Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: sjedalica za biciklu i bisage

  1. #1
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno sjedalica za biciklu i bisage

    Trazim prakticno rjesenje za istovremeni prijevoz djeteta i stvari (za posao: promjena odjece + gablec + lanac za vezivanje bicikle) biciklom. Za maloga imam straznju sjedalicu. Za stvari imam straznje bisage, ali ne mogu ih staviti na biciklu dok je na njoj sjedalica. Pa se mislim izmedju ruksaka, torba preko ramena, bisaga koje idu na prednji kotac (nesto ovakvo: http://keindl-sport.hr/oprema/904-bi...e-600-12l.html), i neke malo vece torbe (il kosare) koja ide na volan (nesto ovakvo: http://keindl-sport.hr/oprema/971-to...x-bibabag.html).

    Za svaku ideju imam neku zamjerku. Za ruksak mislim da bi smetao malom, za torbu preko ramena mislim da bi meni smetala za ravnotezu - u kombinaciji s djetetom na straznjem sjedalu (a mozda i ne bi), bisage preko prednjeg kotaca mi isto djeluju kao da remete ravnotezu (narocito u kombinaciji s djetetom straga), a ova torba na volan mi djeluje premala.

  2. #2
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Ponekad koristim ruksak, standardnih dimenzija (recimo to tako).
    Da ne bi smetao A. u stražnjoj sjedalici, ručke moram maksimalno zategnuti (ono da ruksak uopće ne visi već da čvrsto i visoko stoji uz leđa). I onda funkcionira.
    S ostalim prijedlozima nemam iskustva.

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    može li pitanje kak se bisage zaštite od krađe i nih i stvari kojesu unutra

  4. #4
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Ja ih skidam i nosim sa sobom.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •