Pokazuje rezultate 1 do 32 od 32

Tema: osmogodišnjaci - čime se tuširaju i peru kosu?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno osmogodišnjaci - čime se tuširaju i peru kosu?

    Da li vaši još koriste dječje linije šampona/gelova za tuširanje ili su prešli na one za odrasle?

  2. #2
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    Mi koristimo LUSH

  3. #3
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Moj koristi dječji šampon za cijelo tijelo.

  4. #4
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    djecije jos uvijek.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    I moj, one za mlade, Fa il nešto takvo. Kad ponestane koristi naše najnormalnije.

  6. #6
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    djecije jos uvijek.
    x

    jedino koristi regenerator, al s obzirom na njenu kosu, to je neophodno.

    poneki djecji je peku kod pranja intimnih dijelova pa koristi (sam aje uzela, probala i odgovaralo joj je) sapun za intimnu njegu.

  7. #7
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Djecje, Baleo ili Johnson.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Imaš Bubchen liniju za djce "između", nit bebaste, nit odrasle (ne znam kako bih drugačije opisala ). Negdje sam pročitala da su oni među rijetkim dječjim proizvodima koji ne sadrže parabene, pa uvijek biram njih.

  9. #9
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Nažalost, Alverde više nema gel za tuširanje i šampon za veću djecu nego samo za bebe pa sad koristi taj. Pokušavam ga nagovoriti na sapune iz Lusha (ili druge prirodne), no sapun mu se ne sviđa, više voli gel, a Lushovi gelovi sadrže parabene pa i njih izbjegavam.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    babylove dječji iz dm, onaj u plavoj bočici,
    svi ga koristimo

  11. #11

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    ok, sad mi je lakše
    mislila sam da moj još jedini koristi "bebaste" proizvode

  12. #12
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Djecji za kosu, sapun za ruke, a za tusiranje samo vodu

  13. #13
    susmiga avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    PGŽ
    Postovi
    330

    Početno

    moja (8,5) dm dječji šampon za kosu a za tijelo prirodni sapun od meda, na kosu još i alverde regenerator jer se bez toga ne bi uspjeli očešljati

  14. #14

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Moji su koristili neki za tijelo i kosu baby od chicca (kako li se piše) i kad starijem naraste jako velika kosa, znam mu je povremeno oprat muževim ili (rjeđe) nekim svojim šamponom koji je blag. Ali sada su ovi baby promijenili miris i sad mi smrde. A bili su prekrasni, nešto je pisalo sa puderom, i sestra mi je koristila tu staru liniju i meni su djeca prepredivno mirisala. Dakle, prijašnji su postojali bar 12, 15 godina.


    Sad tražimo nove i jedva čekam strošit smrdljivce- kupila sam naime i šampon i gel za tuširanje.

    Baš ću probat bubchen

  15. #15
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    kod nas što manje i prirodnije-to bolje za mene i cure (mm ne želi biti u toj kategoriji)
    iz bio bio samo weleda ili urtekram sapun od nevena ili lavande, fini, ne peče nigdje, ja perem i lice tj skidam šminku s njim-isplativ jer duuugo traje
    šampon nekad alverde, urtekram, neki lagani koji sebi kupim usput + njega za raščešljavanje dugih kosa kao i kod mene (ulje u kapima i sl)
    mrzim pjene za tuširanje a od kad ih ne koristim koža mi nije suha i ne treba mi mlijeko za tijelo isto je i kod cura
    ponekad koristimo lush sapune ali sve manje jer su izbacili neke odlične proizvod pa ne nalazim zamjenu

  16. #16

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    Na moru
    Postovi
    73

    Početno

    Baby šampon za kosu i tijelo i na kraju regenerator za lakše raščešljavanje.

  17. #17

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    mi smo valjda izvanzemaljci, ali 9/10 pranja još uvijek obavljamo vodom (osim ruku)

    kosa dva puta mjesečno sa šamponom za novorođenčad (to smo počeli s dvije ili tri godine) jer joj se sada malčice počela mastiti, inače i rjeđe

  18. #18
    Manuela. avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    638

    Početno

    Moja je još uvijek na musteli!

  19. #19
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj ovca_i_janjad prvotno napisa Vidi poruku
    mi smo valjda izvanzemaljci, ali 9/10 pranja još uvijek obavljamo vodom (osim ruku)

    kosa dva puta mjesečno sa šamponom za novorođenčad (to smo počeli s dvije ili tri godine) jer joj se sada malčice počela mastiti, inače i rjeđe
    i mi istoo na vodi čak i klinac skoro od 12godina

  20. #20
    zmajica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    700

    Početno

    Moje obje, 8,5 i skoro 4 god su još uvijek na Musteli od glave do pete + regenerator biljni starijoj, jer ima kosu do riti.

  21. #21
    šafran avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,085

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku


    poneki djecji je peku kod pranja intimnih dijelova pa koristi (sam aje uzela, probala i odgovaralo joj je) sapun za intimnu njegu.
    Leonisa ovo mi je zapelo za oko dok čitam topic. Ni za živu glavu ne prati intimne dijelove sa bilo kakvim sapunom, pa ni te kao navodne za intimnu njegu.
    Intimni dijelovi s vodom i samo sa čistom vodom. Jer ode flora u krasni, za ozbiljno ne zezam se. Pa onda krene sklonost gljivicama, jakim mirisima, ovom onom koječemu.

  22. #22
    šafran avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,085

    Početno

    To mislim i na curice i na zrele žene.

  23. #23
    šafran avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,085

    Početno

    Ja bi svima onako od srca preporučila Weledu za djecu pa ako treba i do 18-te. I ja bi se s njom najradije kupala, ali mi je preskupa za mene i muža, ali za klince samo to i sada i kasnije.

  24. #24
    šafran avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,085

    Početno

    E da i ovi dječji, pa daj samo zamislite što je u njima samo na golim primjeru ako pecka intimne dijelove.

    Taj Bubchen je ista pašta.

  25. #25
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Da se ubacim malo, pošto stiže prvo dijete a sad vidim da u nekim proizvodima ima dosta štetnih tvari, savjet za kupanje novorođenčadi? Što nježnije i prirodnije.. I nakon kupanja za mazanje kože neka marka koja je prirodna?

    Inače, imam brata od 9 godina koji se još kupa sa nekim dječjim šamponom od jagode obavezno, i kaladont također sa dinosaurom i jagodom , i kako mi se čini ostat će na tome još neko vrijeme :D

  26. #26
    šafran avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,085

    Početno

    Ja ću opet Weleda i svi produkti od Welede i za guzu i za mazanje nakon kupanja, također i po ljeti njenu kremu da nahrani kožu, to koristim i za nas, ajde to nam nama velikima bar priuštim.

    Kod oboje beba sam kupanje kad su bili skroz mali krostila samo par kapi ulja od Welede u toplu vodu, nakon toga nije bilo potrebno ni mazanje ni ništa, ali samo par kapi, da ne bi bili premasni.

    Sa pelenskim osipom nikad nismo imali problema, ali nikad, koristila sam isto Weledinu kremicu za pelensko područje.

    Negdje sa 6 mj. sam počela korsiti šampon isto samo mrvicu u toplu vodu, a sad velku curom kupam od glave do pete sa tim šamponom, osim intimnih dijelova.

    Možda ima stvarno još koji tako dobar proizvod, ali ja za njega ne znam, koliko znam u Njemačkoj od svih tih super duper asortimana je Weledin jedini na koji se mnoge žene kunu, a kunem se evo i ja.

    I inače mislim da nas je marketing i konzum pojeo, pa je došlo do toga da moraš imati čitavu kupaonu flašica, bočica ovoga onoga za njegu, a u biti dovoljna je samo obična voda i par kapi nečege.

    Znam jednog frenda koji se tušira samo vodom, ništa ne kupuje iz dešpeta i nisma primjetila da smrdi, dapače.

    Inače mislim da je Nena-Jabuka negdje opisivala što ona radi u kućnoj radinosti, nešto super prirodno i dobro koliko se sjećam, ali ne mogu to sada naći više. Možda vidi ovo pa se javi. Sigurno ima i kakav receptić za dojenčad isto.

  27. #27
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    potpisujem isto za Weledu. mi (cure i ja) koristimo njihov sapun ili Urtekram od lavande. a mlijeko za tuširanje je mrak!!!

  28. #28
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Odlično, da ne mozgam dalje ići ću na to i gotovo

  29. #29

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Gdje kupujete weledu? Cijena?

    Uzela sam babylove, ok je.

    Koliko je mustela, nisam je pomirisala godinama

  30. #30
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Ja sam jednom platila bogatstvo u bio bio i nakon toga vidjela puuno manju cijenu u mulleru.

    Nakon Welde kupujem organic babies kosa tijelo i organic children condicioner
    Posljednje uređivanje od oka : 06.09.2013. at 21:42

  31. #31
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Koristimo još uvijek dječju Baleu. Škrtarim na djeci

  32. #32
    mislava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    na rubu pameti..
    Postovi
    893

    Početno

    koristimo babylove kupku i šampon, zove se od glave do pete ( ne znam njemački da napišem u originalu ), na pumpcu je tako da je i praktična. traje cijelu vječnost.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •