Pokazuje rezultate 1 do 37 od 37

Tema: Sekunda za osmijeh

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    51

    Početno Sekunda za osmijeh

    Drage mame andela,
    znam da je tesko, a nekome i nemoguce vratiti osmijeh na lice, onaj pravi, iskreni i od srca, ali eto ja cu probati pa mi javite ako sam koga barem malo oraspilozila. Napisat cu vam koje nevjerojatne bisere provaljujem otkad sam postala mama jedne prekrasne andelice. Svjesna sam da je sve to sto mi se dogada dio traume, ali takoder je i smijesno. Ako je netko dozivio slicna iskustva neka pise, a ako sam jedina, onda cu dijeliti s vama sve takve situacije jer sam sigurna da ce toga biti jos kako je krenulo.
    Dakle, moj prvi biser bio je kad sam se jedan dan spremila da idem u ducan. Ispeljala sam auto iz garaze i sjetila se da sam nesto zaboravila uzeti. Odem u stan, vratim se, sjednem u auto i cekam.Cekam dobrih 15 sec da auto krene... Sjela sam na suvozacevo mjesto!!!

  2. #2
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Oprosti ali ne mogu,a da se ne smijem! Zapravo vristim
    Nisam mama andela,hvala MU na tome! Ali vjerujem da ces ovakvim stavom,osmijehom sve lakse progurati do svoga konacnog cilja!

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    51

    Početno

    Nadam se Sanja i borim ko i svi drugi kako god znam ...kad sam skuzila da cekam sama sebe, preuzela sam stvar u svoje ruke...nevjerojatno...

  4. #4
    malaana avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    47

    Početno


    ja sam otišla po muža na krivo mjesto, čak 10 km dalje... nakon što mi je tri puta rekao gdje da dođem po njega... pa smo tako čekali jedno drugo... ja njega da dođe, a on mene da ga pokupim. valjda u svemu ovome i mozak ponekad malo blokira.
    a da ne spominjem da redovito nešto zaboravim....

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    51

    Početno

    Da blokira. Ja stvarno u sekundi zaboravim sto sam htjela. A da ne pricam da sam dijete hranila jogurtom i puhala u njega da se ohladi...ajde reci...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    51

    Početno

    Napravila sam salatu za ručak, ali malo ranije. I spremila ju u mikrovalnu umjesto u frižider. I poslije sam sto godina tražila tu svoju salatu!

  7. #7
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    oprala dragom radno odijelo i nisam ga se sjetila objesit....mozak zbilja ne funkcionira...a da ne pričam koliko mi puta mora ponavljat nešto da bi ja zapamtila

  8. #8
    tvoja sjena avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    140

    Početno

    Skuhala juhu i cijelu ju izlila u sudoper neznam kako, neznam zašto... plakala ja za mojom juhom! I da, ulila kavu u teglicu sa šećerom! hm...

  9. #9

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    51

    Početno

    tvoja sjena, dobra si!...
    meni je izgleda spremanje namirnica slaba strana jer mi je danas mlijeko nekako zavrsilo u kupaoni umjesto u frizideru...
    hm...da se pocnem brinuti?

    pretpostavljam da se sve to dogada jer su nam misli daleko daleko...

  10. #10
    Lonely avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    33

    Početno

    ....pospremila oprano posuđe u hladnjak....

  11. #11
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    bas ste me nasmijale za dobro jutro , super tema

  12. #12
    malaana avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    47

    Početno

    Izvadila prljav tanjur iz perilice (nije bio toliko prljav) i poslužila se s njim, tek kad sam ga htjela kao prljavog vratit nazat, tj izvadit čisto suđe van, skužila da ga nisam niti stavila prati!

  13. #13

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    478

    Početno

    U prvih mjesec dana: stavim nešto kuhati... nakon pol sata čudim se kako ne kipi i skužim da nisam upalila štednjak
    Prepisivala s koncepta (naravno krivo) mužu za firmu ponudu... i obračunala 83% PDV-a Sva sreća čovjek razuman, a ne bi bilo loše na kraju

  14. #14

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    51

    Početno

    Lonely svaka cast)))) sluzbeno si u mom rangu bisera!

    ))) malaana pa ko je vidil stalno prat suđe i jesti iz čistog tanjura!!!

  15. #15

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    51

    Početno

    Citiraj carmina burana prvotno napisa Vidi poruku
    U prvih mjesec dana: stavim nešto kuhati... nakon pol sata čudim se kako ne kipi i skužim da nisam upalila štednjak
    Prepisivala s koncepta (naravno krivo) mužu za firmu ponudu... i obračunala 83% PDV-a Sva sreća čovjek razuman, a ne bi bilo loše na kraju
    )))
    E to sa stednjakom se i meni dogodilo!!! ... i isti rucak mi dvaput izgorio dobro da kucu nisam zapalila! Dakle, il ga ne skuham il ga skuham POSTENO )...(bolje ono prvo)

  16. #16
    Patik_moj <3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    283

    Početno

    Krenula ja svom djecaku na groblje i parkirajuci se na sasvim obicnom i jednostavnom parkingu,unatoc svim mogucim senzorima na autu, udarim auto iza sebe...i to bas onako fino da se zanjihalo iza mene :D
    Jednog dana vozeci sa posla, kako su par auta u plavoj zoni parkirana uz rub ceste, skroz nesvjesno se u voznji priblizim jednom autu...kad ono PUFFF! Ja se us*ala! Kako zivim blizu, odem prvo doma tresuci se, parkiram auto i pjesacim do onog kojeg sam zakacila! Na svu srecu nije mu nista bilo, jer se moj retrovizor savio prema naprijed i smanjio mogucnost vece stete!
    A autu sam kao zombi...spavam otvorenih ociju!

    A moram jos samo ovo...krenula ja sa svojim psom u setnju...napravila jednu veliku rundu kroz obliznju sumu, snijeg do koljena!!Nakon sat i nesto, dodjem doma, ulazna vrata na zgradi zakljucana, trazim kljuc u torbi, a njega nigdje...Panika me uhvatila, izgubila sam ga u sumi i gotovo!!! Pa ja i moj jadni peso koji se vec dorucku radovao opet natrag u sumu...u medjuvremenu nazvala i muza da dodje sa posla...opet jedno sat vremena kroz sumu, istim putem trazim i trazim, oci mi ispadose...Na kraju odustanem, muz me odveze doma...Kad tamo kucepaziteljica cisti, stoji na ulaznim vratima koja su sada vec otvorena i kaze-bas sam vas htjela zvati, vidim da visi jedan kljuc u bravi! :D

  17. #17
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj tvoja sjena prvotno napisa Vidi poruku
    Skuhala juhu i cijelu ju izlila u sudoper neznam kako, neznam zašto... plakala ja za mojom juhom! I da, ulila kavu u teglicu sa šećerom! hm...
    Znaš kako sam ja ulila juhu u sudoper? Lijepo sam namjestila cjediljku, jer juha mora biti bistra, da ju procijedim. Samo što sam zaboravila staviti ispod posudu u koju ću je procijediti. Pa je cijela otišla u izljev. Dobro da sam stavila cjediljku iznad sudopera, mogla sam ju procijediti po ormariću.

    Sve je dobro dok ostanemo na nogama i živimo dalje nakon smrti bebe. A humor pomaže. Drž'te se!

  18. #18
    malaana avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    47

    Početno

    Drage moje ako je koja za kavu, ja upravo pripremila, u đezvicu stavila žličicu šećera i 3 žličice vegete!!! i trenutno pokaušavam doći k sebi od smijeha!!!

  19. #19

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    51

    Početno

    cure

    i malaana, kakva je kava?!

    I tak razgovaramo se mm i ja i kad nam je ponestalo tema za razgovor, pitam ja njega: "e jesi kad bil na svadbi od 500 ljudi?"
    MM:" Nisam."

    Ja:"...Ni ja."

  20. #20

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    65

    Početno

    Stavila ja lijepo u jednu tepsiju lovor i ružmarin da se suše i stavila na štednjak da tamo stoji i pomicala svaki put kad bi kuhala.Sve je bilo dobro dok jedan dan si nisam kuhala čaj i upalila plin za čaj al sam neznam ni sama zašto upalila i ring od struje gdje je stajala ta tepsija!I tako ja sebi skuhala čajeka,popila,i bila u dvorištu sa djecom.Nakon nekog vremena kad sam ušla u kuću po nešto mislim si ja pa kaj to tak smrdi,ko to pak kuri a kad ja u kuhinju i imam kaj vidjeti!!!To se kuri ružmarin i lovor!!! A dim se dao nožem rezati!! I tako sam ja bome dobro posušila svoje bilje a da nepričam da sam još danima luftala cijelu kuću!

  21. #21

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    51

    Početno

    Razgovaram se na mob, zavrsim razgovor, kazem :"aj cujemo se, uzivaj, boook!"
    I izadem iz kuce van...

  22. #22
    Lonely avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    33

    Početno

    Daljinski upravljač za tv poslužio mi je kao telefon.....

  23. #23
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Citiraj memoriz prvotno napisa Vidi poruku
    Razgovaram se na mob, zavrsim razgovor, kazem :"aj cujemo se, uzivaj, boook!"
    I izadem iz kuce van...
    Dobraaaa

  24. #24

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    51

    Početno

    eto mene. prikupila ja još par gluposti jučer sam zaboravila skuhati ručak. Bitno da smo moje dijete i ja užinale, a tatu ko šljivi... Jel je ribice iz konzerve i "oduševljeno" rekal kak bolji ručak u životu nije jeo ...cijeli dan me zafrkaval kak god je stigal, najdraži uleti su mu bile reklame na tv-u nekih proizvoda. Npr. umjesto teksta o lijeku, on ubacil pečenu piletinu s krumpirom (koja se nije dogodila) i ribice u konzervi ...

  25. #25

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    51

    Početno

    eto mene. prikupila ja još par gluposti jučer sam zaboravila skuhati ručak. Bitno da smo moje dijete i ja užinale, a tatu ko šljivi... Jel je ribice iz konzerve i "oduševljeno" rekal kak bolji ručak u životu nije jeo ...cijeli dan me zafrkaval kak god je stigal, najdraži uleti su mu bile reklame na tv-u nekih proizvoda. Npr. umjesto teksta o lijeku, on ubacil pečenu piletinu s krumpirom (koja se nije dogodila, a trebala je) i ribice u konzervi ...

  26. #26

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    51

    Početno

    Jučer sam imala tuširanje krem juhom od tikvica i brokule. Zaboravila sam staviti poklopac na blender.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    Na moru
    Postovi
    73

    Početno

    Ne znam hoće li vam ovo biti smješno. U najmanju ruku je čudno.
    Nakon kiretaže zbog missed ab, još pod utjecjem nekog jaaaako čudnog narkotika šaljem poruke mužu :" Heeeej ovo je super! Ludilo. Ja bi opet ovamo." Mogu zamisliti njegovu facu dok je sav uplašen čekao da mu se javim.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    51

    Početno

    Citiraj maja33 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam hoće li vam ovo biti smješno. U najmanju ruku je čudno.
    Nakon kiretaže zbog missed ab, još pod utjecjem nekog jaaaako čudnog narkotika šaljem poruke mužu :" Heeeej ovo je super! Ludilo. Ja bi opet ovamo." Mogu zamisliti njegovu facu dok je sav uplašen čekao da mu se javim.
    tebe je onda dobro udario taj narkotik ...

    Posljednje uređivanje od memoriz : 24.05.2013. at 10:18

  29. #29

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    Na moru
    Postovi
    73

    Početno

    Kažem ti ja. Pravi crni humor.

  30. #30
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Ja sam u frizider stavila med, koji se upljesnio.. Dva puta sam oprala zube sa djecjom pastom, i danas dok sam stavljala pastu razmisljam kak se sad necu zeznut i kad sam ispirala zube vidim da sam opet stavila djecju pastu... Ciste gluposti...

  31. #31
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Meni su memorija i koncentracija nakon svega bili na nuli. I nikako nisam mogla misli pretočiti u govor i pismo, sva sam bila konfuzna i zbrkana. Kada sam došla na posao, nekada nisam znala najosnovnije računske operacije. Sva sreća da je moj dobri šef imao strpljenja i razumijevanja sa mnom. Uopće ne mogu izdvojiti jedan događaj, to je bilo moje opće stanje.
    Ni dan danas se nisam potpuno vratila na staro, iako se trudim i vježbam memoriju i koncentraciju.

  32. #32
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Ja sam isto dosta zablokirana na poslu...nekad sam znala sve telefonske brojeve napamet, sad pitam kolegicu. Srećom nisam sama u sobi, inače se ništa ne bi napravilo...
    Baš si mislim danas kako mi dan izgleda - ustajanje, odlazak na posao, dućan, ručak, gledanje televizije, spavanje pa sutra sve izpočetka. Tupilo i sivilo, ali bolje tako nego buljit u zid što bi radila da sam doma...

  33. #33
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Ja sam redovno jednom tjedno novcanik pospremila u frizider, koji put i kljuceve
    Budila djecu subotom za skolu.Iako alarm ne zvoni subotom.

    A crni humor:lezim na stolu zdrogirana skroz i pricam sa tetom na telefon i u jednom trenu joj kazem:E fakat sorry ja sada trebam roditi, nazovem te za par minuta samo da ovo obavim...

  34. #34

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Meni su rekli da sam nakon buđenja iz anestezije nakon kiretaze zahvaljivala anesteziologu kako sam se dobro naspavala i da se dugo nisam tako dobro naspavala..a uopce se toga ne sjecam...

  35. #35
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Ja jos uvijek ne pamtim nista! Al bas nista..
    A sad moja smijesna( kak za koga) zgoda!
    Setam psa,on uredno veliku nuzdu obavlja susjedi pod prozor koja se dere na nas i zove policiju! Uuups! Ja ga stalno teram i ucim da ide na livadu i vec sam 10 dana uspjesna u tome. Danas ga setam i kazem maloj od muza da ga pripazi dok si odem po kljuceve ,ja se vratim a ona se smije i pljesce= bravo! BRAVO! I daje mu keks za nagradu!!! A ja NEEEE! Trcim ko luda stanem u njegovo govno od 5 kila i skoro se razljepim a susjeda taman otvara prozor i veli,super ih ucite! Mala me zbunjeno gleda a ja naravno kao jedna ozbiljna gospoda umirem od.smjeha sa tenisicom punom dreka

  36. #36
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Citiraj nivesa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja jos uvijek ne pamtim nista! Al bas nista..
    A sad moja smijesna( kak za koga) zgoda!
    Setam psa,on uredno veliku nuzdu obavlja susjedi pod prozor koja se dere na nas i zove policiju! Uuups! Ja ga stalno teram i ucim da ide na livadu i vec sam 10 dana uspjesna u tome. Danas ga setam i kazem maloj od muza da ga pripazi dok si odem po kljuceve ,ja se vratim a ona se smije i pljesce= bravo! BRAVO! I daje mu keks za nagradu!!! A ja NEEEE! Trcim ko luda stanem u njegovo govno od 5 kila i skoro se razljepim a susjeda taman otvara prozor i veli,super ih ucite! Mala me zbunjeno gleda a ja naravno kao jedna ozbiljna gospoda umirem od.smjeha sa tenisicom punom dreka
    Aj nasmijala si me, hvala ti

    Moj mozak isto nešto čudno funkcionira, ne pamtim sto sam radila dva dana prije, vise kao da neznam skuhat ručak, vise sam ih uništila nego napravila kako spada, a prije sam super kuhala, tako da 30 posto naših obroka čini fast Food, 30 posto ja uspim dobro skuhat, a ostatak ništa. Također zaboravim da sam imala carski i odem trčati i onda me trbuh poslije boli, i samo sat vremena poslije odem se ljuljat, zaljuljala svom snagom i došlo mi da skicom ko kad sam bila djete i pala sam, natukla cjelu desnu stranu tijela, zviznula glavom i sje...vrat. Da ne spominjem da me opet rana od carskog bolila. Mm kad me vidio na podu veli: jesi dobro, jel mos ustat, jes normalna imala si carski a ti skačeš.. A ja se samo opalio smijat.. Sto se tiče mog vrata dobila neke jake tablete za bolove, deep relief mast za mazanje i ovratnik! Al bitno da sam ja skočila.

  37. #37
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Hahaha!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •