pepe?
    ima li ih tko u ovoj dobi i kakve su se pokazale?


    tnx

  2. #2
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    Moja je to nosila u uzrastu od 1-2g
    Meni su bila jaaako srcu drage a i mala ih je vrlo rado nosila,
    samo ubrzo ih je izrasla,a vece brojeve ne prave...
    Mislim da je za tvoju sad Grip n go linija.
    Odozgo izgledaju slicno,ali im je djon gumeniji pa su pogodnije za hodace.
    Posljednje uređivanje od KayaR : 14.04.2013. at 16:08

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    tnx KayaR baš sam postavila pitanje za GripnGo pa ću vidjeti što će mi reći!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    sad gledam i na njihovu stranicu skroz sam fulala
    čaki GripnGO nemaju u njenom broju 24
    nego je to Flex ali i tu su izgleda slabi s brojevima,

    a ništa, čekam odgovor!!

  5. #5
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    Da,velicine su problem...
    Inace,ja bih mojoj i sad takve kupila,jer su divne i mekane,kao da je bosa.
    Flex smo imali nekoliko pari,ali mi nisu tako lepe kao ove.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    ipak smo u Grip&Go.... kako oni kažu 15,1 cm je br, 23, a ona je sad na 14 cm
    zbunilo me je jer smo joj nedavno kupili patikice u Bambija br. 24 pa sam se vodila time!

    ali nemaju neki izbor ni u Grip&Go, ali naći ćemo nešto, samo se nadam da joj taj 1 cm viška neće smetati sad na početku
    ni ovaj u Bambija 24 nije skroz realan malo su joj veće i te patikice

  7. #7
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Blekonja, mi cipelice iz prvog posta, ali u drugoj boji, nosimo za po doma, jer su kupljen usred zime
    To je jako jako tanak đon, ali kad je toplo mislim da bi mogao ići za van.

  8. #8
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Citiraj Blekonja prvotno napisa Vidi poruku
    ipak smo u Grip&Go.... kako oni kažu 15,1 cm je br, 23, a ona je sad na 14 cm
    zbunilo me je jer smo joj nedavno kupili patikice u Bambija br. 24 pa sam se vodila time!

    ali nemaju neki izbor ni u Grip&Go, ali naći ćemo nešto, samo se nadam da joj taj 1 cm viška neće smetati sad na početku
    ni ovaj u Bambija 24 nije skroz realan malo su joj veće i te patikice
    Pediped ti imaju dodatni uložak koji se može staviti po potrebi - ako su cipele još malo velike . I onda ga samo izvadiš.

  9. #9
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Kad je m bio cca 2god.gledala sam m.ped cipele! Odusevile me na oko,al nije bilo broja! Neznam,ako je unutrasnjost mekana udobna! Mozda nije toliko onda extra bitno da je dzon deblji! Sto deblji,manje su flexi po cca.

  10. #10
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    ja preporučam pediped flex za tu dob

  11. #11

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    ja preporučam pediped flex za tu dob

    a hoće li joj biti prevelike njihov br. 24 bi joj po mjerama kako oni kažu bio prevelik
    jer je njoj mjerena nogica u Bambija ustvari u broju malo većem od 23 (ne znam koliko je to bilo u cm)
    a sinoć sam joj izmjerila nogica joj je oko 14 cm
    a pediped grip&go je br. 23 i u cm je oko 15,1

  12. #12

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    moja curka nosi pedipedice otkako se otvorio Baby Center. prezadovoljni smo, nikad nije imala udobnije cipke, a i kvaliteta je odlična. uvijek ulovimo neko sniženje ili popust pa ne budu ni skupe

  13. #13
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    Pa odvedi je i probajte,tako je jedino sigurno.
    Ja znam,da kada porucujem obucu koju ne mozemo isprobati,a po size chart proizvodjaca,
    izmerimo nogicu a cipelice koje stignu budu redovno prevelike...

  14. #14
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj Blekonja prvotno napisa Vidi poruku
    a hoće li joj biti prevelike njihov br. 24 bi joj po mjerama kako oni kažu bio prevelik
    jer je njoj mjerena nogica u Bambija ustvari u broju malo većem od 23 (ne znam koliko je to bilo u cm)
    a sinoć sam joj izmjerila nogica joj je oko 14 cm
    a pediped grip&go je br. 23 i u cm je oko 15,1
    mislim da ima za isprintat njihov mjerač nogice s neta pa promjeri ili isprobajte u babycentru

  15. #15
    acqua avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    333

    Početno

    Mi jako volimo pedipedice i preporucamo ih

  16. #16
    Neli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    535

    Početno

    pediped ruuuuuules!!

  17. #17

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    tnx cure!!

  18. #18
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Evo i moja nosi pediped i to od prvih cipelica za puzanje- to su ove koje si linkala pa je nosila takve mekane i proslo ljeto sa 18 mj kao sandalice, a onda smo sljedeci br u jesen presli na grip'n' go i jos sam vise zadovoljna jer se ne sklizu uopce ( ove s koznim đonom se sklizu po plocicama ), a opet su mekane i flexibilne kao kozne rukavice. Mi imamo problem s cipelama jer malena ima siroku nogicu i visok rist i uglavnom je svake negdje stiscu, ali s pedipedo smo imali srece jer su siroke i mekane pa su joj super. 2-3 puta smo kupovali na Tresnjevci, ali tamo je tesko pronaci br i model koji ti se sviđa tak da sam ja vec dva puta narucivala direktno iz amerike i to jos kad su na snizenju pa se visestruko isplatilo. Sad sam bas krajem prvog mj kupila 4 para( 3 za malenu i jedne za bracu u trbuhu) i sve platila 120 eura, a kod nas je jedan par 390 kn tj neki dan vidjeh u baby centru 480 kn! Jedino sto ne dostavljaju u hr, al meni to nije prepreka jer narucim u njem pa mi sogorica prepakira i posalje tu ili donese kad dolazi, ak mi nije zurba. Pa ak imas neku takvu opciju- isplati se. Uglavnom neces pogrijesiti jer su jako udobne i izdržljive, nase su svake koje je prerasla jos u super stanju.

  19. #19
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Mi prekjučer kupili jedne tenisice.

  20. #20
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj angel 1 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i moja nosi pediped i to od prvih cipelica za puzanje- to su ove koje si linkala pa je nosila takve mekane i proslo ljeto sa 18 mj kao sandalice, a onda smo sljedeci br u jesen presli na grip'n' go i jos sam vise zadovoljna jer se ne sklizu uopce ( ove s koznim đonom se sklizu po plocicama ), a opet su mekane i flexibilne kao kozne rukavice. Mi imamo problem s cipelama jer malena ima siroku nogicu i visok rist i uglavnom je svake negdje stiscu, ali s pedipedo smo imali srece jer su siroke i mekane pa su joj super. 2-3 puta smo kupovali na Tresnjevci, ali tamo je tesko pronaci br i model koji ti se sviđa tak da sam ja vec dva puta narucivala direktno iz amerike i to jos kad su na snizenju pa se visestruko isplatilo. Sad sam bas krajem prvog mj kupila 4 para( 3 za malenu i jedne za bracu u trbuhu) i sve platila 120 eura, a kod nas je jedan par 390 kn tj neki dan vidjeh u baby centru 480 kn! Jedino sto ne dostavljaju u hr, al meni to nije prepreka jer narucim u njem pa mi sogorica prepakira i posalje tu ili donese kad dolazi, ak mi nije zurba. Pa ak imas neku takvu opciju- isplati se. Uglavnom neces pogrijesiti jer su jako udobne i izdržljive, nase su svake koje je prerasla jos u super stanju.
    s koje stranice naručuješ?

  21. #21
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Tina55 pa s njihove americke www.pediped.com U eu stignu fedexom za 3-5 dana , postarina 4 eura, a ak narucis 3 para ili vise onda je besplatna.

  22. #22
    Manuela. avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    638

    Početno

    Ja sam svojoj naručila čizmice putem ebaya, isto se zna nači vrlo povoljno, inaće sam kupovala u bebuški.

  23. #23
    Neli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    535

    Početno

    Citiraj angel 1 prvotno napisa Vidi poruku
    Tina55 pa s njihove americke www.pediped.com U eu stignu fedexom za 3-5 dana , postarina 4 eura, a ak narucis 3 para ili vise onda je besplatna.
    i kako onda do Hrvatske to dopremiš budući da ne dostavljaju u HR?!

  24. #24
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Neli napisala sam u onom postu prije... Ja narucim na bratovu adresu u Njemacku, platim svojom karticom normalno, samo dostava na njihovu adresu . Kad stigne šogorica mi prepakira i posalje u Hr ili mi donese ak u međuvremenu dolaze. Tko ima neku takvu opciju- rodbinu, prijatelje u eu , isplati se . Dva puta mi je slala paketom po 2 para svaki put i nisu mi ni carinili.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    imam pitanje. kako reagiraju nešto starija djeca?
    moja kćer,7 god, ne želi ih više. ona je sportski tip, obožava trčati, skakati. oko škole je uglavnom asfalt (, ravna tvrda podloga). kaže da su joj pretanke i da je bole stopala kad doskoči.
    kad je bila mlađa i dok smo se igrali uglavnom na travi obožavala ih je

  26. #26

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    izgleda da ću se morati pozabaviti ebayom

  27. #27
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    da se uvalim ovdje s pitanjem

    mislite li da su pediped FLEX čizmice pogodne za curicu od godinu i pol?

    imaju jedne na sniženju, ali nisam sigurna bi li joj bile previsoke, pregrube...

  28. #28
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Namjeravam kupiti prdiped flex sandale. Odusevljava me fleksibilan dzon, mekoca, sto su lagane i savitljive. Jedino ne znam koliko je dobar materijal (tekstil i neka guma/plastika) po pitanju znojenja?
    Mislim da oni nemaju kozne sandale, a kozne npr. Ciciban ili Bambi sandale mi se cine nekako tvrde, tj dzon je nefleksibilan.
    Dijete mi je staro 2,5god, boravi i na asfaltu i na travi. Sto bi mi preporucili?

  29. #29
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Mi imamo grip&go od platna/plastike kao kucne papuce. Ali kako ih jos nose na bicvice i ne znoje se toliko ili one upiju znoj.
    Bas sam i ja gledala te flex sandale i mislim da cemo ih uzeti.

  30. #30
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Moja je dva ljeta za redom nosila te flex sandalice i na carapu i na bosu nogu i bilo je ok, tj nisu joj se znojile noge. Ali njoj se i inace ne znoje stopala ( jedino ak je extremno vruce a ona npr u tenisicama). Dok maleni od rođenja ima mokra stopala stalno... I njemu u bilo cemu se znoje noge ( i u koznim i u geox-icama, i u carapama..) tak da ak ti dijete nema nesto pretjerano znojna stopala bit ce te zadovoljni-oboje !

  31. #31
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Evo jučer je počelo sniženje do 60% na pediped.com ako netko treba ... Ja sam kupila sandalice za 19€ i balerinke za 25€ . Jedino ne dostavljaju u hr vec ako imate nekog u Slo, Njem i sl da vam primi i posalje tu...

  32. #32
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Hvala

  33. #33
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno

    Da li netko ima iskustva s naručivanjem sa pediped.com na poštu u Sloveniji ?
    Kako to funkcionira, što moram napraviti?
    Jako mi se sviđaju cipelice i rado bi ih kupila, a ne dostavljaju u Hr.

  34. #34
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Moji frendovi su prije EU tako naručivali, ne Pediped, ali neke druge stvari jesu i sve je funkcioniralo.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    33

    Početno

    Cure, da li za bebu 13 mjeseci koja još ne hoda, samo se diže uz namještaj, kupiti ''prewalker'' ako dobro kužim? Ili možda ipak ''early walker'' jer tko zna možda prohoda prije pa da iskoristimo :/

  36. #36
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Ja bi kupila prewalker jer i ako prohoda, s obzirom na godisnje doba nece joj nista faliti u cipelicama sa tananim donom, a mislim da je za rane hodace najkorisnije da hodaju bosi i osjecaju tlo pod nogama. Da se mala stopala neometano razvijaju.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    489

    Početno

    Jesu li fleks standardna širina ili su ipak malo šire u odnosu na druge cipele npr frodo,ciciban... Jesu li zaista barefoot?

  38. #38
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Emmalia prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, da li za bebu 13 mjeseci koja još ne hoda, samo se diže uz namještaj, kupiti ''prewalker'' ako dobro kužim? Ili možda ipak ''early walker'' jer tko zna možda prohoda prije pa da iskoristimo :/
    Prewalker mogu nositi jos dugo nakon sto prohodaju. Early walker je super, ali to je vec stvarno za hodace.


    Iz vlastitog (dobro, djetetovog) iskustva s prestrasno debelom nogom (visok rist), sve od pedipeda je sire od bilo koje druge cipele. Stride Rite je nosio W ili cak WW, a pediped mu je uvijek bio ok.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    489

    Početno

    Hvala Kae!
    Moja cura ima široka stopala i isto visok rist i muku mučimo s kupovino cipela. Dosad sam joj naručivala livie and luca-preporučam
    Posljednje uređivanje od miffy34 : 01.07.2015. at 11:22

  40. #40
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj miffy34 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Kae!
    Moja cura ima široka stopala i isto visok rist i muku mučimo s kupovino cipela. Dosad sam joj naručivala livie and luca-preporučam
    Predivne su! Zaljubila sam se.
    Jesi naručivala iz US? Dostavljaju u HR?

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    489

    Početno

    Ima i u uk,pa naručujem od tamo,a naručivala sam i iz amerike preko njihovih retailers i ,e-bay

  42. #42

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    489

    Početno

    Pio pio su odlične-mekana koža,nosi po doma i za van i sve su ultra lagane.
    Al nam trebaju i patike a oni ih nemaju(samo jedan premali muški model),pa gledam pediped

  43. #43

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    33

    Početno

    Hvala puno, da, definitivno sam se odlučila za Originals (prewalker). Škrtica bih najradije odmah naručila 3 komada da uštedim na poštarini ahahaha, ali nisam pri lovi pa ništa od toga.

    Jedino me sad buni ta dostava. Kažete može u Sloveniju (imamo tamo neku vezu koja bi mogla primiti cipele i poslati nam). Ali kad naručujem, ne nude mi opciju Slovenija???? Kako je to moguće? Nema Slovenije ni Hrvatske, a ima recimo BiH. Ne kužim, ili ja nešto krivo gledam :/

  44. #44

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    33

    Početno

    Evo slala sam im mail, potvrđuju da se može u Sloveniju slati. Samo meni nije nudilo tu opciju kad s one sve zemlje izlistaju, moram bolje proučiti..

  45. #45
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Slovenija će ti se nuditi kad budeš kreirala billing i sh-ip-ping adresu.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    33

    Početno

    Hvala, e sad imamo drugi problem :/ kad idemo platiti, ne prima nam karticu (American mislim da je rekao muž). Kažu zato jer se ne poklapa adresa isporuke (Slovenija) i adresa kartice. Što je to moguće da zato ne prima??? Što stvarno neću na kraju naručit sandalice ove

  47. #47
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Nemoguće da je zbog toga-jer ja uvijek platim svojom karticom ( master), a s(kršitelj koda)ing adresa mi je u Njem. Stavi s(kršitelj koda)ing i billing adressa da su ti iste ( to je samo gdje da posalju račun, a tebi ce normalno skinuti s tvoje kartice) . Znaci ako narucujes na npr tetkinu adresu stavis sve njene podatke na s(kršitelj koda)ing i billing adresu ( slovenija jel) , a kad te pita za podatke kartice tek onda upisujes svoje podatke...

  48. #48
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    I ja sam imala shi-p-ping adresu u njemačkoj, pa su me kontaktirali da provjere, nakon toga je sve bilo ok, sljedeća narudžba je prošla automatski. I poslali su dar jer su gnjavili.
    Plaćala sam Visom.
    American express je gotovo nepoznata kartica u US, kako čujem.

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    489

    Početno

    Dajte mi objasnite kako naručit u slo, ima neka posrednička firma ili?
    Izabrala sam prekrasne sandale al nemam nikog u eu da mi pšalje

  50. #50
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Amerikanci bas ne vole Amex I cesto ga prodajna mjesta uopce ne primaju. Billing adresa u pravilu mora biti tocna jer prodavac ima pravo zvati banku kpja je izdala karticu I provjeriti njenu valjanost (to se I radi) I ako ne stima, nece dozvoliti kupovinu.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •